dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 317 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 317 ogłoszeń

180 000 zł1 000 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana blisko centrum Goleszowa. Bardzo łatwy dojazd, działka kwadratowa i płaska, wśród nowej zabudowy. Gaz i woda gminna na działce. 400 metrów do drogi głównej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Pniewo

Pniewo,zachodniopomorskie

2 190 000 zł201,06 m² 10 892,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 879 m²

Na sprzedaż nieruchomość położona w miejscowości Pniewo, w bezpośrednim sąsiedztwie Gryfina. Wyjątkowy dom parterowy z dwustanowiskowym garażem w bryle budynku o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł83,92 m² 4 170,64 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1965

Oferujemy Państwu duże i bardzo jasne mieszkanie usytuowane w Debrznie w kameralnym bloku mieszkalnym. Nieruchomość położona jest blisko centrum oraz wszelkich punktów usługowo -.

Szczegóły ogłoszenia

157 500 zł1 260 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nowa oferta działek położonych w Potulicach, na nowo powstającym osiedlu domów jednorodzinnych. Doskonała nieruchomość zarówno po to, by w szybkim czasie realizować budowę jak.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 305 996 zł101,24 m² 12 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

|R| Property prezentuje lokal handlowo - usługowy w dzielnicy Ruczaj przy ulicy Kobierzyńskiej w Krakowie. Lokalizacja: lokal znajduje się jednej z głównych arterii dzielnicy Ruczaj.

Szczegóły ogłoszenia

587 200 zł734 m² 800 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana 734 m Lublin Oferuję Państwu działkę budowlaną o powierzchni 734 m , o kształcie prostokąta, idealną pod budowę domu jednorodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

998 000 zł1 024 m² 974,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana w Krakowie - Bronowicach Małych pod zabudowę jednorodzinną. Prostokątna działka o pow. 1050 m2 i wymiarach ok. 23 x 44 m, położona w okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł17 534 m² 44,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż duża, świetnie położona działka budowlano-inwestycyjna o powierzchni 17 534 m , zlokalizowana w spokojnej i rozwijającej się części Jędrzejowa Nowego. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł34,02 m² 14 079,95 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

2-pokojowy Apartament typu Deluxe przy ul. Bałtyckiej 16 + miejsce postojowe w hali garażowej dodatkowo płatne. Powierzchnia: 34,02 m Piętro: 1 Balkon: tak Opis Nieruchomości: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł82,92 m² 15 665,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Niepowtarzalna oferta mieszkania, które stanowi doskonałe połączenie wygody i atrakcyjnej lokalizacji. Charakterystyczne dla kamienic z tego okresu wysokie sufity prawie 3,5 metra dają wnętrzu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

236 847 zł19,91 m² 11 895,88 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

W ofercie sprzedaży mamy kawalerki w ścisłym Centrum Gliwic. Doskonała lokalizacja przy Politechnice Śląskiej dla studentów oraz osób ceniących się bliskość miasta. Oferowane Mikro.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł132 m² 3 628,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:270 m²

Osiedle małych nowych domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej. Atrakcyjna lokalizacja osiedla na pograniczu Ciechocinka i Podola, bardzo dobrze skomunikowana z centrum miasta. Zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł800 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

długa, płaska; media/instalacje: w otoczeniu działki; otoczenie: zabudowa jednorodzinna; dojazd: droga gminna, droga szutrowa, udział w drodze prywatnej, droga polna; wymiary: 13,5x60m;.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł13 066 m² 130,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Gorzów Wielkopolski jest największym miastem województwa lubuskiego. Jako takie jest on również największym ośrodkiem przemysłowym z rozwiniętym przemysłem chemicznym, elektronicznym,.

Szczegóły ogłoszenia

208 000 zł1 255 m² 165,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Lisewiec (gm. Kolbudy) - Działka budowlana o powierzchni 1255 m2, położona w miejscowości Lisewiec gm. Kolbudy. Działka w kształcie prostokąta, usytuowana na wzgórzu, dojazd drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Rogity

Rogity,warmińsko-mazurskie

349 000 zł200 m² 1 745 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 258 m²

Oferta Na sprzedaż ogrodzona nieruchomość zabudowana domem jednorodzinnym o powierzchni ok. 200 m , położoną na działce o powierzchni 1 258 m , w spokojnej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł6 935 m² 223,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Grunt na sprzedaż 6935m2 Wierzbica gm. Serock powiat legionowski. Teren inwestycyjny objęty mpzp - zabudowa jednorodzinna, dwulokalowa, bliźniacza i/lub zabudowa usług nieuciążliwych - symbol mn/u16.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł32,70 m² 15 259,94 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Meg Real Estate prezentuje na sprzedaż dwa nowe, 2 pokojowe mieszkania zbudowane przez firmę deweloperską Jaz-Bud w super nowoczesnym 11 piętrowym apartamentowcu z dwoma windami. Oba mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł48,30 m² 7 639,75 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy na sprzedaż wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie własnościowe o powierzchni 48,3 m , położone w Lubinie przy ul. Leśnej. Lokal usytuowany na 10 piętrze zadbanego budynku po.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

982 119 zł73,02 m² 13 450 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż funkcjonalne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 73 m z balkonem, położone w nowoczesnej, kameralnej inwestycji o podwyższonym standardzie. Termin oddania: II-III kwartał.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

750 000 zł111,40 m² 6 732,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Sprzedam nowy dom bliźniak Szklarska Poręba, biała Dolina Powierzchnia użytkowa całego domu: 111,14 m Powierzchnia działki: ok. 600 m Stan: surowy otwarty Rodzaj zabudowy: bliźniak.

Szczegóły ogłoszenia

1 780 000 zł264 m² 6 742,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:576 m²

Opis Tobis Nieruchomości Jesteśmy liderem rynku nieruchomości w Wielkopolsce. Wyjątkowy dom! Dostępny od zaraz. Powierzchnia całkowita domu: 264 m Powierzchnia działki: 576 m Rok budowy:.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł500 m² 1 798 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:13 020 m²

Polecam posiadłość/ siedlisko niedaleko Mikołajek Pomorskich / za Sztumem / w niewielkiej miejscowości Krasna Łąka. Budynek biznesowy z dwoma dużymi salami i zapleczem kuchennym , cały.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł88 m² 7 375 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Perła na słupskim rynku nieruchomości - tylko U nas! komfortowy luksus W duecie Z elegancją! apartament 2-poziomowy Z wyposażeniem, który zachwyci nawet wymagających! Przedmiotem.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł831 m² 239,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Są miejsca, w których od razu czujesz, że to dobra przestrzeń do życia. Spokojniej, ciszej, bez presji miasta, ale nadal z realnym dojazdem do Poznania. I dokładnie taki klimat ma ta.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł1 780 m² 89,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Z przyjemnością przedstawiam do kupienia działkę budowlaną, położoną w miejscowości Falmirowice, w gm. Chrząstowice. Atutami nieruchomości są: atrakcyjna cena powierzchnia działki to:.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł1 000 m² 330 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana o pow 1000m2 szer. 26 m, nieogrodzona, w pobliżu asfalt, media prąd woda, gaz. i kan. światłowód,w drodze przy działce, zostały wydane warunki zabudowy pod dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

742 880 zł46,43 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Start sprzedaży! Funkcjonalne mieszkania 27-109 m + prywatne ogródki Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje wyjątkową, kameralną inwestycję zlokalizowaną w zielonej części Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

507 784 zł49,18 m² 10 325 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem w spokojnej okolicy - Toruń nieruchomość inwestycyjna! Na sprzedaż przytulne mieszkanie w nowym budownictwie, zlokalizowane w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem

Kobierzyce,dolnośląskie

1 069 000 zł133,31 m² 8 018,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:523 m²

Przedstawiamy Państwu nowe domy - bezpośrednio od inwestora - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Polecamy na sprzedaż nowe domy jednorodzinne tylko kilka kilometrów od południowych granic.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł37,09 m² 7 791,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Opiekun oferty: agnieszka Młynarczyk tel.   Szukasz mieszkania, które urządzisz dokładnie tak, jak chcesz? Cenisz ciszę, niskie piętro i widok na drzewa? Ta oferta jest dla Ciebie! Na.

Szczegóły ogłoszenia

716 063 zł68,49 m² 10 455 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż oferujemy lokal użytkowy o powierzchni 68,49 m , położony na parterze nowoczesnego budynku usługowo-handlowo-mieszkalnego przy ul. Kaliskiej 10. Podstawowe informacjepowierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł38,27 m² 14 632,87 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

To mieszkanie będzie idealne dla osób ceniących bliskość centrum Poznania, które chcą mieć szybki dostęp do komunikacji miejskiej, sklepów i usług. Świetnie sprawdzi się dla młodej pary lub.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

813 000 zł131,59 m² 6 178,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:506 m²

Tylko u nas w ofercie dom w zabudowie bliźniaczej w Wojnowicach(gmina Czernica) o powierzchni 131,59m2, bez skosów. Nieruchomość składa się z: parter przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł47 m² 6 382,98 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47m , zlokalizowane w Piekarach Śląskich os. Andaluzja. Nieruchomość znajduje się na 3 piętrze w 4-piętrowym bloku, w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

2 599 900 zł209,60 m² 12 404,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Przedstawiamy Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny, wybudowany według projektu Jupiter 2, położony na przestronnej, pięknie zalesionej działce o powierzchni 1500 m. Nieruchomość zachwyca.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł48,10 m² 3 742,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż nieruchomość o powierzchni 48m2, w skład którego wchodzi: - salon - sypialnia - kuchnia - przedpokój - łazienka z wc Do lokalu przynależy piwnica. Lokal do remontu.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł108 m² 18 509,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:769 m²

Agencja nieruchomości Unlimited Sky prezentuje nieruchomość położoną w jednej z najbardziej prestiżowych i rozpoznawalnych lokalizacji Krakowa na Salwatorze, przy ul. Królowej Jadwigi.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł72 800 m² 6,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż malownicza działka rolna o powierzchni 7,28 ha, położona w obrębie geodezyjnym Świętajno, powiat olecki. Nieruchomość zlokalizowana jest na obrzeżach spokojnej i urokliwej.