dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 294 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

200 294 ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 949 000 zł239 m² 8 154,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:350 m²

Powierzchnia 239 m | Działka 350 m | 8 pokoi | Zielona część Ząbki Na sprzedaż przestronny dom położony w jednej z najbardziej zielonych i spokojnych części Ząbek -.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł148 m² 6 081,08 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal gastronomiczny o pow 148m2 z wyposażeniem ,położony przy głównej ulicy,czytelny adres nieruchomości, pełna własnosć z kw, jedna duża -sala konsumpcyjna z klimatyzacją, +.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł71,50 m² 12 573,43 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Ciekawe mieszkanie położone w Gdyni na Małym Kacku, propozycja dla osób, które potrafią wykorzystać.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł3 000 m² 133 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atuty: - 35 minut autem do ścisłego centrum Gdańska; - malownicza okolica; - ciche i spokojne miejsce. - 1400 m do Jeziora Przywidzkiego Dużego - Domek całoroczny na działce - Dojazd drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

406 527 zł41,91 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkania Giżycko - spokojna, dobrze skomunikowana dzielnica miasta ulica Koszarowa w pobliżu ulicy obwodowej oraz nowo powstającej największej w regionie zatoki handlowej Nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł41,50 m² 13 855,42 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Różanka I 2M I rozkład I tramwaj I zielen Na sprzedaż jasne, 2-pokojowe mieszkanie 41 m Wrocław, różanka Szukasz mieszkania gotowego do zamieszkania w świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł12 892 m² 77,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna w Zwierzewie - potencjał pod 9 domów lub pensjonat, 600 m od Jeziora Szeląg Wielki lokalizacja: zwierzewo to urokliwa, spokojna miejscowość w województwie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

614 068 zł62,66 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapraszam na prezentację bardzo interesującego osiedla zlokalizowanego w pięknej, spokojnej i zielonej części Kielc (5 min do Rynku). Osiedle składa się z 3 dwukondygnacyjnych,.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł36,48 m² 5 071,27 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż oferujemy zadbane, funkcjonalne mieszkanie w Pszowie, idealne zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja pod wynajem. Lokal o przemyślanym układzie, położony w dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł32,30 m² 8 978 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1880

Biuro Nieruchomości M2 Estate ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na sprzedaż o pow. 32,3 m2 w Olsztynie przy ul. Bolesława Chrobrego 8- starówka ( kamienica). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł920 m² 423,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka usługowa w Gąskach - 600 m od plaży, z projektem i rozpoczętą budową domków letniskowych Na sprzedaż atrakcyjna działka usługowa położona w nadmorskiej.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł113,70 m² 1 934,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:835 m²

Na sprzedaż trzy wyodrębnione lokale położone w budynku mieszkalno-usługowym w spokojnej miejscowości Buszów. Budynek wymaga generalnego remontu, co daje możliwości adaptacji.

Szczegóły ogłoszenia

184 680 zł1 368 m² 135 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Opiekun oferty: jakub Kruszyński   Nowy kompleks działek w zielonych Pisarzowicach koło Kamiennej Góry! Otoczenie nieruchomości: pisarzowice to wieś w gminie Kamienna Góra,.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł54,80 m² 7 846,72 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

| 3 pokojowe mieszkanie na osiedlu N! rezerwacja Na sprzedaż nieruchomość o powierzchni 54,8m 2 składająca się z trzech odrębnych pokoi, kuchni, przedpokoju oraz łazienki i osobnego wc.

Szczegóły ogłoszenia

945 000 zł932 m² 1 013,95 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:1 523 m²

TU zacznie się projekt O którym będzie głośno Kompleks Rolniczej Spółdzielni Produkcyjnej - surowa, autentyczna przestrzeń - czeka na inwestora z rozmachem, który myśli szeroko.

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł4 000 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Przedstawiamy Państwu działkę rolną położoną w miejscowości Osowo Leśne. Miejscowość położona.

Szczegóły ogłoszenia

3 990 000 zł1 408 m² 2 833,81 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Obniżona cena Z 5 000 000 zł na 3 990 000 zł Na sprzedaż nowoczesny obiekt handlowy 1408,02 mkw. w Wodzisławiu Śląskim. Posadowiony na działkach o łącznej powierzchni 2435 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

165 900 zł34,50 m² 4 808,70 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż kawalerka 34,5 m | ul. Wielkopolska 63 | 6. piętro | balkon | komórka Oferujemy na sprzedaż kawalerkę o powierzchni 34,5 m , zlokalizowaną na 6. piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł74,40 m² 20 833,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Wilanowie przy ul. Sarmackiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku. Rok budowy: 2008 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł63 m² 3 634,92 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

homfi ma przyjemność zaprezentować Państwu 3 pokojowe mieszkanie w śródmieściu Bytomia po kapitalnym remoncie do wykończenia. Lokalizacja: znajdująca się na obszarze dzielnicy śródmieście.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł82 m² 3 280,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:6 200 m²

Siedlisko (dom drewniany 82 m2 plus murowany garaż i murowana stodoła ) na działce o pow. 0,62 ha (6200 m2) w cichej i spokojnej miejscowości Kaznów gm. Ostrów Lubelski pow.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł660 m² 1 818,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:500 m²

| na sprzedaż nieruchomość składająca się z dwóch budynków usługowo-mieszkalnych połączonych łącznikiem , o łącznej pow. użytkowej około 660m2, zlokalizowanych na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Szymonka

Szymonka,warmińsko-mazurskie

6 899 000 zł820 m² 8 413,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:10 506 m²

Na sprzedaż oferujemy wyjątkową nieruchomość składającą się z dwóch budynków o łącznej powierzchni 820 m , usytuowane na działce 10 505m. Nieruchomość położona na obrzeżach.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł65 m² 13 077 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mam na sprzedaż przestronne 3/4 pokojowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni ok. 65 m2 w kameralnej zabudowie z dużym balkonem ok. 6,7m2 i tarasem ok. 6,24m2. We speak English,.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł18 400 m² 14,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentuję Państwu nieruchomość gruntową Opis nieruchomości: działka zalesiona i z łąką - 1,84 ha Dojazd do posesji - droga asfaltowa. Teren nieogrodzony W drodze, do której przylega.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł3 385 m² 103,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Rezerwacja okazja Działka budowlana 3385 m z warunkami zabudowy w Niestępowie woj. pomorskim w gminie Żukowo. Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 3385 m , położona.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł140 m² 5 707,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:470 m²

Projekt House Nieruchomości prezentuje Państwu ofertę sprzedaży domów w zabudowie szeregowej, położonych w miejscowości Czaple w Gminie Żukowo, tuż za granicą miasta Gdańsk.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł200 m² 9 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:856 m²

Są domy, które powstają z myślą o konkretnym stylu życia. Ta nieruchomość w Zielona Góra, a dokładniej w Przylepie, to propozycja dla osób, które szukają architektury.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł23,53 m² 29 706,76 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1957

Zapraszam Państwa na prezentację nieruchomości przy ul. Marszałkowskiej! Opis nieruchomości : Na sprzedaż wyjątkowa kawalerka o powierzchni 23,53 mkw, położona przy ul. Marszałkowskiej róg.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

4 950 000 zł451,69 m² 10 958,84 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:9 036 m²

Dzień dobry! Przedstawiamy Państwu nowo wybudowaną halę magazynowo-biurową w Malborku, dzielnica Piaski - idealną inwestycję dla firm logistycznych, produkcyjnych, usługowych oraz inwestorów.

Szczegóły ogłoszenia

Biurowiec Szczytno

Szczytno,warmińsko-mazurskie

1 145 000 zł1 994 m² 574,22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:3 997 m²

Powierzchnie biurowe na dużej działce przy drodze krajowej. Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego działek o numerach ewidencyjnych: 87/11, 87/12, 88/3, 88/5 i 88/6.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł160 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:371 m²

Pomoc w uzyskaniu finansowania uzyskają Państwo tu Dom położony na prestiżowym osiedlu Leśna Osada w Lesznie. Idealne miejsce by wykorzystać sąsiedztwo terenów leśnych i ścieżek.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł999 m² 195,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka 999 m | mpzp 1pa/mr | Funkcja gospodarcza + mieszkaniowa Na sprzedaż grunt niezabudowany o powierzchni 999 m , objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Cena: 195 000.

Szczegóły ogłoszenia

3 080 000 zł14 000 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka budowlana o łącznej powierzchni 1,4 ha. Położona w miejscowości Oblęgór, gmina Strawczyn. Nieruchomość usytuowana pośród terenów zielonych Suchedniowsko -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 282 500 zł190 m² 6 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:519 m²

Na sprzedaż nowoczesny i przestronny dom w zabudowie bliźniaczej o pow. użytkowej 190 m2 (5 pokoi, 2 łazienki). Położony w spokojnej, zielonej okolicy dom gwarantuje ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł71,80 m² 6 406,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Sprzedaż mieszkania w Nisku 4 pokoje 71,8 m Loggia Świetna lokalizacja Idealne dla rodziny lub inwestora Na sprzedaż przestronne i bardzo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 71,80.

Szczegóły ogłoszenia

1 675 000 zł6 700 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Atrakcyjna działka inwestycyjna o pow. 6700m2, zlokalizowana na wlocie do Słupska od strony Koszalina, bezpośrednio przy drodze krajowej A6 Szczecin - Gdańsk. Działka prostokątna, przylegająca do.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 000 zł496,69 m² 7 851,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:3 353 m²

Na sprzedaż 2 domy + 3 działki budowlane. Domy i działki zajmują teren o łącznej powierzchni 3353 m2. Cała nieruchomość położna jest w bardzo dobrej lokalizacji, w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł80 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:985 m²

Oferujemy do sprzedaży dom jednorodzinny o powierzchni całkowitej 85 m2, powierzchni użytkowej 68 m2, położony w miejscowości kamienica polska. Nieruchomość stanowi interesującą.

Szczegóły ogłoszenia

989 000 zł1 711 m² 578,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferta wyłącznie w biurze Atlantis Nieruchomości Szukasz miejsca, które łączy spokój natury z dobrą lokalizacją blisko centrum miasta? Ta działka to idealna propozycja zarówno na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

560 000 zł55,36 m² 10 115,61 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Propozycja dla osób, które poszukują komfortu, spokoju i wygodnego lokalu a jednocześnie potrzebują mieć w zasięgu ręki dostęp do pełnej infrastruktury gminnej. Zapraszam do.