dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 279 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 279 ogłoszeń

349 000 zł64 m² 5 453,13 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne mieszkanie idealne dla rodzin z dziećmi, II Piastów, ciche, spokojne, zielone osiedle Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo przestronne mieszkanie o powierzchni 64.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 152 m² 130,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości oakestae ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży atrakcyjnych działek położonych w Skarżysku-Kamiennej, przy ul. Rycerskiej, obręb Skarżysko Książęce,.

Szczegóły ogłoszenia

205 000 zł37 m² 5 540,54 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie położone na spokojnym ,zielonym osiedlu, w pobliżu parku i rozległych terenów spacerowych. Dwa pokoje , jeden z otwartą kuchnią przedpokój i łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł39,70 m² 6 423,17 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne, 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,7 m , położone na 1. piętrze w kameralnym, 2-piętrowym budynku w Olkuszu przy ul. 29 Listopada, w niedalekiej.

Szczegóły ogłoszenia

1 799 000 zł90 m² 19 988,89 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł45,33 m² 15 221,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Polecamy! - do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie 45,33 m2 na os.Albertyńskim (dzielnica: Bieńczyce). Nieruchomość położona jest na 1 piętrze w 4 piętrowym bloku z 1973 roku. Lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

652 800 zł54,24 m² 12 035,40 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy Państwu nowe mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Przedstawiam atrakcyjne mieszkanie bezpośrednio od dewelopera, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł1 652 m² 115,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1652m2 Działka położona w Strzyżewie Smykowym, z dala od miejskiego zgiełku Bardzo dobra lokalizacja. Około 12 km od Gniezna,.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł54,30 m² 10 662,98 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż komfortowe, dwupokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, zlokalizowane na nowoczesnym i kameralnym osiedlu Walendów Park. To idealna propozycja dla osób poszukujących spokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł566 m² 795,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

NR oferty: stdoc9207 Działki budowlane w sercu Karpacza inwestycja z widokiem na przyszłość Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane w Karpaczu, położone w malowniczym otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł55 m² 17 272,73 zł/m²

 

Piętro:21/27

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferujemy mieszkanie 55 m2 w Katowicach w inwestycji global na 21 pietrze z widokiem na panoramę miasta. Jednen z najlepszych tego typu Apartamentów w Katowicach Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

1 460 000 zł145 m² 10 068,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:460 m²

Nowoczesny dom bliźniak 2023 | Przyjaźń (gmina Żukowo) | 125 m + garaż | pv 5,9 kw Szukasz domu gotowego na już w spokojnym, zielonym miejscu, ale z szybkim dojazdem do Trójmiasta? Ten.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł137 m² 8 759,12 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż nieruchomość usługowomieszkalna wraz z oddzielnym budynkiem mieszkalnym, położona na zadbanej, zadrzewionej działce o powierzchni 1451 m. To doskonała propozycja dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

308 000 zł32,18 m² 9 571,16 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie inwestycyjne w świetnej lokalizacji Kielc - gotowy dochód od pierwszego dnia. Prezentujemy na sprzedaż 2- pokojowe mieszkanie o powierzchni 32,18 m2, położone przy ul. Starej.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł47 m² 6 148,94 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Mieszkanie w sercu Chełma ul. Zakątek | 47 m2 | dwupoziomowe | przy parku miejskim! Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 47 m2, położone w samym centrum Chełma,.

Szczegóły ogłoszenia

49 000 zł26 500 m² 1,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiamy ofertę nieruchomości gruntowej o powierzchni 2,65 ha - położonej w spokojnej okolicy w miejscowości Biedrzychowice Dolne. Miejscowość ta otoczona jest terenami zielonymi,.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł215 m² 5 111,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 123 m²

Dom z potencjałem inwestycyjnym - duża działka, blisko Gliwic Na sprzedaż solidny dom jednorodzinny położony w świetnej lokalizacji - z szybkim dojazdem do Gliwic i Zabrza oraz.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł117 m² 3 632,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 250 m²

Nieruchomość znajduje się w miejscowości Ozimek ok. 20 km od Opola. Posiada bardzo dobry dojazd drogą asfaltową. Budynek mieszkalny z 1907 roku o powierzchni użytkowej ok. 117 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł858 m² 115,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 858 m , położona w spokojnej i zielonej części Nowego Miasta Lubawskiego, zaledwie kilka minut od centrum miasta. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

387 000 zł33,56 m² 11 531,59 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Stoprocent Nieruchomości prezentuje na sprzedaż funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, położone na piątym piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Bałtyckiej w Rzeszowie.

Szczegóły ogłoszenia

2 553 920 zł111,04 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Słoneczny i nowoczesny apartament na Dolnym Mokotowie rej. Sielce przy ulicy Bobrowieckiej. Wyjątkowy, minimalistyczny apartament położony w prestiżowej części Dolnego Mokotowa,.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł55,60 m² 5 017,99 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 55,6 m , położone w atrakcyjnej lokalizacji w Jastrzębiu Zdroju przy Ul. Turystycznej 39/29 na 3 piętrze. Mieszkanie obecnie ma 2.

Szczegóły ogłoszenia

1 899 000 zł354,65 m² 5 354,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:696 m²

Wyłącznie w ofercie biura homfi mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży trzykondygnacyjnej kamienicy o powierzchni 354,65 m usytuowanej na nieruchomości gruntowej.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł1 600 m² 225 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka o powierzchni 1600m2 położona w miejscowości Kotowice (gmina Oborniki Śląskie) Możliwość kontynuowania budowy przez obecnego wykonawcę. Kotowice to miejscowość.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Załom

Załom,zachodniopomorskie

1 199 000 zł222,75 m² 5 382,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:736 m²

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Na sprzedaż dom parterowy wolnostojący z użytkowym poddaszem. Powierzchnia całkowita domu 222.75 m , użytkowa 171.34 m , działka 736 m .

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

621 900 zł62 m² 10 030,65 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Termin realizacji 4 kwartał 2026 r. Budynek 7 piętrowy na Choinach, świetna komunikacja z centrum Lublina, szybki dostęp do Akademii Medycznej. W promieniu 400 m punkty handlowo- usługowe,.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł63 m² 11 730,16 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Nowa oferta dostępna W pepper house! Na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m położone w jednej z najbardziej cenionych dzielnic Gdańska - Morenie. To.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł113,36 m² 10 585,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Luksusowe, przestronne mieszkanie na zamkniętym osiedlu Łódź, polesie (retkinia), ul. Pienista Mieszkanie znajduje się w topowej części Retkini, jednej z najbardziej pożądanych dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł205 m² 5 609,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowa oferta domu o charakterze domu jednorodzinnego parterowego z poddaszem użytkowym w świetnej lokalizacji w Tychach. Przedstawiamy Państwu pełen uroku dom o pięknych.

Szczegóły ogłoszenia

744 000 zł260 m² 2 861,54 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal usługowy Wyszogród Powierzchnia użytkowa: 260 m Działka: 553 m Opis nieruchomości: zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży lokalu usługowego.

Szczegóły ogłoszenia

749 900 zł250 m² 2 999,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom w standardzie deweloperskim w malowniczej Tęgoborzy z widokiem na Jezioro Rożnowskie Marzysz o własnym domu w cichej i spokojnej okolicy, z dala od zgiełku miasta?.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

939 152 zł59,44 m² 15 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Prezentuję Państwu na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w nowej, atrakcyjnej inwestycji, znajdującej się na krakowskim Ruczaju Mieszkanie: metraż: 59,44 m2 Liczba pokoi: 3 Piętro: 1/4 Ekspozycja:.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 000 zł550 m² 5 818,18 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Oferta Inwestycyjna - Obiekt Cukierni w Centrum Stargardu - funkcjonująca firma z wyposażeniem na sprzedaż! Na sprzedaż oferowany jest obiekt użytkowy o powierzchni całkowitej ok. **600.

Szczegóły ogłoszenia

771 750 zł10 290 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działki budowlane z linią brzegową, niedaleko Giżycka. Lokalizacja: miejscowość Kąp, gmina Giżycko. Działki położone nad Jez. Upałckim Małym. Działki objęte mpzp. 1. Ustala.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł11 163 m² 10,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Obniżka ceny! Szukasz miejsca, gdzie czas płynie wolniej, aby stworzyć swoją sielską przystań. To właśnie tutaj - w urokliwym Żukowie koło uzdrowiskowej miejscowości Solec Zdrój.

Szczegóły ogłoszenia

2 799 000 zł75,59 m² 37 028,71 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Perełka, takich apartamentów nie ma wiele! Sprzedaż na Fakturę - odlicz 8% vat. Sprzedaż bez pcc. Prestiżowy apartament z pięknym widokiem na morze i panoramę miasta o pow. 75,59m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł111,56 m² 5 817,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:57 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej - skrajny segment o powierzchni 111,56 m . Kameralne osiedle zlokalizowane jest w Rzeszowie przy bocznej ul. Budziwojskiej. Standard wykończenia:.

Szczegóły ogłoszenia

538 400 zł1 346 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy piękną malowniczą działkę budowlaną w spokojnej okolicy, ostatnia linia zabudowy! Powierzchnia 1346m2(możliwość zakupu większej działki ). Działka o regularnym kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł49,14 m² 5 698,01 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-3 (salon z aneksem kuchennym, sypialnia z garderobą) o powierzchni 49,14m2 położonego na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

187 000 zł36,96 m² 5 059,52 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w pobliżu parku solankowego, idealne dla małej rodziny, singla lub osoby starszej. W wieżowcu z windą! Najważniejsze cechy oferty: - mieszkanie 2 pokojowe- salon, sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł133,85 m² 9 712,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 101 m²

Zespół Annderson przedstawia nieruchomość na sprzedaż przestronną działkę o powierzchni aż 41 arów, na której znajduje się budynek wolnostojący, wybudowany w 2018 roku w Woli.