dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 311 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 311 ogłoszeń

Rynek pierwotny

620 424 zł49,24 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Złocień - nowoczesne osiedle mieszkaniowe Przedstawiamy wyjątkowe osiedle położone w południowo-wschodniej części miasta, które łączy nowoczesną architekturę, komfort mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł80 m² 3 112,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:182 m²

Spotkanie proszę umawiać pod numerem telefonu 6o8 53o 766 Pełna dokumentacja i klucze tylko u nas w biurze. Potrzebujesz kredytowania na zakup tej nieruchomości? Powiedz nam o tym.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł1 931 m² 300,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka budowlana w Kadach przy ul. Mazowieckiej W ogłoszeniu dostępny film z nieruchomości. Na sprzedaż urokliwa, w pełni uzbrojona działka o powierzchni 1931 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł7 189 m² 18,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż nieruchomość położona w jednej z najatrakcyjniejszych części Przemyśla przy ul. Krzywieckiej, boczna Węgierskiej Działka o powierzchni 71,89 ar, z pięknym widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł1 348 m² 1 149,85 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:-

Budynek produkcyjno-magazynowy Z częścią biurową, rewelacyjna lokalizacja - ul.Kostrzyńska, 600 m od wjazdu na S 3 Polecam Państwu bardzo funkcjonalny, doskonale skomunikowany obiekt,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

530 000 zł63,22 m² 8 383,42 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż - Nowoczesne mieszkanie na parterze z dużym ogródkiem | 63,22 m Pszczyna/ Jankowice bez podatku pcc bez prowizji Na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 120 000 zł199 m² 5 628,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 350 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny z dużym tarasem w pobliżu Oleśnicy. Nieruchomość została wybudowana w 2008 roku wraz z przydomową oczyszczalnią ścieków. Ściany z gazobetonu.

Szczegóły ogłoszenia

59 000 zł2 000 m² 29,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Podkarpackie Centrum Sprzedaży Nieruchomości przedstawia opracowaną propozycję sprzedaży nieruchomości gruntowej. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z najważniejszymi informacjami: treścią.

Szczegóły ogłoszenia

150 656 zł27 392 m² 5,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna - 2,7 ha - lipka gm. Stryków Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki rolnej o powierzchni 2,7 ha zlokalizowanej we wsi Lipka w gminie Stryków. Nieruchomość gruntowa:.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł168,10 m² 4 515 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:366 m²

Na sprzedaż oferujemy dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowany w Pile przy ul. Wrzosowej, na spokojnym i cenionym osiedlu Podlasie .Media: prąd (w tym siła -.

Szczegóły ogłoszenia

1 799 000 zł170 m² 10 582,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 200 m²

Biuro klimczak nieruchomości ma przyjemność zaprezentować wolnostojący dom w miejscowości Berest - zlokalizowany zaledwie 12 min od Krynicy Zdrój. Twoja oaza w sercu gór - luksus,.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł4 269 m² 87 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w Bielawie przy wyjeździe na obwodnice. Powierzchnia - 4269m2 Media: woda, prąd, kanalizacja Przeznaczenie - 10p 1) przeznaczenie podstawowe terenu: obiekty produkcyjne, składy.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł40 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:-

Dom na wodzie z widokiem na Ptasią Wyspę | 30 m | Taras + dachowy balkon widokowy | W pełni wyposażony! Zapraszam do zakupu wyjątkowej nieruchomości na wodzie - nowoczesnego,.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł49,76 m² 8 018,49 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż w Centrum Szczecina, ale bez centrum pod oknem - ciche, przytulne 2 pokoje w odnowionej kamienicy, nieopodal Parku Kasprowicza. Są mieszkania w centrum miasta i są takie,.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł1 362 m² 462,56 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:3 650 m²

Na sprzedaż obiekt o charakterze produkcyjno - usługowym położony w miejscowości Koziki Jałbrzyków-Stok gm. Zambrów, ok. 60km od Białegostoku i 130km od Warszawy. Lokalizacja: -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

619 000 zł141,99 m² 4 359,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:771 m²

W sprzedaży dom wolnostojący z garażem w bryle budynku, położony na 7 arowej działce w Głogowie Małopolskim. Dom o praktycznym układzie, składa się z 5 sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

83 000 zł463 m² 179,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka nr 480/5 o powierzchni 463 m , położona w Prostkach, w samym centrum miejscowości tuż przy głównej ulicy 1 Maja. Nieruchomość znajduje się w powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Buk

Buk,wielkopolskie

22 220 000 zł8 600 m² 2 583,72 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:17 000 m²

Oferujemy do sprzedaży nowy obiekt magazynowo-produkcyjny o powierzchni ok 8600 m2. Hala usytuowany jest na działce o powierzchni ok. 1,7 ha w miejscowości Niepruszewo, z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł5 200 m² 80,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

DO sprzedaży Duża działka w miejscowości Nowe Dąbie w centrum miejscowości (za Kobylarnią)w gminie Łabiszyn o powierzchni ok 5200 m2 blisko lasu, położona w malowniczym terenie.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł877 m² 295,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Porozmawiajmy o cenie. Na sprzedaż narożna działka budowlana o powierzchni 877 m2 w Gnieżdżewie przy ulicy Księży Dambków. Działka leży zaledwie 1,6 km w linii prostej od Zatoki.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł1 645 m² 118,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Marzy Ci się poranna kawa z widokiem na góry, śpiew ptaków zamiast miejskiego hałasu i spacery, które zaczynają się tuż za furtką? Jeśli tak ta działka może być Twoim nowym ulubionym.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Głogów,dolnośląskie

399 000 zł2 187 m² 182,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy ofertę sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 21,87 arów zlokalizowanej przy ul.Akacjowej w Głogowie (os. Krzepów). Działka w kształcie prostokąta, teren płaski,.

Szczegóły ogłoszenia

954 000 zł44 m² 21 681,82 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Międzywodzie, zielona 1a, 80m od morza! 44 m , które robią więcej niż niejedna willa. To nie jest kolejne przytulne mieszkanie blisko morza. To jest konkret dla kogoś, kto ma dość bylejakości,.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 000 zł6 314 m² 1 029,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

NA sprzedaż grunt inwestycyjny zabudowany obiektem nieruchomość: na sprzedaż grunt inwestycyjny zabudowany obiektem restauracyjnym. Grunt o powierzchni 6314 m2 ujęty w planie zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

2 025 000 zł8 100 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedaż Działki Budowlanej - Doskonała Lokalizacja sadowice gm. Kąty Wrocławskie Opis: z przyjemnością prezentujemy Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży działki budowlanej o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

251 000 zł35 m² 7 171,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie W doskonałej lokalizacji! nieruchomość Z balkonem! Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 35 m2 położone na 4 piętrze w bloku 4 piętrowym z cegły przy.

Szczegóły ogłoszenia

307 549 zł42,13 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jeżeli szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji z dużym balkonem, z własnym miejscem postojowym zapoznaj się z naszą najnowszą ofertę. Nowoczesne mieszkania w Głogowie przy.

Szczegóły ogłoszenia

398 000 zł49,60 m² 8 024,19 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Klimatyzowany lokal z fotowoltaiką, gotowy na własną działalność lub wynajem w centrum Kielc! Na sprzedaż wyjątkowo zadbany, dwupoziomowy lokal biurowo-mieszkalny o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 220 000 zł304,14 m² 4 011,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 950 m²

Szukasz komfortowego domu dla rodziny w spokojnej dzielnicy Radomia? Z dużą działką na gry i zabawy. wypoczynek na tarasie. wieczorne spotkania przy kominku? Lubisz majsterkować? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

554 900 zł54,72 m² 10 140,72 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szukasz mieszkania w spokojnej okolicy z dużym ogródkiem i świetnym dojazdem do centrum Wrocławia? To miejsce spełni wszystkie potrzeby nowoczesnej rodziny! Na sprzedaż 3-pokojowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Barlinek,zachodniopomorskie

990 000 zł350 m² 2 828,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 900 m²

Zamieszkaj w miejscu, gdzie komfort spotyka się z naturą, a codzienność zyskuje nowy wymiar. Przedstawiamy Państwu wyjątkową nieruchomość z ogromnym potencjałem, położoną.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł1 538 m² 371 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tuż przy ul. Wspólnej mamy bardzo ciekawą działkę na sprzedaż. Działka objęta jest miejscowym planem zagospodarowanie przestrzeni. Zgodnie z nim mamy tu teren zabudowy jednorodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł896 m² 691,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta nieruchomości dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Działka budowlana o pow. 896 m2 przy ul. Jaspisowej i ul. Berylowej na Węglinie Południowym Przeznaczenie.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł10 148 m² 142,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka inwestycyjna o powierzchni 10 148 m , położona bezpośrednio nad jeziorem Dręstwo, z własną linią brzegową oraz przeznaczeniem w miejscowym planie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak

Zalesie,małopolskie

748 680 zł101,05 m² 7 409,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:344 m²

Mam przyjemność zaprezentować ofertę mieszkania w domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 101,05 m2 położonego w miejscowości Zalesie na północ od Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł2 345 m² 618 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

* wyłącznie w mojej ofercie * Do sprzedaży działka o pow. 2345 m2, położona w Starej Miłosnej, u zbiegu Traktu Brzeskiego z ulicą Wawerską. Przedmiotowa nieruchomość jest.

Szczegóły ogłoszenia

49 000 zł2 514 m² 19,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na Sprzedaż działka w Borszycach gmina Kowiesy, powiat Skierniewicki. Działka o wymiarach 14 m od drogi, x 181m Media prąd i woda w drodze dojazdowej Brak planu.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł1 400 m² 135,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o własnym domu z ogrodem! Do sprzedania kilka atrakcyjnych działek budowlanych o pow. 1400 m i 1000m2 -(280000zł) w miejscowości Kębło, gmina Wąwolnica woj. Lubelskie.

Szczegóły ogłoszenia

296 520 zł706 m² 420 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż uzbrojona działka o powierzchni 706 m - wyjątkowa okazja na tle całej okolicy. W Sapowicach uzyskanie nowych przyłączy jest dziś wyjątkowo trudne - tutaj otrzymujesz pełne.

Szczegóły ogłoszenia

1 380 000 zł306,79 m² 4 498,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 296 m²

Iłowa ulica Żagańska, dom z 2012roku o powierzchni użytkowej 163,83m2 z poddaszem użytkowym i garażem jednostanowiskowym w bryle domu oraz dwustanowiskowym garażem.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł69,50 m² 9 194,24 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Biuro nieruchomości natalia lamkowska w swojej ofercie posiada w yjątkowe, gotowe do zamieszkania mieszkanie - Nowy Rządz, ul. Sybiraków. Wyobraź sobie miejsce, do którego wprowadzasz się bez.