dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 306 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 306 ogłoszeń

528 048 zł46,32 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 40,38 mkw usytuowane na VI piętrze w trzecim etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 2.

Szczegóły ogłoszenia

12 900 zł362 m² 35,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiamy wyjątkowy kompleks działek położony Karwieńskich Błotach, zaledwie 2 km od plaży. Teren stanowi udział w działce z przypisaną powierzchnią do wyłącznego korzystania,.

Szczegóły ogłoszenia

670 720 zł41,92 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, urządzonego oraz ustawnego 2-pokojowego mieszkania, znajdującego się w doskonałej lokalizacji jaką jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł631,15 m² 2 376,61 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Opiekun nieruchomości: magdalena Borońska telefon   Kamienica w stanie do własnej aranżacji! Możliwość podziału na szesnaście mieszkań! Otoczenie nieruchomości: świdnica opiera się.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł47,80 m² 4 811,72 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług Naszego eksperta kredytowego! Na sprzedaż jasne, przestronne mieszkanie 2 pokojowe w Jastrowiu! Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

585 880 zł102,98 m² 5 689,26 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowych mieszkań w prestiżowej inwestycji Nove Monte Cassino, zlokalizowanej w malowniczej dzielnicy Winna Góra w Przemyślu. Oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom wolnostojący Brojce

Brojce,zachodniopomorskie

750 000 zł156 m² 4 807,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 m²

Nowoczesne Osiedle Domów Jednorodzinnych w Brojcach Zapraszamy do zamieszkania w nowo powstającym, nowoczesnym, osiedlu domów jednorodzinnych w Brojcach! To idealne miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 754 088 zł110,32 m² 15 900 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne domy bliźniacze w prestiżowej lokalizacji | Bez pcc i bez prowizji. Wyjątkowe, kameralne domy w zabudowie bliźniaczej w jednej z najbardziej zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł946 m² 280,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż bardzo atrakcyjną działkę pod zabudowę jednorodzinną w miejscowości Markowszczyzna, obręb Zalesiany, gmina Turośń Kościelna. Nieruchomość o powierzchni 946 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

688 704 zł40,42 m² 17 038,70 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Witam Cię inwestorze! * Zakup bezpośrednio od dewelopera - nie płacisz prowizji jak i podatku pcc. Jeśli interesuje Cię inny metraż zadzwoń i umówmy się na spotkanie * Szukasz zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

82 000 zł1 249 m² 65,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam na sprzedaż działki budowlane zlokalizowane w miejscowości Ludzisławice w gminie Santok w odległości 17 km od Gorzowa Wlkp. oraz 2 km od Lipek Wielkich. Działki o płaskim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

790 000 zł97 m² 8 144,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:170 m²

Nowoczesny dom w kameralnej inwestycji gotowy, by stać się Twoim miejscem na lata Jeśli szukasz domu, który łączy nowoczesne rozwiązania, solidne wykonanie i spokojną lokalizację, ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

609 000 zł77,10 m² 7 898,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż przestronne i słoneczne 3-pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 73,6 m , zlokalizowane w Zielonej Górze przy ul. Strymykowej. Lokal położony jest na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

470 000 zł67,40 m² 6 973,29 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie z ogródkiem 67,4 m Nowoczesny projekt, niska zabudowa, spokojna okolica | szybki dojazd do Rzeszowa Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 67,4 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł27,71 m² 19 848,43 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Kawalerka | Angel Wings | Nad rzeką | Centrum Wrocławia | 27,71 m Na sprzedaż komfortowa kawalerka o powierzchni 27,71 m , zlokalizowana w prestiżowym apartamentowcu Angel Wings na.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł350 m² 5 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Rezydencja w Korzeniówce: las za oknem, warszawa w 20 minut Szukasz domu, który oferuje przestrzeń, intymność i bezpośredni kontakt z naturą? Odkryj wyjątkową posiadłość.

Szczegóły ogłoszenia

597 000 zł145 m² 4 117,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Szukasz ciszy i spokoju .ZADZWOŃ Nieruchomość w cichej i spokojnej okolicy Malcanowa. Świetny dojazd do Warszawy i Lublina nową obwodnicą. Budynek trzykondygnacyjny z 2025.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł135 m² 9 555,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Urokliwy dom z bali w okolicach Stronia Śląskiego. Teren niezalewowy. Budynek zbudowany z naturalnych bali, co zapewnia wyjątkowy mikroklimat i niepowtarzalny górski charakter. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

846 498 zł65,62 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Rzeszów,podkarpackie

1 715 000 zł4 819 m² 355,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyłącznie w ofercie Fusion Nieruchomości na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 4800,00 m , położona w Rzeszowie, obręb Zwięczyca, w rejonie ul. Żołnierzy 9 Dywizji.

Szczegóły ogłoszenia

482 000 zł75,57 m² 6 378,19 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy mieszkanie o powierzchni 75,57m2, zlokalizowane w dzielnicy Piotrowice - Ochojec. Usytuowane na 3 piętrze (poddasze) w 3 piętrowym domu wielorodzinnym (tylko 4 mieszkania).

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł69,83 m² 9 580 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:819 m²

Nowoczesny dom inwestycyjny | Z panoramicznym widokiem na beskid wyspowy Laskowa | Inwestycja Laskowe Wzgórze | Model Bezobsługowy | Stopa zwrotu do 9% | Widokowe działki | Duże przeszklenia |.

Szczegóły ogłoszenia

219 500 zł37 m² 5 932,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie na sprzedaż - Radom, os. XV-lecie / Centrum miasta Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37 m , położone na 3. piętrze w niskim, zadbanym bloku na cenionym osiedlu XV-lecie.

Szczegóły ogłoszenia

1 140 000 zł200 m² 5 700 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:4 700 m²

Prezentuje na sprzedaż budynek handlowo-usługowo-mieszkalny z młynem Stopnica, powiat buski Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o dużym potencjale inwestycyjnym, położona.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Chyby,wielkopolskie

1 399 000 zł160 m² 8 743,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:483 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej 160 m2, ogród, 5 pokoi, chyby, gmina Tarnowo Podgórne Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży komfortowego domu jednorodzinnego dwulokalowego,.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł234 m² 6 410,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:2 502 m²

Na sprzedaż: dom bliźniak w Bielinku nad Zalewem Odry Lokalizacja Dom położony w malowniczej miejscowości Bielinek, tuż nad zalewem Odry. Akwen powstały w miejscu dawnej kopalni jest.

Szczegóły ogłoszenia

2 790 000 zł281 m² 9 928,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 228 m²

Najkorzystniej kupisz z nami, oferujemy profesjonalizm, wiedzę i doświadczenie - 39 lat na rynku! dom, w którym chętnie zamieszkasz, ponieważ jest piękny o każdej porze dnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 109 500 zł79,25 m² 14 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż

Kameralne, 4 kondygnacyjne budynki oferujące nowoczesną architekturę staną się częścią komfortowego projektu mieszkaniowego otoczonego bogatą infrastrukturą. To nowoczesna inwestycja, zaprojektowana.

Szczegóły ogłoszenia

889 000 zł61,40 m² 14 478,83 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

PO generalnym remoncie | W pełni wyposażone | 3 osobne pokoje Kraków - Prokocim | 61,40 m | 1. piętro Szukasz mieszkania, do którego wchodzisz z walizką i od razu mieszkasz lub.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł50 m² 2 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 238 m²

Do sprzedaży : Dom wolnostojący w miejscowości Leśniki gm. Korytnica, godzinę jazdy autem z Warszawy. Dom budowany w latach 80. O powierzchni 50m2. Stan - rozpoczęty remont,.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł37,80 m² 9 259,26 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości Invest Home prezentuje Państwu mieszkanie o powierzchni 37,80m2 znajdujące się parterze w niskim bloku z cegły, piękny widok na Wisłę i Bulwary. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł65 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Twoja prywatna oaza przy ul. Mickiewicza w Pile - mieszkanie z widokiem na las. Szukasz miejsca, gdzie po pracy odetchniesz pełną piersią, a widok z okna ukoi Twoje zmysły? Mamy dla.

Szczegóły ogłoszenia

789 659 zł56,81 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Skarbka z Gór budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na parterze w 2 piętrowym budynku. Rok budowy: 2024 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

515 000 zł31,20 m² 16 506,41 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Mint Property prezentuje dwupokojowe mieszkanie przystosowane pod działalność (2 gabinety) o powierzchni 31.2 m2 położone na Olszy przy spokojnej ulicy Henryka Wieniawskiego. Lokal położony na.

Szczegóły ogłoszenia

119 593 zł727 m² 164,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Gorzeniu - mpzp opis oferty: przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana w miejscowości Gorzeń (gmina Nakło). Działka objęta jest Miejscowym Planem Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł36,32 m² 17 345,81 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie znajdujące się w dzielnicy Ochota dobrze skomunikowane z resztą miasta - blisko przystanki tramwajowe, autobusowe. Spacerem na Warszawski Uniwersytet Medyczny.

Szczegóły ogłoszenia

115 110 zł1 279 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 12,79a, położona w Kościerzycach, gmina Lubsza. Działka oznaczona jest numerem 445/6 i znajduje się na terenach zabudowy mieszkaniowej.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł1 000 m² 299 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do kupienia działka o powierzchni 1000m2 w Wycinkach Osowskich. Wymiary działki: 25m x 40m Media: prąd, gaz w drodze bezpośrednio przed działką. Teren objęty Miejscowym Planem.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z piwnicą

Polkowice,dolnośląskie

990 000 zł220,50 m² 4 489,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:101 m²

Kamienica Inwestycyjna w Sercu Polkowic - 4 Jednostki Najmu, ogródek, potencjał Premium Szukasz bezpiecznej lokaty kapitału w strategicznej lokalizacji? Prezentujemy unikatową kamienicę.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł2 796 m² 150,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka przemysłowa na sprzedaż - Strumień, ul. Cicha Na sprzedaż atrakcyjna działka przemysłowa położona w Strumieniu (powiat cieszyński, woj. śląskie),na zbiegu ulic Cichej.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł798 m² 563,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:798 m²

Budynek rekreacji indywidualnej - Bystre, gmina Baligród Drewniany domek z poddaszem użytkowym, kominkiem i tarasem - idealny na wypoczynek lub wynajem Przedstawiamy urokliwy, drewniany budynek.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij