cena
dowolna
powierzchnia
dowolna
Ogłoszenia nieruchomości na skróty
Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości
200 306 ogłoszeń
Od najnowszych
200 306 ogłoszeń
279 900 zł31,50 m² 8 885,71 zł/m²
Dom z piwnicą
Bielsko-Biała,śląskie
3 000 000 zł480 m² 6 250 zł/m²
118 000 zł805 m² 146,58 zł/m²
Dom wolnostojący
Piątek,łódzkie
750 000 zł110 m² 6 818 zł/m²
Dom wolnostojący, ul. Młynarska
Sochaczew,mazowieckie
1 100 000 zł265 m² 4 150,94 zł/m²
2 300 000 zł102 105 m² 22,53 zł/m²
Mieszkanie z ogródkiem Nowy Kraków
Nowy Kraków,zachodniopomorskie
135 000 zł80,25 m² 1 682,24 zł/m²
Dom bliźniak Słabowo
Słabowo,warmińsko-mazurskie
200 000 zł88 m² 2 273 zł/m²
Rynek pierwotny
Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kosocicka
Kraków,małopolskie
1 236 000 zł87,22 m² 14 171,06 zł/m²
Działka budowlana Jasionka
Jasionka,podkarpackie
336 000 zł1 200 m² 280 zł/m²
Dom z garażem, ul. Prawdziwka
Warszawa,mazowieckie
2 650 000 zł150 m² 17 666,67 zł/m²
Mikrokawalerka umeblowana Mielenko
Mielenko,zachodniopomorskie
335 900 zł21,13 m² 15 896,83 zł/m²
999 999 zł240 m² 4 166,66 zł/m²
Działka, ul. Igołomska
Kraków,małopolskie
2 000 000 zł3 800 m² 526,32 zł/m²
389 000 zł49,70 m² 7 826,96 zł/m²
1 100 000 zł3 089 m² 356,10 zł/m²
Dom wolnostojący Cieszyn
Cieszyn,śląskie
1 150 000 zł260 m² 4 423,08 zł/m²
Działka rolna Godziszów
Godziszów,lubelskie
27 000 zł5 619 m² 4,81 zł/m²
Dom wolnostojący Zgierz
Zgierz,łódzkie
400 000 zł68 m² 5 882,35 zł/m²
Działka budowlana Kątno
Kątno,warmińsko-mazurskie
400 000 zł3 000 m² 133,33 zł/m²
Rynek pierwotny
Apartament z miejscem parkingowym, ul. Długa
Wrocław,dolnośląskie
699 000 zł30,61 m² 22 835,67 zł/m²
Rynek pierwotny
Apartament z garażem, ul. Gajowa
Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie
499 000 zł35,50 m² 14 056,34 zł/m²
Działka rekreacyjna Przydargiń
Przydargiń,zachodniopomorskie
248 000 zł62 000 m² 4 zł/m²
Rynek pierwotny
Apartament z ogródkiem, ul. Półłanki
Kraków,małopolskie
780 890 zł70,99 m² 11 000 zł/m²
299 000 zł36,02 m² 8 300,94 zł/m²
790 000 zł130,05 m² 6 074,59 zł/m²
Działka budowlana przy lesie Gorlice
Gorlice,małopolskie
96 000 zł1 282 m² 74,88 zł/m²
Działka leśna Białystok
Białystok,podlaskie
183 400 zł3 668 m² 50 zł/m²
Działka budowlana przy lesie Rogowo
Rogowo,kujawsko-pomorskie
75 000 zł1 150 m² 65,22 zł/m²
140 000 zł764 m² 183,25 zł/m²
Mieszkanie z garażem, ul. Gagarina
Toruń,kujawsko-pomorskie