dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 245 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 245 ogłoszeń

4 511 000 zł9 022 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę przemysłową zlokalizowaną w strefie przemysłowej Zielonej Góry, przy ulicy Zimnej. Ta wyjątkowa nieruchomość o powierzchni 9022 mto idealne.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 000 zł31 827 m² 251,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Oferujemy do sprzedaży działkę komercyjną w miejscowości Rybna gm. Czernichów o powierzchni 3 hektary. Na terenie, gdzie znajduje się działka, obowiązuje miejscowy plan zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł1 673 m² 126 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nowa cena 199.000 zł Radlna gmina Tarnów Sprzedam działkę budowlaną. Powierzchnie 1673 m2. Nowe osiedle domów jednorodzinnych Media w zasięgu: prąd na działkach, woda w drodze, kanalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

648 000 zł7 200 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 0,72 ha (7 200 m ) położona w Radzyniu Podlaskim przy ul. Wisznickiej, w atrakcyjnej strefie rozwojowej miasta. Teren objęty miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł41,72 m² 23 945,35 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

***bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu*** *pełna własność/ apartament blisko plaży O statusie lokalu mieszkalnego/średnia ocen booking 9.0! Propozycją Biura Krawiec Nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł98,48 m² 6 590,17 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie pod inwestycje | idealne do dalszego wynajmu | 2 mieszkania W jednym | 2pokoleniowe | balkon + taras | miejsce postojowe | lokal: 1g1 "przystanek Reda" to kameralne, nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Tychy

Tychy,śląskie

1 302 680 zł224,60 m² 5 800 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal dwupoziomowy o pow 224,5 m2. Parter 24 m2 (hol) + 1 piętro 200m2, połączony schodami wewnętrznymi. Lokal znajduje się w nowoczesnej zabudowie, stanowiący część pawilonu, jest.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł868 m² 1 002,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:41 223 m²

Szanowni Państwo, biuro Nieruchomości Landowscy przedstawia Państwu nieruchomość: gospodarstwo rolne o powierzchni 4,1223 ha, położone w miejscowości Kamionka, gm. Smętowo Graniczne. Uwaga!.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Rakowo,zachodniopomorskie

300 000 zł11 044 m² 27,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Tylko u nas! Działki inwestycyjne Rakowo, gm. Borne sulinowo. Na sprzedaż 2 działki 78/3 oraz 78/7 na jednej kw. Działki inwestycyjne, przeznaczone jako tereny zabudowy usługowej turystyki - zgodnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 113 870 zł64,20 m² 17 350 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny apartament w sercu Karpacza | kameralna inwestycja, potencjał inwestycyjny Są lokalizacje, które od lat budują swoją wartość - nie przez chwilową modę, ale dzięki połączeniu.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł61,18 m² 9 398,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dostępne od zaraz, gotowe do wprowadzenia lub wynajmu. To propozycja dla osób, które cenią wysoki standard, funkcjonalny układ i bliskość toruńskiej Starówki. Mieszkanie jest gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

9 990 000 zł1 120,50 m² 8 915,66 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:1 161 m²

Nowoczesny budynek, obok autostrady A2. Niecałe 20 minut od ścisłego centrum Poznania, tuż przy centrum handlowym Factory Outlet. Idealne miejsce na Twój biznes lub jako inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Domek letniskowy Ryn

Ryn,warmińsko-mazurskie

1 414 500 zł105,88 m² 13 359,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:316 m²

Podana cena ofertowa jest ceną brutto ( uwzględniony 23% vat ) nie pobieramy prowizji od kupującego! domy wykończone "pod klucz" dom nr 17 ( 3 linia zabudowy ), powierzchnia działki: 315,95.

Szczegóły ogłoszenia

1 065 000 zł81,94 m² 12 997,32 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż mieszkanie, które może pełnić funkcję lokalu usługowego w Gdańsku Oliwie - idealny na kancelarię, biuro, gabinet, pracownię lub siedzibę firmy. Lokal znajduje się w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

348 759 zł25,93 m² 13 450 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż kompaktowa kawalerka 25,93 m - idealna na start lub jako pewna inwestycja pod wynajem. Zadzwoń lub napisz - odpowiem na Twoje pytania. Układ: salon z aneksem kuchennym - 17,49.

Szczegóły ogłoszenia

1 530 000 zł800 m² 1 912,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:12 000 m²

Biuro City Invest Nieruchomości ma do zaoferowania atrakcyjną nieruchomość położoną w okolicach miejscowości Cybinka około 8km od Granicy -słubice. Nieruchomość składa się z gruntów.

Szczegóły ogłoszenia

715 000 zł11 008 m² 64,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna z prawomocną decyzją o warunkach zabudowy. Ustawna parcela z możliwością podziału i zabudowy 9 budynkami mieszkalnymi jednorodzinnymi. Dojazd asfaltową drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

590 000 zł120,90 m² 4 880,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej w stanie surowym zamkniętym, położony w atrakcyjnej lokalizacji Nowy Kisielin, ul. Odrzańska (zielona Góra). Nieruchomość o powierzchni 120.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł33 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Actus przedstawia: na sprzedaż - 2-pokojowe mieszkanie | Tczew, ul. Jagiellońska | 33 m | 3 piętro Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 33 m , położone na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 111 475 zł89,85 m² 23 500 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Oferta dostępna W biurze nieruchomości pepper house! Przedstawiam Państwu wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane blisko ścisłego centrum gdańskiej dzielnicy Zaspa, w miejscu, które zachwyci.

Szczegóły ogłoszenia

366 000 zł6 100 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki niezabudowanej położonej w miejscowości Trębaczew. Działki nr ewid. 1877/2, 1879/2, obręb Trębaczew.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł47,21 m² 7 625,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność klucze W biurze Przestronne mieszkanie z balkonem, po remoncie - Lubin, ul. Mickiewicza cena do negocjacji Mam przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł2 564 m² 624,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka na sprzedaż w Wesołej - w otulinie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowej działki o powierzchni 2.560 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 200 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Opiekun oferty Patrycja Liedtke, tel.   oferta dostępna tylko naszym biurze! Działka w odległości ok 280m od Jeziora Salińskiego! Polecam Państwa uwadze działkę budowlaną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

826 000 zł133 m² 6 210,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:79 m²

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszą inwestycją Dewelopera "sokołowscy nieruchomości": kwitnące ogrody dojlidzkie Inwestycja składa się z 16 domów w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł51,70 m² 15,09 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Do sprzedania piękne dwupoziomowe mieszkanie wraz z miejscem parkingowym w podziemnym garażu. Mieszkanie ma 51,7 mkw + udział w gruncie - 2 piętro (ostatnie). Posiada balkon z widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 000 zł7 000 m² 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka inwestycyjna 7000m2 w Wiązownej z przeznaczeniem na budowę budynku usługowego z hotelem dla 20 osób oraz opieką senioralną w celach rehabilitacyjnych dla 30 pensjonariuszy.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący

Zagórzyce,zachodniopomorskie

690 000 zł240 m² 2 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 900 m²

Przedmiotem sprzedaży jest budynek mieszkalno - usługowy w miejscowości Zagórzyce, gmina Łobez. Nieruchomość położona w spokojnej, pełnej zieleni i lasów okolicy, przeznaczona jest.

Szczegóły ogłoszenia

30 800 zł4 400 m² 7 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecamy na sprzedaż grunt rolny zlokalizowany w miejscowości Chojno Stare (gmina Siedliszcze, powiat chełmski, woj. lubelskie) powierzchnia: 4400m2 Użytek - rivb - grunty orne oraz łiv - łąki.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł70 m² 4 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:4 939 m²

dom wolnostojący na sprzedaż o powierzchni 70.00 m2, z 2 pokojami. Nieruchomość jest częścią inwestycji . Dom położony jest na działce o powierzchni 4939 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł115 m² 6 947,83 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Zakup prosto od Dewelopera. Istnieje możliwość obejrzenia w tygodniu jak również w sobotę lub niedzielę po wcześniejszym umówieniu telefonicznym. Piękne Nowoczesne - 2-pozimowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł34,10 m² 8 064,52 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-2 (1 pokój z kuchnią) o powierzchni 34,1m2 położonego na ósmym piętrze w dziesięciopiętrowym bloku zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł3 500 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Cisewie. Działka leży częściowo na terenie mieszkaniowym, a częściowo na terenie przeznaczonym pod rolnictwo. Możliwość uzyskania Warunków Zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł2 218 m² 261,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż unikalną działkę inwestycyjną pod zabudowę mieszkaniową wielorodzinną na obrzeżach miasta Gorlice, obręb: stróżówka o powierzchni 22,18 ar oznaczona jako numer ewid:.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł1 505 m² 92,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowe działki budowlane położone w malowniczej Krępie Kaszubskiej zapewniają idealne warunki dla osób poszukujących spokojnego miejsca na budowę swojego wymarzonego domu w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł2 912 m² 103,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka na nowym osiedlu domków jednorodzinnych w malowniczej Zawadzie gm. Szydłowo. Idealne miejsce dla tych, którzy pragną harmonijnego życia i bliskości natury. nowe osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

349 986 zł3 205 m² 109,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nowa niższa cena! drbroker Nieruchomości prezentuje wyjątkową okazję inwestycyjną działkę w Pasynkach k. Białegostoku, idealną do realizacji projektu deweloperskiego. Dlaczego ta inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł170 m² 4 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Dom w Opolu w doskonałej lokalizacji do prowadzenia działalności niedaleko Wałbrzyskiej Strefy Ekonomicznej. Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu zlokalizowanego w Opolu zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł4 950 m² 40,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż: działka ze stawem - idealna dla miłośników przyrody Lokalizacja: obrzeża Rybnika Powierzchnia: 4 950 m2 opis nieruchomości Na sprzedaż niezwykła działka o powierzchni 4 950 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

242 886 000 zł809 620 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Teren inwestycyjny O powierzchni ponad 80 ha W jednym kawałku Do sprzedania teren inwestycyjny o powierzchni ponad 80 ha, wymiary około 598x 1337 m, dojazd z trzech stron drogą.

Szczegóły ogłoszenia

635 000 zł60 m² 10 583,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

2-pokojowe mieszkanie 60m2 z tarasem i ogródkiem | Kamienica | Brwinów Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie z ogromnym potencjałem aranżacyjnym, położone w klimatycznej kamienicy.