dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 210 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 210 ogłoszeń

1 630 200 zł86,06 m² 18 942,60 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wyjątkowy lokal użytkowy W reprezentacyjnej kamienicy na starym mieście Frontowa witryna | Doskonała ekspozycja | Idealny pod gastronomię lub usługi | Pewna inwestycja ***** rozkład pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł2 776 m² 198,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 2776 m2 w Władkowie koło Grodziska Maz. Działka przy gminnej drodze asfaltowej. Działka w kształcie prostokąta o szerokości od drogi.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł50 m² 13 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 259 m²

Dom wolnostojący murowany z cegły do remontu lub rozbudowy. Duża działka 1259 m2 + droga gruntowa dostępne media: - wodociąg - energia elektryczna - przyłącze kanalizacyjne na działce, obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

893 648 zł43,32 m² 20 628,99 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Unikatowy apartament z jedną sypialnią i balkonem przy samym metrze Szwedzka [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Super oferta inwestycyjna.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł83,60 m² 8 241,63 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż - Piła, zielona Dolina Mieszkanie 3-pokojowe o pow. 83,60m 2 + taras 27m 2 , blok, i piętro, klimatyzacja. Salon o pow. 31m2 z wyjściem na taras; sypialnia o 15,60m2,.

Szczegóły ogłoszenia

417 000 zł48 m² 8 687,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Umowa przedwstępna. Mieszkanie o pow 48mkw, 3-pokojowe z aneksem kuchennym położone na 2 piętrze w 10-letnim bloku 5-piętrowym z windą na os. Manhattan. Składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

889 000 zł137,50 m² 6 465,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie bliźniaczej (jeden lokal) o powierzchni całkowitej 137,5 m , zlokalizowany w Wilczopolu, tuż przy granicy Lublina, w rejonie ul. Wygodnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł5 000 m² 390 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Mamy do zaoferowania dobrze położoną działkę w Urzucie przy ul. Bielińskiej W drodze przy działce znajduje się prąd i woda, gaz. Zobacz film i panoramę 360 st. okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł209,86 m² 3 287,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:6 045 m²

Staniszów - 0,6045 ha | zabudowa mieszkalno-usługowa Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana, położona w malowniczej miejscowości Staniszów, w gminie Podgórzyn - w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

866 612 zł57,90 m² 14 967,40 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferujemy 2-pokojowy apartament o powierzchni 57,9 m2 w stanie deweloperskim, usytuowany na drugim piętrze budynku zlokalizowanego Gdyni, witomino. Nowoczesny budynek o ciekawym wyglądzie,.

Szczegóły ogłoszenia

1 195 000 zł245,80 m² 4 861,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:792 m²

Do sprzedania dom z 2000 roku położony w centrum Czosnowa. Bardzo zadbany, czysty, nie wymagający nakładów finansowych. Wybudowany z cegły metodą tradycyjną. Ściany z podwójnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 974 000 zł83,81 m² 23 553,28 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowe, wykończone i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 83,81 m , położone na III piętrze nowoczesnego apartamentowca zlokalizowanego niemal na samym końcu Półwyspu.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł300 m² 4 966,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:648 m²

Dom z zabudowaniami o powierzchni całkowitej ok 300 m.kw. Nieruchomość jest w centrum osiedla kilka kroków od głównej ulicy Żernickiej i przystanku autobusowego. Zgodnie.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 000 zł415,30 m² 11 798,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 229 m²

Rezydencja W otoczeniu zieleni I komfortu Duża działka 2229 m | Basen, oczko wodne i boisko | Panele fotowoltaiczne | Spokojna, prestiżowa lokalizacja Rezydencja wolnostojąca,.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł75,74 m² 5 268,02 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż duże komfortowe mieszkanie o powierzchni 75,74 m2 w Libiążu. Jasne, słoneczne z balkonem i sporym parkingiem dla mieszkańców. Opis: - mieszkanie trzypokojowe położone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

708 400 zł46 m² 15 400 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł21 500 m² 20,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

! kupujący nie ponosi kosztów pośrednictwa! chcesz kupić tą nieruchomość, ale uzależniasz to od sprzedaży swojej nieruchomości! idealnie trafiłeś - odkupimy ją od ciebie lub pomożemy bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł100 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 046 m²

Na sprzedaż dom w stanie do generalnego remontu lub wyburzenia, położony na dużej działce o powierzchni 1046 m , zlokalizowanej w miejscowości Żerniki Wrocławskie - bliskie.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł201 m² 3 955,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:313 m²

Na sprzedaż budynek w zabudowie bliźniaczej Rybnik Głucha - powierzchnia całkowita: 201 m2 - powierzchnia użytkowa: 177,59 m2 - działka: 313 m2 - budynek rozbudowany w 2014 roku budynek: -.

Szczegóły ogłoszenia

60 000 zł7 627,50 m² 7,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Są miejsca, które nie krzyczą one opowiadają historię szeptem. Dudka to właśnie taka przestrzeń. Ukryta wśród zieleni, gdzie czas zwalnia, a codzienność przestaje mieć ostre krawędzie. To.

Szczegóły ogłoszenia

1 030 000 zł1 645 m² 626,14 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:1 962 m²

Żnin, budynek biurowo-techniczny, 1645 m2, sprzedam, 1 030 000 zł, netto. Biurowiec przy głównej ulicy miejscowości. Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego nieruchomości gruntowej.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł64,17 m² 6 217,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w kamienicy, w Łodzi - Śródmieście, w niedalekiej odległości od ul. Piotrkowskiej, manufaktury i rynku Barlickiego. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł2 000 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki znajdującej się w dynamicznie rozwijającej się okolicy. Działka posiada wszystkie atrybuty, by w przyszłości bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

49 000 zł9 900 m² 4,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działki rolne z możliwością użytkowania rekreacyjnego w miejscowości Posada Jaśliska - wieś w Polsce, położona w województwie podkarpackim, w powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Objezierze

Objezierze,zachodniopomorskie

170 000 zł669 m² 254,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka położona zaledwie 50 metrów od brzegu Jeziora Bukowskiego w miejscowości Objezierze (woj. zachodniopomorskie). Działka o powierzchni 669 m usytuowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł147 m² 3 945,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:9 244 m²

Dom z niskimi kosztami utrzymania, duża działka, 147 m Mniszów Szukasz domu, który możesz dopasować do własnych potrzeb, a jednocześnie nie chcesz przepłacać za utrzymanie? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

584 139 zł70,38 m² 8 299,79 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Oferta dostępna W pepper house! Przedstawiam Państwu mieszkanie zlokalizowane w Gdańsku, na ulicy Kazimierza Wielkiego, które zachwyci każdego miłośnika natury. Atrakcyjna czteropokojowa.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł40 m² 12 225 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie - 2 pokojowe - ogródkiem - miejsce postojowe lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane jest na popularnym i dobrze skomunikowanym osiedlu Górczyn w Gorzowie Wielkopolskim. Okolica jest.

Szczegóły ogłoszenia

598 541 zł57,83 m² 10 350 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Polecam! kameralna inwestycja W malowniczej zawadzie! posiadamy inne mieszkania W tej inwestycji! brak pcc! Mam przyjemność przedstawić mieszkanie znajdujące się w Zawadzie koło.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 300 000 zł159 m² 8 176,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dom, w którym codziennie czujesz naturę Wyobraź sobie poranek, gdy budzi Cię śpiew ptaków, a zza okien zagląda kojąca zieleń brzóz. Twój nowoczesny dom łączy w sobie przestrzeń,.

Szczegóły ogłoszenia

3 990 000 zł362 m² 11 022,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:763 m²

Dom funkcjonujący, jako pensjonat, posadowiony na działce o pow. 763 m2, urokliwie urządzony, z dużą znajomością rzeczy ze strony Właścicielki, z dbałością o szczegóły.

Szczegóły ogłoszenia

5 052 840 zł8 216 m² 615 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki położonej w miejscowości Mosty, gminie Kosakowo, powiat Pucki, niecałe 2 kilometry od Rewy. Działka o powierzchni 8216m2. Media:.

Szczegóły ogłoszenia

190 560 zł1 588 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

***dwie działki 300 M od jeziora***budowlane*** Zapraszamy na bezpłatna prezentację dwóch działek o powierzchni około każda 1590 m2 które znajdują się w malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł43,28 m² 9 681,15 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Oferta dostępna tylko W pepper house! Idealna propozycja dla osób ceniących bydgoskie śródmieście. Inwestycyjnie pod dalszy wynajem lub na pierwsze mieszkanie. Lokal zaprojektowany został tak, aby.

Szczegóły ogłoszenia

12 452 000 zł56 600 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferta na wyłączność działka inwestycyjna przemysłowo-usługowa odpady przydział prądu 3 mw! wydana decyzja środowiskowa na odpady, skup złomu, stacja demontażu pojazdów Do sprzedania działka.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł700 m² 928,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do kupienia działka budowlana położona w atrakcyjnej lokalizacji, objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego z możliwością zabudowy szeregowej. Na działce znajduje się dom do.

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł49,79 m² 12 552,72 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Prezentujemy Państwu funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe w pełnym rozkładzie zlokalizowane na zamkniętym monitorowanym i strzeżonym osiedlu przy ul. Obornickiej 77. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł2 378 m² 399,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż: atrakcyjna działka budowlana Otwock Powierzchnia: 2378 m Warunki zabudowy: dom jednorodzinny + budynek gospodarczo-garażowy Lokalizacja: 700 m od stacji skm Świder Dojazd: droga.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł3 000 m² 193,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka 3000 m | Sławoszewo | 10 km od Szczecina | Spokojna okolica przy lesie Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 3000 m , położona w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

2 290 000 zł220 m² 10 409,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:27 713 m²

Sebastian wiśniowski Agent prowadzący   Wyjątkowa nieruchomość w otoczeniu lasu dom + duży kompleks działek | Beskid Mały Na sprzedaż unikalna nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Szczecin,zachodniopomorskie

398 400 zł996 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Malowniczo położony kompleks czterech działek (każda po ok 1000m2 ) na powstającym osiedlu zamkniętym w dzielnicy Żydowce-Klucz przy ul. Magicznej. Obecnie w bliskim sąsiedztwie znajdują.