dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 211 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 211 ogłoszeń

999 900 zł2 274 m² 439,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż widokowa działka W miejscowości rzepiska | 2274M2 podstawowe informacje: - działki nr 1093/1, 1094/1, 1095/1 - powierzchnia: 2274m2 - wymiary działki ok. 36m x ok. 63m - dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

38 000 zł8 500 m² 4,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna w miejscowości Marcinów powierzchnia 85 ar, nr działki 50/1. Zapraszam do zakupu   setki atrakcyjnych ofert. Sprzedajemy najszybciej. Pomagamy W uzyskaniu atrakcyjnego.

Szczegóły ogłoszenia

408 400 zł1 021 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Urzut cztery działki budowlane o podobnych powierzchniach - na sprzedaż. Cztery działki budowlane o powierzchniach ponad 1000m2, w kształcie regularnych prostokątów. Położone.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł60,10 m² 9 966,72 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Szanowni Państwo, zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupoziomowego mieszkania położonego na 3 piętrze niskiego bloku przy ul. Ruczajowej 16C w Zielonej Górze. Mieszkanie:.

Szczegóły ogłoszenia

744 150 zł55,35 m² 13 444,44 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Tobis Nieruchomości sp. z o.o. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Jako liderzy rynku nieruchomości w Wielkopolsce według serwisu Otodom.

Szczegóły ogłoszenia

12 900 000 zł451 m² 28 603,10 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Pakiet 12 wykończonych mieszkań W gdańsku W budynku granaria przy rzece motława Prestiżowy budynek na Wyspie Spichrzów | Granaria | W pełni wyposażona nieruchomość | Widok na.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł58 m² 18 965,52 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

* wyłącznie w mojej ofercie * Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie o pow.użytkowej 57,68 m2 z dodatkowym tarasem i ogródkiem, położone na parterze w 4 piętrowym budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

293 000 zł48 m² 6 104,17 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnego 2 pokojowego mieszkania usytuowanego na parterze w niskim IV piętrowym bloku zlokalizowanym na os. Staszica w Gorzowie Wlkp. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

509 000 zł31 m² 16 419,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Przytulne mieszkanie 31 m - Osiedle Urocze, nowa Huta Na sprzedaż mieszkanie własnościowe o powierzchni 31 m , położone w zielonej części Nowa Huta, na os. Uroczym. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł70,10 m² 12 111,27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowe 3 pokoje z klimatyzacją | 70,1 m | Osiedle Sady | 2025 r. Na sprzedaż wyjątkowe, zaprojektowane z dbałością o każdy detal, nowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł78 m² 2 243,59 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1911

| biuro Nieruchomości willa prezentuje: do sprzedania przestronne mieszkanie położone niedaleko Placu Tuwima w Śródmieściu Wałbrzycha. Kamienica w dobrym stanie technicznym, po remoncie dachu.

Szczegóły ogłoszenia

2 285 000 zł300 m² 7 616,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:180 m²

Bardzo atrakcyjny, środkowy segment usytuowany z dala od gwaru miejskiego blisko Lasu Kabackiego na Ursynowie-Pyry. Nieruchomość o powierzchni mieszkalnej około 230 m2 plus pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

45 000 zł1 000 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Posiadamy do sprzedania 3 działki budowlane ( obok siebie wszystkie ) Rodzaj działek; mieszkalne Działki oznaczone na mapie obrębu Chocianów, 17 km od Polkowic. Cena w ogłoszeniu dotyczy 12 arów,.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł2 334 m² 85,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Kuków - działka budowlana w sąsiedztwie lasu Na sprzedaż oferujemy Państwu działkę budowlaną o powierzchni 2334 m2, która znajduje się w urokliwym miejscu w Kukowie ( powiat.

Szczegóły ogłoszenia

1 230 000 zł73,50 m² 16 734,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Idealna przestrzeń do życia- mokotów / czerniaków Na sprzedaż jasne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 73,3 m , położone na ostatnim 4. piętrze kameralnego budynku bez windy. Brak.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł10 257 m² 57,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferujemy działkę inwestycyjną składającą się z dwóch działek o łącznej, imponującej powierzchni 10 257 m (ponad 1 hektar). Działka w trakcie ustalania Warunków.

Szczegóły ogłoszenia

102 000 zł34 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż: mieszkanie do remontu mieszczące się przy ulicy Katowickiej w Centrum Bytomia. Znajduje się ono na drugim piętrze w dwupiętrowej zabytkowej kamienicy. Składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł53,50 m² 8 766,36 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta W biurze nieruchomości prestige opiekun oferty barbara błaszczyk   nowe mieszkanie W odrestaurowanej kamienicy na szwederowie przy ul.SEMINARYJNEJ W KTÓRYM JESZCZE NIKT NIE.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł56,44 m² 13 270,73 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W naszej ofercie mieszkanie o powierzchni 56,44 m , położone na 1. piętrze budynku z windą przy ul. Gryfa Pomorskiego w Międzyzdrojach. Lokal znajduje się w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 000 zł175,89 m² 3 695 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:780 m²

! dom W topazach! nowy budynek mieszkalny W ryczówku! Agent prowadzący: ewa Leśniak - Dąbek, tel.   . Kupujący 0% prowizji! Oferta na wyłączność! Klucze w biurze!.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł43 m² 14 860,47 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

PO więcej ogłoszeń zapraszamy na naszą stronę www: dobraoferta.PRO Na sprzedaż: Dwupokojowe mieszkanie w kamienicy, ul. Twarda Gdańsk Młyniska Opis nieruchomości Oferujemy wyjątkowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 000 zł2 006 m² 1 495,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 2 006 m , przeznaczona pod działalność usługową lub produkcyjną, zlokalizowana bezpośrednio przy ruchliwej ulicy, zapewniającej bardzo dobrą.

Szczegóły ogłoszenia

884 000 zł45,73 m² 19 330,86 zł/m²

 

Piętro:1/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł15 100 m² 11,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka o powierzchni 1,51 Ha na którą to zostanie złożony wniosek o warunki zabudowy na wybudowanie budynku mieszkalnego jednorodzinnego. Działka o bardzo dobrych wymiarach.

Szczegóły ogłoszenia

735 000 zł59,35 m² 12 384,16 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż wyjątkowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 59,35 m , położone na 1. piętrze w zadbanym, 4-piętrowym budynku z 2011 roku. Nieruchomość znajduje się na zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł62 m² 6 596,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Przytulne 3 pokoje przy Parku Zadole Katowice Ligota Na sprzedaż przestronne, słoneczne i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 62 m , zlokalizowane przy ul. Zielonogórskiej.

Szczegóły ogłoszenia

865 000 zł1 632 m² 530,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy działkę budowlaną nr 510/10 na sprzedaż położoną W dzielnicy chynów przy ulicy niebieskiej O powierzchni 1632m2. Działka objęta jest Miejscowym Planem Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

815 000 zł137,52 m² 5 926,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:621 m²

Oferta dotyczy dwóch domów w zabudowie bliźniaczej położonych w miejscowości Warzenko (gm. Przodkowo) Domy zlokalizowane są na nowym zadbanym osiedlu domów w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł28 m² 9 285,71 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka bez czynszu niskie koszty, świetna lokalizacja, gotowa decyzja Tu oszczędzasz od pierwszego dnia Kupujesz i nie płacisz czynszu. Płacisz tylko za to, co faktycznie zużyjesz. Prosty układ,.

Szczegóły ogłoszenia

648 000 zł110 m² 5 890,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Oferta na wyłączność | tylko U nas Dom wolnostojący z dużą działką - Bilcza | blisko Kielc premium apartment prezentuje

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

630 000 zł98,28 m² 6 410,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 455 m²

Na sprzedaż 8 lokali mieszkalnych na nowoczesnym Os. Sosnowym w Żywcu. Jeżeli marzysz o spokoju, bliskości gór i szlaków turystycznych, a jednocześnie szukasz dogodnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł65,45 m² 12 207,79 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Grand Estates pragnie przedstawić Państwu nieruchomość znajdującą się przy ulicy Zaczarowanej - Rotmanka Mieszkanie: mieszkanie o powierzchni 65,45 m2, składa się z 2 sypialni, salonu.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł731 m² 2 735,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka pod zabudowę wielorodzinną w centrum Lublina. Powierzchnia 731m2 szerokości 20m. W cenie: projekty i prawomocne pozwolenie na budowę. Zaplanowano tu budynek 4.

Szczegóły ogłoszenia

135 600 zł1 130 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana, płaska o powierzchni 1130 m2 (w/g mpzp oznaczona mn - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna), położona w miejscowości Stężycka Huta, gmina Stężyca.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł230 m² 4 130,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:590 m²

Na sprzedaż Dom o łącznej powierzchni 232m2 z czego na pow. użytkową przypada 207m2 zlokalizowany w Inowrocławiu na os Solno w cenie 950 tys. zł ( cena podlega negocjacji ). Dom.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł217,20 m² 6 901,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 012 m²

Atuty: * 1,2 km do centrum handlowego; * 2,3 km do przystani; * 2,5 km do szkoły podstawowej; * 9 km do obwodnicy Trójmiasta; * 18 km do centrum Gdańska; * Pełna infrastruktura handlowo-usługowa; * Cicha.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł51,11 m² 5 850,13 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zabrze - ul. Kalinowa 51,11 m balkon 2 piętro niski blok | co miejskie Mieszkanie z dobrym układem i realnym potencjałem aranżacyjnym - kupujesz metraż i lokalizację, standard.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł2 120,80 m² 372,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:23 400 m²

Do sprzedania Zakład Przetwórstwa Mięsnego. Kompleks składa się z 4 budynków o łącznej powierzchi 2120,8 m2, na działce 23 400 m2. Wybudowany w 1991 roku, rozbudowany w 2001 r.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

396 060 zł34,44 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Opiekun Oferty: patryk Ciepielewski Tel:   Pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr Licencji pfrn 29563 Apartamenty z widokiem na Izery i Karkonosze idealne na własny wypoczynek oraz.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł72 m² 5 125 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nowość W okazyjnej cenie! tylko 5541 zł/m2- 4 pokojowe! Przedmiotem sprzedaży jest bardzo ustawne, dwustronne i całkowicie rozkładowe mieszkanie z piwnicą i dużym balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

436 000 zł18 m² 24 222,22 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Na sprzedaż kawalerka Stare Grzegórzki, ul. ks. Władysława Gurgacza Na sprzedaż przytulna kawalerka o powierzchni ponad 18 m , położona w spokojnej i zielonej części Starych.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij