dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 213 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 213 ogłoszeń

Dom z tarasem

Chruściele,warmińsko-mazurskie

1 200 000 zł280 m² 4 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 340 m²

Na sprzedaż nowoczesny i funkcjonalny dom wolnostojący o pow. ok 230 m2 położony na nowym Osiedlu w miejscowości Chruściele, 3 km od Ełku. Ta wyjątkowa nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

238 000 zł28 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja w Czechowicach, apartamenty na ulicy Górniczej Do końca roku wyjątkowa promocja. Bonus o wartości 5000 zł do wykorzystania w sklepie ikea, u projektanta wnętrz lub.

Szczegóły ogłoszenia

67 500 zł1 500 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Mapa Nieruchomości ma do zaoferowania dwie działki budowlane o powierzchni 1500 m , położone w malowniczej miejscowości Chełmica Mała. Działki mają kształt prostokąta i są.

Szczegóły ogłoszenia

470 690 zł1 210 m² 389 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dobre nieruchomości polecają działkę położoną na terenie miasta Bydgoszczy, w zacisznym miejscu dzielnicy Zamczysko przy ulicy Roztoczańskiej, w doskonałej cenie za metr 389 złotych.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł58,47 m² 4 532,24 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż mieszkanie o wyjątkowym potencjale, położone w samym sercu Łodzi - przy ul. Nawrot 43. Lokal znajduje się na parterze, z bezpośrednim wejściem z prześwitu bramowego,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 008 000 zł55,76 m² 18 077,47 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartament premium w sercu Podhala | Tatra View - Apartamenty Papieska, bańska Niżna. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego apartamentu zlokalizowanego w nowoczesnym,.

Szczegóły ogłoszenia

336 000 zł44,84 m² 7 493,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie z potencjałem na spokojnej Górnej Paderewskiego 27 Prezentujemy mieszkanie o powierzchni 44,84 m , położone na 4. piętrze przy ul. Paderewskiego 27 w Łodzi. To propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł141 m² 9 148,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Odkryj wyjątkową okazję - nowoczesny, przestronny penthouse zlokalizowany w samym sercu Dąbrowy Górniczej, przy ul. Cieplaka! Ta luksusowa nieruchomość o powierzchni użytkowej 141,58.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł34 m² 12 323,53 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością oferujemy do kupienia 2 pokojowe mieszkanie o pow. 34 m2, które jest zlokalizowane w Opolu w dzielnicy zwm. Lokal jest po generalnym remoncie! Mieszkanie znajduje się na 6.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł3 000 m² 56,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana, szczecin 16 km. Działka o pow. 3000 m2 położona w miejscowości Babin gmina Bielice w pobliżu Jeziora Babińskiego ( jezioro ma ok. 20 ha i leży w środku.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł65 m² 8 753,85 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Biuro nieruchomości homespace przedstawia Państwu ofertę komfortowego 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 65m , położone w świetnie skomunikowanej i atrakcyjnej części Rzeszowa przy.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł48,03 m² 13 512,39 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Apartament W sarbinowie Z 60-metrowym ogródkiem Przedstawiam Państwu wyjatkową ofertę. To apartament w Sarbinowie, nadmorskiej miejscowości, w której nie można się nudzić,.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł35,75 m² 13 986 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Do sprzedania dwupokojowy lokal mieszkalny o powierzchni 37,60m2. + balkon i piwnica. Komuny Paryskiej 21. Lokalizacja: lokal mieszkalny zlokalizowany na Klinach przy ul. Komuny Paryskiej 21.

Szczegóły ogłoszenia

2 550 000 zł282 m² 9 043 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:700 m²

Luksusowy, nowoczesny dom wolnostojący, stworzony dla osób ceniących przestrzeń, ponadczasowy design i najwyższy standard wykończenia - oto alternatywa dla wymagających, którzy szukają miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł56 m² 9 285,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta na wyłączność. Wynagrodzenie Agencji ponosi Sprzedający. Przedstawiam ofertę sprzedaży 2pokojowego mieszkania z osobną funkcjonalna kuchnią o powierzchni ok 56m2 na w Poznaniu.

Szczegóły ogłoszenia

53 000 zł31,57 m² 1 678,81 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Lokal mieszkalny nr 3 o powierzchni 31,57 m2, zlokalizowany na parterze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Zabrzańskiej 79 wraz z udziałem wynoszącym 117/10 000.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł783 m² 191,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Północ Nieruchomości Ełk prezentuje na sprzedaż działkę rolno-budowlaną z widokiem na jezioro Szóstak na Mazurach. Działka na której wnosić możesz dom niemalże bezpośrednio po zakupie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 149 000 zł196,90 m² 5 835,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 480 m²

Nowoczesny dom w stanie deweloperskim - Minkowice-Kolonia 196,90 m2 | użytkowa 170,23 m2 | działka 15 arów | 5 sypialni | 3 łazienki | 2025 r. Cena: 1 149 000 pln Dostępnych 6 domów - wybierz.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament Leszno

Leszno,wielkopolskie

260 775 zł27,45 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalny apartament o powierzchni 27,45 m , zlokalizowany w nowoczesnej inwestycji Nowe Młyny w ścisłym centrum miasta Leszna. Lokal znajduje się na 5 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

5 930 000 zł58 000 m² 102,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa oferta pięknego siedliska pod Warszawą obok Konstancina Jeziorna o pow. 58 tyś m2 zabudowanego domem mieszkalnym i halą o pow. 600 m2. Nieruchomość stanowi idealną bazę pod.

Szczegóły ogłoszenia

327 750 zł47,50 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferujemy 3-pokojowe, dobrze doświetlone, w bardzo dobrej lokalizacji - Gorzów Wlkp., osiedle Dolinki. Mieszkanie wymaga remontu, do własnej aranżacji. Pokoje ustawne. Dzielnica blisko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

400 734 zł26,56 m² 15 087,89 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Fabryczna Kraków | Lokale idealne na wynajem krótko i długoterminowy | Nowa inwestycja Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży lokale w nowej inwestycji. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł1 945 m² 159,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Gwarancja bezpiecznej transakcji tylko Z pośrednikiem! Na sprzedaż ostatnia działka budowlane w pobliżu Jastkowa w Płouszowicach Kolonii. Działka leży w okolicy drogi prowadzącej.

Szczegóły ogłoszenia

970 000 zł88,50 m² 10 960,45 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania na sprzedaż. Mieszkanie o powierzchni prawie 90 metrów kwadratowych położone jest w nowoczesnej zabudowie wielolokalowej (2018r.). Składa.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł1 500 m² 460 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana na sprzedaż - Krzeptów k. Smolca, ul. Główna (okolice ul. Dębowej) Numer działki: 63/9 Powierzchnia: ok. 1 500 m (niecałe 15 arów) Przeznaczenie: mpzp - zabudowa mieszkaniowa,.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł3 600 m² 91,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa oferta sprzedaży działki z linią brzegową jeziora Zawadzkiego o powierzchni 3600 m 2 , zlokalizowanej w malowniczej miejscowości Zawady Ełckie, w gminie Stare Juchy.

Szczegóły ogłoszenia

1 020 000 zł60,50 m² 16 859,50 zł/m²

 

Piętro:1/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Westate Gdańsk prezentuje nowoczesną trzypokojową nieruchomość w pasie nadmorskim - Nowa Letnica. ***atuty nieruchomości*** prestiżowa inwestycja robyg w Letnicy wysoki parter z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł24 m² 11 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:546 m²

Mam zaszczyt zaprosić Państwa do zakupu przepięknej działki w pobliżu jeziora. Lokalizacja Do jeziora około 400 metrów wokoło dużo lasów, domów letniskowych oraz całorocznych. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

769 000 zł80,33 m² 9 573,01 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oferujemy Państwu do sprzedaży bezpieczny /bez gazu/ lokal mieszkalny czteropokojowy z balkonem usytuowany na pierwszym piętrze trzypiętrowego budynku z windą w Gliwicach. Rok budowy 2025,.

Szczegóły ogłoszenia

1 518 000 zł2 914 m² 521 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Nieruchomość zlokalizowana w Szczyrku w malowniczej okolicy, z dala od miejskiego zgiełku, składająca się z widokowej działki o powierzchni ok. 2910 mkw. Powierzchnia działki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

400 000 zł270 m² 1 481,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:454 m²

Sprzedaż Dom wolnostojący pow.całkowita 270 m2. stan surowy kryty dachem, działka 4,54 ar. Dębie gmina Chrząstowice. Oferujemy na sprzedaż dom mieszkalny, niepodpiwniczony, II kondygnacyjny,.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł49 m² 7 122,45 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Podzamcze o powierzchni 49 m2. Położony na piątym piętrze lokal składa się ze słonecznego salonu z dużym balkonem i ładnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

426 456 zł59,23 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Sprzedaż nr oferty sldocm1 kategoria: mieszkanie miasto: legnica, powierzchnia: 59,23 m2 ilość pokoi: 3 piętro: i Komórka lokatorska- 7500 zł Przedstawiamy Państwu nową inwestycję w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł173,30 m² 9 175 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Na sprzedaż funkcjonalna połowa bliźniaka położona przy ul. Pochocińskiej na warszawskiej Białołęce. Dom o powierzchni 173,3 m ( w tym garaż 15m2, usytuowany na działce 400 m .

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 245 307 zł97,50 m² 12 772 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż energooszczędne mieszkanie z trzema balkonami Zakończenie budowy I kwartał 2025 r., odbiór II kwartał 2025 r. Rynek pierwotny. i podatku pcc. Z przyjemnością.

Szczegóły ogłoszenia

68 200 zł1 050 m² 64,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa, położona w Kolonii Obrowskiej, gmina Obrowo. Działka o powierzchni 1050 m2, w kształcie prostokąta. Porośnięta samosiejkami.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Nekla

Nekla,kujawsko-pomorskie

210 000 zł1 075 m² 195,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Polecam do sprzedaży atrakcyjną działkę budowlaną w Nekli, nieruchomość objęta mpzp: a) na poszczególnych działkach możliwość budowy wyłącznie jednego budynku mieszkalnego, pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

1 197 000 zł3 000 m² 399 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o powierzchni 3000 m2, położona w Aleksandrowie Łódzkim przy ul. Placydowskiej (działa numer 157/12). Zachęcam do obejrzenia filmiku na Youtube.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł310 m² 354,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Nieduża działka usługowa w dzielnicy Tatary - blisko ul. Mełgiewskiej i Al. Wincentego Witosa Działka o powierzchni 310 m w bezpośrednim sąsiedztwie ciągu pieszego biegnącego.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł32,70 m² 5 504,59 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż wyjątkowy lokal w zabytkowej kamienicy, położony w samym sercu miasta. Idealne miejsce do własnej aranżacji! Lokalizacja: centrum miasta Powierzchnia: 32,7mkw Układ: dwa.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł71,09 m² 14 052,61 zł/m²

 

Piętro:16/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szukasz mieszkania, które łączy standard premium z widokiem, który zapiera dech w piersiach? Oferuję na sprzedaż , 3-pokojowe mieszkanie wykończone w najwyższym standardzie,.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij