dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 207 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 207 ogłoszeń

890 000 zł1 815 m² 490,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

W ofercie biura nieruchomości Certus na sprzedaż działka w Rzeszowie przy ul. Matysowskiej. Działka z prawomocnym pozwoleniem na budowę 5 domów w zabudowie szeregowej. Działka ma.

Szczegóły ogłoszenia

629 999 zł27,73 m² 22 719,04 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Zapraszamy do zakupu wyjątkowego apartamentu o powierzchni 27,73 m , położonego w jednej z najbardziej prestiżowych i rozpoznawalnych inwestycji we Wrocławiu ovo przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł1 757 m² 341,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka Usługowo-Budowlana położona w miejscowości Świnoujście w urokliwej dzielnicy Przytór/ Łunowo. Miejsce idealnie sprawdzi się pod kontem własnej.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł40 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

| spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu z założoną księgą wieczystą. Mieszkanie w 4 piętrowym budynku w Warszawie na Osiedlu wsm Bielany, przy ul. Magiera. Lokal usytuowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł1 400 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz dużej działki w cichej, a zarazem dobrze skomunikowanej okolicy? Ta oferta jest dla Ciebie! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł45,70 m² 5 470,46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Północ Nieruchomości o/bolesławiec oferuje do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie położone na IV - piętrze bloku w miejscowości Szczytnica. Szczegóły oferty: - wyposażenie widoczne na zdjęciach.

Szczegóły ogłoszenia

139 900 zł1 000 m² 139,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy działki położone na kameralnym osiedlu domów jednorodzinnych, zaledwie 5 kilometrów od granic Łodzi. Tylko jedna działka w tak atrakcyjnej cenie! Nie zwlekaj z decyzją.

Szczegóły ogłoszenia

4 400 000 zł10 588 m² 415,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Crystal House luksusowe nieruchomości warszawa wesoła - stara miłosna Polecamy na sprzedaż wyjątkową działkę budowlaną/leśną w centrum starej miłosnej prawomocne pozwolenie na budowę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

540 000 zł51,52 m² 10 481,37 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Ofertę sprzedaży stanowi lokal mieszkalny w standardzie pod klucz w nowym budynku wielorodzinnym z 2023 roku, dzielnica Warszów, świnoujście.

Szczegóły ogłoszenia

1 689 000 zł278 m² 6 076 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Przedstawiamy nowoczesny Dom na sprzedaż , energooszczędny o wyjątkowo niskich kosztach utrzymania, w pełni wykończony i wyposażony. Dom ma powierzchni całkowitej ok. 280m2, znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł1 466 m² 354,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1465 m2 w Adamowiźnie koło Grodziska Maz. Działka przy prywatnej drodze gruntowej (służebność). Działka w kształcie (trapez) zbliżonym.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł53,50 m² 8 392,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy funkcjonalne, jasne i dwustronne mieszkanie o powierzchni użytkowej 53,50 m , położone na czwartym piętrze niskiego bloku na cenionym i spokojnym Osiedlu Leśnym.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł19,25 m² 8 779,22 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1915

Wyremontowana kawalerka na parterze o powierzchni niecałych 20 m2 z możliwością korzystania z ogródka w kamienicy przy ul. 3go Maja. Mieszkanie przeszło kapitalny remont kilka lat.

Szczegóły ogłoszenia

98 982 zł1 222 m² 81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

| działka pod budowę domu w Sulejowie do sprzedania Działka bezpośrednio przy drodze gminnej - tj. ulicy Dobra Woda Powierzchnia działki ok 1222m2, o wymiarach 37m x 25m x 41,75m.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

790 740 zł57,30 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie o powierzchni 57,3m2 znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowej klasycznej, części nowo wybudowanego budynku Wrocławskich Browarów przy ul. Jedności Narodowej. Proponowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł64,50 m² 13 162,79 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Opiekun oferty: emilian Janusz   Oferta dostępna tylko w sdp Nieruchomości. Podstawowe informacje: mieszkanie o pow. 64,50 m2, na ul. Włodkowica, przy pl. Jana Pawła II, na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł28,39 m² 19 020,78 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Dwupokojowe, bardzo zgrabne mieszkanie z dużym balkonem w dobrej lokalizacji, przy ulicy Belliniego, na warszawskim Osiedlu Zielona Dolina II. Jest to miejsce gdzie dobrze się mieszka dzięki:.

Szczegóły ogłoszenia

433 000 zł2 549 m² 169,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: janinów, 3.5 km od Grodziska Mazowieckiego Działki: Działki świeżo ujawnione w geoportalu po podziale. Znajdują się na terenach zielonych. W pobliżu zabudowa jednorodzinna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

772 133 zł54,28 m² 14 225 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

402 667 zł35,65 m² 11 295 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2-pokojowe mieszkanie z miejscem postojowym | Wrotków, lublin Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni użytkowej ok. 35,65 m , położone na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł1 494 m² 234,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 1494 m2 (tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej) w Tereszynie /k Lublina. O nieruchomości: wymiary działki 32mx45m W piątej linii zabudowy przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

430 000 zł48,87 m² 8 798,85 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

W łęgajnach, w gminie Barczewo, powstaje kameralna inwestycja obejmująca cztery budynki w zabudowie szeregowej. W ramach inwestycji dostępnych jest obecnie siedem lokali, w tym jedno.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

959 000 zł80,90 m² 11 854,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:210 m²

Nieruchomość na sprzedaż znajduje się na kameralne osiedlu złożonym z dziesięciu bliźniaczych segmentów, położonym w otulinie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego, w spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 000 zł53 272 m² 73,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działa 3 km od Grodziska Mazowieckiego objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego z przeznaczeniem podstawowym pod usługi z zakresu hotelarstwa, gastronomii, turystyki.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł200 m² 2 395 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:888 m²

Na 888 arowej działce do kupna dom na osiedlu w miejscowości Mąkolno pow koniński. Budowany w latach 90-tych z pustaka. Powierzchnia domu 170m2. Dach 2 spadowy pokryty blachodachówką.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł1 886 m² 228 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Tylko u Nas! Oferta na wyłączność. Do sprzedania działka położona w Imielinie (ulica Biskupa Stanisława Adamskiego). Działka o powierzchni 1886 m2, płaska, sucha, o regularnym.

Szczegóły ogłoszenia

781 050 zł39,40 m² 19 823,60 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Ciekawa oferta inwestycyjna - sprzedaż apartamentu hotelowego w sercu Gdańska, w trzygwiazdkowym Hotelu Number One, wybudowanym przez znanego dewelopera dekpol. Lokalizacja na Wyspie Spichrzów.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł1 281 m² 468,38 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nieruchomość w nowej cenie! Nieruchomość z zabudowaniami: - 500 m od głównego deptaka, - w pierwszej linii zabudowy, - położony w otoczeniu zabudowy mieszkaniowej.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł13 000 m² 192,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Biuro Nieruchomości City Invest zaprasza do zapoznania się z ofertą Posiadamy do sprzedaży atrakcyjną działkę pomiędzy Droszkowem a Zaborem w bliskiej odległości i dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł62 m² 4 822,58 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie M-4 - Pyskowice Na sprzedaż mieszkanie z dużym potencjałem, funkcjonalny układ pomieszczeń, możliwość połączenia salonu z kuchnią o powierzchni 63.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł9 723 m² 59,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

NR oferty: stdoc8383 Na sprzedaż działki o powierzchni 0,9723ha, położone w Gniewomirowicach. Działki przeznaczone na usługi, handel, transport lub stację benzynową. Działki nadają się na.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł59 m² 6 762,71 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy Państwu do zakupu mieszkanie po kapitalnym remoncie. Mieszkanie dla wymagającego klienta, pieczołowicie wykonany remont + gustowne wykończenia i wyposażenie nadają mieszkaniu nietuzimkowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

652 806 zł41,58 m² 15 700 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Kupując to mieszkanie Z naszą pomocą: - nie płacisz prowizji pośrednikowi - nie płacisz podatku pcc (rynek pierwotny) - jeden agent prowadzi Cię przez całą transakcję od A do Z W.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

290 930 zł108,80 m² 2 673,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Budowa Z prefabrykantów keramzytowych - nowoczesność, trwałość I ekologia Domy w technologii keramzytowej to połączenie nowoczesnych rozwiązań konstrukcyjnych z dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

764 000 zł147 m² 5 197,28 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 147 m , położone w znakomitej lokalizacji w Świebodzicach. Oferta na wyłączność. Mieszkanie składa się z jadalni,.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł250 m² 2 636 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 417 m²

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży przestronnego domu, położonego przy ul. Białej w Libidzy. Cechy nieruchomości: - powierzchnia budynku.

Szczegóły ogłoszenia

848 400 zł141 400 m² 6 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż w m. Gradki trzy działki o łącznej powierzchni 14,14 hektara. - powierzchnia 141400m2 - położona: 20km od Olsztyna, 13km od Dobrego Miasta - dojazd drogą asfaltową, ostatnie 150.

Szczegóły ogłoszenia

1 960 000 zł180,20 m² 10 876,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:357 m²

Atuty: - funkcjonalny, przemyślany układ pomieszczeń - spokojne osiedle domów jednorodzinnych - bliskość terenów rekreacyjnych - gotowy dom po odbiorach Parametry domu: - powierzchnia użytkowa: 160.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł1 468 m² 1 089,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Okazja inwestycyjna | sosnowiec Kukułek | dom W zabudowie bliźniaczej Z przyjemnością prezentujemy unikatową ofertę sprzedaży nieruchomości inwestycyjnej o powierzchni 1 468 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 000 zł621 m² 19 323,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 237 m²

Stare Bielany | ul. Płatnicza | przedwojenna willa 1936 r. | 488 m pow. użytkowej (621 m całkowitej) | działka 1237 m | 4 sypialnie | 4 łazienki | toaleta. Atuty: przedwojenna willa.

Szczegóły ogłoszenia

1 180 000 zł153 m² 7 712,42 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Do sprzedania nieruchomość o powierzchni 153m2 znajdująca się w centrum Opola. Mieszkanie składa się z 5 pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki oraz długiego korytarza. Nieruchomość.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij