dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 216 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 216 ogłoszeń

53 000 zł31,57 m² 1 678,81 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Lokal mieszkalny nr 3 o powierzchni 31,57 m2, zlokalizowany na parterze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Zabrzańskiej 79 wraz z udziałem wynoszącym 117/10 000.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 149 000 zł196,90 m² 5 835,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 480 m²

Nowoczesny dom w stanie deweloperskim - Minkowice-Kolonia 196,90 m2 | użytkowa 170,23 m2 | działka 15 arów | 5 sypialni | 3 łazienki | 2025 r. Cena: 1 149 000 pln Dostępnych 6 domów - wybierz.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament Leszno

Leszno,wielkopolskie

260 775 zł27,45 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalny apartament o powierzchni 27,45 m , zlokalizowany w nowoczesnej inwestycji Nowe Młyny w ścisłym centrum miasta Leszna. Lokal znajduje się na 5 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

5 930 000 zł58 000 m² 102,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa oferta pięknego siedliska pod Warszawą obok Konstancina Jeziorna o pow. 58 tyś m2 zabudowanego domem mieszkalnym i halą o pow. 600 m2. Nieruchomość stanowi idealną bazę pod.

Szczegóły ogłoszenia

327 750 zł47,50 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferujemy 3-pokojowe, dobrze doświetlone, w bardzo dobrej lokalizacji - Gorzów Wlkp., osiedle Dolinki. Mieszkanie wymaga remontu, do własnej aranżacji. Pokoje ustawne. Dzielnica blisko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

400 734 zł26,56 m² 15 087,89 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Fabryczna Kraków | Lokale idealne na wynajem krótko i długoterminowy | Nowa inwestycja Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży lokale w nowej inwestycji. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł1 945 m² 159,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Gwarancja bezpiecznej transakcji tylko Z pośrednikiem! Na sprzedaż ostatnia działka budowlane w pobliżu Jastkowa w Płouszowicach Kolonii. Działka leży w okolicy drogi prowadzącej.

Szczegóły ogłoszenia

970 000 zł88,50 m² 10 960,45 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania na sprzedaż. Mieszkanie o powierzchni prawie 90 metrów kwadratowych położone jest w nowoczesnej zabudowie wielolokalowej (2018r.). Składa.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł1 500 m² 460 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana na sprzedaż - Krzeptów k. Smolca, ul. Główna (okolice ul. Dębowej) Numer działki: 63/9 Powierzchnia: ok. 1 500 m (niecałe 15 arów) Przeznaczenie: mpzp - zabudowa mieszkaniowa,.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł3 600 m² 91,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa oferta sprzedaży działki z linią brzegową jeziora Zawadzkiego o powierzchni 3600 m 2 , zlokalizowanej w malowniczej miejscowości Zawady Ełckie, w gminie Stare Juchy.

Szczegóły ogłoszenia

1 020 000 zł60,50 m² 16 859,50 zł/m²

 

Piętro:1/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Westate Gdańsk prezentuje nowoczesną trzypokojową nieruchomość w pasie nadmorskim - Nowa Letnica. ***atuty nieruchomości*** prestiżowa inwestycja robyg w Letnicy wysoki parter z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł24 m² 11 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:546 m²

Mam zaszczyt zaprosić Państwa do zakupu przepięknej działki w pobliżu jeziora. Lokalizacja Do jeziora około 400 metrów wokoło dużo lasów, domów letniskowych oraz całorocznych. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

769 000 zł80,33 m² 9 573,01 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oferujemy Państwu do sprzedaży bezpieczny /bez gazu/ lokal mieszkalny czteropokojowy z balkonem usytuowany na pierwszym piętrze trzypiętrowego budynku z windą w Gliwicach. Rok budowy 2025,.

Szczegóły ogłoszenia

1 518 000 zł2 914 m² 521 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Nieruchomość zlokalizowana w Szczyrku w malowniczej okolicy, z dala od miejskiego zgiełku, składająca się z widokowej działki o powierzchni ok. 2910 mkw. Powierzchnia działki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

400 000 zł270 m² 1 481,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:454 m²

Sprzedaż Dom wolnostojący pow.całkowita 270 m2. stan surowy kryty dachem, działka 4,54 ar. Dębie gmina Chrząstowice. Oferujemy na sprzedaż dom mieszkalny, niepodpiwniczony, II kondygnacyjny,.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł49 m² 7 122,45 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Podzamcze o powierzchni 49 m2. Położony na piątym piętrze lokal składa się ze słonecznego salonu z dużym balkonem i ładnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

426 456 zł59,23 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Sprzedaż nr oferty sldocm1 kategoria: mieszkanie miasto: legnica, powierzchnia: 59,23 m2 ilość pokoi: 3 piętro: i Komórka lokatorska- 7500 zł Przedstawiamy Państwu nową inwestycję w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł173,30 m² 9 175 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Na sprzedaż funkcjonalna połowa bliźniaka położona przy ul. Pochocińskiej na warszawskiej Białołęce. Dom o powierzchni 173,3 m ( w tym garaż 15m2, usytuowany na działce 400 m .

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 245 307 zł97,50 m² 12 772 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż energooszczędne mieszkanie z trzema balkonami Zakończenie budowy I kwartał 2025 r., odbiór II kwartał 2025 r. Rynek pierwotny. i podatku pcc. Z przyjemnością.

Szczegóły ogłoszenia

68 200 zł1 050 m² 64,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa, położona w Kolonii Obrowskiej, gmina Obrowo. Działka o powierzchni 1050 m2, w kształcie prostokąta. Porośnięta samosiejkami.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Nekla

Nekla,kujawsko-pomorskie

210 000 zł1 075 m² 195,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Polecam do sprzedaży atrakcyjną działkę budowlaną w Nekli, nieruchomość objęta mpzp: a) na poszczególnych działkach możliwość budowy wyłącznie jednego budynku mieszkalnego, pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

1 197 000 zł3 000 m² 399 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o powierzchni 3000 m2, położona w Aleksandrowie Łódzkim przy ul. Placydowskiej (działa numer 157/12). Zachęcam do obejrzenia filmiku na Youtube.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł310 m² 354,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Nieduża działka usługowa w dzielnicy Tatary - blisko ul. Mełgiewskiej i Al. Wincentego Witosa Działka o powierzchni 310 m w bezpośrednim sąsiedztwie ciągu pieszego biegnącego.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł32,70 m² 5 504,59 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż wyjątkowy lokal w zabytkowej kamienicy, położony w samym sercu miasta. Idealne miejsce do własnej aranżacji! Lokalizacja: centrum miasta Powierzchnia: 32,7mkw Układ: dwa.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł71,09 m² 14 052,61 zł/m²

 

Piętro:16/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szukasz mieszkania, które łączy standard premium z widokiem, który zapiera dech w piersiach? Oferuję na sprzedaż , 3-pokojowe mieszkanie wykończone w najwyższym standardzie,.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł50,59 m² 3 953 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaoferować Państwu nieruchomość w miejscowości Sławkowo, gm. Działdowo, woj. warmińsko-mazurskie. Mieszkanie o pow. 50,59 m . Składa się z: 2 pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

460 136 zł56,08 m² 8 204,99 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości oferuje na sprzedaż nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,08 m , zlokalizowane w nowym etapie inwestycji przy ul. Wieniawskiego w Rzeszowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł152,30 m² 3 276,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Wyjątkowy dom w bardzo dobrej cenie :) Szukasz domu deweloperskiego dla swojej rodziny?. Przestronnego, komfortowego i funkcjonalnego? A dodatkowo położonego w naprawdę cichym miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł48,48 m² 7 198,84 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Sprzedam mieszkanie 48,48 m - ul. Tadeusza Urbańczyka, chrzanów Na sprzedaż ustawne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,48 m , położone na 2. piętrze w 4-piętrowym bloku przy.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł181,96 m² 659,49 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1930

Obniżka ceny Oferujemy na sprzedaż nieruchomość stanowiącą lokal mieszkalny o łącznej powierzchni 181,96 m2, położony na piętrze budynku mieszkalnego w miejscowości Radomyśl,.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł38,64 m² 8 799,17 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Trzy pokojowe mieszkanie z balkonem - Gniewino | 38,64.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 900 zł278,30 m² 10 779,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 400 m²

Na sprzedaż Dom jednorodzinny w m. Szczęsne | 278 m | działka 3400 m, wyjątkowa nieruchomość dla osób, które marzą o dużej przestrzeni, prywatności i możliwości wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł3 000 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Polecamy do sprzedania działka w Lubomyślu na osiedlu/dzielnicy Las. Bardzo niska cena: 15zl/m2 Spokojna i cicha okolica, idealna pod zabudowę. Więcej szczegółów udzielamy w biurze przy.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł45,06 m² 6 324,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Oferta na wyłączność Do sprzedania mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Piaskowa Góra o powierzchni 41,50m2. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, widnej kuchni, łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł47,83 m² 5 644,99 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupokojowe, dwustronne oraz w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 47,83 m , zlokalizowane w Grodkowie przy ul. Reymonta. Nieruchomość po remoncie, gotowa do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

860 000 zł116 m² 7 414 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Przestronny Nowy Bliźniak w Atrakcyjnym Rejonie Osowca. Przedstawiamy do sprzedaży Nowy Dom - 1/2 Bliźniaka w Stanie deweloperskim o powierzchni ok. 116m2, posadowiony na przestronnej,.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł47,20 m² 14 830,51 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Wilanowie przy ul. Sytej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 2 piętrowym budynku Rok budowy: 2008 nieruchomość Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł41,12 m² 16 415,37 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1850

TA oferta tylko U nas! Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 41,12 m2, położonego w prestiżowej lokalizacji - kazimierz na ulicy Józefa Dietla.

Szczegóły ogłoszenia

249 900 zł3 085 m² 81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę rolno-budowlaną w Orzeszu Gardawicach przy ulicy Killińskiego o pow. 3085m2. O wymiarach 24x128. Działka w kształcie prostokąta, pusta, nieogrodzona,.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł50,56 m² 12 440,66 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Atuty: - ok. 5 minut pieszo do Politechnika Gdańska oraz Gdański Uniwersytet Medyczny, - ok.100 m do przystanku SKM Politechnika oraz licznych przystanków komunikacji miejskiej, - w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

94 000 zł5 900 m² 15,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferuję działkę rolną o przeznaczeniu R2 położoną w miejscowości Siedlec, gmina Krzeszowice. Parametry nieruchomości: kształt: prostokąt, szerokość: ok. 47 m, długość:.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij