dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 208 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 208 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

359 000 zł60,50 m² 5 933,88 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 60,50m2, składające się z czterech osobnych pokoi, oddzielnej kuchni, korytarza oraz łazienki. Wnętrze mieszkania utrzymane jest w bardzo dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł61,41 m² 20 355 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2017

Opiekun oferty: emilian Janusz tel.   Oferta dostępna tylko w sdp Nieruchomości. Podstawowe informacje: 5-pokojowe rozkładowe mieszkanie o powierzchni ponad 61 m2, z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł86 m² 7 779,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Sprzedam dom - budynek mieszkalny jednorodzinny, wolnostojący położony w malowniczej miejscowości Ruda Kameralna zaledwie 10 km od Zakliczyna. Dom wraz z pozostałymi zabudowaniami zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł30 m² 7 166,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Rezerwacja-Nowoczesne, atrakcyjne mieszkanie na parterze z wyjściem na ogród przy ul. Wyszyńskiego 7, po generalnym remoncie. W skład wchodzą salon z kuchnią, sypialnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł38 m² 8 684,21 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Mieszkanie W sercu łodzi 10 min pieszo do manufaktury! Szukasz idealnego startu w centrum miasta lub pewnej inwestycji pod wynajem? To mieszkanie przy ul. Gazowej czeka właśnie na Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

765 000 zł39,25 m² 19 490,45 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż komfortowe, w pełni wyposażone 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,25 m , położone przy ul. Mieszczańskiej 29 we Wrocławiu, na 3. piętrze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł39,40 m² 6 979,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1890

Mieszkanie własnościowe (wraz z odrębną kw), bez obciążeń, w kamienicy, z tradycyjnej cegły, wraz ze świadectwem energetycznym dla lokalu mieszkalnego. Znajduje się przy głównej.

Szczegóły ogłoszenia

294 999 zł60 m² 4 916,65 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

To przytulne mieszkanie na sprzedaż znajduje się na 2. piętrze dwupiętrowego bloku. Ma 60 m , składa się z dwóch pokoi oraz oddzielnej kuchni. Mieszkanie jest w stanie do zamieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

79 500 zł1 100 m² 72,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Tanie działki budowlane z mpzp 5 km od morza | Zaleskie, gm. Ustka Bez prowizji i bez dodatkowych kosztów. Na sprzedaż 4 działki budowlane położone w miejscowości Zaleskie, gmina Ustka.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł1 111 m² 90,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Obwieszczenie O sprzedaży nieruchomości oraz udziałów W nieruchomościach W ciechanowie Syndyk masy upadłości Grzegorza Pyrzyńskiego zaprasza zainteresowanych na zakup w sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

424 821 zł33 m² 12 873,36 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 33,06 m w Lądku-Zdroju. Lokal na 1 piętrze: salon z aneksem, sypialnia, łazienka, przedpokój oraz balkon. Przemyślany układ zapewnia komfort zarówno do.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł34 m² 4 705,88 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal uzytkowy 34m2 ,własność. Obecnie dzierzawa długoterminowa.  

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł33 m² 15 757,58 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Kawalerka 33,10 m z ogródkiem | parter | po remoncie | ul. Aleksandra Gajkowicza 11 , jest możliwość dostawić ścianę i będę miała 2 pokoje Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł44,30 m² 9 909,71 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie 44,3 m świetnie rozplanowane! Dostępne od lipca2026 | Po generalnym remoncie Sprzedam bardzo wygodne mieszkanie o powierzchni 44,3 m na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 930 000 zł329 m² 5 866,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:536 m²

NA sprzedaż: dom Z pensjonatem nieruchomość Z możliwością zarobku! Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną nieruchomość w spokojnej okolicy Królewskiego Miasta Darłowo. W jej skład.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł84 m² 10 476,19 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Nie wyrażam zgody na kontakt ze strony agencji nieruchomości. Proszę nie dzwonić ani nie pisać. Numery będą blokowane. Marzysz o idealnym miejscu do życia, które łączy spokój podmiejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł52,30 m² 13 938,81 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

[bezpośrednio] Jasne 3 pokoje z osobną kuchnią i balkonem Kraków, czyżyny Sprzedam mieszkanie o powierzchni 52,3 m , zlokalizowane w zielonej i świetnie skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł1 994 m² 150,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana nieuzbrojona w Prószkowie przy ulicy Piaskowej. W drodze jest prąd, woda i kanalizacja. Numer działki 549/4.

Szczegóły ogłoszenia

419 700 zł556 m² 754,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjna, narożna działka budowlana o pow. 556 m , położona w sercu funkcjonującego osiedla domów jednorodzinnych w Niepołomice os. Parkeko (ul. Rumiankowa/.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł70 m² 12 557,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż przestronne, zaprojektowane przez architekta mieszkanie o powierzchni 70 m , położone na 3 piętrze nowoczesnego budynku z windą z 2021 roku przy ul. Pułtuskiej.

Szczegóły ogłoszenia

324 000 zł3 000 m² 108 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dzień dobry, mam do zaoferowania na sprzedaż działkę nr 715/3, położoną w przepięknej i urokliwej okolicy, tuż przy parku krajobrazowym, w miejscowości Ocięte. Działka ma.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł33 m² 17 272,73 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Zapraszam w każdym dniu tygodnia i przez cały weekend. Nowe mieszkanie, nowe budownictwo, w 100% gotowe do zamieszkania od zaraz. Kawalerka 33 m2 z wydzieloną sypialnią.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł805 m² 397,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Serdecznie zapraszam do zakupu unikalnej działki budowlanej 172/15 o powierzchni 805m2 w spokojnej i malowniczej miejscowości Brzózki (gmina Nowe Warpno). Na działce znajduje się już.

Szczegóły ogłoszenia

3 590 000 zł630,37 m² 5 695,07 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:1 443 m²

Obiekt turystyczny na sprzedaż! Przedmiotem naszej oferty jest obiekt turystyczny w nadmorskiej miejscowości rowy, w pobliżu znanego kurortu ustka. Obiekt ten działa od kilkunastu lat pod.

Szczegóły ogłoszenia

318 000 zł52 m² 6 115,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52 m Na sprzedaż ustawne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 52 m , położone na 4. piętrze w zadbanym bloku po.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł1 200 m² 575 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dane działki Władysławów ul. Pełni Księżyca 6 szybkie połączenie komunikacyjne z Centrum Warszawy Powierzchnia działki 1200 m , Numer ewidencyjny 56/14 Wymiary 37,25 x 32,22.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł36 180 m² 35,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość 3,62 ha, w tym dwie działki: - zabudowana 3180 m2, położona przy głównej ulicy w Gołkowicach gm. Godów; media na działce, - budowlano-rolna 3,3ha w tym część pod.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł31 m² 7 096,77 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Przytulne mieszkanie na sprzedaż Będzin, syberka, parter Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie położone na parterze w ocieplonym i wyremontowanym bloku przy ul. Skalskiego w Będzinie (os.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł64,62 m² 5 803,16 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Sprzedam mieszkanie na Podolszycach Płd. Duży salon o powierzchni ponad 24 m2 ( drewniana podłoga) z antresolą ( dodatkowe metry wzdłuż całego mieszkania), przestronna sypialnia ponad 21 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

299 900 zł1 230 m² 243,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w miejscowości Piątnica Poduchowna przy ul. Szkolnej. Idealna propozycja dla osób szukających gruntu pod dom lub działalność usługową.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł200 m² 3 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:210 m²

Sprzedam dom po kapitalnym remoncie. W domu zostaly wymienione okna drzwi nowa instalacja elektryczna, nowe grzejniki oraz piec na pellet. W domu znajduje sie 6 pokoi kuchnia salon dwie lazienki.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł676 m² 457,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Cena netto 309 000 zł, brutto 380 070 zł ostatnia taka działka na tym osiedlu! Dla dewelopera, okazja inwestycyjna. Bez pośredników. Działka + plus projekt domu jednorodzinnego dwulokalowego +.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł48,20 m² 8 609,96 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Sprzedam mieszkanie dwupokojowe 48,2 m2 w bloku przy ulicy Kraszewskiego 6. Mieszkanie znajduje się na parterze. Stan dobry, do odświeżenia. Rok budowy - 2001. Zainteresowanych zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł1 184 m² 252,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1184 m . Wymiary działki to około 30x40 m. Prąd doprowadzony do początku drogi wewnętrznej. To idealne miejsce na budowę wymarzonego domu.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł783 m² 151,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

399 400 zł60,70 m² 6 579,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Sprzedam mieszkanie 60.7m2 ul. Warneńczyka - Mielec 1 piętro - balkon - 3 pokoje Mieszkanie można odświeżyć i nadaje się do zamieszkania bądź do remontu wedle uznania. Łazienka nadaje się do.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł55,90 m² 9 839 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Słoneczne mieszkanie 3-pokojowe z widokiem na jezioro. Sprzedam bezpośrednio jasne mieszkanie o powierzchni 55,9 m2 z 3 pokojami, łazienką oraz korytarzem. Salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł45,40 m² 15 859,03 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Pośrednikom dziękuję. Sprzedam bezpośrednio mieszkanie 3-pokojowe 45.4m2 z miejscem postojowym w garażu podziemnym i piwnicą. Salon z aneksem (okna płd-wsch) - 16.8m2 Sypialnia 1.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł46,69 m² 14 992,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż gotowe do zamieszkania, funkcjonalne i dobrze rozplanowane mieszkanie o powierzchni 46,69 m , położone na 2. piętrze w kameralnym, trzypiętrowym budynku. Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł1 000 m² 89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta bezpośrednio od właściciela. Na sprzedaż 7 działek budowlanych o przeznaczeniu mn5- zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej obok lasu w miejscowości Mikoszowa (58-115, gmina Żarów,.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł3 019 m² 165,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Witam Mam do zaoferowania działkę w Olsztynku nr ew.gr 45/5 o powierzchni 3019 m2 przylegającą do ulicy Pionierów , na nowo powstającym osiedlu domów jednorodzinnych. Teren nieruchomości.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij