dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 206 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 206 ogłoszeń

380 000 zł9 000 m² 42,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Zapraszam do zakupu pięknie położonej działki na Mazurach z warunkami zabudowy, koło Ruciane Nida - między miejscowością Wygryny i Uktą. Droga dojazdowa asfaltowa, działka graniczy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

500 000 zł70,10 m² 7 132,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne, bezczynszowe apartamenty w Radzionkowie Na sprzedaż trzypokojowe apartamenty usytuowane na: - parterze - 84,60 m2 z ogrodem, w cenie: 550 000 zł - piętrze - 70,10 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 335 000 zł117,39 m² 11 372,35 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2003

Wyjątkowe, duże mieszkanie z 2 miejscami postojowymi w spokojnej, zielonej lokalizacji | Gdynia Pustki Cisowskie Polecam na sprzedaż przytulne, słoneczne mieszkanie, otoczone zielenią,.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł27 040 m² 11,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

O% - nabywca nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Atrakcyjna działka o powierzchni 27040m 2 , w miejscowości Lubowidz - położona 700m od jeziora, składająca się z 3.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem Dobra

Dobra,zachodniopomorskie

1 250 000 zł149 m² 8 389,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:647 m²

Jeżeli chcesz zamieszkać w wolnostojącym domu z działką 647 mkw tuż przy Dobrej Szczecińskiej w Buku, ta oferta jest dla Ciebie! Nie zwlekaj! Duży i praktyczny dom z 5.

Szczegóły ogłoszenia

326 000 zł50 m² 6 520 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 50 m, położony przy ul. 11 Listopada, na osiedlu Gołębiów. Opis lokalu:powierzchnia całkowita: 50 m główne pomieszczenie biurowe: 32.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł53,36 m² 6 698,11 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53,36 m , położone w Mławie przy ul. Słowackiego 5a, na 2 piętrze w 3-piętrowym budynku z 2008 roku. Lokal znajduje się na ogrodzonym,.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł198 m² 4 242,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:900 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej | 198 m | działka 900 m | 8 pokoi | 2 garaże Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 198 m , usytuowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł1 600 m² 281,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka budowlana z ceną do negocjacji - we wsi Marianów opodal zwartego kompleksu lasów Puszczy Kampinoskiej, doskonale skomunikowana w centrum Gminy. Wyposażenie w media to prąd+woda.

Szczegóły ogłoszenia

108 000 zł2 700 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Przestronna Działka Budowlana 27 ar w Woli Ocieckiej Idealna pod Twój Dom Marzeń! Oferujemy na sprzedaż wyjątkowo atrakcyjną działkę budowlaną położoną w malowniczej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł5 179 m² 86,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

* największą zaletą tej nieruchomości jest jej wielkość - to ponad pół hektara niezagospodarowanej działki w miejscowości turystycznej w Stegnie! * Działka z wydanymi warunkami.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal usługowy

Ostróda,warmińsko-mazurskie

4 100 000 zł1 215 m² 3 374,49 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:37

 

Parking:tak

Nieruchomość inwestycyjna Ostróda, ul. Olsztyńska 6 W bezpośrednim sąsiedztwie Jeziora Drwęckiego, amfiteatru, molo, restauracji oraz pełnej infrastruktury miejskiej. Lokalizacja całoroczna.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł139,50 m² 4 014,34 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości Perfect ma do zaoferowania Państwu piękne, duże mieszkanie w kamienicy przy Alei Wojska Polskiego w Jeleniej Górze. Nieruchomość położona na 1 piętrze kamienicy,.

Szczegóły ogłoszenia

593 000 zł21 200 m² 27,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

W ofercie sprzedaży: obszar o powierzchni 2,12 ha gruntów rolnych, V/VI klasy bonitacyjnej, położony w odległości 5 km od Skierniewic, na skraju Puszczy Bolimowskiej, w obrębie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

789 000 zł127 m² 6 212,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Polecamy! Wygodne, nowe domy z garażem i ogrodem blisko centrum Poznania. Idealne miejsce dla osób pragnących mieszkać w nowoczesnym mieszkaniu i jednocześnie na tyle blisko centrum,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

840 000 zł53,71 m² 15 639,55 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

*** 0% prowizji od kupującego *** ** Brak podatku 2% pcc ** Mieszkanie w nowoczesnym, 8-piętrowym budynku o podwyższonym standardzie, powstającym na Bródnie. Inwestycja będzie gotowa już.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł12 000 m² 108,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka o powierzchni 12000m2 położona w Żarach przy ul. Szmaragdowej Teren znajduje się w ładnej i przyjemnej okolicy. W tej chwili działka figuruje jako teren.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł27,39 m² 15 334,06 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż atrakcyjny lokal inwestycyjny o powierzchni 27.39 m , położone przy ul. Kościuszki, w topowej lokalizacji w centrum miasta. W bezpośrednim sąsiedztwie Rynku, dworca.

Szczegóły ogłoszenia

2 955 000 zł1 188 m² 2 487,37 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:8 000 m²

Bardzo ładny Ośrodek Wczasowy położony 100m od wody w pięknej miejscowości nad Zalewem Koronowskim. Wyłączność.Podana cena jest ceną netto!. Wyposażenie Ośrodka w cenie. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł3 500 m² 34,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Działka: nr. 454 Obręb: jędrychówko Gmina: morąg, powiat ostródzki, woj. warmińsko-mazurskie Proponujemy Państwu na sprzedaż działkę o powierzchni 3500 m , położoną w malowniczym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

613 000 zł51,19 m² 11 975 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkanie przy lesie - cisza, natura i komfort życia Wyobraź sobie poranek z kawą na balkonie, świeże powietrze i zieleń dosłownie na wyciągnięcie ręki. Kilka minut.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 300 000 zł337 m² 3 857,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Ryszard danielak Agent prowadzący   Budynek mieszkalny jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej (2 połówki bliźniaka) Wykonany według projektu archon "dom w Zimokwiatach 2" Planowany.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł41,45 m² 15 174,91 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Prezentuję dwustronne, przytulne mieszkanie położone w jednej z najbardziej pożądanych, nadmorskich dzielnic Gdańska - na Żabiance. Lokal o powierzchni 41,45 m znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

1 520 000 zł134,50 m² 11 301,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 335 m²

Numer oferty w biurze 6945 Polecamy przytulny dom wolnostojący o powierzchni mieszkalnej 134,50m2 z poddaszem użytkowym, znajdujący się na działce w pierwszej linii zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

105 000 zł1 536 m² 68,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 1536 m2 , zlokalizowana w malowniczej miejscowości Krokocie , w gminie Ełk. Ta nieruchomość stanowi doskonałą okazję dla wszystkich, którzy pragną.

Szczegóły ogłoszenia

134 550 zł1 495 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania działka niezabudowana położona w miejscowości Zakościele, gmina Inowłódz województwo łódzkie. Działka położona jest 16 km od Tomaszowa Maz., 6 km od Spały, 111 km od Warszawy,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł76,90 m² 11 053,32 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Polecamy Państwu kameralną inwestycję na pograniczu Krakowa i Wieliczki. Na inwestycji trwają ostatnie prace, spodziewamy się, że niedługo mieszkania będą miały pozwolenie na użytkowanie.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł32 m² 17 468,75 zł/m²

 

Piętro:10/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Grand Estates ma przyjemność zaprezentować apartament, który jest odpowiedzią na potrzeby najbardziej wymagających klientów. To nie jest zwykła kawalerka - to przemyślana, 32-metrowa przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

695 000 zł99,07 m² 7 015,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Nowa Kameralna Inwestycja we Włókach! Czy marzysz o idealnym domu, który oferuje komfort, nowoczesne rozwiązania oraz piękne otoczenie? Inwestycja, na którą czekaliśmy, już ruszyła! Nowa.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł255,39 m² 7 048,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Dodatkowo: balkon francuski, teren ogrodzony, duża piwnica, działka, miejsce postojowe pod budynkiem, ogród, strych; w pobliżu: sklepy, szkoła, usługi; rozkład: ustawne, korzystny układ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł135 m² 5 177,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Ostatni dom - teraz - 50.000 zł Kameralna inwestycja: CasaBlanca-domy pl - BIAŁA RAWSKA - jadąc w stronę Rawy Mazowieckiej. Domy wolnostojące na wyjeździe z Białej Rawskiej w kierunku.

Szczegóły ogłoszenia

725 000 zł3 626 m² 199,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Znakomita inwestycja! działka budowlana miszkalno-usługowa! 3626M! doskonała lokalizacja: pogranicze dąbrowy górniczej I będzina, przy osiedlu. Oferujemy Państwu na sprzedaż wieczyste.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł2 130 m² 656,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Oferujemy na sprzedaż działkę mieszkaniowo-usługową w Gdańsku - Matarni (osiedle Klukowo) przy ul. Telewizyjnej. Podstawowe cechy: - nr działki 267/24 - powierzchnia 2130 m.kw. - teren płaski, -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

479 700 zł53,30 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie | 53,30 m | Bochnia | Na Kąty Kameralne osiedle nowoczesnych mieszkań w spokojnej części Bochni! Przedstawiamy Państwu najnowszą inwestycję, która obejmuje budowę czterdziestu.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł60,03 m² 4 664,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: przestronne, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem Głogów, ul. Elektryczna Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży ustawnego i gotowego do zamieszkania mieszkania, zlokalizowanego przy.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 999 zł219 m² 9 132,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 226 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o pow. całkowitej 219 m znajdujący się w pobliżu ul. Madziarów w Warszawie dzielnicy Rembertów. Nieruchomość została wybudowana w 1992,.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł212 m² 3 768,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:182 m²

Marzysz o domu w spokojnej okolicy, a jednocześnie dosłownie kilka kroków od centrum miasta? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Zaledwie 4 minuty spacerem od nowotarskiego rynku znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł170 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:542 m²

Super okazja, nowa niższa o 50.000zł cena tylko do końca roku! Zapraszam na prezentację w wygodnym dla Ciebie terminie! Jeśli szukasz domu z potencjałem, przestrzenią i w świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł65,30 m² 8 652,37 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Oferta dostępna tylko w Pepper House! atuty: - 2. piętro - optymalny komfort na co dzień. - duży balkon - potencjał mieszkania - do własnej aranżacji - dodatkowa przestrzeń - przynależna piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł2 325 m² 90,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana W ochabach wielkich dogodne wymiary malownicza okolica Powierzchnia: 2325 m2 ulica rybacka Odległości od miejscowości: skoczów - ok. 6,5 km ustroń - ok. 18 km cieszyn - ok. 19 km.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

619 000 zł84,81 m² 7 297,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:123 m²

W ofercie Biura Stoprocent Nieruchomości: skrajny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 84,82 m2 z tarasem oraz terenem zielonym, zlokalizowany na nowo powstałym osiedlu przy ul.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij