dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 313 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 313 ogłoszeń

390 000 zł80,13 m² 4 867,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:538 m²

Marzysz o miejscu, gdzie odpoczniesz od zgiełku miasta, otoczony zielenią i śpiewem ptaków? Ta nieruchomość spełni te oczekiwania. Na sprzedaż klimatyczny, murowany dom całoroczny.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł1 311 m² 151,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane suchy dąb | blisko gdańska | media | mpzp Szukasz miejsca, w którym połączysz spokój życia poza miastem z wygodnym dostępem do codziennej infrastruktury? Prezentowane.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro klimatyzowane

Szczecin,zachodniopomorskie

6 734 448 zł623,56 m² 10 800 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Oferta bez prowizji Lokal biurowo usługowy w prestiżowym budynku Hanza Tower w centrum Szczecina po powierzchni 623,56m2 na 2 piętrze w 30 piętrowym obiekcie najbardziej charakterystycznym.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł480 m² 791,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:4 700 m²

W skład kompleksu nieruchomości wchodzi piękny Budynek Mieszkalny wraz z zabudowaniami gospodarczymi (stodoły, stajnia, studnia, garaż). Budynek mieszkalny posiada 2 piętra mieszkalne strych oraz.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł37,58 m² 5 721,13 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe spółdzielcze-własnościowe mieszkanie o powierzchni 37,58 m , położone na 4. piętrze w niskim bloku zlokalizowanym przy ulicy Wyszyńskiego.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł73,43 m² 12 188,48 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Oferujemy na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 73,43 m2, znajdujące się w Dziwnowie, 800 m od plaży. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   klucze do.

Szczegóły ogłoszenia

178 000 zł732 m² 243,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

*najlepsze oferty nieruchomości tylko W kg nieruchomości* Proponujemy Państwu do sprzedaży: - niedrogą - położoną wśród luźnej zabudowy - z łatwym dostępem do drogowych węzłów.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł215 m² 906,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 933 m²

Jeśli znudziło Cię miejskie życie i szukasz spokojnego azylu na wsi, gdzie możesz realizować swoje pasje i pomysły to ta urocza nieruchomość w Chróścinie Nyskiej może być.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł1 313 m² 239,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Płaska działka na nowym osiedlu domów blisko lasu oraz jeziora - Koleczkowo! lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana jest we wsi Koleczkowo. Jest to doskonała lokalizacja dla osób ceniących sobie.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł266 m² 3 195,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 071 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w Legnicy, na spokojnym i cenionym osiedlu Sienkiewicza. W skład oferty wchodzą dwie sąsiadujące działki o łącznej powierzchni 1071.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł3 000 m² 225 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka W otulinie kampinoskiego parku narodowego 3000 m z możliwością budowy domu! Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o powierzchni 3000 m , położona w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł4 532 m² 441,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana w mpzp oznaczona 1mn. Dopuszczalna zabudowa bliźniacza i szeregowa. Lokalizacja - w pobliżu ulicy Poligonowej Wymiary nieruchomości: - szerokość 35m -.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Chodzież,wielkopolskie

250 000 zł329 m² 759,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka rekreacyjno - usługowa na sprzedaż W chodzieży. Przedmiotem oferty są dwie działki o łącznej pow. 329 m2 usytuowane nad samym jeziorem miejskim w Chodzieży. Według miejscowego.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 522 m² 78,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka w Pomiechowie położna w najbliższym sąsiedztwie rzeki Wkry w pobliżu jej ujścia do Narwi na malowniczej łące nadrzecznej! Możliwość wbudowania domu mieszkalnego na.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł4 995 m² 29,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż przestronna działka o powierzchni 4995 m2, położona w miejscowości Chotyniec, gmina Radymno. Teren oferuje szerokie możliwości zagospodarowania idealny pod inwestycję,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

684 159 zł110,32 m² 6 201,59 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Nowa inwestycja Etap III 10 domów wolnostojących z 20 niezależnymi mieszkaniami W ramach drugiego etapu kameralnej inwestycji w Lisowice powstało 7 nowoczesnych domów wolnostojących,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 350 000 zł148 m² 9 121,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:220 m²

Zapraszam do zapoznania się z nowa inwestycja przy ul. Zabielskiej (wawer - Las) Duże domy z garażem, szerokie osiedle, spore ogródki. Domy są już wybudowane, można je obejrzeć. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Dziwnówek

Dziwnówek,zachodniopomorskie

549 000 zł78,20 m² 7 020,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:321 m²

Przedmiotem oferty jest wybudowany w 2024 roku i w stanie deweloperskim budynek mieszkalny położony w spokojnej dzielnicy Dziwnówka. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu 728.

Szczegóły ogłoszenia

70 000 zł750 m² 93,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Tylko u nas! nowa niższa cena! Jeśli szukasz gotowej działki z pozwoleniem na budowę, projektem , wszystkimi adaptacjami, pozwoleniem na podłączenie do wodociągu. to zapraszam do zapoznania.

Szczegóły ogłoszenia

1 075 000 zł130 m² 8 269,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:467 m²

| polecam na sprzedaż przytulny domu w zabudowie bliźniaczej w Rumianku w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej z pełną niezbędną infrastrukturą. Budynek z 2012 r. z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Stajenczynki,kujawsko-pomorskie

56 000 zł800 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Tylko u nas Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży malowniczych działek przy lesie w Stajenczynkach Lokalizacja - Stajenczynki, gm. Obrowo ; - sąsiedztwo terenów zielonych, lasu.

Szczegóły ogłoszenia

11 732 000 zł11 732 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż działka budowlana Działka pod zabudowę jednorodzinną i usługową - opis w miejscowym planie: 1mn/u. Link do uchwały:

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł245 m² 7 959,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:188 m²

Dom: na sprzedaż 4-kondygnacyjny (przyziemie, parter, piętro i poddasze), funkcjonalny, rozkładowy, ustawny, 7-pokojowy dom w zabudowie szeregowej (segment środkowy) usytuowany w Gdańsku.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł30,74 m² 8 620,69 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania usytuowanego w samym sercu Oławy! Prezentowane mieszkanie to kawalerka po generalnym remoncie. Zostały wymienione wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł40 m² 7 475 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Przestronne dwupokojowe mieszkanie po generalnym remoncie w Żarowie! Mieszkanie idealne dla osób ceniących sobie komfort i wygodę. Na powierzchnię mieszkania składa się salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł5 638 m² 319,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka produkcyjno-usługowa w bliskim sąsiedztwie drogi S7 z zabudowaniami Cena 1 800 000 zł Działka 5 638 m2 Dom wolnostojący 196 m2 Garaż murowany dwustanowiskowy z kanałem Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

3 170 000 zł175 m² 18 114 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:160 m²

Na sprzedaż gotowy obiekt - kamienica z 4 Apartamentami Kamienica położona w centrum Giżycka przy ul. Dąbrowskiego 3a. Numery działek 695/24 i 695/39 Atuty Lokalizacja centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

719 000 zł68,18 m² 10 545,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:100 m²

Osiedle Kampino Park to nowopowstająca inwestycja w bliskim sąsiedztwie Kampinoskiego Parku Narodowego. Wyróżnia ją dostęp do prywatnej części lasu, bliska odległość od trasy S-7 skąd szybko.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł74,60 m² 4 691,69 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 74,60 m , to wyjątkowa propozycja dla osób, które szukają dużej, komfortowej przestrzeni w doskonałej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł24 800 m² 8,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomości-Apartament Małgorzata Świetłowicz   Działka rolna pod inwestycję/fotowoltaika Do sprzedania działka rolna o powierzchni 24 800 m2 (IV klasa gruntu) usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł81 m² 5 555,56 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biuro Nieruchomości imperium oferuje Państwu na sprzedaż lokal handlowo-usługowy , położony w Nowym Sączu , przy ulicy Kunegundy. Lokal posadowiony jest na działce 314 m2 , powierzchnia 81 m2.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł32 m² 3 093,75 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie do własnej adaptacjina położone na pierwszym piętrze w kamienicy. Mieszkanie słoneczne, mała wspólnota mieszkaniowa, spokojna okolica. Miejsce parkingowe na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

948 000 zł63 m² 15 047,62 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Polecam! mieszkanie 3pokojowe do wejścia! złocień! Mam przyjemność przedstawić mieszkanie znajdujące się na ul. Henryka i Karola Czeczów -złocień. Nieruchomość położona na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł135 m² 3 851,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:413 m²

Ksb Nieruchomości proponuje do sprzedaży zadbany dom z dwoma garażami w Ostrowcu Św. na ul. Kasztanowej. Dwukondygnacyjny dom o powierzchni 135m2 + garaż i kotłownia, usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

304 500 zł20 300 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o pow. 2,03 ha (20300 m2) w miejscowości Blinno w sąsiedztwie drogi krajowej nr 10 w spokojnej i zielonej okolicy w bliskim sąsiedztwie jeziora Łąkie. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł204 m² 3 622,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:760 m²

W naszej galerii dostępny jest film z nieruchomości lub w linku: Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny o klasycznej bryle, usytuowany w urokliwej,.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł37 m² 10 784 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2 pokoje po generalnym remoncie | loggia | cisza Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m , położone na 2 piętrze w czteropiętrowym budynku przy ul. Brzeskiej.

Szczegóły ogłoszenia

609 000 zł82,82 m² 7 353,30 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowoczesny, dwupoziomowy apartament przy Myślęcinku Osiedle Botaniczne Szukasz balansu między wielkomiejskim życiem a bliskością natury? To mieszkanie na Osiedlu Botanicznym łączy nowoczesną.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł48 m² 13 333,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Tylko u nas! Bez prowizji! Jeżeli szukasz cichego, nietypowego mieszkania z dużym tarasem, obok Mazowieckiego Parku Krajobrazowego, to ta oferta jest dla Ciebie. W skład nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł120 m² 2 491,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Do sprzedania przedwojenny dom z charakterem, na 15 arowej działce. Nieruchomość położona jest w Trzebini Krzu, w rejonie ulicy Grunwaldzkiej i funkcjonowała dawno jako winnica wraz.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł300 m² 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:300 m²

Oferta dostępna W pepper house! atuty: - gotowe do wejścia, umeblowane - wykonanie z wysokiej jakości materiałów - duża, zadbana działka z altanką - bardzo dobra lokalizacja opis: na.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij