dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 175 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 175 ogłoszeń

530 000 zł1 850 m² 286,49 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:2 869 m²

Łask, budynek biurowo-techniczny, 1850 m2, sprzedam, 530 000 zł, netto. Na sprzedaż budynek biurowy z budynkiem technicznym w bardzo dobrej lokalizacji - ścisłe centrum miasta. Budynek biurowy.

Szczegóły ogłoszenia

405 000 zł88 m² 4 602,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:5 272 m²

Na sprzedaż urokliwe siedlisko położone w malowniczej miejscowości Stary Łajszczew, w gminie Puszcza Mariańska, w powiecie Żyrardowskim. To wyjątkowa okazja dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Willa z tarasem Grądy

Grądy,warmińsko-mazurskie

3 995 000 zł970,80 m² 4 115,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:14 989 m²

Na sprzedaż unikatowa nieruchomość o charakterze usługowo-inwestycyjnym, położona na dużej działce o powierzchni 1,4989 ha, z własną linią brzegową Jeziora Grądy oraz prywatnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

381 216 zł36,48 m² 10 450 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta sprzedaży nowych mieszkań fordon żemojtela osiedle eskulapa Dobra, bezpieczna inwestycja, doskonały dojazd, pełna infrastruktura. Osiedle pełne zieleni, cisza, idealna propozycja do komfortowego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

608 220 zł55,80 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dwupoziomowego mieszkania o powierzchni 55,8 m , usytuowanego w nowej inwestycji, której oddanie do użytku planowane jest na 3 kwartał 2026 roku.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł81 m² 12 333,33 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Prezentujemy Państwu 4 pokojowe, dwupoziomowe mieszkanie w zabudowie szeregowej w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Myślenicach - na Zarabiu. Nieruchomość Prezentowana.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 360 zł383,40 m² 3 910,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Na sprzedaż nieruchomość inwestycyjna z potencjałem generowania stałego dochodu - Starowa Góra (gm. Rzgów, pow. łódzki wschodni) Oferujemy przestronny, funkcjonalny budynek o charakterze.

Szczegóły ogłoszenia

1 081 000 zł8 314 m² 130,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 8 314 mkw., która zgodnie z opracowywanym Planem Ogólnym gminy Strzegowo ma oznaczenie 1 MWU (pod zabudowę wielomieszkaniową i usługi). Kształt.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł56,10 m² 4 973,26 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Oferta sprzedaży mieszkania Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska Jeśli szukasz mieszkania, do którego możesz wprowadzić się od razu - bez stresu, remontów i dodatkowych kosztów - ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 018 180 zł78,60 m² 12 953,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Inwestycja blisko centrum, łatwe i szybkie dojazdy. Mieszkanie charakteryzują się dużymi tarasami, optymalnym rozłożeniem pomieszczeń. Dodatkowym atutem jest bliskość terenów zielonych co.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 148 000 zł89,09 m² 12 886 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż unikalny lokal handlowo-usługowy o powierzchni 89,09 m2, położony na II piętrze nowoczesnego budynku Agatowa Office przy ul. Agatowej w Lublinie. Budynek o minimalistycznym,.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł245 m² 2 240,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 722 m²

Dom 245 m - działka 1772 m - centrum + cisza Połączenie, które rzadko się trafia bliskość centrum i jednocześnie spokój, zieleń oraz prywatność. Nieruchomość z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł57 m² 6 491,23 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rozkładowe mieszkanie dwupokojowe na drugim piętrze w okolicy Politechniki. Składa się z dwóch pokoi, sporej kuchni, łazienki i przedpokoju. Można zmienić układ mieszkania. Do.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł159,90 m² 1 813,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:673 m²

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług eksperta kredytowego w Centrum Nieruchomości Gajewska. Na sprzedaż dom w Miasteczku Krajeńskim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

497 595 zł67,70 m² 7 350 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie z poddaszem użytkowym idealne dla osób, które cenią dodatkową przestrzeń oraz komfort codziennego życia Powierzchnia: 67,70 m Układ mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 190 000 zł133,60 m² 23 877,25 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Prezentujemy Państwu unikatowy penthouse o powierzchni 130 m2 z tarasem 45 m2, znajdujący się w prestiżowej inwestycji Royal Residence Wilanów. Nieruchomość Przestronny penthouse.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł46,54 m² 14 503,65 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 46,54 m , położone na parterze kameralnego, 3-piętrowego budynku na osiedlu Morskie Oko w Otwocku. To idealna propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł9 129 m² 35,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaprezentować Państwu działkę rolną o powierzchni 0,9129 ha (9129 m ), położoną we wsi Wólka Niedźwiedzka w malowniczej części województwa podkarpackiego.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł100 m² 7 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:581 m²

Doskonale utrzymany, murowany dom Z prywatnym wyjściem do lasu W zielonej, cichej enklawie kaszubskich lasów I jezior lokalizacja : podjazy - Urocza wieś kaszubska otulona gęstymi lasami.

Szczegóły ogłoszenia

1 880 000 zł201,10 m² 9 348,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 553 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego nowoczesnego domu wolnostojącego wykończonego w wysokim standardzie! Opiekun oferty: marta Woźniczka-Opuchlik tel.   Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł48 m² 13 958,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Lokalizacja: rokitnica to miejscowość granicząca z Pruszczem Gdańskim. Jest dobrze skomunikowana, rozwijająca się z nowoczesną infrastrukturą drogową, dobrą komunikacją autobusową,.

Szczegóły ogłoszenia

665 000 zł71,20 m² 9 339,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:8 000 m²

Na sprzedaż dom z zabudowaniami na dużej działce 80 ar Drygulec Zaledwie 700m od trasy wojewódzkiej Ożarów - Ostrowiec Świętokrzyski. Nieruchomość po generalnym remoncie, położona.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł748 m² 3 342 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Nieruchomości inwestycyjna w Grajewie Dzielnica Przemysłowa Typ nieruchomości: budynek 3-kondygnacyjny, w ciągłym użytkowaniu/wynajmie Powierzchnia działki: 740 m Zapraszam do zapoznania.

Szczegóły ogłoszenia

86 000 zł2 524 m² 34,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki budowlane w malowniczej lokalizacji, w miejscowości Klonownica Duża, położone zaledwie 7km od Janowa Podlaskiego i 14km od Białej Podlaskiej. Nieruchomości gruntowe.

Szczegóły ogłoszenia

6 856 500 zł45 710 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedaży teren inwestycyjny składający się z czterech działek o numerach (213/6, 214/6, 215/6, 216/6), położonych w Gorzycach (pow. wodzisławski woj. śląskie) przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł120 m² 4 908,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:765 m²

Są takie miejsca, do których wraca się z przyjemnością. Gdzie poranki są spokojne, a wieczory pachną grillem i świeżym powietrzem. Ten dom w Marzęcicach to właśnie jedno.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 300 zł51,80 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Powyższa oferta przedstawia mieszkanie w nowo realizowanej inwestycji, zlokalizowanej na osiedlu Nowy Dwór w zachodniej części miasta Wrocław. Zakup bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe

Police,zachodniopomorskie

479 563 zł53,85 m² 8 905,52 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie w Policach przy ul. Rycerskiej 7C Oferujemy Państwu przestronne mieszkanie o powierzchni 53,85 m , zlokalizowane w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł33 000 m² 15,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana 3,3 ha z własnym stawem - Maszewko, gm. Wicko Szukasz miejsca pełnego spokoju, blisko natury i z ogromnym potencjałem inwestycyjnym? Ta działka jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł155 m² 10 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:garaż

Na sprzedaż komfortowe i nowocześnie zaaranżowane pomieszczenia biurowe znajdujące się na 3 piętrze kamienicy odrestaurowanej w roku 2010, zlokalizowanej w Centrum Szczecina. Na.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł1 125 m² 213,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana Cieplewo Zapraszamy do składania ofert zakupu atrakcyjnie płożonej działki budowlanej nr 126/5 pod zabudowę jednorodzinną o pow. 1125 m2 położonej w Cieplewie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł114,96 m² 3 392,48 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Wyłączność - oferta dostępna tylko u nas Na sprzedaż lokal handlowo-użytkowy z witryną położony na parterze kamienicy znajdującej się w kozielskim Rynku. Duża sala główna, pokój.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł8 319 m² 360,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Złap okazję, zanim zrobi to ktoś inny. Szukasz gruntu z potencjałem? Chcesz zainwestować w rozwijającej się części Rzeszowa i zrealizować projekt, który przyniesie realny zysk?.

Szczegóły ogłoszenia

580 500 zł45 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż całkowicie nowe, wykończone dwupokojowe mieszkanie położone przy ul. Rostockiej 21. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni oraz łazienki, w korytarzu.

Szczegóły ogłoszenia

1 195 000 zł153,30 m² 7 795,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:390 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 153,3 m z 2014 roku. Szukasz domu, który nie był budowany "na sprzedaż" przez dewelopera, ale z sercem i dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł44,03 m² 17 465,36 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Z przyjemnością przedstawiam Państwu unikalny apartament zlokalizowany w prestiżowej inwestycji Port Mielno. Nieruchomość znajduje się we wschodniej części kurortu, zaledwie 300 m od morza.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł210 m² 1 523,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:360 m²

Tylko w biurze In-Home! Na sprzedaż dom w cenie mieszkania! - Kolonia Księżyno, blisko Białegostoku Oferujemy Państwu wyjątkową okazję - przestronny bliźniak w cenie mieszkania! Cena:.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł598 m² 418,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Sprzedaż Nr oferty: stdoc8877 Kategoria: działka budowlana Lokalizacja: legnica Powierzchnia działki 598m2 opis Na sprzedaż działka budwolana własnościowadziałka znajduje się w Legnicy.Dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

469 920 zł48,95 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedsprzedaż Promocyjna! Tarnów, ul. Skrzyszowska. Osiedle "nowa Pradolina" to nowa inwestycja składająca się ze 132 mieszkań w niskiej zabudowie szeregowej o pow. od 48 m 2 do 78.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł53 m² 13 584,91 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe 2 pokojowe mieszkanie o całkowitej powierzchni użytkowej 53m.kw. Lokal znajduje się na 2 piętrze, w zadbanym budynku z 2000 roku, z alejkami.

Szczegóły ogłoszenia

64 000 zł2 800 m² 22,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlano-rolna o pow. 2800m2 w Dobrenicach gmina Łęki Szlacheckie działka 101005_2.0006.541. W kształcie prostokąta z dostępem do asfaltowej drogi. Na działce znajdują.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij