dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 280 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 280 ogłoszeń

Działka Suszki

Suszki,dolnośląskie

120 500 zł1 205 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Północ Nieruchomości o/bolesławiec oferuje do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 1205 m2 położoną w Suszkach, gmina Bolesławiec. Szczegóły oferty: - działka posiada kształt.

Szczegóły ogłoszenia

52 000 zł33,56 m² 1 549,46 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

lokal mieszkalny nr 8 o powierzchni 33,56 m2, zlokalizowany na II piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Ustronie 2 wraz z udziałem wynoszącym 66/10 000.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł319,55 m² 5 003,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:995 m²

Wyjątkowy dom na Chwarznie bezpośrednio przy lesie! Dwa mieszkania i lokal użytkowy, możliwość rozbudowy, stworzenia zabudowy bliźniaczej lub połączenia całości, dzięki czemu dom zyska bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

2 187 900 zł3 366 m² 650 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka w znakomitej lokalizacji na linii wkd. Wydane warunki zabudowy na obiekt biurowo-magazynowy. Bardzo dobry dojazd samochodem - blisko wjazd na S7. Możliwość zakupu sąsiedniej działki.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł42,13 m² 7 002,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 42,13 m, które mieści się na czwartym piętrze zadbanej, odnowionej kamienicy. Składa się z dwóch pokoi, kuchni oraz łazienki. Lokal wymaga generalnego.

Szczegóły ogłoszenia

499 999 zł80 m² 6 249,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości na sprzedaż działka o powierzchni 8 arów w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Rzeszowie - na malowniczej Słocinie. To miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł50 m² 8 780 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:12 100 m²

Obniżka ceny! Niewodna - dom drewniany, odremontowany, na podmurówce, kryty blachą trapezową usytuowany na działce 1,21 ha do tej pory użytkowany rekreacyjnie: pokój dzienny z kuchnią opalaną.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł1 202 m² 166,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Polecam działkę budowlano-usługowa Jelenia Góra Goduszyn tuż przy Trasie Czeskiej Działka o pow.1202 m2 na terenie płaskim, położona przy drodze asfaltowej (wjazd bezpośrednio z ulicy). Na.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł68 m² 9 838,24 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe rozkładowe mieszkanie z dużym balkonem położone na 3 piętrze 3-piętrowego budynku z 2004r. przy ul. Zbożowej na osiedlu Wrzosy;.

Szczegóły ogłoszenia

1 649 500 zł411 m² 4 013,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu niezabudowana działka o powierzchni 411 m2 na Wilanowie. Działka posiada Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego (mpzp) który zezwala na zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

2 350 000 zł117,50 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Doki Living - esencja Gdańska. Starannie wyselekcjonowany apartament z widokiem na panoramę Gdańska z piękną wieżą Kościoła św. Katarzyny, żurawiami Gdańskiej Stoczni Cesarskiej.

Szczegóły ogłoszenia

847 000 zł92,86 m² 9 107,53 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 93 m znajduje się na drugim piętrze w trzypiętrowym budynku z windą, wybudowanym w 2015 roku. Cały teren jest ogrodzony, co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy

Płoty,zachodniopomorskie

1 500 000 zł200 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:18 000 m²

Polecam Państwu Gospodarstwo rolne położone w miejscowości Płoty położone na działce o powierzchni 18000 m2. Na działce znajduję się dom w stanie surowym zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

239 999 zł38,70 m² 6 201,52 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1915

Szukasz nieruchomości, którą możesz zaaranżować całkowicie według własnego pomysłu? Ta oferta jest dla Ciebie! Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie położone na parterze kamienicy przy ul. Kolejowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

688 025 zł47,45 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Inwestycja mieszkaniowa Komuny Paryskiej 19a to kameralny kompleks złożony z dwóch pięciokondygnacyjnych budynków z parkingiem podziemnym położony w sercu Wrocławia, na Starym Mieście.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

440 412 zł52,43 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Sensowne trzypokojowe mieszkanie w Dominowie Na sprzedaż wygodne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 52,45 m , położone w nowoczesnym, kameralnym budynku przy ul. Pięknej.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł140 m² 9 642,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:451 m²

Alokum nieruchomości prezentuje na sprzedaż komfortowy, wolnostojący dom jednorodzinny położony na spokojnym, kameralnym osiedlu w Niepołomicach. Lokalizacja zapewnia bliskość terenów.

Szczegóły ogłoszenia

17 254 900 zł102 100 m² 169 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

W ofercie sprzedaży posiadamy teren inwestycyjny położony zaledwie 2000 metrów od węzła komunikacyjnego na autostradzie A2 w miejscowości Trzciel woj. lubuskie Teren o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

39 000 zł401 m² 97,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Trzęsów, działka budowlana 4 ary, sprzedam, 39 000 zł. Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 4 arów, położona w części Trzęsowa zwanej Osadą Trzęsów. Na terenie przeznaczonym.

Szczegóły ogłoszenia

1 899 999 zł200 m² 9 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż unikalna nieruchomość położona w Gdańsku Działka i otoczenie: powierzchnia: 3000 m - teren budowlany z możliwością podziału na mniejsze działki, cisza.

Szczegóły ogłoszenia

77 750 zł311 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż: 19 sąsiadujących ze sobą działek, w drugej lini zalewu karnin. Dz. nr: 164/2, 164/3, 164/4, 164/5, 164/6, 164/7, 164/8, 164/9, 164/10, 164/11, 164/12, 164/13, 164/14, 164/15, 164/16,.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł2 897 m² 200,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro nieruchomości Bemo prezentuje na sprzedaż działkę położoną we Włocławku przy ulicy Toruńskiej, o powierzchni 2 897m2. Nieruchomość znajduje się w sąsiedztwie zabudowy budynkami.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

518 866 zł42,53 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Dragonów Apartamenty & Lofty II etap - kolejny rozdział wyjątkowej inwestycji 20 mieszkań od 27 do 80 m2. 3 lokale usługowe od 60 do 80 m2. Lokalizacja Kameralny budynek o 4 kondygnacjach,.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł79,57 m² 4 134,72 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż przy ulicy wiosny ludów Przedmiotem oferty jest unikatowa nieruchomość stanowiąca lokal mieszkalny, położony na poddaszu (II piętro) w budynku wolnostojącym, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł4 055 m² 144,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Grunt na sprzedaż, okolice Ostrowa Wielkopolskiego, gmina Ostrów Wielkopolski, wtórek, teren pod zabudowę jednorodzinną. ***oferta dla inwestora***okazja*** Oferuję na sprzedaż teren usytuowany we.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

762 000 zł61 m² 12 491,80 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż słoneczne i funkcjonalne mieszkanie położone w pięknej lokalizacji zaledwie 150m od lasu na poznańskim Grunwaldzie. Powierzchnia użytkowa mieszkania to 61m2 + balkon 4,58m2.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł1 912 m² 115,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

= osoba prowadząca ofertę = = Tel:   = Marzysz o własnym kawałku nieba w spokojnej, widokowej okolicy? Ta działka w Jordanowie to idealne miejsce dla Ciebie! Wyobraź sobie.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł100 m² 11 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Na sprzedaż dom, zlokalizowany na wsi, 5 kilometrów od Strzegomia, na trasie Strzegom - Świdnica, wybudowany w roku 2012. Dom wykonany z gotowych elementów, konstrukcja drewniana, docieplony.

Szczegóły ogłoszenia

203 775 zł1 045 m² 195 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Wierzbnej Działka o powierzchni ok.10 arów. Działka oddalona od drogi głównej, położona w malowniczym i spokojnym miejscu. Działka w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł1 228 m² 130,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działki budowlane Kazimierz (okolice Łodzi) Oferuję na sprzedaż 4 działki budowlane, każda o powierzchni 1228 m . Szczegóły: przeznaczenie zgodnie z mpzp: zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

116 930 zł1 063 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki budowlane w miejscowości Jaszkowa Dolna gmina Kłodzko na powstającym kameralnym osiedlu domków jednorodzinnych w otoczeniu gór i wielu przewyższeń, które nadają.

Szczegóły ogłoszenia

1 578 578 zł80,85 m² 19 524,77 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Co musisz wiedzieć : Mam do zaoferowania przestronne 4-pokojowe mieszkanie w inwestycji Dom Development z 2023 roku. Zamknięte osiedle z ochroną w klatce i placem zabaw na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

35 000 zł475 m² 73,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przedmiotem oferty jest działka rolno-budowlana w 3 kilometrów od miejscowości Płoty. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   Ponad 1000 ofert w jednym miejscu na.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł80 m² 2 937,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 191 m²

Biuro nieruchomości Sverum prezentuje dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 80 m2 (powierzchnia całkowita 87 m2) znajdujący się w Ostrowie gm. Żarki. Usytuowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł105 m² 4 619,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:280 m²

Proponujemy Państwu przyjemny dom w zabudowie bliźniaczej, blisko centrum miasta, z łatwym dostępem do pełnej infrastruktury miejskiej. Prezentowana nieruchomość jest w stanie do.

Szczegóły ogłoszenia

2 850 000 zł136 m² 20 955,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Podkowa Leśna | Dom do gotowy do wprowadzenia | Technologia inteligentnego domu | Pompa Ciepła, klimatyzacja i instalacja pod fotowoltaikę : Dla kogo? Dla tych, którzy szukają domu.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Muszyna,małopolskie

1 500 000 zł8 102 m² 185,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż - działka inwestycyjna W muszynie idealna pod aparthotel, obiekt sanatoryjny lub usługi turystyczne Przedmiotem oferty jest wyjątkowa działka usługowa o powierzchni 81 ar (8100.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 000 zł1 255 m² 3 904,38 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:2 358 m²

Damian ponikwia Agent prowadzący   Na sprzedaż dochodowy obiekt noclegowy w Szczyrku, doskonała inwestycja z 20-letnią tradycją. Szczyrk, malownicza miejscowość w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł70 m² 3 214,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący