dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 001 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 001 ogłoszeń

Rynek pierwotny

659 000 zł144 m² 4 576,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Zapraszam do zapoznania się z ciekawą propozycją nowych domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej. Na osiedlu powstaje 7 domów w zabudowie bliźniaczej. To wyjątkowe, kameralne.

Szczegóły ogłoszenia

1 549 000 zł129 m² 12 007,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

CO sprzedajemy? Dom wolnostojący, wykończony w wysokim standardzie, o powierzchni użytkowej 129 m2, położony na działce o powierzchni 11 a, w bardzo dobrze skomunikowanej,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

859 398 zł66,62 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł67 m² 3 865,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 425 m²

Siedlisko z potencjałem w spokojnej i malowniczej miejscowości Stary Bartków, gmina Korczew! Szukasz dużej działki? Domu, który możesz urządzić według własnych potrzeb, użytkować,.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 000 zł7 438 m² 484 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Duża działka zlokalizowana na terenie dzielnicy Wilanów - Zawady, przy ulicy Wał Zawadowsk blisko od mostu i południowej obwodnicy Warszawy. W planie miejscowym teren przeznaczony jest pod.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł34 m² 3 823,53 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1922

Do sprzedania położone przy ulicy Dąbrowskiego na Białym Kamieniu 1 pokojowe mieszkanie po remoncie Łączna powierzchnia mieszkania wraz z pomieszczeniami przynależnymi to 38 m2. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

416 500 zł35 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zakup bezpośrednio od dewelopera! świetna lokalizacja! bez podatku pcc bez prowizji od kupujących! pomożemy W uzyskaniu kredytu inwestycja W świetnej lokalizacji! Nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł130 m² 8 461,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:537 m²

Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej nieruchomości w miejscowości Dobra (ul. Husarska). Oferujemy na sprzedaż nowoczesny, funkcjonalny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej (segment A1 lub.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł140 m² 3 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 467 m²

Targanice - mały budynek mieszkalny usytuowany na zadbanej, ogrodzonej działce o powierzchni 14.67 ara. Budynek o pow. użytkowej 85 m2, pow. całkowitej 140 m2. Parter: pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł53,73 m² 7 426,02 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Umeblowane 3-pokojowe mieszkanie w przyjemnej lokalizacji - Sygietyńskiego! Przedstawiamy przestronne trzypokojowe mieszkanie o komfortowej powierzchni użytkowej 53,73m2, usytuowane na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł6 500 m² 213,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka budowlana w Książenicach - przestrzeń z potencjałem. Oferujemy na sprzedaż niezwykle atrakcyjną działkę o powierzchni 6500 m , położoną w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

987 250 zł61,13 m² 16 150 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł33 000 m² 6,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentowana nieruchomość stanowi działkę ewidencyjną numer 49 o powierzchni 3,3000 ha, położoną w Świerzbowej, gmina Krempna, powiat jasielski, województwo podkarpackie stanowiącą.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem

Dziwnów,zachodniopomorskie

1 997 000 zł63,06 m² 31 668,25 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Kup, wynajmuj, zarabiaj! apartament całoroczny wielkim tarasem Z widokiem na morze I miejscem garażowym! Sprzedam apartament o pow. użytkowej 63, 06m2 z ogromnym tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł1 687 m² 160,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania 4 działki gm. Jastków, miłocin Miłocin wieś położona w województwie lubelskim, w gminie Jastków. Spokojna okolica z rzadką zabudową domów jednorodzinnych. Dobry dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 194 000 zł53,23 m² 22 430,96 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Brak prowizji i podatku pcc Możliwość negocjacji ceny Na sprzedaż wyjątkowy apartament z ogródkiem, położony w nowoczesnej inwestycji przy Parku Szczytnickim. Idealny wybór dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł71,20 m² 4 915,73 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Gorawino / Powiat Kołobrzeg / Gmina Siemyśl - 24 km od Kołobrzegu. Mieszkanie 4 pokojowe o pow. 71,20 km. Składające się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, trzy sypialnie , łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł64,90 m² 7 688,75 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oficjalny partner sprzedaży - osiedle radosne Oferujemy na sprzedaż mieszkanie w standardzie deweloperskim zlokalizowane na os.Radosne II. Osiedle Radosne II przy ul.Karola Dickensa w Gliwicach to.

Szczegóły ogłoszenia

69 000 zł71,40 m² 966,39 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Na sprzedaż mieszkanie do remontu - przestronne, dwustronne z działkami i budynkami gospodarczymi. Będzimierz, gmina Główczyce. Oferujemy przestronne, bezczynszowe mieszkanie do remontu,.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł67 m² 11 477,61 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

NA sprzedaż przestronne mieszkanie W krynicy-zdroju Na sprzedaż przestronne, czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 67 m , położone na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

59 334 zł2 046,62 m² 28,99 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:6 467 m²

Oferta dotyczy wynajmu całej hali o łacznej powierzchni magazynowej 2046,62 m2 Opis nieruchomości: nowo projektowany budowany magazynowo-produkcyjno-biurowy o powierzchni całkowitej 2046,62 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 269 000 zł83,30 m² 15 234,09 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Oferta deweloperska 0% prowizji. Gotowe do odbioru! Oferuję na sprzedaż nowe mieszkanie deweloperskie w inwestycji zlokalizowanej tuż przy Odrze, na Starym Mieście. Mieszkanie 4 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

148 000 zł1 500 m² 98,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana położona w miejscowości Nowa Wieś, w powiecie suwalskim. Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję dla osób poszukujących spokojnego miejsca do budowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

550 000 zł85,37 m² 6 442,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:141 m²

Na sprzedaż dom szeregowy z ogródkiem Wiązownica Biuro nieruchomości homfi prezentuje na sprzedaż jeden z domów szeregowych w inwestycji zlokalizowanej w Wiązownicy. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

75 390 zł1 077 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż - działki budowlane W strzelinie | na wzniesieniu | mpzp | blisko słupska I morza Przedmiotem oferty są dwie atrakcyjne działki budowlane położone w miejscowości Strzelino,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

669 000 zł91 m² 7 351,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:510 m²

Nowy Dom w cenie mieszkania z własnym ogródkiem , tarasem i miejscem postojowym na samochody na nowym osiedlu domków jednorodzinnych w Kostomłotach Pierwszych , do granicy Kielc 2 km.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

769 000 zł120 m² 6 408,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:406 m²

Dobre Nieruchomości prezentują : Dom w Murowańcu | projekt Pod miłorzębem 17 | blisko natury, blisko miasta Bez podatku pcc! Na sprzedaż komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł136 m² 8 080,88 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Hot oferta! oferta W biurze pepper house! Unikatowe mieszkanie w segmencie na górnym piętrze z ogrodem i potencjałem na 6 pokoi - Marki, przy samej Puszczy Szukasz nieruchomości,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

550 000 zł127 m² 4 330,71 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowoczesne mieszkania w stanie deweloperskim o powierzchni od 63 do 113 m . Inwestycja powstaje na kameralnym, ogrodzonym osiedlu z bramą wjazdową. Składa się z 3.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł120 m² 8 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:649 m²

Parterowy dom w sercu Rembertowa + możliwość budowy nowego domu na tej działce. Szukasz miejsca z potencjałem inwestycyjnym albo przestrzeni dla rodziny. Zamień mieszkanie w bloku na.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Małe Rudy

Małe Rudy,kujawsko-pomorskie

365 000 zł6 069 m² 60,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaprezentować piękną działkę z linią brzegową Noteci o powierzchni ponad 6 tys m2 15 km od Bydgoszczy w malowniczej miejscowości Małe Rudy - wjazd na nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł1 626 m² 122,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedstawiam wyjątkową ofertę sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 1626 m2 (w skład której wchodzą nieruchomości o numerach 183 i 184), położonej w malowniczej, spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

575 000 zł59 m² 9 745,76 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Smart Property ma przyjemność zaprezentować nowoczesne i przestronne mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 59 mkw. Nieruchomość położona jest w Niepołomicach, w pobliżu ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 183 465 zł57,73 m² 20 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Wyjątkowe mieszkanie | W prestiżowej inwestycji Klimatyzacja | Balkon | Gotowe do zamieszkania | Cicha i zielona okolica ***** rozkład pomieszczeń: mieszkanie składa się z: * Salonu.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł93,26 m² 5 361,36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie, położone w centrum Ełku przy ul. Wojska Polskiego 67, usytuowane na IV piętrze. W pobliżu znajduje się pełna infrastruktura. Dużym atutem jest bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 066 000 zł63 m² 16 920,63 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Do sprzedaży mieszkanie w stanie developerskim o powierzchni 63 m2, zlokalizowane w nowej inwestycji w dzielnicy Krowodrza. Realizacja inwestycji II kw. 2025. W pobliżu stacja pkp.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł46,90 m² 9 488,27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Mieszkanie 3-pokojowe 46,90 m - piła, os. Zielona dolina - I piętro, balkon Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo ustawne mieszkanie o powierzchni 46,90 m , zlokalizowane przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł49,40 m² 11 315,79 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Przestronne 2 pokojowe mieszkanie na I piętrze w niskim budynku z 2006 roku. Nieruchomość znajduje się na cichym i spokojnym osiedlu Cztery Pory Roku. Komfort mieszkańców podnosi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł57,43 m² 10 430,09 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szukasz mieszkania, które daje swobodę domu jednorodzinnego? Prezentujemy nowoczesny, przemyślany apartament o powierzchni 57,43 m , zlokalizowany na parterze, z ogromnym, prywatnym ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł79,39 m² 6 915,23 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 79,39 m , położone na parterze klimatycznej kamienicy z 1910 roku, w jednej z najbardziej poszukiwanych dzielnic Katowic Koszutce.

Szczegóły ogłoszenia

8 900 000 zł6 467 m² 1 376,22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:6 696 m²

Uwarunkowania planistyczne uchwała nr LXVIII/693/10 rady miasta opola z dnia 27 maja 2010 r w sprawie uchwalenia Miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego terenu w rejonie ul. Andrzeja.