dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 206 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 206 ogłoszeń

49 000 zł2 514 m² 19,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na Sprzedaż działka w Borszycach gmina Kowiesy, powiat Skierniewicki. Działka o wymiarach 14 m od drogi, x 181m Media prąd i woda w drodze dojazdowej Brak planu.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł1 400 m² 135,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o własnym domu z ogrodem! Do sprzedania kilka atrakcyjnych działek budowlanych o pow. 1400 m i 1000m2 -(280000zł) w miejscowości Kębło, gmina Wąwolnica woj. Lubelskie.

Szczegóły ogłoszenia

296 520 zł706 m² 420 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż uzbrojona działka o powierzchni 706 m - wyjątkowa okazja na tle całej okolicy. W Sapowicach uzyskanie nowych przyłączy jest dziś wyjątkowo trudne - tutaj otrzymujesz pełne.

Szczegóły ogłoszenia

1 380 000 zł306,79 m² 4 498,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 296 m²

Iłowa ulica Żagańska, dom z 2012roku o powierzchni użytkowej 163,83m2 z poddaszem użytkowym i garażem jednostanowiskowym w bryle domu oraz dwustanowiskowym garażem.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł69,50 m² 9 194,24 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Biuro nieruchomości natalia lamkowska w swojej ofercie posiada w yjątkowe, gotowe do zamieszkania mieszkanie - Nowy Rządz, ul. Sybiraków. Wyobraź sobie miejsce, do którego wprowadzasz się bez.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł50,24 m² 4 757,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy na bezpłatną rozmowę z Naszym Ekspertem finansowym, który może sprawdzić dla Ciebie korzystne oferty kredytu oraz aktualne i przyszłe programy rządowe. Prime-nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł22,83 m² 9 417,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż kompaktowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 22,83 m , zlokalizowane w samym centrum Radomia przy ul. Żeromskiego, w dzielnicy Śródmieście. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł416 m² 3 245,19 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 794 m²

Idealna Nieruchomość pod Pensjonat lub Hotel w Bliskiej Okolicy Kalisza Pomorskiego Lokalizacja: gwizyno - malownicza miejscowość położona zaledwie 300 metrów od jeziora i w niedalekiej.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł82 m² 8 524,39 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Chata w Kwadracie z radością prezentuje Państwu wyjątkowe mieszkanie o powierzchni około 82 m2, zlokalizowane niedaleko Olsztyna w spokojnej okolicy Barczewa na osiedlu Barczewski.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł212,07 m² 3 626,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:654 m²

Uwaga! nowa niższa cena 769000 zł! Biuro Nieruchomości gcn Gorlice, ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży domu wolnostojącego, usytuowanego, w miejscowości Ropica Polska,.

Szczegóły ogłoszenia

1 233 750 zł3 525 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Działka inwestycyjna miejscowość Kolonia Porosły posiada plan zagospodarowania przestrzennego powierzchnia 3525 m2 wymiary : Plan zagospodarowania pozwala na zabudowę: uchwała Nr XXVII/244/01 mr, mn -.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Nieszawa,kujawsko-pomorskie

120 000 zł717 m² 167,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż urokliwa działka o powierzchni 750 m , położona w spokojnej części malowniczej miejscowości Nieszawa, zaledwie 10 km od Ciechocinka. Idealne miejsce na weekendowy wypoczynek.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł44,10 m² 13 492,06 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Wittiga budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku. Rok budowy: 1983 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł8 400 m² 59,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Warunki Zabudowy na Dom z Garażem. Krzywa 84ar. Tylko u nas Oferta na wyłączność Województwo podkarpackie Powiat Ropczycko Sędziszowski Gmina Sędziszów Młp.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł5 200 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlano-usługowa o pow 5200m2 szer. 100m działka nieogrodzona przy asfaltowej drodze, media prąd woda, gaz w ulicy przy działce.Działka budowlana( nadaje się pod mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł1 470 m² 680,27 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 905 m²

Biura 2 km od ścisłego centrum miasta. Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego działek o numerach ewidencyjnych: 1604, 1605 o łącznej powierzchni 1905 m oraz prawo.

Szczegóły ogłoszenia

417 000 zł34,95 m² 11 931,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż jasne i przestronne mieszkanie 2-pokojowe Krzyżowniki-Smochowice Prezentujemy na sprzedaż urokliwe mieszkanie w spokojnej, zielonej części Poznania, idealne dla pary szukającej.

Szczegóły ogłoszenia

975 000 zł211,80 m² 4 603,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:291 m²

Oferujemy do sprzedania środkowy segment na Szczawienku w prestiżowej okolicy ulicy Azaliowa. Razem bez garażu powierzchnia mieszkalna wynosi 211,8 m2. Nieruchomość idealna dla rodziny. Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 000 zł88 112 m² 73,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomości (kompleks siedmiu działek) położone są w Brzeszczach przy ul. Drobniaka. Zlokalizowane są na terenach pogórniczych. Łączny kształt działek tworzy nieregularny wielobok zbliżony.

Szczegóły ogłoszenia

725 000 zł45,84 m² 15 815,88 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

4 600 000 zł121 m² 38 016,53 zł/m²

 

Piętro:14/28

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Komfortowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 510 000 zł94,10 m² 16 259 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Do sprzedaży luksusowy apartament w inwestycji z 2009 roku na wrocławskim Starym Mieście w kompleksie Justin Center. Niezwykle przestronny, jasny i nowocześnie zaaranżowany. Na.

Szczegóły ogłoszenia

93 725 zł815 m² 115 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż, polecają się działki położone w północnej części Koszalina, na osiedlu mieszkaniowym Jamno. 18 działek o powierzchni: -działki blisko lasu 11/29-953 m2 11/30-819 m2 11/31-.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł1 370 m² 240,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Nieruchomość Na sprzedaż oferujemy wyjątkową działkę budowlaną przy lesie położoną w miejscowości Orle oddaloną jedyne 3 km od Wejherowa. Nieruchomość jest w trakcie podziału na.

Szczegóły ogłoszenia

3 009 000 zł44 411 m² 67,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomości położone w Katowicach ul. Goetla o łącznej powierzchni 44411 m , w skład których wchodzą działki nr 121/52, 126/51, 151/51, 152/51, 85/74, 86/74, 129/53, 131/53,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Bełk,śląskie

256 000 zł1 251 m² 204,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kupujący- prowizja 0% Przedstawiamy ofertę sprzedaży działki położonej w Bełku przy ul.Palowickiej. Działka ma powierzchnię 1251m2, kształt prostokąta o wymiarach 38mx34m. Uzbrojenie:.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł2 800 m² 43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Lubenia, powiat rzeszowski Powierzchnia działki to 0,28 ha Wydane warunki zabudowy (wz) na powierzchni ok. 16,7 ar działkiwoda z sieci wodociągowej (ok. 50 m od działki), prąd do 100 m,.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł130,01 m² 9 230,06 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

*zdjęcia należą do właściciela oferty na sprzedaż 2 piętro W kamienicy W rynku W żywcu po generalnym remoncie W 2023 roku lokalizacja I otoczenie nieruchomości Przedmiotowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 475 000 zł86,20 m² 17 111,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1953

Hot oferta dostępna tylko W pepper house! Na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 86,2m2, położone na 3. piętrze w klimatycznej kamienicy przy ul. Długiej - jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

442 800 zł50,29 m² 8 804,93 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszam Cię do odkrycia prawdziwej perełki Biłgoraja. Czy marzysz o wyjątkowym miejscu dla siebie lub swojej firmy, które łączy w sobie historyczny urok i kulturowe bogactwo? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

4 990 000 zł21 697 m² 229,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana Sosnówka, karkonosze Powierzchnia: 21.697 m , przeznaczenie w studium: M R R zabudowa mieszkaniowa rozproszona "rezydencyjna" funkcje preferowane: mieszkalnictwo.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł81,40 m² 8 845,21 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. 4 pokojowe rozkładowe mieszkanie z ekspozycja na dwie strony świata /wschód od strony trzech sypialni, zachód od strony salonu i kuchni/.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Rańsk

Rańsk,warmińsko-mazurskie

199 000 zł1 653 m² 120,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedstawiam Państwu na sprzedaż atrakcyjną działkę z dostępem do jeziora w Rańsku. Parametry działka nr   m2wymiary 15m x 110mmedia w drodze: prąd, woda, kanalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Muszyna,małopolskie

1 299 500 zł222,66 m² 5 836,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:700 m²

Nieruchomości Grzybek oferują na sprzedaż dom wolnostojący dwu lokalowy, położoną w uzdrowiskowej miejscowości Powroźnik pomiędzy Muszyną a Krynicą. Działka o powierzchni 7 arów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

720 000 zł115 m² 6 260,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:253 m²

W ofercie także dom na działce 435 m2 bezpośrednio przy ul. Zaścianki w cenie 750 tys. Poszukujesz domu w cichej, spokojnej i polecanej przez wielu mieszkańców okolicy ? blisko lasu,.

Szczegóły ogłoszenia

72 250 zł850 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana