dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 210 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 210 ogłoszeń

Rynek pierwotny

Dom szeregowy Rogowo

Rogowo,zachodniopomorskie

1 288 017 zł96,96 m² 13 284 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:269 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż luksusowy dom położony w pierwszej linii zabudowy zaledwie 120 m od morza zlokalizowane w miejscowości Rogowo, 25 min na zachód od Kołobrzegu (19 km). Dom.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł300 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka rod "wolica" Kontakt: andrzej Troicki tel.   Powierzchnia 300 m2 - sprzedaż wraz z wyposażeniem. Na terenie działki znajduje się: altanka na betonowym fundamencie.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł2 854 m² 332,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego dz. ew. o nr 8/16; 8/22; 8/18; 8/4 położonych na terenie miasta Piaseczno przy ul. Kordiana, jest to południowa peryferyjna część miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

344 173 zł36,81 m² 9 349,99 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Bez podatku pcc, bez prowizji, zakup bezpośrednio od dewelopera. witam, proponuję Państwu fajne dwu pokojowe mieszkanie w super miejscu. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł647,70 m² 3 859,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:-

Inwestycyjny obiekt blisko radomia perełka W podkannej Piękny duży kompleks mieszkalno/usługowy w stanie deweloperskim na sprzedaż. Wykreuj własną wizję zarabiania pieniędzy dzięki tej.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł889 m² 179,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki budowlane o powierzchni 889m2 i 874m2 położone w miejscowości Zakole-Wiktorowo, zaledwie 6km od Mińska Mazowieckiego. Działki o numerach ewidencyjnych: 80/1,.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł8 000 m² 62,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Jeżeli szukasz miejsca do odpoczynku w cichym i spokojnym miejscu, dala od miejskiego gwaru, to ta nieruchomość jest właśnie dla Ciebie! Oferuję do sprzedaży atrakcyjną działkę o pow.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł79 m² 1 898,73 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal niemieszkalny obejmujący powierzchnię 78,90mkw usytuowany w przyziemiu budynku wielomieszkaniowego. Na powierzchnię lokalu składają się: 3 pomieszczenia oraz łazienka, niewielka wnęka.

Szczegóły ogłoszenia

365 400 zł25,20 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

O% - nabywca nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowoczesny apartament o powierzchni 25,2m 2 , z balkonem i przynależnym miejscem parkingowym , położony.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł71 m² 17 605,63 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Wyjątkowy apartament z ogrodem - Wola Justowska, ul. Wiosenna Oferujemy na sprzedaż elegancki apartament położony w jednej z najbardziej prestiżowych i zielonych części Krakowa - na.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł1 400 m² 1 214,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna z pnb na 14 mieszkań - Radwanice k. Wrocławia Nr działki: 125, obręb Radwanice, gmina Siechnice Powierzchnia działki: 1 400 m Wymiary: ok. 74 m 20 m Media:.

Szczegóły ogłoszenia

857 000 zł424,50 m² 2 018,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:-

Działka z rozpoczęta budową w sercu Bieszczad. Szukasz idealnego miejsca do stworzenie domu swoich marzeń? Chcesz mieszkać w cichej, spokojniej okolicy, jednocześnie mając możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

624 000 zł835 m² 747,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Do sprzedaży! Znakomita działka w bardzo dobrej lokalizacji w Osielsku na granicy z Niemczem blisko lasu. P owierzchnia działki 835m2. Działka znajduje się w dzielnicy Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł24 m² 11 250 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1977

!Oferta na wyłączność! Na sprzedaż kawalerka z oddzielną kuchnią z przynależną piwnicą, zlokalizowana na 3 piętrze w niskim 4 piętrowym kameralnym bloku z 1977r, w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł33,53 m² 14 465 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2 pokojowy apartament w Krynicy Morskiej w budynku 2 piętrowym przy ulicy Gdańskiej, tuż przy Zalewie Wiślanym, z pięknym widokiem. Lokal składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

959 000 zł232,27 m² 4 128,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 802 m²

Grębków | nowoczesna przestrzeń | 1802 m spokoju Czasem nie szukasz po prostu domu. Szukasz miejsca, w którym poranki są spokojniejsze, przestrzeń daje oddech, a każdy detal możesz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł88,09 m² 6 799,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:490 m²

Ostatnia połówka na sprzedaż! nowa inwestycja 2 domy w zabudowie jednorodzinnej dwulokalowej! jest to propozycja dla nabywców oczekujących wysokiego komfortu oraz ceniących bliskość natury.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł100 m² 1 290 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:852 m²

Polecam na sprzedaż obiekt handlowo-usługowy zlokalizowany w miejscowości Dąbrówka Słupska, zaledwie 10 kilometrów od Szubina. Nieruchomość przeznaczona w miejscowym planie zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł51,89 m² 8 768,55 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Rezerwacja Opiekun oferty: sebastian Korkosz Tel:   Opis lokalizacji: mieszkanie znajduje się w spokojnej i zielonej okolicy, na wysokim parterze w bloku z cegły przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł5 665 m² 63,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Lokalizacja: działka znajduje się w strategicznej lokalizacji, z dogodnym dostępem do głównych szlaków komunikacyjnych, w tym bliską odległością od autostrady A1 oraz drogi krajowej.

Szczegóły ogłoszenia

603 015 zł57,43 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 57,28 mkw usytuowane na V piętrze w III etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 2.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł65,50 m² 5 175,57 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości Invest Home prezentuje Państwu mieszkanie o powierzchni 65,5m znajdujące się na czwartym piętrze niskiego bloku w Centrum miasta Włocławek. Mieszkanie dwustronne, jasne,.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł240 m² 4 162,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:793 m²

Izabela połatyńska-janik Agent prowadzący   Dom z ogromnym potencjałem dla dużej rodziny, rodziny wielopokoleniowej lub inwestycji pod wynajem Czernichów ul. Wędkarska | Dolina Soły |.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

745 461 zł65,97 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Gotowe mieszkania na Osiedlu Młoda Białołęka. Osiedle stanowi spełnienie marzeń o komfortowym życiu w sercu stolicy, oferując jednocześnie unikatową możliwość ucieczki od miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł2 169 m² 451,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Niezabudowana położona w centrum Częstochowy , przy jednej z głównych arterii komunikacyjnych miasta - przy węźle przesiadkowym przy stacji Częstochowa Stradom Przy dworcu kolejowym.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł66,80 m² 11 526,95 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Dwupoziomowy lokal przy samym wyciągu Na sprzedaż wyjątkowy apartament położony w inwestycji lola - jedynym budynku zlokalizowanym bezpośrednio przy wyciągu Ski Arena Szrenica. To miejsce,.

Szczegóły ogłoszenia

6 700 000 zł11 934 m² 561,42 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:-

Teren o pow. 1,2 ha z atrakcyjnymi obiektami handlowo-usługowo-produkcyjnymi. Cena do negocjacji. Nieruchomość bardzo korzystnie zlokalizowana, funkcjonująca, w całości ogrodzona.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł119,30 m² 5 859,18 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu wyjątkowego apartamentu położonego w Centrum Częstochowy na 2 piętrze o pow.119,3 m2 składającego się z 2 wydzielonych mieszkań ze.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł56,30 m² 12 966,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie typu apartament o powierzchni 64,8 m , położone w samym sercu Lublina przy ul. Czechowskiej. Lokal znajduje się na 3. piętrze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł42,84 m² 5 112,04 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Rezerwacja! Do sprzedania mieszkanie znajdujące się na Starym Zdroju przy ulicy Bardowskiego. Kamienica w zwartej zabudowie z cegły, po termomodernizacji. Dobra lokalizacja, blisko do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 000 zł28,18 m² 23 066 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

WYJĄTKOWA OFERTA - MIESZKANIE W KAMERALNEJ INWESTYCJI, BRONOWICE WIELKIE NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ Z WYLICZENIAMI KOSZTÓW UZYSKASZ.

Szczegóły ogłoszenia

196 000 zł1 951 m² 100,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy do sprzedania w miejscowości Kolonia Jaktorów gm. Jaktorów działki budowlane położone bezpośrednio przy drogach gminnych. Działki nieuzbrojone o powierzchniach : 1) 2058 mkw = 130.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł121 m² 16 528,93 zł/m²

 

Piętro:12/13

 

Liczba pokoi:10

 

Rok budowy:2005

Inwestycyjne mieszkanie 10-pokojowe | 120 m | Centrum Warszawy | 12. piętro | Winda | Loggia | Garaż podziemny Na sprzedaż przestronne, w pełni funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 120.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł1 657 m² 180,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż bardzo ładnie położona działka budowlana w miejscowości Goszów Gmina Stronie Śląskie województwo Dolnośląskie. Działka o powierzchni 1657m2 czyli niecałe 17 arów jest.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł400 m² 2 175 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:4 068 m²

Sprzedam budynek 400m2 Żarki Letnisko. Wgn Nieruchomości Myszków ul. Sikorskiego 53g Oferujemy Państwu budynek wielolokalowy zlokalizowany w centrum Żarek Letnisko przy ulicy Grunwaldzkiej pośród.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł1 349 m² 129,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana na sprzedaż, gołańcz, ul. Walki młodych powierzchnia: 0,1349 ha Działka niezabudowana, położona bezpośrednio przy ul. Walki Młodych, dojazd asfaltowy, chodnik przy granicy.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł958 m² 302,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana - Brzezinka, gm. Brzeźnica | Blisko Krakowa i Skawiny Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w miejscowości Brzezinka, w gminie Brzeźnica, powiat wadowicki.

Szczegóły ogłoszenia

2 754 000 zł324,07 m² 8 498,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:400 m²

Atuty: * Generalny remont pomieszczeń został zrobiony w 2023 roku. * budynek został przebudowany i odnowiony; * Zainstalowana Fotowoltaika na dachu, opłaty za prąd wynoszą 60 zł/miesiąc *.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł114 m² 10 087,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:516 m²

Inteligentny dom w sercu Sosnówki - luksus, technologia i widok na góry! Solida Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować wyjątkowy dom położony w malowniczej Sosnówce (gmina.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł3 000 m² 200 zł/m²