dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 304 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

200 304 ogłoszenia

1 170 000 zł85,30 m² 13 716,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Eleganckie 4-O pokojowe mieszkanie we wrocławiu homfi ma przyjemność zaoferować Państwu atrakcyjne i funkcjonalne mieszkanie cztero-pokojowe w spokojnej dzielnicy z idealną.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł41,71 m² 8 870,77 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Jeśli szukasz mieszkania, do którego możesz wejść i od razu poczuć się jak u siebie - to ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż bardzo ładne, zadbane mieszkanie położone na 2.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł143 m² 4 538,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 075 m²

Oferujemy na sprzedaż piętrowy dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 143 m2 oraz ogrzewany garaż przylegający do budynku, usytuowany na działce o powierzchni 1075 m2 w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł56 m² 4 910,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie przy ulicy Radomskiej w bardzo dobrej lokalizacji. W bezpośrednim sąsiedztwie m.in. Strefa Ekonomiczna, instytucje publiczne Urząd Miasta, zus, banki, stadion.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł1 063 m² 395,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedania działkę budowlaną, położoną w Krakowie na oś.Ruszcza. Działka usytuowana jest na niewielkim wniesieniu, w otoczeniu zieleni i zabudowy mieszkaniowej.

Szczegóły ogłoszenia

839 000 zł156 m² 5 378,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:387 m²

Proponujemy dom w zabudowie bliźniaczej, położony w Białej Podlaskiej, przy ul. 34 Pułku Piechoty. W najatrakcyjniejszej części miasta, poprzez bliskość ścisłego centrum, szeregu.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Piotrkowice,mazowieckie

169 000 zł11 500 m² 14,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka leśna 11500 m2 w Piotrkowicach, gm. Żabia Wola. Proporcjonalna 58x170 m , dłuższym bokiem wzdłuż asfaltowej drogi gminnej, w przyszłości możliwość podziału na mniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł6 056 m² 222,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana 6056 m Duchnów, gm. Wiązowna Mam do zaoferowania piękną działkę o powierzchni 6056 m , położoną w malowniczym Duchnowie (gm. Wiązowna). Wymiary.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł200 m² 2 195 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:930 m²

Przedstawiam państwu na sprzedaż dom jednorodzinny w stanie surowym otwartym o powierzchni użytkowej około 200 m Budynek został usytuowany na działce o powierzchni 9,30 ar ara.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł55,30 m² 8 661,84 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

Nowa cena spełnia warunki programu Rodzinny Kredyt Mieszkaniowy! Na sprzedaż przestronne, 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Nadodrze w Opolu. Lokal znajduje się na parterze, co.

Szczegóły ogłoszenia

637 650 zł58,50 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,5 mkw. z balkonem, usytuowane na 2. Inwestycja znajduje się w spokojnej części Marek, tuż przy granicy z Warszawą.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł45 m² 9 333,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Bielsko-biała ul. Piastów sląskich oś.PIASTOWSKIE Prezentuję na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 45 m , zlokalizowane na pierwszym piętrze niskiego bloku. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Krawce,podkarpackie

790 000 zł1 400 m² 564,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Aktualizacja - Nowa niższa cena! Twój wymarzony dom w spokojnej okolicy - gotowy do zamieszkania od zaraz! Możliwość zamiany na mieszkalnie ( preferencje do 2 kondygnacji )! Szukasz komfortowego,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

750 000 zł144 m² 5 208,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:130 m²

Twój dom z widokiem na Ślężę komfort, natura i styl Sobótka | Nowoczesne osiedle w angielskim stylu Zamieszkaj tam, gdzie codzienność spotyka się z wyjątkowym krajobrazem. Nowe.

Szczegóły ogłoszenia

17 000 zł1 000 m² 17 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecam do sprzedaży działka w miejscowości Kobylany gmina Chorkówka powiat Krosno. Działka płaska o powierzchni 10 ar idealna pod uprawy jak też pod rekreację.Dojazd do działki drogą.

Szczegóły ogłoszenia

87 200 zł800 m² 109 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Twój prywatny kawałek natury z widokiem na staw i powierzchnią dostosowaną do Ciebie! Nie musisz dostosowywać się do działki to działka dostosuje się do Ciebie. Zainwestuj w miejsce,.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł61,73 m² 8 504,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe zlokalizowane przy al.Niepodległości w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 61,73 m2, usytuowane jest na 3 piętrze w bloku z 4 - piętrowym z 1974.

Szczegóły ogłoszenia

973 060 zł4 423 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy na prezentacje nieruchomości gruntowej z mpzp o powierzchni 4423m2 położonej w Markowszczyźnie Działka objęta mpzp pod zabudowę związaną z obsługą komunikacji,.

Szczegóły ogłoszenia

996 000 zł7 370 m² 135,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiamy wyjątkową ofertę działki o powierzchni 0,7370 ha, objętą aktualnym planem zagospodarowania przestrzennego. To idealna lokalizacja dla inwestorów i osób marzących.

Szczegóły ogłoszenia

210 480 zł1 745 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży 3 działki z wydanymi warunkami do zabudowy. Blisko Olsztyna wyjazd na Ostrzeszewo, kilka minut jazdy od Ratusza. 1 działka nr 172/8; 1754m2 za cenę 210.480 PLN 2 działka nr.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak

Tarnów,małopolskie

750 000 zł112 m² 6 696,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:260 m²

Nowoczesny, energooszczędny dom w Tarnowie nowa inwestycja w spokojnej, zielonej okolicy. Na sprzedaż nowy, funkcjonalnie zaprojektowany dom jednorodzinny w Tarnowie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

126 000 zł1 021 m² 123,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana, 1013 m2, uzbrojona całkowicie Informacje o działce Sprawdź inne działki w Goleszowie i okolicach w ofercie opoka. Działka położona w Goleszowie,.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł290 m² 4 448,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Dom w stanie surowym otwartym z pokrytym dachem, usytuowany na dużej działce o pow. 3000 m kw o wymiarach 95x 30 m. W urokliwej części Łomianek , blisko terenów.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł26,74 m² 19 633,51 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedaż nowoczesnej kawalerki Warszawa, ursus, ul. Edwarda Habicha 7. Mieszkanie Stylowa kawalerka w doskonałym stanie, wykończona z dbałością o detale. Jasne wnętrze z dużymi.

Szczegóły ogłoszenia

49 000 zł600 m² 81,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż urokliwie położona działka budowlano rekreacyjna nr 281/20 położona w miejscowości Słajszewo, w gminie Choczewo. Lokalizacja Słajszewo to stara kaszubska wieś szlachecka.

Szczegóły ogłoszenia

Dom szeregowy

Rytwiany,świętokrzyskie

160 000 zł210 m² 761,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

| na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej około 124,2 m2 (powierzchni całkowitej ok. 210 m2) , zlokalizowany w Rytwianach, gm. Staszów. Dom podzielony na dwa.

Szczegóły ogłoszenia

655 000 zł69,60 m² 9 410,92 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Świetna lokalizacja: usk / dsk /.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł48 m² 18 729,17 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Prezentuje na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m2 w Krakowie przy ul.Marii Dąbrowskiej- Czyżyny. Nieruchomość usytuowana jest na trzecim pietrze w budynku ośmiopiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł680 m² 1 617,65 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 259 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu kompleks budynków położonych przy głównej ulicy, przelotowej ulicy. Obecnie obiekt pełni funkcje produkcyjno - magazynową , jednak idealnie nadaje się.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł133,81 m² 3 355,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1815

Z przyjemnością prezentuję Państwu na sprzedaż mieszkanie/ lokal o funkcji mieszkalnej w samym sercu Miasta Brodnicy przy ul. Generała Józefa Hallera. Kamienica z 1815 r.! Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 000 zł56 m² 11 607,14 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1954

Szukasz nieruchomości w centrum, która pracuje na siebie? Ta oferta w Białystok to gotowa baza pod biuro, kancelarię, gabinet lub najem usługowy. Kluczowe parametry: 56 m funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Kraków,małopolskie

860 000 zł101,05 m² 8 510,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Nowe domy W zabudowie bliźniaczej - podgórki tynieckie, kraków Stan deweloperski | 202,10 m | 2 segmenty do wyboru | od 8500 zł/m Nowoczesny dom bliźniaczy, który łączy wysoki poziom.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł200 m² 10 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 015 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w atrakcyjnej lokalizacji, zaledwie 900 metrów od nadmorskiej miejscowości Rewa. To doskonała propozycja zarówno do zamieszkania, i jako pewna.

Szczegóły ogłoszenia

4 190 000 zł648,90 m² 319,85 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:13 100 m²

Szanowni Państwo, z przyjemnością prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży nieruchomości obejmującej dom jednorodzinny oraz funkcjonujący zakład produkcyjno-usługowy z branży obróbki.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł345 m² 2 579,71 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:681 m²

Biuro Nieruchomości eko-dom prezentuje na sprzedaż budynek handlowo usługowo mieszkalny, położony w centrum Koszęcina, na działce o pow. 681 m2. Opis : Budynek trzykondygnacyjny,.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł300 m² 2 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 239 m²

Do sprzedaży duży, z wieloma możliwościami aranżacyjnymi , dom położony w spokojnym, zielonym zakątku Rusinowa. Dom był zamieszkiwany przez dwie rodziny (są dwie księgi wieczyste), ale.

Szczegóły ogłoszenia

679 900 zł117,73 m² 6 073,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

W samym sercu Łodzi znajduje się miejsce, które zaskakuje już od pierwszego kroku. Kamienica, w której historia spotyka się z codziennym komfortem, a centrum miasta nie odbiera spokoju.

Szczegóły ogłoszenia

765 000 zł61,40 m² 12 459,28 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Przedstawiamy Państwu dwustronne mieszkanie w Grzybowie. Ekspozycja południe- zachód pozwala cieszyć się słońcem przez cały dzień. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł300 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 360 m²

Tel.   .!Nowoczesny, piękny dom obecnie wynajmowany na żłobek na sprzedaż wraz z budynkiem towarzyszącym , całkowicie samodzielnym, o dwu pokojach aneksie kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

1 257 758 zł48,94 m² 25 700 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Private House Brokers ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży wykończonego w wysokim standardzie dwupokojowego mieszkania o powierzchni 48,94 m2 w idealnej lokalizacji, nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł145,70 m² 4 111,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:648 m²

Lokalizacja: kozierów, gmina Michałowice, powiat krakowski Powierzchnia działki: 6,48ar Powierzchnia użytkowa: 132,32m2 Powierzchni całkowita: 145,70m2 Liczba pokoi: - salon, cztery sypialnie, cena: 599.