dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 239 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 239 ogłoszeń

Rynek pierwotny

654 000 zł56,91 m² 11 491,83 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja już w przedsprzedaży! tylko U nas! Nie zwlekaj zarezerwuj apartament przy ul. Podklasztornej! Biuro Nieruchomości Oakestate z przyjemnością przedstawia wyjątkowe.

Szczegóły ogłoszenia

673 000 zł37,36 m² 18 013,92 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Inwestycja Odkryj zalety bezkompromisowej lokalizacji i nowoczesnej architektury. Mieszkaj, wynajmuj lub otwórz biuro ścisłym centrum Wrocławia. Lelewela to odważna realizacja w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

3 599 000 zł550 m² 6 543,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:683 m²

Na sprzedaż "gazdowa Chata" - uznany wśród turystów dom z 8 pokojami i 2 apartamentami. Obiekt noclegowy wykonany z dbałością o każdy szczegół i utrzymany.

Szczegóły ogłoszenia

818 000 zł63 m² 12 984,13 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty Mieszkanie 3 pokojowe gotowe do zamieszkania Bardzo słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

1 135 000 zł8 721 m² 130,15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:8 721 m²

Oferta sprzedaży działki inwestycyjnej w Paterku k. Nakła nad Notecią- 8721 m Przedstawiam Państwu wyjątkową okazję inwestycyjną: dużą działkę o powierzchni 8721 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł28,46 m² 4 919,18 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Nowa cena! Przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 28,46m 2 przy ulicy krośniewickiej w Kutnie. Mieszkanie znajduję się w wolno stojącym budynku na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł842 m² 2 969,12 zł/m²

 

Przeznaczenie:warsztat

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Oferta idealna pod inwestycję. Nieruchomość składająca się.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł42 m² 2 833,33 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie do własnej aranżacji w centrum Tarnowskich Gór Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 42 m , położone w samym sercu Tarnowskich Gór , w wyremontowanej.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł1 700 m² 117,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Powierzchnia 1 700 m , nieuzbrojona, typ: budowlana - letniskowa obowiązuje pzp Działka położona w urokliwej miejscowości Perlino kaszubska wieś w powiecie wejherowskim, w dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł1 293 m² 1 353,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 1293 m2 położona na Gumieńcach w Szczecinie. Powierzchnia pum 1050 m2. Dla działki obowiązuje Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego. W trakcie.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł3 669 m² 34,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Przedstawiam Państwu na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł706 m² 375,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana W doskonałej lokalizacji - objęta miejscowym planem - wyrównana, przygotowana pod zabudowę - woda miejska i kanalizacja w działce, zaś w drodze prąd, gaz.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł81 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Kołobrzeg - Starówka ul. Łopuskiego na sprzedaż bardzo ładne i funkcjonalne 3 pok. mieszkanie o pow. 81 m2, położone na II piętrze w IV piętrowym budynku, bez windy wybudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł300 m² 5 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:3 420 m²

Nieruchomość położona w miejscowości Psie Głowy, gm. Czaplinek, woj. zachodniopomorskie. Psie Głowy jest to mała urokliwa wieś położona na uboczu, w otoczeniu lasów i jezior. Do.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł1 500 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka k. Warszawy. Marzysz o ciszy i spokoju a jednocześnie chcesz mieszkać blisko Warszawy? Chcesz mieć piękny dom z dużym ogrodem? ta działka jest dla ciebie. Idealne wymiary.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł53,39 m² 8 301,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53m2 zlokalizowane na 3 piętrze odnowionej kamienicy przy ul. 5 lipca. Na metraż mieszkania składa się, pokój z aneksem kuchennym, duża widna sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł260 m² 7 308 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:440 m²

Dom wolnostojący O powierzchni całkowitej około 260 mkw położony na cichych I spokojnych karłowicach. Na całkowity metraż składają się 3 kondygnacje: piwnica (powierzchnia 82,9 mkw) - 3.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł286,57 m² 2 547 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Do sprzedania dom jednorodzinny o pow. użytkowej 189,88m2 (pow. całkowita 286,57m2) położony na działce 16ar w Klęczanach gm. Chełmiec- około 10km od Nowego Sącza. Dom 3 kondygnacyjny.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł29 m² 8 620,69 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy lokal o charakterze loftowym, o powierzchni 29 m ,. . To idealna propozycja dla osób poszukujących nieruchomości inwestycyjnej lub miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 067 380 zł64,30 m² 16 600 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Biuro sprzedaży nowej inwestycji pod nazwą Malborska 151 ma zaszczyt przedstawić komfortowe mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane w kameralnym budynku na Woli Duchackiej. Projekt zakłada wybudowanie.

Szczegóły ogłoszenia

103 660 zł5 183 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

***cisza I spokój***działka inwestycyjna*** Niezmiernie nam miło zaprosić Państwa na prezentację działki rolnej o powierzchni 5183 m2, która znajduje się w malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

266 600 zł1 333 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

* oferta dostępna tylko W naszym biurze! nie szukaj dalej! * Biuro nieruchomości nexthome prezentuje na sprzedaż działkę budowlaną położoną w Staniszowie. Zaledwie 15 minut od Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł2 285 m² 109,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 22,85 ara , położona w Kazimierzy Wielkiej przy ul. Krakowskiej - w spokojnej, rozwijającej się części miasta, z szybkim dostępem do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 049 000 zł133,49 m² 7 858,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:340 m²

To może być Twój nowy adres - Dobra, ul. Frezjowa Dom w stanie deweloperskim o powierzchni 133,49 m 2 - został zaprojektowany z myślą o komforcie życia, spokoju.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł55,56 m² 9 881,21 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Opis nieruchomości Przedmiotem oferty jest bezczynszowy apartament w stanie deweloperskim o powierzchni użytkowej 55,56 m , zlokalizowany w nowoczesnym budynku sześciorodzinnym.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 011 m² 148,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

3 działki z dala od zgiełku miasta tuż obok rzeki Noteć Prowizję biura nieruchomości w całości pokrywa sprzedający, co oznacza że kupujesz bez prowizji. Oferta tylko w tym biurze.

Szczegóły ogłoszenia

10 744 500 zł165,30 m² 65 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

WYJĄTKOWA OFERTA - NIERUCHOMOŚĆ NA KRAKOWSKIM SALWATORZE NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ Z WYLICZENIAMI KOSZTÓW UZYSKASZ WYŁĄCZNIE Z NASZĄ.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 199 900 zł132,39 m² 9 063 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Przestronny Nowy Bliźniak na Dużej działce. Przedstawiamy do sprzedaży Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 133m2, posadowiony na przestronnej, dużej działce,.

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł1 740 m² 359,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Witam do sprzedania działka rolno leśna na szycie Gubałówki powierzchnia działki to 1740mkw, jej wymiary to 27m na 66m długości - jest to działka rolno leśna 300m od działki znajduje się górna.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł17 166 m² 40,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość niezabudowana zlokalizowana w Rudzie Śląskiej przy ul. Reja o łącznej powierzchni 17166 m2, w skład której wchodzą działki nr: 1783/17, 1784/17, 2659/70, 4135/70,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Koronowo

Koronowo,kujawsko-pomorskie

146 510 zł4 186 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działki budowlane W otoczeniu lasu Z dostępem do brdy! niezwykła lokalizacja W koronowie możliwość zakupu działek sąsiadujących O takim samych wymiarach opis oferty: działka.

Szczegóły ogłoszenia

5 200 000 zł548 m² 9 489,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:8 573 m²

Wilkszyn, gmina miękinia Do sprzedaży bardzo atrakcyjna rezydencja znajdują się w miejscowości Wilkszyn. Do o powierzchni całkowitej 548,15 mkw. (powierzchnia użytkowa 496,96 mkw.) usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł188 m² 6 914,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Prezentuję Państwu dom, który wywarł na mnie wyjątkowo pozytywne wrażenie, który szczerzę mogę zarekomendować i polecić - dlaczego? Już wyjaśniam: nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

754 820 zł51,70 m² 14 600 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Tylko U nas Na sprzedaż wyjątkowy apartament w nowej kameralnej inwestycji przy ul. Warzelniczej w Warszawie. To idealne miejsce dla osób szukających komfortowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Willa

Dębica,podkarpackie

1 650 000 zł250 m² 6 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:2 921 m²

Biuro Nieruchomości mint Property ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący usytuowany w atrakcyjnej części miasta, położony na 30 arowej działce.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł38,94 m² 5 110,43 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Szukasz wygodnego mieszkania blisko centrum miasta? Marzysz o mieszkaniu z ogródkiem? Ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż oferujemy komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem,.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł46 m² 16 304,35 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Apartament zum verkaufen! ten apartament może być twój! Apartament 2 pokojowy 46m2 z balkonem, 10 piętro, promenada Gwiazd! 90m od Plaży! balticus Oferta sprzedaży mieszkania 2 pokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 050 000 zł360 m² 2 916,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:360 m²

Nowoczesny dom W zabudowie bliźniaczej - ruda śląska godula Prezentujemy wyjątkowy dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany w prestiżowej dzielnicy Ruda Śląska Godula na.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł22 705 m² 26,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż działka pod zabudowę obiektów produkcyjno-składowych. Działki: 6/1, 6/3, 8/1, 7 Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania z przeznaczeniem terenu pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł1 746 m² 125,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka 1740M2 Piekło Górne ul.Ustronie nr działki 264/23 gmina: Przywidz LOKALIZACJA: Piekło Górne (kaszb. Piékło) to wieś w Polsce, położona w województwie pomorskim, w powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł305 m² 4 918,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Wodnica Ustka 10 sypialni Ogród 305m2 Zapraszam na prezentacje   Dom wybudowany z najwyższej jakości materiałów, pełni funkcję pensjonatu, duże możliwości własnej aranżacji.