dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 305 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 305 ogłoszeń

450 000 zł30 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

1-pokojowe mieszkanie na Pradze Północ przy ul. Tadeusza Korsaka budynek Mieszkanie znajduje się na 7 piętrze w 10 piętrowym budynku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 30m2 składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

66 000 zł35,69 m² 1 849,26 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

lokal mieszkalny nr 1 o powierzchni 35,69 m2, zlokalizowany na parterze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Hugona Kołłątaja 16 wraz z udziałem wynoszącym 160/10 000.

Szczegóły ogłoszenia

137 670 zł2 118 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż działka położona w malowniczej części Lubomina na wzgórzu. Działka pochyła, dobrze nasłoneczniona. Media w drodze, powierzchnia całkowita 2118 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł30,96 m² 4 037,47 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1923

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu mieszkalnego znajdującego się we wsi Bełchów w gminie Nieborów w województwie łódzkim. Bełchów jest to miejscowość.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł1 157 m² 68,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana położona 5 minut jazdy autem od centrum Kamienia Pomorskiego. Nieruchomość z wydanymi warunkami zabudowy pod dom wolnostojący. Dojazd drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

454 314 zł52,22 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kameralne Zawady nowoczesna inwestycja mieszkaniowa Zapraszamy do zapoznania się z ofertą inwestycji Kameralne Zawady, zlokalizowanej przy ul. Św. Krzysztofa, na spokojnym i cenionym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Żnin

Żnin,kujawsko-pomorskie

900 000 zł270 m² 3 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:700 m²

Oferta tylko u nas. Na sprzedaż nowoczesny i funkcjonalny dom blisko Żnina w Bożejewiczkach. Dom jest nowo wybudowany o powierzchni użytkowej 244mkw., z działką.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł56,90 m² 8 963,09 zł/m²

 

Piętro:10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedaż 3-pokojowego mieszkania - ul. Niepodległości 9a (kalinowszczyzna) Na sprzedaż funkcjonalne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 56,90 m , położone w spokojnej i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

855 000 zł146 m² 5 856 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej 5 pokoi ( lewa połowa ) wybudowany i wyposażony w wysokim standardzie deweloperskim, gotowy do wykończenia. Powierzchnia 146 m2 na działce 350 m2. w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł50 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie idealne! Szczytowe, piękne, przestronne, widne, ciepłe, z balkonem! Na pierwszym piętrze nowego bloku przy ul. Jędrzejewskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Tura,.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł28 m² 5 892,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż lokal mieszkalny o pow. 28m2 IV p.w odrestaurowanej kamienicy , blisko centrum miasta , przy ul. Żwirki i Wigury (odcinek Jagielońska - Piastowska ) Lokal zadbany , czysty ,.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł40,19 m² 14 680,27 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zakup od dewelopera 0% prowizji brak podatku pcc Promocja! Teraz obniżona cena! Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40,19 m2, w bliskiej odległości od Stacji Merta Bródno.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł73 m² 27 383,56 zł/m²

 

Piętro:6/23

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży gotowego do zamieszkania 4-pokojowego apartamentu, położonego na 6-tym piętrze w nowym apartamentowcu Quorum. Przy transakcji zakupu mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł1 811 m² 1 657 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż budynek biurowo-usługowy zlokalizowany na skrzyżowaniu ruchliwych ulic. Budynek jest wyremontowany, zmodernizowany i przystosowany do działalności biurowo usługowej. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł1 700 m² 47,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

nieruchomości Lublin* Do sprzedaży działka położona w atrakcyjnej lokalizacji w miejscowości Siedliska Pierwsze, w gminie Fajsławice. Pierwsza linia zabudowy, bezpośrednio przy.

Szczegóły ogłoszenia

1 079 000 zł65,50 m² 16 473 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szukasz nowego mieszkania pod klucz ? Z przyjemnością przedstawiam tą Alternatywę! To wyjątkowa okazja zakupu przestronnego mieszkania w jednej z najdogodniejszych lokalizacji Krakowa,.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 000 zł110,80 m² 27 066,79 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Lokal z widokiem na Pałac Kultury | Grzybowska | 6. piętro | Balkon Wyjątkowa przestrzeń, dotychczas wykorzystywana jako przestrzeń biurowa położona w samym sercu Warszawy, tuż przy Placu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 900 zł89,46 m² 7 823,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Do sprzedania lokale w zabudowie bliźniaczej w Osowcu pod Grodziskiem Maz. Małe zaciszne osiedle pod lasem, dojazd asfaltem, niedaleko sklepy, centrum handlowe, przystanek kom. miejskiej. Każdy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom Lipno

Lipno,wielkopolskie

439 000 zł108,88 m² 4 031,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:139 m²

Nowe Osiedle Domów Jednorodzinnych w Lipnie - Idealne Miejsce dla Twojej Rodziny Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą nowego osiedla domów jednorodzinnych, położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 350 000 zł224,10 m² 10 486,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:332 m²

Atuty: * Kameralna inwestycja, tylko 2 domy w zabudowie bliźniaczej; * Nowoczesna, ponadczasowa architektura; * Wysoki standard wykonania i użytych materiałów; * Aluminiowa stolarka okienna.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł280 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:604 m²

Duży dom wolnostojący z potencjałem, idealnie nadający się do zamieszkania lub prowadzenia działalności wynajmu sezonowego, nieruchomość składa z 4 lokali mieszkalnych z odrębnymi.

Szczegóły ogłoszenia

1 478 085 zł201 100 m² 7,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Twój prywatny las w sercu natury - Kazimierz, gm. Biały Bór Na.

Szczegóły ogłoszenia

379 900 zł38 m² 9 997,37 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Makler Nieruchomości zapraszają do zakupu świeżo wyremontowanego, nowoczesnego mieszkania o powierzchni 38 m , zlokalizowanego na parterze na bydgoskich Wyżynach. Brak balkonu. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł69 m² 9 115,94 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 69 m , położone na kameralnym, zamkniętym osiedlu w spokojnej i bezpiecznej okolicy przy ul. Bartkiewiczówny. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł58 m² 5 431,03 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Ogłoszenie - sprzedam mieszkanie W centrum częstochowy uwaga! nowa, niższa cena! Oferuję na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 58 m , położone w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł41,20 m² 26 699,03 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Zapraszam do zakupu apartamentu w prestiżowej lokalizacji, pomiędzy promenadą a plażą. Na apartament o powierzchni 41,2 m2 składa się pokój dzienny z aneksem kuchennym oraz.

Szczegóły ogłoszenia

107 550 zł3 585 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Biuro nieruchomości M2 Estate z przyjemnością prezentuje ofertę sprzedaży działki położonej w malowniczej miejscowości Tuławki, w gminie Dywity, na terenie województwa.

Szczegóły ogłoszenia

44 900 zł2 405 m² 18,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka zlokalizowana jest w cichej, zielonej części Hadli Kańczuckich, w gminie Jawornik Polski (powiat przeworski). To propozycja dla osób szukających spokojnego miejsca do życia lub.

Szczegóły ogłoszenia

92 900 zł600 m² 154,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane z kameralnym zadrzewieniem, 9 minut od Skierniewic. W okolicy nowa zabudowa jednorodzinna. Istnieje możliwość łączenia sąsiednich działek w celu uzyskania jeszcze.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł170 m² 4 117,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Przypadku tej oferty wynagrodzenie pośrednikowi płaci sprzedający! transakcja : sprzedaży budynku wolno stojącego 1 piętrowego o pow. całkowitej ok. 170 mkw. (w tym ok. 150m2 powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

58 000 zł25 m² 2 320 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Działka rod w Bydgoszczy Myślęcinku Przedstawiamy działkę w Rodzinnych Ogrodach Działkowych (rod) w malowniczym Myślęcinku, jednym z najpiękniejszych zakątków Bydgoszczy. To.