dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 285 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 285 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

412 560 zł45,84 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Wykończone "pod klucz", 2 pokoje, miejsce postojowe, bez pcc bestate Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 45,84 m.kw usytuowane na parterze w Pabianicach. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Srocko Małe,wielkopolskie

443 210 zł2 162 m² 205 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2162 m2, położona w miejscowości Srocko Małe, w gminie Stęszew, powiat poznański. Nieruchomość z bezpośrednim sąsiedztwem lasu, to.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł55,08 m² 14 506,17 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż oferuję komfortowe, zadbane 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,08 m2, zlokalizowane na 3 piętrze z ekspozycją wschodnią w nowoczesnym budynku z 2016 r. na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

2 150 000 zł364 m² 5 906,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:800 m²

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Mam przyjemność zaprezentować do sprzedaży nieruchomość o szerokim wachlarzu możliwości adaptacyjnych, zlokalizowaną w Poznaniu.

Szczegóły ogłoszenia

199 900 zł45,40 m² 4 403,08 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie W wałbrzychu, w dzielnicy nowe miasto W ok. UL. Truskawieckiej. Opis lokalu: mieszkanie o powierzchni całkowitej 52,2 m2 i użytkowej 45,40 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł56,22 m² 13 678,41 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Szukasz mieszkania, w którym nowoczesność spotyka się z ciszą i zielenią? Mamy wyjątkową ofertę na krakowskich Klinach idealną dla rodziny lub jako pewna inwestycja pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

620 000 zł94,04 m² 6 592,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:946 m²

Na sprzedaż; wolnostojący dom wśród zieleni - 94 m2, peryferie miasta, stan surowy zamknięty plus Marzysz o miejscu, gdzie cisza, zieleń i przestrzeń tworzą idealne warunki do życia? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Szczecin,zachodniopomorskie

1 990 000 zł210 m² 9 476,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:455 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego domu w zabudowie bliźniaczej, położonego w jednej z najbardziej cenionych dzielnic Szczecina Pogodno. To propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł124,93 m² 3 514 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Dom na sprzedaż | lisia góra | pow. 124 m2 | działka 18 ar Są domy, które po prostu się ogląda. I są takie, w których od pierwszej chwili czujesz przestrzeń, spokój i potencjał na.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł4 268 m² 419,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą nieruchomości gruntowej składającej się z dwóch działek znajdujących się na osiedlu Bagnówka w Białymstoku. Grunty będące.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł96,27 m² 6 222,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1990

To miejsce zaczyna się od światła Wchodzisz do salonu i pierwsze, co czujesz, to przestrzeń. Wysoki sufit, antresola i duże okna sprawiają, że mieszkanie jest pełne naturalnego światła.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł1 058 m² 633,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka usługowo - mieszkaniowa o powierzchni 1058 m2 w Ożarowie Mazowieckim. Nieruchomość położona w bardzo dobrej lokalizacji, oddalona zaledwie 100 m od trasy Poznańskiej oraz.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł74,50 m² 8 979,87 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Wyłącznie w ofercie Fusion Nieruchomości na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 74,50 m , położone na parterze niskiego budynku w Rzeszowie, przy ul. Siennej. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł34,56 m² 16 493,06 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Oferujemy Państwu na sprzedaż słoneczny dwupokojowy apartament o powierzchni użytkowej 34,56 m2 z zewnętrznym miejscem parkingowym ( + 30 tys. zł zakup obligatoryjny) usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

59 000 zł1 088 m² 54,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ofertą sprzedaży jest działka rolna przeznaczona pod budowę w centrum miejscowości Bobrowniki w gminie Chociwel. Powierzchnia działki 1088 m2. Wjazd na działkę z drogi gminnej. Dogodny.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł271,40 m² 3 128,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny położony w spokojnej okolicy w miejscowości Książ Śląski, zaledwie ok. 15km od centrum Zielonej Góry. Nieruchomość usytuowana jest na dużej.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł45 m² 5 777,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe zlokalizowane w Pile na Zamościu przy ul. Bydgoskiej. Nieruchomość znajduje się w bardzo atrakcyjnej lokalizacji, która zapewnia wygodę codziennego życia.

Szczegóły ogłoszenia

146 440 zł1 046 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka nad jeziorem w otulinie lasu. Malowniczo położona działka w kształcie kwadratu, o pow. 1.046m2, nad jeziorem Śmiardówka, w drugiej linii brzegowej, na.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 000 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1000 m2 (do wydzielenia z więszkej działki 2000 m2 z wydanymi W-Z) - ok. 12 km od Trzebnicy - ok. 15 km od trasy S5 - ok. 18 km od trasy A8 - ok.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł48,55 m² 9 989,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż mieszkanie w Pile na Zielonej Dolinie, 2 pokojowe 48,55m2, z dużą loggią, w nowym budownictwie z windą. Na sprzedaż funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł31,98 m² 7 473,42 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż przytulne, dwupokojowe mieszkanie położone na 1. piętrze w budynku z windą, w bardzo spokojnej dzielnicy na osiedlu Górnym. Nieruchomość charakteryzuje się bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 000 zł100 000 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Do sprzedania nieruchomość o powierzchni 10,5 ha, położona w bardzo cichym miejscu u podnóża Gór Sowich. Dojazd z drogi asfaltowej, drogą utwardzoną, gruntowa 300 m. Bardzo dobry.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł57,43 m² 10 430,09 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

W ofercie na sprzedaż nowe 3 pokojowe mieszkanie o pow. 57,43 m2 z przestronnym ogródkiem o powierzchni 165 m2, wydzielonym od sąsiadów nieprzeziernym murkiem ogrodzeniowym. Prezentowane.

Szczegóły ogłoszenia

414 900 zł15 248 m² 27,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Gmina Łobżenica | Działka budowlana blisko jeziora Na sprzedaż duża dzialka budowlana o powierzchni 15248 m2 przy Gródku Krajeńskim w Gminie Łobżenica. Zgodnie z miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

539 000 zł53,38 m² 10 097,41 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

W ofercie Centrum Inwestycji Deweloperskich 53 metrowe mieszkanie z dużym ogrodem na nowoczesnym osiedlu zlokalizowanym przy ul. Św. Floriana w Rzeszowie (załęże). Oferta dotyczy 3 pokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

519 000 zł51,70 m² 10 038,68 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Nowość w ofercie Centrum Inwestycji Deweloperskich! 3 pokojowe mieszkanie w nowej, kameralnej inwestycji mieszkań w zabudowie bliźniaczej zlokalizowanej przy ul. Pobożnego w Rzeszowie.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł168 m² 7 678,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:356 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą atrakcyjnej nieruchomości znajdującej się w jednej z lepszych dzielnic Białegostoku. Dom znajduje się na osiedlu Skorupy, bardzo blisko Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Skomack Wielki,warmińsko-mazurskie

750 000 zł65 m² 11 538,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 900 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w miejscowości Skomack Wielki, gmina Stare Juchy, powiat ełcki, w sercu Mazur. Oferta obejmuje działkę o powierzchni 5900 m z.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł44,87 m² 15 132,61 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1899

0% prowizji od Kupującego Zapraszam do zapoznania z ofertą: na sprzedaż gotowe do wprowadzenia 2 pokojowe mieszkanie z osobną, półotwartą na salon kuchnią. Mieszkanie bardzo jasne, doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł39 m² 9 743,59 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Biuro nieruchomości Eagles Estate ma przyjemność przedstawić na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni 39 m , zlokalizowane na 1. piętrze w kameralnym, 3-piętrowym budynku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

440 200 zł54,97 m² 8 008 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Aleja Bohaterów to inwestycja, charakteryzująca się nowoczesną, niewysoką wielorodzinną zabudową, która na co dzień cieszy nie tylko estetyką, ale i funkcjonalnością. W dwóch etapach.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł150 m² 2 533,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 030 m²

Szukasz miejsca z dala od zgiełku miasta? A może masz pomysł na własny biznes? Ta nieruchomość to strzał w dziesiątkę zarówno dla osób prywatnych, jak i inwestorów!.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Wałcz

Wałcz,zachodniopomorskie

1 300 000 zł190 m² 6 842,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:950 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący 190m2. Dzialka 950m2. Ogrzewanie gazowe plus wlasna kotlownia, osobna pralnia. Na posesji garaz, studnia glebinowa z mozliwoscia pobierania czystej wody. 4 sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Rybical

Rybical,warmińsko-mazurskie

2 100 000 zł240 m² 8 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:3 003 m²

Nowa atrakcyjna cena na sezon letni Sprzedam kompleks 4 domów rekreacyjnych całorocznych murowanych na Mazurach Rybical 135, gm. Ryn z pięknym widokiem na jezioro Ryńskie Szlak Wielkich Jezior.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł52 m² 11 538,46 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Jeśli szukasz funkcjonalnego, jasnego mieszkania w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie cenisz sobie szybki dostęp do centrum Poznania ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 000 zł300 000 m² 9,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:gospodarstwo rolne

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:8 400 m²

Na sprzedaż gospodarstwo rolne / siedlisko Chmielewo 15, gm. Orzysz Oferuję do sprzedaży wyjątkowe gospodarstwo rolne o powierzchni ok. 30 ha, położone w miejscowości Chmielewo 15, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł4 205 m² 439,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Zapraszam do zakupu gruntu o powierzchni 42,05 ara w Siedlcach pomiędzy ulicą Tetmajera a Cichą pod Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzeni. Przy nowoczesnym i pożądanym.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł44,99 m² 12 202,71 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

W samym sercu Rzeszowa, przy ul. Baldachówka, prezentuję Państwu wyjątkowe mieszkanie własnościowe położone w kamienicy z 1910 roku. 44,99 m to przestrzeń na wysokim parterze, od.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł1 605 m² 239,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wejdź na tą działkę i poczuj wygodę z podmiejskim spokojem. Przy ul. Podleśnej w Rzeszowie działka łączy zieleń z pierwszą linię zabudowy przy drodze asfaltowej.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł41,48 m² 7 208,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie 41,48 m Giżycko, ul. Warszawska 9/4 gotowe do zamieszkania Na sprzedaż funkcjonalne i w pełni umeblowane mieszkanie położone w m.Giżycku przy ul. Warszawskiej 9/4 na III.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł48 m² 11 854,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Biuro rzeszowskie- nieruchomości prezentuje na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Monte Cassino. Mieszkanie o powierzchni 48 m2, usytuowane jest na 1 piętrze w 4-piętrowym.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij