dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 209 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 209 ogłoszeń

Rynek pierwotny

535 000 zł81 m² 6 604,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:311 m²

Ogłoszenie dotyczy budynku nr 11 Dębova Park 15 nowoczesnych domów w zabudowie szeregowej pod Słupskiem Z przyjemnością prezentujemy nową inwestycję Dębova Park kameralne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł1 070 m² 182,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro " ajon Nieruchomości " oferuje na sprzedaż atrakcyjną działkę pod zabudowę jednorodzinną położoną w Pisarzowicach przy ul. Łąkowej. TO już ostatnia dostępna działka na ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł19 973 m² 40,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Białokury gmina Siemyśl - na sprzedaż atrakcyjny teren inwestycyjny o łącznej pow. 19.973 m2 CENA tylko 40,- zł za 1 m2 powierzchni terenu. (podatek vat nie występuję przy tej transakcji) Na.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł1 476 m² 142,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana - Grzybno, melgrowa Góra (woj. pomorskie) Oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną położoną w malowniczej miejscowości Grzybno (rejon Melgrowa Góra),.

Szczegóły ogłoszenia

351 000 zł3 315 m² 105,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 0,3315ha, położona w miejscowości Lubsza w powiecie Brzeskim. Gmina Lubsza to spokojna i zielona okolica 7 km od Brzegu.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł48,49 m² 6 578,68 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1911

Mieszkanie w kamienicy 48,49 m 1. piętro Lublin ul Kunickiego 28a układ I atuty - 2 pokoje przestronny salon oraz sypialnia - otwarta kuchnia połączona z częścią dzienną -.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł27 175 m² 110,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę w Chróstniku przy ulicy Jarzębinowej. Działka numer 6 powierzchnia 2, 7175 ha w mpzp oznaczona symbolem R21 przeznaczenie podstawowe: tereny rolnicze przeznaczenie.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł4 267 m² 56,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość w nowej cenie! Grunty inwestycyjne 1 km od ścisłego centrum miasta. Do sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego niezabudowanej działki o numerze ewidencyjnym 141/2.

Szczegóły ogłoszenia

11 200 000 zł70 000 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 7 ha (70 000 m ), położona w Nowogardzie , w rejonie ul. 3-go Maja. Cena: 160 zł/m + vat Nieruchomość oferowana jest wraz z gotową.

Szczegóły ogłoszenia

865 000 zł54,50 m² 15 871,56 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Astronomów budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku. Rok budowy: 1965 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 100 000 zł205,50 m² 5 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:711 m²

Nieruchomość oferuje rzadko spotykane połączenie komfortu i funkcjonalności. Dwustanowiskowy garaż rozwiązuje problem parkowania na lata, a przestronny taras nad nim to prawdziwa perła -.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

369 260 zł49,90 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu trzypokojowego mieszkania znajdującego się przy ulicy Racławickiej w Bydgoszczy. Nieruchomość zlokalizowana jest na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 350 000 zł92,70 m² 14 563,11 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 92,70 m , położone na III piętrze kameralnego budynku z windą, w inwestycji na Ruczaju. To projekt wyróżniający się nowoczesną.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł4 070 m² 54,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży działkę w Brody Malina w powiecie Kłobuck o powierzchni ok.4000m2 DZIAŁKA : o pow. 4070m2 wymiary : szer. 35m.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł2 375 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania 3 działki budowlane o powierzchni 2375 m2 każda z nich. Na pierwszej wylane fundamenty, ułożona instalacja sanitarno-kanalizacyjna dociągnięty prąd, woda podpięte szambo.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł30 m² 15 300 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Opis oferty: na sprzedaż wyjątkowy apartament nad morzem, położony w spokojnej części Jastrzębiej Góry, tupadły, ul. Kuracyjna. To idealna propozycja dla osób, które szukają nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

531 300 zł5 313 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka w malowniczej wsi Niewierowo blisko Słupska Przedmiotem sprzedaży jest atrakcyjna działka o powierzchni 5313 m , położona w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 000 zł10 000 m² 280 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka inwestycyjna położona w miejscowości Wola Gołkowska. Zgodnie z obowiązującym planem zagospodarowania przestrzennego teren ten, oznaczony symbolem mn/u, przeznaczony jest pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł69 m² 7 231,88 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Makler poleca 3-pokojowe mieszkanie - Fordon, balkon Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie położone na drugim piętrze w dzielnicy Fordon. Lokal składa się z dwóch oddzielnych pokoi oraz salonu.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł1 714 m² 232,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta działki przemysłowej - miedary/zbrosławice Parametry działki: powierzchnia 1714 m2 Media: na działce woda , prąd. Kanalizacja: szambo. Mpzp - teren zabudowy przemysłowej, magazynowej,.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 000 zł679 m² 4 712,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:25

 

Powierzchnia działki:954 m²

Pensjonat w nadmorskiej miejscowości Łeba w otulinie Słowińskiego Parku Narodowego. Pensjonat wybudowany 2000 roku posiada 25 pokoi z łazienkami, kuchnię oraz dwie sale, jedną.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł3 300 m² 90,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Nieruchomość w województwie pomorskim w powiecie kościerskim we wsi Wielki Podleś.Działka rolna o powierzchni 3300m2 z widokiem na jezioro Zagnanie i w bliskim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł32 m² 26 531,25 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż atrakcyjny, 2-pokojowy lokal usługowy o powierzchni 30,9 m , położony na 4. piętrze prestiżowego apartamentowca Waterlane Island przy ul. Chmielnej w Gdańsku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł156 m² 3 775,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Zapraszamy na bezpłatną rozmowę z Naszym Ekspertem finansowym, który może sprawdzić dla Ciebie korzystne oferty kredytu oraz aktualne i przyszłe programy rządowe. Prime nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Olszewo

Olszewo,warmińsko-mazurskie

1 350 000 zł185 m² 7 297,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Na sprzedaż całoroczny dom o powierzchni 185 m , położony w spokojnej, zielonej części Mazur, w miejscowości Olszewo, gmina Stare Juchy. W sąsiedztwie znajdują się jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł1 005 m² 144,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Chciałbyś zacząć budowę własnego domu i wymarzonego miejsca? A może chciałbyś udać się w weekend na własną działkę i spędzić trochę czasu na łonie natury? Jeżeli.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł73 m² 7 808,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 098 m²

Dom położony zaledwie 60 metrów od jeziora Bądzkiego w miejscu, gdzie natura wyznacza rytm dnia, a cisza staje się realną wartością codzienności. Bądze, w gminie Stary Dzierzgoń, to.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł47,03 m² 5 634,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

CO sprzedajemy? Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 47,03 m , położone na 4 piętrze czteropiętrowego bloku. Gdzie znajduje się mieszkanie? Ul. Przemysłowa, os.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł15 200 m² 26,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Duża działka przy drodze asfaltowej prowadzącej z Przecznicy do Rębiszowa. Teren delikatnie nachylony w stronę północno-zachodnią z ładną panoramą na Ruiny Pałacu w Proszówce.

Szczegóły ogłoszenia

515 000 zł57,84 m² 8 903,87 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz idealnego miejsca dla siebie i swojej rodziny? To mieszkanie o powierzchni 57,84 m2 usytuowane na parterze w niskim bloku na os. Sady - spełni Twoje oczekiwania. Komfortowe,.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł3 246 m² 295,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana o przeznaczeniu usług turystycznych (13ut), położona w spokojnej, zielonej części Dziwnowa w bezpośrednim sąsiedztwie lasu oraz obszarów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 255 288 zł72,56 m² 17 300 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję. Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł52 m² 7 096,15 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie pracujące! Wyposażone i wynajęte! Obecnie po uwzględnieniu już opłat eksploatacyjnych miesięczny dochód kształtuje się na poziomie 3550zł Daje to roczną stopę zwrotu na poziomie,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

903 612 zł51,89 m² 17 413,99 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bronowice - nowa inwestycja deweloperska Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka.

Szczegóły ogłoszenia

121 650 zł12 766 m² 9,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna 1,2766 ha Siedliska, widok na Pasmo Brzanki Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 1,27 ha, położona w miejscowości Siedliska, na najwyżej położonym wzniesieniu.