dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 206 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 206 ogłoszeń

115 000 zł325 m² 353,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka na terenie ogródków działkowych irys przy ulicy Mickiewicza w Ciechocinku. W odległości 800 metrów Park Zdrojowy i Park Sosnowy. Działka położona blisko głównego wejścia od.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł66 m² 17 424,24 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Bardzo ładne, zadbane Z dużym balkonem osiedle piastów lokalizacja, budynek Prezentujemy słoneczne, jasne mieszkanie o powierzchni 65,73 m2, położone na 5-piętrze budynku na Osiedlu Piastów.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Biskupice

Biskupice,dolnośląskie

399 000 zł132 m² 3 022,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż dom 132 m na działce 1500 m - Biskupice, gm. Syców. Na sprzedaż klimatyczny, przedwojenny dom z cegły o powierzchni ok. 132 m , posadowiony na dużej działce 1500.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł138,62 m² 3 599,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:351 m²

Nowość! dobra lokalizacja! kup stan surowy zamknięty Z przyłączami gazu! Oferujemy Państwu na sprzedaż dom w trojaku - segment skarajny prawy o powierzchni użytkowej 138,62m2.

Szczegóły ogłoszenia

998 000 zł240 m² 4 158,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Proponujemy Państwu dom położony w Piechowicach, dzielnica Górzyniec. Górzyniec to urokliwe miejsce na mapie Karkonoszy. Miasteczko położone pomiędzy Piechowicami a Szklarską Porębą. Tu.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł58,36 m² 7 710 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie w rezerwacji. Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 58 m , położone na 2. piętrze klimatycznej kamienicy przy ul. Dębickiego we Wrocławiu. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł1 200 m² 491,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Czaplinek, działka budowlana o powierzchni użytkowej 1200 m 2. Własność. Działka położona w pierwszej linii brzegowej. Ponadto w sąsiedztwie zabudowa mieszkaniowa jedno.

Szczegóły ogłoszenia

4 815 000 zł2 652 m² 1 815,61 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:27 600 m²

Kompleks hal produkcyjno-magazynowych + 2,08 ha terenów inwestycyjnych | Drawski Młyn | Wielkopolska Na sprzedaż funkcjonalny kompleks nieruchomości produkcyjno-magazynowych z zapleczem socjalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Będzinko,zachodniopomorskie

165 900 zł1 185 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferuję na sprzedaż działkę o pow. 1185 m2 położoną w miejscowości Będzinko - Barnin k. Sarbinowa, ok. 3 km od morza. Atrakcyjna lokalizacja w pobliżu trasy turystycznej Będzino -.

Szczegóły ogłoszenia

1 070 000 zł99,61 m² 10 741,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:365 m²

Nowoczesny, energooszczędny dom, który ułatwia życie! Piła, osiedle Podlasie Szukasz miejsca, gdzie logistyka rodzinna staje się prosta? Ten dom na osiedlu Podlasie w Pile to idealne połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł15,95 m² 9 090,91 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży garażu o powierzchni 16 m2, położonego w pożądanej lokalizacji w centrum miasta, niedaleko Placu Teatralnego.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł100 m² 3 490 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Bardzo dogodnie położona niezależna "połowa" domu z własnym ogródkiem i wjazdem. Budynek o powierzchni użytkowej około 80 mkw pochodzi z lat czterdziestych XX wieku w swej.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł602 m² 249,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o wielkości 602m 2 w centrum brzozy! Łącznie 3 działki. Działki są objęte mpzp - link. Przedmiotem sprzedaży jest działka w samym centrum Brzozy, wjazd od głównej ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

626 000 zł62,60 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 62,6 m , położone na 4. piętrze w 10-piętrowym bloku z windą, przy ul. Solarza w Rzeszowie. Do lokalu przynależy piwnica oraz balkon.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł2 000 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa, zlokalizowana w miejscowości Czarne, gmina Filipów, nad jeziorem Rospuda, filipowska strefa ciszy. Natura 2000. Na prezentowanym terenie postawione są dwa domki,.

Szczegóły ogłoszenia

104 000 zł1 600 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży działkę w Łobodnie, w gminie Kłobuck, o powierzchni 1600m2. Działka : o pow. 1600m2 wymiary : szerokość 36m.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł857 m² 285,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Opis oferty: w ofercie działka pod budowe domu w Łochowie. Prawa strona jadąc na Nakło. Wielkość 857 mkw. Front 22m długość 40m. Mpzp - w trakcie. Klasa ziemi: ivb. Wszystkie media.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł65,30 m² 10 719,75 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Na sprzedaż mieszkanie 65,3 m2, 3 pokoje, os. Władysława Jagiełły, piątkowo Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

7 200 000 zł1 119 m² 6 434,32 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:sportowo-rekreacyjne

 

Powierzchnia działki:5 300 m²

Wyjątkowa oferta inwestycyjna - gotowy całoroczny ośrodek w doskonałej lokalizacji na 139 osób na bardzo dużej działce o wielkości 5300 m2. Na sprzedaż dochodowy, całoroczny ośrodek.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł36,82 m² 4 617,06 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - koszty pośrednictwa ponosi sprzedający! Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży dwupokojowego mieszkania, położonego w centrum Sławna przy ul. Jedności.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

496 424 zł57,39 m² 8 650 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Numer oferty w biurze 6775 Mieszkanie w nowym kameralnym bloku! Stan deweloperski! Bez opłaty skarbowej pcc 2%! Polecamy do sprzedania przestronne trzypokojowe mieszkanie z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

1 420 000 zł845 m² 1 680,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:408 m²

Położenie Przedmiotowy budynek usługowo-mieszkalny zlokalizowany jest na działce nr 236 o pow. 408 m2, przy ul. 12 Marca 246 w Wejherowie. Obiekt wybudowano w zwartej zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

979 056 zł135,98 m² 7 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:272 m²

Nowoczesny dom dwulokalowy 135,98 m | garaż | duży ogród | blisko Trójmiasta Na sprzedaż nowoczesny i funkcjonalny dom w zabudowie dwulokalowej, położony w spokojnej, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 133 748 zł73,62 m² 15 400 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję. Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł4 741 m² 369,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż widokowa działka rolno - budowlana o pow. 47,41 ar - ok. 25 ary budowlane. Działka zlokalizowana jest w Kryspinowie (gmina Liszki). Wjazd na nieruchomość z drogi gminnej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Włodarka,zachodniopomorskie

454 550 zł9 091 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Polecamy Państwu grunt rolny w miejscowości Włodarka składający się z 5 działek. Nieruchomości o łącznej powierzchni 9.091 m2 jest w kształcie prostokąta w niedalekiej.

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł2 324 m² 34,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż ładna duża działka o powierzchni 0,2324 ha położona w Karsku przy ul.Mieszka I. Działka położona w nieznacznej odległości od ulicy w cichym i spokojnym miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł43,50 m² 6 413,79 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Prime-nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży wyremontowanego 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 43,50 m położonego w Kaliszu. Mieszkanie Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł128 m² 7 804,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 440 m²

Biuro Galicja Nieruchomości oferuje do sprzedaży dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 122 m , położony na działce 14 arów w dzielnicy Wilkowyja przy ul. Olbrachta w Rzeszowie.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł250 m² 11 960 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 980 m²

Przedmiotem sprzedaży jest prosperujący, gotowy biznes w sercu Beskidu Sądeckiego - Tyliczu. Inwestycja obejmuje dwa luksusowe, całoroczne domy o powierzchni 106 m każdy, położone na.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł275 m² 3 632,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:5 300 m²

Szanowni Państwo, biuro Landowscy Nieruchomości oferuje na sprzedaż ponad 100-letni dom z poddaszem użytkowym o powierzchni użytkowej ok. 240 m (ok. 275 m po podłodze), położony na.

Szczegóły ogłoszenia

996 190 zł126,10 m² 7 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:180 m²

Szukasz nowoczesnego domu dla swojej rodziny? Zależy Ci na ciszy i spokoju, ale również na dobrej komunikacji? Trafiłeś idealnie Zadzwoń   Zapraszam również na bezpłatne konsultacje.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł307 m² 1 205,21 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nieruchomość znajduje się w miejscowości Hrubieszów, przy ulicy Dwernickiego 2- gmina Hrubieszów- miasto, powiat hrubieszowski, województwo lubelskie. Położona jest w południowej części.

Szczegóły ogłoszenia

188 000 zł622 m² 303,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:622 m²

Na sprzedaż budynek mieszkalny jednorodzinny położony na działce o powierzchni 633 m , w spokojnej i zielonej okolicy, niedaleko Częstochowy. Aktualna powierzchnia budynku wynosi ok.

Szczegóły ogłoszenia

3 296 400 zł5 494 m² 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Nieruchomość inwestycyjna położona w malowniczym miejscu w górnej części Czerniawy Zdrój. Do dolnej stacji kolejki gondolowej zaledwie 1100 metrów ( 3 minuty autem). Wieża widokowa na.

Szczegóły ogłoszenia

1 515 200 zł7 576 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 7576m2, usytuowana w Dobieszowicach przy ulicy Wesołej. Działka składa się z 2 pasów 4583m2 i 2993m2. Szerokość dwóch złączonych.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł231 m² 3 458,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:652 m²

Dom wolnostojący w Koninie Nowy Dwór, ul. Azaliowa 3 230 m , piękna działka 650 m , doskonała lokalizacja Na sprzedaż oferujemy funkcjonalny, zadbany dom wolnostojący o całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

460 674 zł1 026 m² 449 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż bardzo ładnie położna działka w doskonałej lokalizacji w podpoznańskich Złotnikach ( gmina Suchy Las ) bezpośrednio przy ulicy Kochanowskiego pełne media w ulicy. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 153 m² 130,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę o powierzchni 1153 m2 położoną w Dobrojewie gm. Ostroróg, zaledwie 850 m od jeziora Mormin. Działka ma wymiary 27 x 42 m i znajduje się w otulinie lasu.

Szczegóły ogłoszenia

42 000 zł337 m² 124,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Locatus pragnie zaproponować do sprzedaży prawo do dzierżawy działki w zasobach Rodzinnych Ogródków Działkowych rod - w Częstochowie - Błeszno Wzgórze! To świetna.

Szczegóły ogłoszenia

548 400 zł1 371 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Good Life Nieruchomości prezentuje na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 13,71 arów z pozwoleniem na budowę i gotowym projektem domu o powierzchni 195m2. Zlokalizowaną.