dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 317 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 317 ogłoszeń

179 000 zł510 m² 350,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Najważniejsze informacje: - działka budowlana, - różne metraże 510 m2, 824 m2 876 m2, 1155 m2 - równy teren, - dostępne wszystkie media: prąd, woda, gaz, kanalizacja, - spokojna, zielona okolica, -.

Szczegóły ogłoszenia

1 214 100 zł4 260 m² 285 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka inwestycyjna 42,6 ara Rzeszów boczna Dębickiej Przedstawiamy Państwu gotowiec inwestycyjny w postaci działki budowlanej z wz Powierzchnia działki budowlanej 35,63 plus droga 6,97 ara -.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł30 000 m² 36,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:30 000 m²

Marzysz o spokojnym miejscu blisko natury, z dala od miejskiego zgiełku, ale z dobrym dojazdem i nowoczesnymi udogodnieniami? Ta wyjątkowa nieruchomość to wolnostojący dom na dużej.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł120,70 m² 5 791,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:734 m²

Osieki! Dom nad jeziorem- osieki koło Koszalina i nadmorskiej miejscowości Łazy! Prezentujemy dostępny wyłącznie W naszej ofercie dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

798 000 zł48,86 m² 16 332 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

700 metrów od ulicy długiej I 500 metrów od skm! lokalizacja: nieruchomość położona Centrum Gdańska. Blisko przystanki komunikacji miejskiej zapewniające dogodny dojazd w pozostałe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

513 793 zł25,31 m² 20 300 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy państwu nową inwestycje w dzielnicy Krowodrza. Inwestycja idealna dla osób, które uwielbiają cisze, spokój, komfort wypoczynku. Dostępne mieszkania od 25m2 do 63m2. -Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł94,36 m² 1 324,71 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje do sprzedaży lokal mieszkalny nr 1 o powierzchni użytkowej 94,36 m2 zlokalizowany jest na parterze dwurodzinnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł450 m² 5 777,78 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Lokalizacja: obiekt znajduje się przy ul. Fabrycznej w Opolu Lubelskim. Położenie w sercu miasta zapewnia łatwy dostęp do wszelkich udogodnień miejskich, takich jak sklepy, urzędy, czy.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł62 m² 24 193,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 162 m²

Drewniany dom całoroczny z widokiem na Jezioro Mucharskie Zapraszamy do wyjątkowego miejsca, w którym natura spotyka się z komfortem. Oferujemy do sprzedaży drewniany dom położony.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł5 716 m² 40,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka siedliskowa w sercu natury Klukowa Huta, gm. Stężyca Na sprzedaż oferujemy malowniczo położoną działkę siedliskową o łącznej powierzchni 5716 m , zlokalizowaną.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł3 825 m² 117,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działka w Szemudzie pod zabudowę produkcyjno-usługową!.

Szczegóły ogłoszenia

341 000 zł3 100 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka w Kobylance 3000 m , idealna pod dom jednorodzinny oraz działalność usługowa nieuciążliwą. Marzysz o własnym domu w spokojnej okolicy, blisko jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł60,09 m² 7 488,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:448 m²

Szanowni Państwo, jeżeli poszukujecie małego, parterowego domu w zacisznym miejscu z widokiem na las oraz z możliwością szybkiego dojazdu do Zblewa i dalej do Starogardu Gdańskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł24 700 m² 7,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

W ofercie na sprzedaż działka zlokalizowana w okolicach ul. Żródlanej w kobylnicy o powierzchni 24.700m2. Działka objęta mpzp, symbol sw.11RZ oraz SW.27RZW: - teren rolny, zieleni, wody.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł59,14 m² 15 049,04 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Białołęka / Tarchomin ul. Milenijna 3 pok 59m2 / Parking / Winda we speak english gotowe do zamieszkania! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu bardzo widne i przestronne 3 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

157 000 zł1 200 m² 130,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam do sprzedaży działkę budowlaną! Atrakcyjna nieruchomość zlokalizowana w miejscowości Zapusta, w gminie Olszyna, powiat lubański, woj. dolnośląskie, o powierzchni ogólnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

701 784 zł41,04 m² 17 100 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne 2 - pokojowe mieszkanie w sercu Mokotowa Świetna propozycja dla singla, pary lub jako lokata kapitału! kup teraz I odbierz już W III kwartale 2027 roku! Szukasz mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł1 508 m² 497,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż atrakcyjna działka położona w miejscowości Odrano Wola, w bezpośrednim sąsiedztwie Grodziska Mazowieckiego. Działka znajduje się w spokojnej, rozwijającej się okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł3 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 3000 m2 (wydana decyzja o warunkach zabudowy), położona w Kobysewie, gmina Przodkowo. Nieruchomość zlokalizowana przy stawie, częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł61 m² 4 426,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:6 209 m²

Oferujemy na sprzedaż dom znajdujący się w miejscowości Kosmy-Pruszki 7, gm. Sońsk. Nieruchomość o powierzchni zabudowy 61 m2, posadowiona na działce numer 53/1 o powierzchni 6209 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł1 000 m² 135 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: piękna działka budowlana 1000 m Świniowice, gmina Tworóg Film z drona: Marzysz o własnym domu w spokojnej, zielonej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł45 m² 4 422,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:3 253 m²

Agencja homeserwis Ostrowiec >świętokrzyski prezentuje sprzedaż domu murowanego o powierzchni 45 m2 na ogromnej działce 3253 m2 w miejscowości Janik, tuż obok granic Ostrowca. Rok budowy domu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

689 827 zł59,22 m² 11 648,55 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Przestronne 59,22 M2 W sercu katowic Z możliwością aranżacji na 3 pokoje Wyjątkowa propozycja na nowoczesnym osiedlu łącząca najważniejsze aspekty życia codziennego. Idealne dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 000 zł130 m² 7 684,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

**bez pcc **bez prowizji od kupującego Z przyjemnością prezentujemy nowoczesne i eleganckie domy w zabudowie bliźniaczej realizowane przez renomowanego dewelopera Mazovia Home. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Rusko

Rusko,zachodniopomorskie

770 000 zł280 m² 2 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:1 341 m²

Duży dom 4 km od morza, 12 pokoi. Stylowy dom z 1987 roku, usytuowany na działce o powierzchni 1 341 mkw. o kształcie zbliżonym do prostokąta, długość boków 20 m i 60 m.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł43 m² 10 906,98 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Biuro Nieruchomości Smart Estate z przyjemnością przedstawia Państwu umeblowane 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43 m2 położone w miejscowości Balice, nieopodal Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

562 000 zł54,54 m² 10 304,36 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

_wygodne_funkcjonalne_ mieszkanie o powierzchni 54,54 m2 (+ piwnica o pow. ok. 3 m2) na osiedlu Nowe Miasto przy ul. Transportowej. . Budynek z 2010r. Na terenie osiedla liczne udogodnienia dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 298 000 zł122 m² 10 639,34 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:2026

2 pack = apartamenty 5/1 i 5/2 - razem = - dwa mieszkania obok siebie to cały segment w jednym pionie Szukasz inwestycji, która daje realnie więcej możliwości niż pojedyncze mieszkanie?.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 450 000 zł189 m² 7 671,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:425 m²

Najważniejsze atuty inwestycji: kameralny projekt tylko 4 domów w zabudowie bliźniaczej bezpośrednie sąsiedztwo Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego duże ponad 400m2 ogrody do 6 pokoi funkcjonalne,.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł51,40 m² 5 622,57 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Szukasz mieszkania gotowego do wprowadzenia? Marzysz o wnętrzu, które od razu daje poczucie domu, bez remontów i dodatkowych kosztów? Na sprzedaż oferuję komfortowe mieszkanie z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

906 795 zł92,53 m² 9 800,01 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie śląska I krakowa biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc podwyższony stan deweloperski mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł90 m² 2 666 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 100 m²

Dom z duszą na dużej działce Wierzbica, 90 m | 33 ary | 240 000 zł Jeśli marzysz o miejscu z historią, które możesz urządzić po swojemu ten dom w Wierzbicy czeka właśnie.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł2 370 m² 117,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Sprzedam nieruchomość gruntową w Mętowie (gm. Głusk) o powierzchni 2370 m2. Grunt składa się z 2 działek budowlanych, położony jest w trzeciej i czwartej linii zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

193 950 zł2 155 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną Gorajowice | 2155 m Na sprzedaż widokowa działka o powierzchni 2155 m (21,55 ar), położona w miejscowości Gorajowice,.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł738 m² 405,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy działkę (20/11) o powierzchni 738 m2, położoną przy ul. Franciszkańskiej, na Osiedlu Morskim. Teren objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego o symbolu 21mn.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł67,60 m² 15 532,54 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Magicznej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku. Rok budowy: 2011 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł63 m² 6 904,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie położone na osiedlu Zielone Wzgórza ul. Lniana. Mieszkanie dwustronne, od południowo zachodniej strony, słoneczne. Lokal położony na trzecim piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł38,99 m² 8 181,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż mieszkanie przy ul. Jasińskiego w Legnicy. Lokal znajduje się na 4 piętrze, w budynku z windą. Nieruchomość składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł41,20 m² 9 441,75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Divo nieruchomości oferuje do sprzedaży Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyremontowane od podstaw dwupokojowe mieszkanie znajdujące w Chrzanowie przy ulicy Kadłubek o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł36 m² 11 666,67 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż słoneczne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36 m , położone przy ul. Ofiar Oświęcimia. Lokal jest po generalnym remoncie i gotowy do zamieszkania od zaraz. Status prawny:.