dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 219 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 219 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

289 000 zł52,20 m² 5 536,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tam sięgaj, gdzie wzrok nie sięga, łam, czego rozum nie złamie! Dokonuj, tego co niewykonalne, spełniaj, to co wydawało się nie do spełnienia! Urocze, przytulne, kompaktowe mieszkanie na Warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

939 000 zł180 m² 5 216,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Biuro nieruchomości Dream House Brokers prezentuję na sprzedaż dom wolnostojący przy ul. Słocińskiej w Rzeszowie. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 180 m 2 znajduje się na działce.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł153 m² 2 477,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:521 m²

Opis Na sprzedaż dom w stanie surowym zamkniętym, ale za to z fantastycznym potencjałem solidnie postawiony, w świetnej lokalizacji i w otoczeniu zieleni. To nie kolejny gotowiec tylko.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł50,80 m² 5 216,54 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

To mieszkanie jest dla tych, którzy chcą mieć miasto pod ręką, ale nie rezygnować ze spokoju. Idealny balans między wygodą a lokalizacją. Lokalizacja Nidzica, ul. Warszawska , gmina Nidzica,.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł31,69 m² 9 308,93 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers z przyjemnością prezentuje Państwu lokal komercyjny o powierzchni 31,69 m , położony przy ul. Jabłońskiego. Nieruchomość stanowi gotowy produkt.

Szczegóły ogłoszenia

940 000 zł105 m² 8 952,38 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: atrakcyjne, dwupoziomowe mieszkanie w Nowej Woli (gm. Lesznowola) Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane w spokojnej i dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

2 650 000 zł340 m² 7 794,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 702 m²

Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny położony w samym centrum Lesznowoli, na zamkniętym i kameralnym osiedlu, w bezpośrednim sąsiedztwie publicznej szkoły podstawowej oraz żłobka.

Szczegóły ogłoszenia

738 000 zł58 m² 12 724 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Ruczaj, przestronne 2 pokoje z garderobą | możliwość aranżacji 3 pokoi | Jeśli standardowe 50 m to dla Ciebie za mało i szukasz prawdziwej przestrzeni do życia - to mieszkanie może.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak

Kraków,małopolskie

2 799 000 zł160 m² 17 494 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej w sercu Woli Justowskiej - topowa lokalizacja, nowoczesne wnętrza i wygoda użytkowania. Ta alternatywa to nie tylko wymarzony adres w mieście - to.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł260 m² 7 115,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż Komfortowy dom znajdujący się w miejscowości Łozina o powierzchni 260 m . Nieruchomość ta jest idealna dla rodzin ceniących sobie spokój podmiejskiego życia,.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł47,40 m² 7 151,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne i ustawne mieszkanie o powierzchni 47,4 m , położone na II piętrze w zadbanym bloku przy ul. Sułkowskiego w Lesznie. Lokal pierwotnie składał się.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł61,37 m² 6 029 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 61,37 m2 położone na 4 piętrze w bloku przy ul. Robotniczej. Mieszkanie dwustronne, słoneczne. W skład lokalu wchodzą 3 pokoje, oddzielna kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł2 504 m² 231,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna z możliwością zabudowy w miejscowości Ujrzanów gmina Siedlce. Działka o pow. 2504 m2 posiada wym. ok. 14m x 176 m. Na działce znajduje się dom.

Szczegóły ogłoszenia

136 000 zł2 096 m² 64,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolno-budowlana w miejscowości Koszewnica w gminie Kotuń. Polecam, na sprzedaż działkę rolno-budowlaną w drugiej linii zabudowy z wydanymi warunkami zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł1 031 m² 290,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Działka na sprzedaż Miszewko! Idealna pod dom lub inwestycję!cena: 299 000 zł (do negocjacji!) Sprzedam uzbrojoną działkę budowlaną w spokojnej okolicy Miszewka (pow. kartuski). Pełne uzbrojenie.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł54,24 m² 5 328,17 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż funkcjonalne i klimatyczne mieszkanie położone w sercu Piły, w atrakcyjnej dzielnicy Śródmieście. Lokal o powierzchni 54,24 m znajduje się na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł1 090 m² 105,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki, położonej w malowniczej miejscowości Strabla, w gminie Wyszki przy ul. Nowej. Ta działka o powierzchni 1091 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł2 806 m² 98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą atrakcyjnej działki budowlanej w Klimkach gmina Czarna Białostocka o metrażu 2806m2 To idealne miejsce dla osób ceniących spokój i bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Zgorzelec,dolnośląskie

990 000 zł150 m² 6 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:464 m²

Uwaga zgorzelec! ruszamy Z drugim etapem inwestycji! zapraszamy do rezerwacji! termin realizacji nieruchomości III kwartał 2027 roku! to jeszcze ten moment W którym masz wybór! dostępne cztery.

Szczegóły ogłoszenia

515 000 zł152 m² 3 388,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 093 m²

Biuro Nieruchomości homespace ma przyjemność zaprezentować wyjątkową nieruchomość przestronny dom w stanie surowym zamkniętym, według projektu Santia bis z ogromnym potencjałem,.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł56,30 m² 6 909,41 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyłącznie w biurze Nieruchomości nad Nysą! Słońce, przestrzeń i zero czynszu Twój idealny kąt czeka! *****wejdź i poczuj: to jest Twoje miejsce***** Biuro Nieruchomości nad Nysą ma.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł158 389 m² 13,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Marzysz o własnej enklawie spokoju, która jednocześnie jest bezpieczną lokatą kapitału? A może planujesz uzyskać status rolnika i wybudować wymarzony dom nad samym jeziorem? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł1 505 m² 199,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz idealnego balansu między wielkością działki a ceną, nie rezygnując z najwyższego standardu uzbrojenia? Ta oferta w dynamicznie rozwijającym się Kiełpinie (gm. Człuchów) jest.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł1 000 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 10 działek po 9-10 ar każda. Dojazd do działek od strony Roczyn oraz Żwirki i Wigóry co jest dużym plusem tej lokalizacji. Szybki dojazd do centrum Andrychowa oraz bez problemowy.

Szczegóły ogłoszenia

121 000 zł1 509 m² 80,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1509 m2 położona w spokojnej miejscowości Sieroczyn, zaledwie 4 km od centrum Człuchowa. Lokalizacja zapewnia ciszę i bliskość natury,.

Szczegóły ogłoszenia

70 000 zł869 m² 80,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 869 m2, położona w miejscowości Gwieździn (gmina Rzeczenica, woj. pomorskie). Nieruchomość znajduje się w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł6 409 m² 49,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż pięknie położona działka o powierzchni 6409 m2, z bezpośrednim dostępem do linii brzegowej malowniczego jeziora Krępsko. Teren przeznaczony jest pod zabudowę letniskowo -.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł1 682 m² 88,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz idealnego miejsca na dom, gdzie cisza łączy się z szybkim dojazdem do miasta? Ta działka w Kołdowie to propozycja dla osób ceniących prywatność i gotowe rozwiązania. Dlaczego.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł593 m² 927,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:593 m²

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Oferta sprzedaży domu - suwałki,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

480 000 zł44,40 m² 10 810,81 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Luksusowy Apartament w Dziwnowie Szansa na Inwestycję nad Bałtykiem Lokalizacja i otoczenie: zlokalizowany w malowniczym Dziwnowie, ten nowoczesny apartament znajduje się w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

256 000 zł5 121 m² 49,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Marzysz o własnym kawałku zieleni nad brzegiem Bystrzycy? Mam dla Ciebie wyjątkową ofertę, która spełni Twoje najskrytsze marzenia! *prowizję pośrednictwa pokrywa właściciel* Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł87,40 m² 8 581,24 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Szanowni Państwo, sprzedam bezpośrednio piękne, duże mieszkanie / apartament na Złotnie Lokalizacja: złotno Mieszkanie parterowe z ogrodzonym tarasem Bardzo dobrze doświetlone ekspozycja: zachód,.

Szczegóły ogłoszenia

446 500 zł75,68 m² 5 899,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:270 m²

Wyjątkowa okazja! Doskonała cena i lokalizacja (tarnowski, tarnów, zgłobice, miła) Marzysz o przytulnym domu w spokojnej okolicy, z szybkim dostępem do wszystkich udogodnień miasta?.

Szczegóły ogłoszenia

1 265 000 zł110 m² 11 500 zł/m²