dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 213 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 213 ogłoszeń

Rynek pierwotny

890 000 zł110 m² 8 090,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Oferta deweloperska bez prowizji i pcc. Atrakcyjny bardzo praktyczny dom wolnostojący parterowy nowoczesny , położony w pięknej okolicy wśród samej zabudowy nowoczesnych domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Wrocław,dolnośląskie

1 680 000 zł160,53 m² 10 465,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:464 m²

NA sprzedaż. Dom wolnostojący- maślice Zapraszam do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego, częściowo wyremontowanego domu jednorodzinnego w zabudowie wolnostojącej zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

651 955 zł72,52 m² 8 990 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Przedsprzedaż Promocyjna! Tarnów, ul. Skrzyszowska. Osiedle "nowa Pradolina" to nowa inwestycja składająca się ze 132 mieszkań w niskiej zabudowie szeregowej o pow. od 48 m 2 do 78.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 622 414 zł95,87 m² 27 353,85 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie w centrum Wrocławia | Ponadstandardowa wysokość | Rewitalizacja Spodobała Ci się ta oferta? A może szukasz czegoś podobnego? Współpraca z wieloma.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 000 zł1 067 m² 4 686,04 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:319 m²

Agencja Centrum zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży kamienicy w ścisłym centrum Płocka. Ul. Królewiecka , wjazd jednokierunkową ulicą Kaczmarskiego, łączącą ul. Królewiecką.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Tenczyn

Tenczyn,małopolskie

390 000 zł240 m² 1 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

| oferujemy Państwu na sprzedaż dom jednorodzinny zlokalizowany w malowniczej, górskiej miejscowości w gminie Lubień, w powiecie myślenickim, zaledwie kilka minut drogi od Mszany Dolnej.

Szczegóły ogłoszenia

4 250 000 zł380 m² 11 184,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 296 m²

Łagiewniki / ul. Siostry Faustyny Oferta na wyłączność. Oferta z potencjałem inwestycyjnym. Do sprzedania nieruchomość gruntowa - działka o powierzchni 1296 m2 zabudowana budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł4 690 m² 49,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka przemysłowa 4960 m2 bezpośrednio przy bocznicy kolejowej | Orchówek, gm. Włodawa Lokalizacja, która pracuje na Twój zysk. Na sprzedaż działka przemysłowo-usługowa o powierzchni 4960.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł818 m² 292,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty: - dogodna lokalizacja - cicha i spokojna okolica - 420 m do jeziora - w otoczeniu dużo lasów -.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł40 m² 3 475 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z dużą działką 649 m - Kuśnierz, gm. Jeziora Wielkie | bezczynszowe Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 39,5 m , położone na 1 piętrze budynku wielorodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

317 000 zł37 m² 8 567 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:775 m²

Szukasz gotowej rezydencji? To ogłoszenie nie jest dla Ciebie. Jeśli jednak szukasz 775 m uzbrojonego gruntu w świetnej lokalizacji (800 m od Rynku w Jędrzejowie), gdzie na start masz.

Szczegóły ogłoszenia

666 000 zł97,80 m² 6 809,82 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Alokum Nieruchomości prezentuje przestronne, częściowo wykończone mieszkanie o powierzchni 97,90 m2, położone na drugim piętrze w budynku mieszkalno-usługowym w Krzyszkowicach (10 minut.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł109 m² 18 339,45 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Zapraszam na dzień otwarty w sobotę 25 kwietnia w godzinach 10:00 do 18:00. Zadzwoń do nas i zarezerwuj dla siebie komfortowy czas na zapoznanie się z tym wyjątkowym mieszkaniem. Cena.

Szczegóły ogłoszenia

47 000 zł8 000 m² 5,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o przeznaczeniu mieszkaniowym, dla której zostały już wydane dokumenty o warunki zabudowy. Wystarczy pozwolenie na budowę i stawiasz swój wymarzony dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

457 312 zł36,88 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

W pobierowie, w samym sercu jednej z najbardziej prestiżowych nadmorskich lokalizacji, powstała nowa, gotowa inwestycja apartamentowa, która redefiniuje pojęcie komfortu nad Bałtykiem. To.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Różnowo

Różnowo,warmińsko-mazurskie

749 000 zł84 m² 8 916,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:84 m²

Nowa oferta, dostępna od zaraz! Bez podatku pcc, bez prowizji dla biura Oferuję do sprzedaży dwukondygnacyjny dom w zabudowie szeregowej usytuowany na osiedlu Harmonia Park. Jest to owe osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

109 000 zł67,20 m² 1 622,02 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny nr 4 usytuowany jest na I piętrze budynku mieszkalnego i składa się z dwóch pokoi, kuchni, przedpokoju, spiżarni oraz łazienki z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 732 876 zł114,76 m² 15 100 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję. Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł93,22 m² 19 201,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: weronika Woźniak tel.   Nr licencji pfrn 30960 Na sprzedaż oferujemy przestronny i nowoczesny apartament 4-pokojowy o powierzchni 93,22 m, położony na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł3 160 m² 94,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta bez prowizji Do sprzedania świetna działka budowlana w Majkowie Dużym (gmina Wola Krzysztoporska). Działka ma dużą powierzchnię 3160 m 2. Znajduje się w pierwszej linii zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł2 000 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka położona zaledwie 6 km za Radzyminem, w kierunku Wyszkowa. Nieruchomość znajduje się w Kołakowie, spokojnej, zielonej miejscowości, która wciąż się.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł2 000 m² 79,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 20 arów, położona na pograniczu miejscowości Radlna i Nowodworze, zaledwie 5 km od centrum Tarnowa. Atuty nieruchomości: doskonała lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł2 933 m² 57,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży działki o powierzchni 29,33ara, zlokalizowanej w spokojnej miejscowości Turbia o numerze ewidencyjny 778, w powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł27 200 m² 47,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka inwestycyjna w Sosnówce 27200 m Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 27200 m , położona w malowniczej miejscowości Sosnówka, w gminie Podgórzyn - jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 290 000 zł155 m² 8 322,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w Lublewie Gdańskim o powierzchni całkowitej 155 m2, dwupoziomowy. Działka ok 500 m2 w kwadracie, ogrodzona. Nieruchomość znajduje się przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł250 m² 1 596 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Ogłoszenie o sprzedaży działki budowlanej z domem do remontu, miejscowość Zamienie gmina Mińsk Mazowiecki. Na sprzedaż działka budowlana z rozpoczętą budową domu jednorodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł1 016 m² 274,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nowa oferta, działka o pow 1016m2 , media :prąd, woda, gaz, światłowód. Przeznaczenie w mpzp. R16.MN1 - tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. 10,16a(4,86a + 5,3a ) , droga wewn.26mb.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Sikory,kujawsko-pomorskie

115 000 zł2 328 m² 49,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję dwie działki budowlane w sąsiedztwie granicy miasta Rypin, w miejscowości Sikory. Wyjątkowa oferta dla osób ceniących sobie odpoczynek na łonie natury i chcących zamieszkać.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł796 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na sprzedaż działka budowlana o łącznej powierzchni 796m w spokojnej, malowniczej wsi Wancerzów gmina Mstów. Nieruchomość usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł941 m² 286,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka 35/102 lokalizacja: miejscowość Tokary a więc cisza, spokój i niewielka ilość sąsiadów. Tak można opisać Tokary na ten moment. Mimo to, najbliższy sklep znajduję się.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł51,92 m² 1 829,74 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach posiada w swojej ofercie nieruchomość położoną w woj. śląskim, w powiecie bytomskim przy ul. Brzezińskiej 25/3.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł68,40 m² 12 280,70 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Bardzo ładne, słoneczne mieszkanie w nowym budownictwie osiedle belvedere park. Na 70 metrów składają się : dwie osobne sypialnie i większy salon z dużym balkonem, osobna kuchnia ,.

Szczegóły ogłoszenia

478 445 zł41,13 m² 11 632,51 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 41,13 m2 w nowoczesnej i prestiżowej inwestycji na poznańskich Winogradach w pobliżu Starego Rynku, parku Cytadela.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł49,65 m² 7 653,58 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie położone na 4 piętrze w 10 piętrowym bloku znajdującym się w bardzo atrakcyjnej lokalizacji. W bliskiej odległości Ośrodek Rekreacyjny.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł240 m² 2 913 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:600 m²

Przestronny dom z potencjałem w doskonałej lokalizacji Zakliczyna, położony przy ul. Ruchu Oporu. Na sprzedaż oferujemy funkcjonalny dom o powierzchni użytkowej 190 m (powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

379 676 zł41,92 m² 9 057,16 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Inwestycja K12 Apartamenty to unikalne przedsięwzięcie w skali Żor - rewolucja mieszkaniowa w sercu tego miasta. Widoki, których nie dostaniesz nigdzie indziej w Żorach! dziś kupujesz -.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł135,90 m² 4 709 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Lokalizacja: szopinek/kalinowice, gm. Zamość, powiat zamojski, woj. lubelskie Nieruchomość położona w miejscowości szopinek/kalinowice w gminie Zamość w jednej z atrakcyjniejszych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

454 140 zł33,64 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania się z ofertą jednego z ostatnich i najbardziej atrakcyjnego mieszkania w inwestcyji Baltic Twins w Sztutowie. Mieszkanie dwupokojowe, o dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

1 060 155 zł64,07 m² 16 546,82 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zakup od dewelopera 0% prowizji dla kupującego brak podatku pcc możliwy system płatności 20/80 Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z oddzielną, widną kuchnią o powierzchni 64,07 m2.Składa.

Szczegóły ogłoszenia

604 545 zł159 091 m² 3,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Kompleks dużych działek leśno-rolnych - Rudno, gmina Rudziniec Na sprzedaż wyjątkowy kompleks działek o łącznej powierzchni około 15,91 ha , położony w miejscowości Rudno (gmina.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł42,36 m² 13 928,23 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowoczesny apartament nad jeziorem Necko Augustów | 42,36 m + taras 27,7 m Cena netto: 590.000 zł | Parter | Gotowy do zamieszkania lub wynajmu. Apartament już pracuje na.