dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 313 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 313 ogłoszeń

285 000 zł66,60 m² 4 279,28 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje w centrum Malborka - 66,6 m do własnej aranżacji Jeśli szukasz mieszkania, które możesz zrobić dokładnie pod siebie - to jedna z tych ofert, które mają sens. Bez przepłacania.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł120 m² 4 041,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Na sprzedaż klimatyczne siedlisko położone w malowniczej miejscowości Karczmisko, gmina Czarna Białostocka na skraju Puszcza Knyszyńska idealne miejsce dla osób ceniących ciszę, naturę.

Szczegóły ogłoszenia

81 000 zł2 000 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Polecam Państwu na sprzedaż działkę siedliskową o powierzchni 2000 m2 w okolicy Trzebiatowa. Nieruchomość znajduję się w kompleksie 11 działek. Działka siedliskowe.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł2 693 m² 129,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro nieruchomości ckdom ma przyjemność zaprezentować działkę o powierzchni 2693 m , położona przy ul. Prostej, 5 minut od centrum Kielc. Cena: 400 000 zł Wymiary działki: 12x221 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł1 507 m² 218,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Obiektem sprzedaży jest działka budowlana położona w Knurowie. Miejscowość to wieś gorczańska położona na południowych stokach Gorców. Nieopodal przebiega słynna Przełęcz Knurowska.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

690 000 zł124,28 m² 5 551,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:140 m²

0% prowizji for english, please call or leave an inquiry Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej z ogrodem i garażem w bryle budynku, położony na małym zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

51 000 zł300 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedam działkę nad morzem letniskową budowlaną z możliwością wybudowania np.: domu, domków letniskowych, budynku gospodarczego. Więcej informacji na temat nieruchomości udzielę podczas.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł36,50 m² 8 493,15 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Oferta dostępna tylko w biurze Makler, zapraszam do zapoznania się Bydgoszcz, wyżyny | ul. Ogrody | 36 m | 2. piętro | do remontu Oferta dla osób, które świadomie szukają mieszkania do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

656 346 zł44,35 m² 14 799,24 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Nowe mieszkanie z rynku pierwotnego w nowoczesnej inwestycji w dynamicznie rozwijającej się części miasta. Lokal idealny zarówno na pierwsze mieszkanie, jak i pod inwestycję na.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Koronowo

Koronowo,kujawsko-pomorskie

140 000 zł1 700 m² 82,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Świetna działka na tarasie obszaru Przyrzecze. Bardzo sympatyczna lokalizacja nieopodal meandrującej Brdy. Jeśli szukasz azylu i ukojenia to jest propozycja dla Ciebie. Woda, prąd, w drodze.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł41,30 m² 16 924,94 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Dwa lokale na osobnych kw z witrynami o powierzchni 41,3m2 w Sopocie przy al.Niepodległości. Istnieje także możliwość zakupu pojedynczych lokali. Lokale znajduję się na parterze przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 480 000 zł128,39 m² 11 527,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:327 m²

Mam przyjemność przedstawić Państwu nowoczesny i funkcjonalny trzypoziomowy segment na zamkniętym, kameralnym małym osiedlu, położony w najbardziej zielonej dzielnicy Warszawy jaką jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

391 680 zł30,65 m² 12 779,12 zł/m²

 

Piętro:5/17

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Nowa Inwestycja w Zielonym Sercu Rzeszowa Apartamenty Parkowe Res Tower Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje inwestycję 'apartamenty Parkowe Res Tower' oferującą 144 nowoczesne apartamenty.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł3 124 m² 150,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolno- leśna o pow. 3 124m2 w Miedzeszynie. Powierzchnia działki rolnej wynosi 412m2, powierzchnia działki leśnej wynosi 2712m2. Wymiary działki rolnej: od ulicy 52,5m2x.

Szczegóły ogłoszenia

188 000 zł1 437 m² 130,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na Błędowie, oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną w kształcie prostokąta, o wymiarach: 41x35 metrów i powierzchni 1437 mkw. Parcela leży przy bocznej ulicy i posiada.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł70 m² 8 857,14 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność przedstawić bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 69,26 m , zlokalizowane w dzielnicy rzeszów/słocina. Mieszkanie znajduje się na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

930 000 zł135,36 m² 6 870,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 629 m²

Słoneczny dom z widokiem w Brennej cisza, natura i komfort w jednym. Jeżeli marzysz o spokoju, słońcu i cudownych widokach, mamy dla Ciebie wyjątkową propozycję!.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł180 m² 3 883 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 400 m²

Działka o pow. 4400 m2 zabudowana nowym budynkiem jednorodzinnym do wykończenia Budynek jednorodzinny 2-kondygnacyjny o pow. użytkowej 135m2, rozpoczęcie budowy w 2002 r. budowany.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł1 153 m² 182,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka budowlana położona w Mirosławicach (6 km do Sobótki) objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Działka świetnie nadaje się na postawienie domu wolnostojącego jak.

Szczegóły ogłoszenia

2 515 000 zł3 397 m² 740,36 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Uwarunkowania planistyczne Zgodnie z Miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego Miasta Mysłowice nieruchomość znajduje się na obszarze oznaczonym symbolem: 2u - przeznaczenie podstawowe:.

Szczegóły ogłoszenia

82 000 zł26 800 m² 3,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka rolna położona w we wsi Siwkowice, gmina Resko. -13km od węzła S6 w Wojcieszynie -w sąsiedztwie plantacja borówki -13km do Reska informacje podstawowe:.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł72,97 m² 9 250,38 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Gotowa inwestycja | 2 niezależne kawalerki, nowy blok - kobylniki / kiekrz. Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie inwestycyjne o powierzchni 72,97 m , w pełni przygotowane pod niezależny.

Szczegóły ogłoszenia

391 780 zł1 031 m² 380 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wasilków, dolina Cisów, atrakcyjne działki budowlane 1031 m2, plan miejscowy Polecamy działki budowlane przeznaczone pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną w Dolinie Cisów w Wasilkowie.

Szczegóły ogłoszenia

869 000 zł173,76 m² 5 001,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:780 m²

Dom jednorodzinny wolnostojący z garażem ul. Malczewskiego w Świeciu. Przestronny i jasny dom jednorodzinny wolnostojący z garażem, położony w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 000 zł1 185 m² 3 206,75 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż - Biurowiec z częścią magazynową w Bydgoszczy Oferujemy na sprzedaż nowoczesny, wielofunkcyjny budynek biurowo-magazynowy położony w Bydgoszczy. Obiekt znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł1 662 m² 198,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka numer 199/20. Powierzchnia działki wynosi 1 662m2. Płaskie ukształtowanie terenu. Nieruchomość położona przy drodze asfaltowej. Media przy granicy działki w drodze: -woda.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

611 914 zł26,04 m² 23 499 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne mieszkania w świetnej lokalizacji - Kraków, krowodrza Na sprzedaż nowe mieszkania w kameralnej inwestycji w sercu Krakowa, w dzielnicy Krowodrza. Budynek położony.

Szczegóły ogłoszenia

785 000 zł74,99 m² 10 468,06 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Przedstawiamy Państwu wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 74,99 m , położone w samym sercu miasta przy ulicy Botanicznej. To doskonała propozycja zarówno dla rodzin, jak i osób.

Szczegóły ogłoszenia

82 000 zł1 015 m² 80,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana - Gruszów Mały Oferta dostępna wyłącznie w knc Nieruchomości Przedstawiamy atrakcyjną działkę budowlaną położoną w miejscowości Gruszów Mały -.

Szczegóły ogłoszenia

Biurowiec klimatyzowany

Kukowo,warmińsko-mazurskie

2 650 000 zł470 m² 5 638,30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

! nowa oferta inwestycyjna! Na sprzedaż atrakcyjny obiekt biurowo - magazynowo - usługowy położony w świetnie skomunikowanej lokalizacji w Kukowie, bezpośrednio przy Drodze Krajowej.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł321,80 m² 7 458,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 042 m²

Szukasz domu, który łączy przestrzeń, komfort i gotowość do zamieszkania od zaraz? Ta nieruchomość to idealne połączenie funkcjonalnego wnętrza, wysokiej jakości wykończenia oraz dużej,.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł1 925 m² 1 142,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Opis nieruchomości: na sprzedaż oferujemy działkę inwestycyjną o powierzchni 1925 m , położoną w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Gdynia Cisowa. Teren charakteryzuje się.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Ziemomyśl B,zachodniopomorskie

320 000 zł80 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:962 m²

Ofertą sprzedaży jest dom w zabudowie szeregowej w miejscowości Ziemomyśl, gmina Dolice, zachodniopomorskie. Dół domu to przestronna kuchnia z aneksem , duży pokój , łazienka ,.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł52,88 m² 6 599,85 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Oferta Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 52,88 m , położone na drugim piętrze w spokojnej okolicy w Sztumie. Nieruchomość stanowi idealną propozycję dla rodzin, par.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł114 m² 4 561,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 560 m²

Dom jednorodzinny w Kłomnicach - po kompleksowej modernizacji, gotowy do wykończenia Pruszyński Studio Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży przestronnego domu jednorodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł73,90 m² 6 562,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:878 m²

Na sprzedaż przytulny dom letniskowy o powierzchni użytkowej 73,9 m , położony na zagospodarowanej działce o powierzchni 878 m , w spokojnej i zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł377 m² 5 013,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 400 m²

Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje na sprzedaż wyjątkową nieruchomość, która łączy w sobie przestrzeń, elegancję i harmonię z naturą. Ten imponujący dom.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł1 183 m² 232,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Biuro Nieruchomości Premium oferuje Państwu działkę budowlaną o powierzchni 1183 m położoną w spokojnej i atrakcyjnej okolicy, na osiedlu domów jednorodzinnych. Działka jest.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł510 m² 350,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Najważniejsze informacje: - działka budowlana, - różne metraże 510 m2, 824 m2 876 m2, 1155 m2 - równy teren, - dostępne wszystkie media: prąd, woda, gaz, kanalizacja, - spokojna, zielona okolica, -.

Szczegóły ogłoszenia

1 214 100 zł4 260 m² 285 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka inwestycyjna 42,6 ara Rzeszów boczna Dębickiej Przedstawiamy Państwu gotowiec inwestycyjny w postaci działki budowlanej z wz Powierzchnia działki budowlanej 35,63 plus droga 6,97 ara -.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł30 000 m² 36,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:30 000 m²

Marzysz o spokojnym miejscu blisko natury, z dala od miejskiego zgiełku, ale z dobrym dojazdem i nowoczesnymi udogodnieniami? Ta wyjątkowa nieruchomość to wolnostojący dom na dużej.