dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 206 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 206 ogłoszeń

Działka

Warszawa,mazowieckie

1 400 000 zł1 400 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1400 m , Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego - 4mnu. Na działce dom do remontu, przebudowy, wyburzenia ok 70m2 (3 pokoje) Działka.

Szczegóły ogłoszenia

834 000 zł66,02 m² 12 632,54 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Pośrednictwa Nieruchomościami estate expert oferuje na sprzedaż atrakcyjne, rozkładowe, ciepłe ( środkowe) 3- pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,70 m gotowe do wprowadzenia bez.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł48,34 m² 11 894,91 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Prezentujemy Państwu funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie o pow. 45 mkw z przynależną piwnicą o pow. 3,34 mkw, mieszkanie znajduje się na II p. niskiego budynku przy ul. Buczackiej.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł1 588 m² 437,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Urokliwa działka budowlana w Owczarni w sąsiedztwie lasu. Idealne miejsce dla wszystkich poszukujących ciszy. Dostępne media: prąd i gaz, światłowód. Działka częściowo ogrodzona.

Szczegóły ogłoszenia

183 560 zł1 412 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż działka o pow. 1412 m2 , zlokalizowana przy ul. Zielonej w Oblęgorku, gm. Strawczyn. Działka w pierwszej linii w stosunku do asfaltowej drogi gminnej. Płaska,.

Szczegóły ogłoszenia

799 999 zł234 m² 3 418,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Dom wolnostojący z piękną, dużą działką w kameralnej okolicy. Na sprzedaż dom wolnostojący o pow. użytkowej 234m2 z działką 28 arów oraz budynkiem gospodarczym.

Szczegóły ogłoszenia

59 000 zł4 700 m² 12,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

*** możliwość zakupu prawie 1,8 ha ziemi łącznie *** Oferujemy na sprzedaż nieruchomość składają cą się z trzech działek o powierzchniach: - 4700 m2 za 59 000 zł - 5100 m2 za 69 000zł.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł128,82 m² 6 979 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:650 m²

Przedstawiam do sprzedaży przestronny Dom- 1/2 Bliźniaka o powierzchni 128 m2, usytuowany działce o powierzchni ok. 650 m2, w cichej i spokojnej okolicy. Dom będzie oddawany do.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł3 000 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty jest atrakcyjna działka niezabudowana o powierzchni 3000 m , położona w malowniczej miejscowości Okole, w gminie Borne Sulinowo, w województwie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

765 000 zł101,79 m² 7 515,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:100 m²

Na sprzedaż domy w zabudowie szeregowej o powierzchni 101,79 m2 piętrowy z dachem płaskim zlokalizowany w Tychach dzielnica Zawiść. Układ pomieszczeń: parter: - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

309 999 zł24 m² 12 916,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Słoneczna kawalerka | świetna lokalizacja | niskie opłaty | piwnica Na sprzedaż jasna i przytulna kawalerka o powierzchni 23,3 m , położona na 4 piętrze zadbanego budynku z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

670 000 zł102 m² 6 568,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:464 m²

Oferujemy nowoczesny segment w zabudowie bliźniaczej o pow. użytkowej 102m2 położony 8 km od Świdnicy w spokojnej lokalizacji w otoczeniu zieleni. Nieruchomość została.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł155 m² 9 032,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:349 m²

Polecam do sprzedaży przestronny, komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej o pow 155m2 położony w Tyńcu Małym. Nieruchomość wybudowana w 2010r, posiada funkcjonalny rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 448 236 zł175,32 m² 8 260,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:421 m²

Na sprzedaż dom G2 w zabudowie bliźniaczej, położony na wyjątkowym osiedlu przy ulicy Pastelowej w Marysinie. Powierzchnia działki 421 m2 (w tym pow. ogródka 232 m2). Pastelove Residence to.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł130 m² 15 384,62 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:913 m²

Nowoczesna hala magazynowo-logistyczna na sprzedaż - Piła, ul. Długosza Na sprzedaż oferujemy nowo wybudowaną halę magazynową o pow. ok. 130 m 2 , zlokalizowaną w jednym.

Szczegóły ogłoszenia

4 114 000 zł12 857 m² 319,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Agentka prowadząca:sylwia gajek-zielińska po więcej szczegółów zapraszamy na stronę re/max Home Pro Zapraszam do zapoznania się z ofertą terenu inwestycyjnego w Bielsku-Białej.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł4 143 m² 217,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Najważniejsze informacje: - duża działka budowlana, - idealna pod inwestycje, - graniczy z terenami zielonymi, - wszystkie media, - sąsiedztwo domów i terenów zielonych, - świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

939 000 zł128,80 m² 7 290,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:314 m²

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne nowo budowane domy w zabudowie bliźniaczej w doskonałej lokalizacji w Osielsku. Na sprzedaż nowo budowane domy w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł344 m² 3 459,30 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal usługowy 344 m Stalowa Wola, ul. Jana Pawła II 25 Na sprzedaż atrakcyjny lokal usługowy o powierzchni 344 m (wymiary 26 m x 13 m) zlokalizowany przy jednej z głównych ulic.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 154 900 zł123,60 m² 9 344 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przedstawiamy do sprzedaży bardzo ładny dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 123 m, posadowiony na przestronnej działce o powierzchni 1000 m, zlokalizowany w urokliwej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

667 320 zł55,61 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Prezentuję Państwu mieszkanie 3 pokojowe w centrum Kartuz. Nieruchomość położona na 2 piętrze o pow. 55,61 m2 W skład którego wchodzi: - duży przedpokój, - przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł50,29 m² 12 328,49 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

NA sprzedaż mieszkanie W nowym budownictwie W cieplicach świetna lokalizacja, plac Piastowski i Park Zdrojowy w zasięgu kilku minut pieszo. Polecam dwupokojowe mieszkanie o pow.

Szczegóły ogłoszenia

1 189 000 zł81 m² 14 679,01 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Są mieszkania, które są po prostu funkcjonalne. i są takie, które zostały stworzone z myślą o stylu życia. To właśnie jedno z nich. Już od pierwszego kroku czuć, że to.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł310 m² 4 806,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:627 m²

Oferta na wyłączność - tylko W naszym biurze Na sprzedaż duży budynek w okolicach Galerii Cuprum w Lubinie przy ul. Sybiraków. Ze względu na metraż budynku, ilość pokoi, wielkość.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł5 855 m² 61,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka położona w obrębie Halickie gm. Zabłudów. Możliwość zabudowy zagrodowej. Najbliższa okolica - nowa zabudowa mieszkaniowa, tereny zielone. Powierzchnia 5855 m2. Komfortowe wymiary: ok.

Szczegóły ogłoszenia

556 143 zł49,21 m² 11 301,42 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokojowe mieszkanie w zielonej części Gdyni - ul.Wilczyńska Nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 49,21 m z balkonem 4,5 m , położone na 2. piętrze kameralnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł944 m² 301,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

***jeśli szukasz działki w dobrej lokalizacji, to ta oferta jest dla Ciebie*** ***tylko W naszym biurze*** Polecam Państwu działkę w kształcie kwadratu o powierzchni 944 m2.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł3 000 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Twoje miejsce na ziemi w sercu natury - działka 3000 mkw w Nowym Bukowcu Szukasz przestrzeni, gdzie cisza, natura i swoboda tworzą idealne warunki do życia? Ta oferta to propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

113 000 zł882 m² 128,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Działka budowlana 882 m w otoczeniu natury - Rybaki, gm. Somonino Marzysz o własnym miejscu wśród natury, a jednocześnie w przyjemnym sąsiedztwie? Ta działka to idealna propozycja!.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

835 000 zł105,60 m² 7 907 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:404 m²

Budynek oddany do użytkowania! Nieruchomości Pawłowski prezentuje nową inwestycję W Sosnowicach- kameralne osiedle 4 domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

930 000 zł41,20 m² 22 572,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 41,2 m położone w kamienicy przy ul. Zygmunta Krasińskiego 23 w samym sercu Starego Żoliborza. Lokal po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł130 m² 1 692,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 810 m²

Oferujemy Państwu do sprzedaży dom położony w Żywocicach, w cichej i spokojnej okolicy. Budynek z możliowścią zamieszkania dwóch rodzin (posiada niezależne wejścia), i jest.