dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 210 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 210 ogłoszeń

Rynek pierwotny

365 975 zł25,01 m² 14 633,15 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio od Inwestora - sprzedaż apartamentów port 69 Do ceny należy doliczyć podatek vat 23%. Apartamenty port 69 to luksusowa enklawa w sąsiedztwie jeziora. Inwestycja powstaje w samym.

Szczegóły ogłoszenia

194 000 zł35,70 m² 5 434,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o pow. 35,70 m2, ivp w IV bloku psm L-W w Pile, śródmieście bezpłatna pomoc W uzyskaniu kredytu przy współpracy Z ponad 20 bankami.

Szczegóły ogłoszenia

568 000 zł1 943 m² 292,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Bardzo fajna działka około kilkaset metrów od granic Krakowa. Działka budowlano - rolna o powierzchni około 19,40 arów. Część budowlana działki około 12,82 ara znajduje się w terenach mu.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł1 200 m² 162,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

| do sprzedania wyjątkowa, widokowa działka w Chorągwicy. Sprzedawaną nieruchomość stanowi działka budowlano-rolna o powierzchni 12 a, z czego ok 4,5 a to tereny przeznaczone pod.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł220 m² 4 318,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Biuro Klimczak Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w samym sercu miejscowości Brzezna - centralna lokalizacja - gwarantuje szybki dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł55,02 m² 10 886,95 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Opis oferty Oferuję Państwu do sprzedania 3-pokojowy apartament z balkonem i miejscem postojowym. Lokal o powierzchni 50,02 m2, położony jest na I piętrze nowego budynku. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

574 000 zł41 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Twoje Biuro Nieruchomości nad morzem Twój partner w biznesie Tylko sprawdzone oferty Twój wakacyjny dom nad morzem! inwestycja Apartamenty filmare, to nowoczesna, kameralna, a zarazem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 307 889 zł94,40 m² 13 854,76 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż funkcjonalny apartament, położony na V piętrze z dwoma balkonami. Powierzchnia użytkowa to aż 94m2 + dwa dodatkowe balkony, mieszkanie ma 3 sypialnie, ustawny i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 200 000 zł182 m² 6 593,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:550 m²

Z przyjemnością prezentuję Państwu ofertę bliźniaka o powierzchni 182 m2. Budynek jest w stanie deweloperskim wykonany w wysokim standardzie. Lokalizacja Nieruchomość usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł3 096 m² 115,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży niezabudowanej nieruchomości gruntowej o powierzchni 3096 metrów kwadratowych usytuowanej w mieście Osieck w powiecie otwockim.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

399 999 zł46 m² 8 695,63 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

3-pokojowe mieszkanie | 46 m | Bydgoszcz - Błonie Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 46 m , położone na wysokim parterze w czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł5 869 m² 85,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Działka budowlana 5869 m Stefanówka, gm. Tarczyn doskonała inwestycja z potencjałem! Na sprzedaż atrakcyjna działka o numerze ewidencyjnym 11/2, położona w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

6 063 900 zł34 000 m² 178,35 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:34 000 m²

Nieruchomość położona w Olbrachcicach (gmina Dąbrowa Zielona) 3.4ha 6000m2 hal produkcyjnych , teren ogrodzony linia do produkcji klejonki okiennej , czynna stacja paliw, własna stacja trafo, teren.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

670 000 zł42,26 m² 15 854,24 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2028

Mieszkanie z możliwością stworzenia 2 pokoi w stanie deweloperskim. Nowoczesna inwestycja inspirowana sztuką i lokalnym kontekstem, położona w centralnej części miasta przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł1 000 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży atrakcyjna działka budowlana położona w Skaryszewie, ul. Błonie Powierzchnia: 1 000 m kw. Wymiary około: 35 m x 29 m Media: woda, prąd, kanalizacja, gaz w drodze.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł1 400 m² 714,29 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:10 047 m²

Przedstawiamy ofertę sprzedaży obiektów usługowo -magazynowych znajdujących się w miejscowości Reńska Wieś w województwie opolskim , powiat Kędzierzyn - Koźle. Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

8 500 000 zł137,20 m² 61 953,35 zł/m²

 

Piętro:33/52

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Off-Market Real Estate Sale | Property Presentation During a Meeting Złota 44 is currently one of the most sought-after and exclusive real estate opportunities on the market. I am pleased to invite.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

438 677 zł42,59 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie o powierzchni 42,59 m2 położone na pierwszym piętrze w budynku z wystawą okien na zachód. Na nieruchomość składają się: - pokój dzienny z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł4 658 m² 30,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Bardzo ładna, duża działka w otulinie puszczy bolimowskiej, granicząca z lasem. Dojazd drogą gruntową. Do drogi asfaltowej ok. 88 m, w której są wszystkie media łącznie z siecią.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł78,17 m² 8 826,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie na sprzedaż - 3 pokoje / 2 balkony Komfortowe i bardzo słoneczne mieszkanie w centrum Koszalina przy ul. 1-go Maja, pasaż millenium Lokal mieści się na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

459 375 zł1 305 m² 352,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Najważniejsze atuty: ustawny kształt - idealna pod budowę domu jednorodzinnego, wszystkie media dostępne przy działce, dobry dojazd do drogi publicznej, otoczenie: zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł239 m² 3 556,49 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Mamy Przyjemność zaprezentować Państwu Nową Ofertę w Naszym biurze W samym Centrum Knurowa w Dobrze prosperującym Budynku Usługowym prezentujemy Państwu Lokal Biurowy.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 000 zł4 000 m² 1 250 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Krynica zdrój Do sprzedaży zespół działek budowlanych o łącznej pow. ponad 4000m2 z istniejącym budynkiem hotelowym nadającym się do rozbudowy. Atrakcyjna, kameralna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Szczawnik,małopolskie

209 000 zł1 036 m² 201,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż działki budowlane W szczawniku Przedmiotem oferty jest 7 działek budowlanych położonych w malowniczej miejscowości Szczawnik - jednej z najbardziej urokliwych części Beskidu.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł1 800 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Proponuję Państwu działkę pod zabudowę jednorodzinną z dala od miejskiego zgiełku w malowniczej wsi Świecie, nieopodal Świeradowa Zdroju. Metraż działki 1800m2 płaska, dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 214 505 zł67,51 m² 17 990 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Wyjątkowy apartament z prywatnym ogrodem w inwestycji saska blu | 67,51 m | ponad 3 m wysokości Na sprzedaż elegancki, w pełni urządzony apartament położony w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

358 000 zł51,60 m² 6 937,98 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Perfect ma Państwu do zaoferowania przytulne, 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Zabobrzu I. W skład powierzchni użytkowej 45,90m2 wchodzą: - dwa oddzielne pokoje (w tym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

560 541 zł32 m² 17 516,91 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Praga Południe - Kamionek Zamieszkaj w dynamicznie rozwijającej się okolicy! kamionek - idealna lokalizacja dla ceniących sobie świetne skomunikowanie, bliskość zieleni oraz pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Grabowiec,kujawsko-pomorskie

459 000 zł7 089 m² 64,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Mam przyjemność zaoferować Państwu na sprzedaż działkę z lasem zlokalizowaną w Grabowcu łącznej powierzchni 7089m2. Działka znajduję się w sąsiedztwie terenów zielonych. Dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

851 000 zł42,55 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesna, kameralna inwestycja apartamentowa w prestiżowej dzielnicy Gdańska Aniołki łączy bliskość zieleni z szybkim dojazdem do centrum. Zakup od dewelopera, bez 2% podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł63,40 m² 3 391,17 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Obniżka ceny! Oferujemy na sprzedaż, położony w centrum miasta lokal użytkowy z tradycjami. Atuty nieruchomości: -przestronna i ustawna sala sprzedaży, umożliwiająca wiele aranżacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom, Rynek

Złotoryja,dolnośląskie

1 990 000 zł509,80 m² 3 903,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:16

 

Powierzchnia działki:119 m²

Kamienica W centrum na sprzedaż Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży odnowionej kamienicy w ścisłym centrum Złotoryi w ciągu handlowym. Budynek całkowicie odnowiony (oryginalne.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł59 m² 22 016,95 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1912

Wyjątkowe mieszkanie w zabytkowej kamienicy - ul. Noakowskiego 10, śródmieście Południowe, warszawa Prezentujemy Państwu elegancki, funkcjonalny apartament usytuowany w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

930 000 zł178,57 m² 5 208,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:425 m²

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą nowoczesnych domów w zabudowie bliźniaczej położonych w Częstochowie przy ulicy Białostockiej 85a. Styl, jakość.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Dudki

Dudki,warmińsko-mazurskie

749 000 zł286,79 m² 2 611,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:2 767 m²

Na sprzedaż budynek mieszkalny (stara szkoła) o powierzchni użytkowej 286.79 m2 z prywatnym dostępem do Jeziora Dudeckiego, oddalonego zaledwie 80 metrów od domu. Dostęp do jeziora zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

5 941 916 zł138,73 m² 42 830,79 zł/m²

 

Piętro:16/16

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2028

Komfortowy apartament W gdyni Wyjątkowa Inwestycja | Widok na morze, las, panoramę Gdyni | Nowoczesna architektura ***** opis inwestycji: nowa, ponadczasowa Inwestycja w Gdyni Inwestycja znanej.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 999 zł150 m² 9 999,99 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:9

 

Rok budowy:2023

Baltic Apart - wyjątkowy kompleks 5 luksusowych apartamentów na sprzedaż Tupadły / Jastrzębia Góra Wyjątkowa okazja inwestycyjna nad polskim morzem. Na sprzedaż kompleks 5 niezależnych, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

359 900 zł30,97 m² 11 620,92 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 30,97 m2 zlokalizowane przy ul. Królowej Jadwigi na Felinie. Do mieszkania przynależy miejsce parkingowe w hali garażowej. Skład.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł1 275 m² 290,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka idealna pod budowę domu w Wyrach cisza, zieleń i szybki dojazd do miast Na sprzedaż atrakcyjna działka o numerze 982/46 położona w spokojnej i zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł1 510 m² 119 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nowa cena 179.000 zł! Radlna gmina Tarnów Sprzedam działkę budowlaną. Powierzchnie 1510 m2. Nowe osiedle domów jednorodzinnych Media w zasięgu: prąd na działkach, woda w drodze,.

Szczegóły ogłoszenia

184 900 zł35 m² 5 282,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

2 pokoje | nowa cena | idealne pod inwestycję Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe położone na 4. piętrze w budynku wielorodzinnym w Opolu Lubelskim. Zapraszam do zapoznania się.