dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 213 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 213 ogłoszeń

210 000 zł5 871 m² 35,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania bardzo ładna działka o powierzchni 5871 m2 w miejscowości Kózki , gmina Grębków. Usytuowana przy drodze asfaltowej. Wymiary to 41 m. szerokości , oraz 147 m. głębokości.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł90 m² 4 766,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Dom wolnostojący, stara Dąbrowa 3 pokoje, 90 m , działka 2800 m Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 90 m , położony w spokojnej i zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł300 m² 666,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Nieruchomość stanowiąca kamienicę, na działce o powierzchni 259m2 zlokalizowana przy ulicy Złotniczej, trzykondygnacyjna, murowana, z dachem skośnym krytym dachówką. Na parterze lokal.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł1 041,30 m² 2 400,85 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 402 m²

Sprzedaż Nr oferty: sbdoc8767 Kategoria: obiekt komercyjny, kamienica Lokalizacja: legnica, tarninów Powierzchnia zabudowy budynku: 800 m2 Powierzchnia działki: 2402 m2 opis Na sprzedaż 4kondygnacyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 000 zł546,52 m² 1 370,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 270 m²

Agencja Harmony Home & Developments prezentuje wyjątkowy, nowoczesny dom jednorodzinny z pełnym podpiwniczeniem oraz garażem dwustanowiskowym, położony w malowniczej miejscowości Sząbruk (15.

Szczegóły ogłoszenia

362 600 zł1 813 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

!Jeżów Sudecki! Pięć widokowych działek do wyboru!cena do negocjacji! Oferuje Państwu grunt budowlany w Jeżowie Sudeckim zlokalizowany w górnej części miasta, w stronę Góry.

Szczegóły ogłoszenia

2 180 000 zł255,20 m² 8 542,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 108 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Ta nieruchomość to znacznie więcej niż dom. To przestronna,.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł1 001 m² 124,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 1001m2 (tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej) w Wólce Krasienińskiej, 15km od granic Lublina. O nieruchomości: wymiary działki 22mx45m Warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Grudziądz

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

249 000 zł300 m² 830 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 868 m²

Kobylanka k/grudziądza. Budynek murowany o powierzchni całkowitej 240 m2 i drugi budynek murowany o powierzchni całkowitej 60 m2 na cele usługowo-magazynowe. Działka o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł67,19 m² 6 236,05 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Biuro Nieruchomości "komfort" oferuje na sprzedaż mieszkanie z tarasem w Świdnicy(dolnośląskie). Nieruchomość o pow. użytkowej 67,19m2 składa się z 2 pokoi tj. salonu.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł60,40 m² 9 254,97 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 60,4 m , położone na 1 piętrze w niskim 4-piętrowym bloku na osiedlu Pod Dalnią, przy ul. Meissnera. To nieruchomość, która łączy świetny układ.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł48,95 m² 5 822,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 48,95 m2 położone w bloku przy ul. Sikorskiego w Ełku. Lokal usytuowany na III piętrze, dwustronny. Składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

1 380 000 zł147 m² 9 387,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przytulny, kompaktowy, dom jednorodzinny położony w Hucie Żabiowolskiej. Dom parterowy, położony na pięknie zagospodarowanej działce, składa się z pokoju dziennego, 3 sypialni, garderoby,.

Szczegóły ogłoszenia

1 460 000 zł248 m² 5 887 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:809 m²

Nowoczesny dom premium z tarasem, ul. Łanowa, zamość Ten dom od progu daje poczucie przestrzeni, jakości i spokoju. To propozycja dla osób, które szukają luksusowego, dopracowanego domu,.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł101,28 m² 5 825,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

CO sprzedajemy? 3-pokojowe mieszkanie o pow. 101,28 m2 , znajdujące się na 2 piętrze, czteropiętrowej kamiennicy. Gdzie znajduje się mieszkanie? Przy ulicy: jedności Robotniczej na Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł23 800 m² 8,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Atrakcyjne działki nad jeziorami w Borach Tucholskich - pilna sprzedaż! Szanowni Państwo, mamy do zaoferowania dwie piękne działki rekreacyjno-inwestycyjne, położone w malowniczej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł64,48 m² 13 942,31 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1953

Warszawa, ul. Ordona 7 | 64,48 m | 3 pokoje | Ogródek | Miejsce postojowe | 899 000 zł Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 64,48 m , położone na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

463 000 zł63,46 m² 7 296 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Okazja - nowa niższa cena! 3 pokoje | duży balkon | po remoncie | os. Niepodległości Słupsk | ul. Frąckowskiego Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,46m (z piwnicą), położone na.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł800 m² 231,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Jedne z nielicznych działek budowlanych przeznaczonych pod budownictwo jednorodzinne w granicach administracyjnych miasta Radom. Zapraszam do skorzystania z ofert na przepiękne działki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

548 000 zł37,07 m² 14 782,84 zł/m²

 

Piętro:3/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferta deweloperska | 0% prowizji Nowoczesna inwestycja w prestiżowej, centralnej części Wrocławia - ul. Gwiaździsta. Doskonała lokalizacja, wysoki standard oraz pełna infrastruktura miejska.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł309,40 m² 3 522,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 660 m²

Dom dla wymagającego klienta do własnej aranżacji Bezpośrednio przy lesie Pow. użytkowa domu 268,9 m2 Pow. działki 1660 m2 Szukasz spokojnego, wygodnego miejsca do życia, wytchnienia na łonie natury.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł4 376 m² 77,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trójkąt

Jeśli szukasz gruntu z myślą o inwestycji długoterminowej w jednej z najbardziej perspektywicznych dzielnic Rzeszowa ta oferta zasługuje na uwagę. Przedmiotem sprzedaży są dwie.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł50,50 m² 6 910,89 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

3 pokojowe mieszkanie 50,5 m z garażem i dodatkowymi pomieszczeniami Prusice, rynek Zapraszam do zakupu wyjątkowego mieszkania w kamienicy przy samym Rynku w Prusicach. To przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł57,09 m² 16 622,88 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

3-pokojowe mieszkanie na Białołęce przy ul. Modlińskiej budynek Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 5 piętrowym budynku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 57,09m2. Układ: - pokój 1.

Szczegóły ogłoszenia

450 250 zł1 781 m² 252,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

| jelcz Laskowice, miłoszyce, działka sprzedaż, biuro Nieruchomości, jelcz-Laskowice, ul Bożka 7, tylko u nas w biurze. Zapraszam deweloperów i osoby fizyczne. Działki z mpzp.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł1 000 m² 299 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż dwie atrakcyjne i widokowe działki w miejscowości Przebieczany, gmina Biskupice pod Wieliczką Z nieruchomości rozpościera się piękny widok na zachód w stronę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 349 000 zł190,22 m² 7 091,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 242 m²

Brak podatku pcc Brak prowizji dla Kupującego. Na sprzedaż oferujemy nowoczesny i funkcjonalny dom jednorodzinny, zlokalizowany w spokojnej i zielonej okolicy, w miejscowości Żernica -.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 000 zł4 533 m² 650,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Piękny teren- zabudowa jednorodzinna lub -bliźniacza- luboń lasek, uzbrojony, mpzp, dach płaski teren o powierzchni 4533 mkw podzielony na działki, położony w cichej okolicy nowej zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

10 500 000 zł1 187 m² 8 845,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa nieruchomość w sercu Zakopanego - ul. Grunwaldzka Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży unikalnej nieruchomości położonej w jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł856 m² 92,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

>Krótki opis nieruchomości Na sprzedaż działka o powierzchni 8,56 ar, położona w Jaśle, w obrębie Żółków, przy ul. Rolniczej. Nieruchomość jest widokowa i znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

314 999 zł51,78 m² 6 083,41 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż oferuję mieszkanie własnościowe o powierzchni 51,78 m , położone na 3. (ostatnim) piętrze w bloku mieszkalnym, który obecnie przechodzi modernizację. Mieszkanie jest do.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn Łączna

Łączna,dolnośląskie

750 000 zł966 m² 776,40 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Hala produkcyjno-magazynowa - Łączna, gmina Mieroszów Oferta dostępna tylko w naszym biurze! Przedmiotem oferty jest nieruchomość zabudowana halą o charakterze produkcyjno-magazynowym,.

Szczegóły ogłoszenia

14 115 640 zł64 162 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 64162 m z budynkiem mieszkalnym i gospodarczym. Teren nie objęty mpzp. Działka może być przeznaczona pod zabudowę mieszkalną, gospodarczą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 057 242 zł73 m² 14 482,77 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Apartament 4-pokojowy 72,25 m2 + 2 ogródki ( 69,81 m2 ) mieszkanie 4-pokojowe dwustronne ogród Z dwóch stron - piękne zachody oraz wschody słońca parking podziemny tylko 20.000 ZŁ OFERUJEMY POMOC.

Szczegóły ogłoszenia

105 000 zł47,50 m² 2 210,53 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż lokal przeznaczony do adaptacji na mieszkanie o powierzchni 47,5 m , usytuowany na 4 kondygnacji budynku zlokalizowanego w Raciborzu przy ul. Opawskiej - kamienica. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

218 010 zł2 051 m² 106,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Duża atrakcyjna działka w Blachowni , obręb Błaszczyki. Położona w strefie spokoju i zieleni , niespełna 13 km od centrum Częstochowy. Dogodne miejsce na niestandardowy dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

379 620 zł34,21 m² 11 096,76 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Super oferta, apartamenty Premium w Busku-Zdroju! Apartamenty uzdrowiskowe Hygge to oaza ciepła, spokoju i bezpieczeństwa o niepowtarzalnym, nowoczesnym stylu, co czyni obiekt unikalnym.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł56,30 m² 14 724,69 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania w samym sercu Gdańska, które łączy wyjątkową lokalizację z dużym potencjałem? Ta oferta może być właśnie dla Ciebie. Atuty: - w samym sercu Starego Miasta, -.

Szczegóły ogłoszenia

72 680 zł632 m² 115 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomości gruntowe o pow. od 632-1084 mkw. w Chrząstowie Gmina Książ Wielkopolski (działki nr 110/7-10 oraz 110/16-17). Dla terenu wydana decyzja o warunkach zabudowy dla.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł47 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Galicja Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w samym centrum Rzeszowa przy ul. Hetmańskiej. Nieruchomość znajduje się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł4 300 m² 76,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trójkąt

Lokalizacja: gmina Jelcz- laskowice/miłocice Metraż: 4300 m2 Zabudowa: domków jednorodzinnych, domków siedliskowych Dodatkowe informacje: media (woda, prąd), działka cześciowo ogrodzona siatką.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij