dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 304 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

200 304 ogłoszenia

227 000 zł505 m² 449,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż działka budowlana w Chłapowie tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł300,75 m² 6 650,04 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 m²

Biuro az nieruchomości , oferuje na sprzedaż kamienicę położoną w Nowym Sączu, przy ulicy Grodzkiej 18. Idealnie skomunikowane miejsce pod względem dojazdu. Sprzedaż obejmuje lokale na parterze,.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł11 900 m² 49,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna - Brzozówka, gmina Czosnów, powiat Nowy Dwór Mazowiecki, woj. Mazowieckie Podstawowe informacje Powierzchnia: 11 900 m Cena: 590 000 zł ( 49 zł/m ) Kształt.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł204,07 m² 9 310,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:701 m²

Nowoczesny dom Wolnostojący na Osiedlu Wichrowe Wzgórze - który niczego nie udaje. Szukasz nieruchomości, która spełni Twoje wymagania? Masz dość domów budowanych po kosztach ? Odkryj dom.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł365 m² 1 641,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 185 m²

Na sprzedaż dom z dużym potencjałem inwestycyjnym w Cieszynie przy ul. Kościelnej Na sprzedaż nieruchomość zabudowana domem o powierzchni całkowitej ok. 365 m , z czego.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł199,10 m² 4 972,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:530 m²

200 m bliżniak jak dom wolnostojący - Wiśniowa Góra na granicy z Łodzią Dom w Wiśniowej Górze to propozycja dla tych, którzy szukają przestrzeni porównywalnej z domem.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł74 m² 10 121,62 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowy bezczynszowy apartament! kupujący nie płaci 2% pcc! II etap inwestycji o wysokim standardzie na sprzedaż! Oferta poniżej została sprzedana w starym etapie, możliwość zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł70,63 m² 5 450,94 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

"Nieruchomości Apartament" Małgorzata Świetłowicz   oferta tylko W naszym biurze! 2 pokoje

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł124,60 m² 4 735,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Szanowni Państwo, biuro Nieruchomości Landowscy przedstawia Państwu: nowa inwestycja deweloperska domy w zabudowie szeregowej w ramach inwestycji The One położona przy ul. Lubichowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

1 270 000 zł140 m² 9 071,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:980 m²

Na sprzedaż dom 140 m (użytkowe 114 m ) na pięknej działce 980 m spokojna, zielona okolica Jeśli marzysz o domu w otoczeniu natury, z dala od zgiełku miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

509 000 zł49,37 m² 10 309,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mamy przyjemność zaprezentować na sprzedaż dwupokojowy apartament o powierzchni ok. 49 m , położony na 1. piętrze nowoczesnego kompleksu mieszkaniowego Apartamenty Stary Browar w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

710 000 zł33,50 m² 21 194 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

ul. Trzemeska okolice Nowoczesne, bardzo ładne dwupokojowe mieszkanie o pow. 33,50 mkw. z balkonem w budynku z 2022 roku z windą z poziomu zero na Starym Mieście. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

58 500 zł606 m² 96,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży Mała bardzo ładna działka w miejscowości Nowe Dąbie (za Kobylarnią)w gminie Łabiszyn ) o powierzchni 606 m2 położona w centrum miejscowości w malowniczym terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak

Pęzino,zachodniopomorskie

125 000 zł45,56 m² 2 743,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:116 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej z poddaszem do adaptacji + duży grunt Pęzino, 12 min od Stargardu Pęzino spokojna miejscowość w gminie Stargard, z szybkim dojazdem do miasta (ok. 12.

Szczegóły ogłoszenia

138 000 zł2 300 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka budowlana w Patrzykowie (pow. Pajęczno). Działka o pow. 2300 m2 objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, z przeznaczeniem na budownictwo mieszkaniowe.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł47 m² 15 936,17 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m , położone na Saskiej Kępie przy ul. Międzynarodowej 32/34a. To nieruchomość dla osób, które szukają miejsca z charakterem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

666 468 zł67,32 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Dwustronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 67,32 m2 z wystawą okien na północny-wschód i południowy-zachód. Zestawienie powierzchni: - pokój dzienny o pow. 17,02.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł3 001 m² 533,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty Działka rolna o takiej powierzchni to dobra inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł74 m² 8 783,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Twój dom blisko natury Wyobraź sobie poranek z filiżanką kawy, gdy za oknem rozciąga się malowniczy widok na naturę. Śpiew ptaków, zieleń drzew i przestrzeń, która daje prawdziwe.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł64,80 m² 9 027,78 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Cisza - spokój - zieleń Idealna propozycja dla tych, którzy chcą żyć wygodnie

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

849 000 zł134,50 m² 6 312,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:479 m²

Okazja! wolnostojący! świetna lokalizacja! bez prowizji! bez pcc! zakup od dewelopera! Gorąco polecam dom wolnostojący położony w gminie Czernica. Na pierwszej kondygnacji znajduje się: -.

Szczegóły ogłoszenia

1 644 000 zł4 939 m² 332,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Pragniesz spokoju, otulonego zielonymi ostępami, gdzie harmonia natury splata się z komfortem codziennego życia? Teren naszej wyjątkowej oferty w Żółwinie spełni Twoje marzenia.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł1 198 m² 104,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1198m2, położona w miejscowości Ludowinka (gmina Wodzierady, woj. łódzkie) Najważniejsze informacje: powierzchnia: 1198m2 kształt:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

840 000 zł109 m² 7 706,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Nowoczesny dom dla rodziny Kobylanka | blisko Szczecina i Stargardu Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 109 m , położony na działce 450 m w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana

Kruklanki,warmińsko-mazurskie

250 000 zł10 300 m² 24,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka o powierzchni 1,03 ha, położona w malowniczej miejscowości Grądy Kruklaneckie, zaledwie 3 km od Kruklanek i 10 km od Giżycka - serca Mazur. Działka otoczona jest.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł176 m² 3 863,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 188 m²

Na sprzedaż przestronny dom w spokojnej, zielonej okolicy - Solarniа Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 176 m , położony na dużej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 550 000 zł176 m² 8 806,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny w stanie deweloperskim, położony w zielonej i spokojnej części Kraków ul. Grębałowska (dzielnica Grębałów). Idealna propozycja dla rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Gronity

Gronity,warmińsko-mazurskie

4 490 000 zł373 m² 12 037,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 765 m²

Crystal house S.A. Luksusowe nieruchomości nad jeziorem warmian mazury olsztyn Nowoczesny dom z bala - 10min od centrum Olsztyna, z linią brzegową jeziora bardzo ekonomiczny w utrzymaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 000 zł168 m² 3 869,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Ryszard danielak Agent prowadzący   Budynek mieszkalny jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej (1/2 bliźniaka) Wykonany według projektu archon "dom w Zimokwiatach 2" Planowany termin.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł841 m² 130,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Proponuję na sprzedaż działki położone w Częstochowie w dzielnicy Lisiniec przy ul. Wejherowskiej. Przedmiotem oferty są działki o numerach ewidencyjnych 20/15 oraz 20/23 wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

387 500 zł40,21 m² 9 636,91 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

- mieszkanie od dewelopera - Brak prowizji - Brak pcc Zewnętrzne biuro sprzedaży dewelopera prezentuje 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,12 m2 z balkonem, usytuowane na 5 piętrze Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

658 000 zł55,80 m² 11 792,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Szukasz mieszkania, które łączy komfort, prywatność i świetną lokalizację? Ta oferta w samym sercu Ząbek przy ul. Mazowieckiej 2 może być właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł280 m² 964,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

| na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni użytkowej ok. 163 m2 (powierzchnia całkowita ok. 280 m2 ), zlokalizowany w Skorzeszycach, gmina Górno. Dom wybudowany w latach 90., pokrycie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

469 920 zł48,95 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedsprzedaż Promocyjna! Tarnów, ul. Skrzyszowska. Osiedle "nowa Pradolina" to nowa inwestycja składająca się ze 132 mieszkań w niskiej zabudowie szeregowej o pow. od 48 m 2 do 78.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 961 873 zł106,48 m² 18 424,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2027

Propozycja dla tych, którzy szukają wyższego standardu, prywatności oraz przestrzeni zaprojektowanej z dbałością o jakość materiałów i komfort codziennego użytkowania. Kameralny.

Szczegóły ogłoszenia

3 950 000 zł250 m² 15 800 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

(English version below) Na sprzedaż świetna restauracja, bardzo znana i lubiana. Ocena w Google 4.7/5 na podstawie ponad 2100 komentarzy. Lokalizacja: dzielnica Kraków Krowodrza. Ul. Lea to.

Szczegóły ogłoszenia

424 000 zł58,30 m² 7 272,73 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Przestronne mieszkanie, położone blisko centrum miasta i parku czeka na nowego właściciela! Idealna oferta dla ludzi ceniących sobie kameralne budynki oraz przestrzeń. Pełna infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 300 000 zł145 m² 8 965,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Wszystkie domy na Hermanowskiej - zarezerwowane Nowość! Dom przy granicznej/leśnej w Pabianicach 10 min od Łodzi Duża działka 1300 m2 z widokiem na park! Odbiór już w styczniu 2027!.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł245 m² 7 347 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 172 m²

Wyjątkowa, piękna, zielona część Milanówka. Oferujemy na sprzedaż Bardzo Ładny Dom o powierzchni. ok.245 m2 , posadowiony na działce o pow. ok. 1 170 m2 , ,położony w pięknej,.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł24 m² 10 791,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż kawalerka o pow. 24m , usytuowana na pierwszym piętrze kamienicy z 1910 roku w samym sercu Szczecina. Skład nieruchomości: - salon z aneksem kuchennym - ok. 17.5 m -.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł110 m² 3 727,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:521 m²

Na sprzedaż oferuję dom jednorodzinny położony w pięknej, spokojnej miejscowości 16 km od Nowogardu. Nieruchomość o powierzchni 110 m2, w cenie 410 000 zł. Działka powierzchnia 0,0521.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij