dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 281 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 281 ogłoszeń

529 000 zł31,30 m² 16 900,96 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Premium Estates prezentuje kawalerkę na ul. Lubostroń w rozwijającej się dzielnicy Krakowa, ruczaj, dębniki. Lokalizacja: mieszkanie mieści się w rejonie Ruczaj, niedaleko pętli Czerwone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

419 900 zł47,33 m² 8 871,75 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wiosenny rabat - 5000 zł na wybrane lokale dodatkowo Do wybranych lokali istnieje możliwość zakupu dwóch zewnętrznych miejsc parkingowych! Dwa miejsca parkingowe to wiele korzyści: - łatwiejsza.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł1 900 m² 763,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecamy na sprzedaż atrakcyjną działkę pod aktywizację gospodarczą nr 99/53 w Dąbrówce przy ulicy Widok wraz z projektem budowlanym i prawomocnym pozwolenie, na budowę budynku.

Szczegóły ogłoszenia

21 725 000 zł86 900 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka przemysłowa przy drodze S5, zjazd Prusice - Kosinowo. Około 25 minut od centrum Wrocławia. Działka znajduje się przy samym węźle z S5. Idealna na budowę Stacji paliw, hotelu, centrum.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł140 m² 4 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:355 m²

Kupujący zwolniony jest z podatku pcc - oszczędzasz 2% wartości nieruchomości! Spokój, nowoczesność i komfort - Twój nowy dom w Czernicy czeka! Zamieszkaj w miejscu, gdzie poranki.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł208 m² 9 610,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 928 m²

To jest coś, co nie zdarza się w tej części Polski. Miejsce gdzie poczujesz ten klimat Podhala. Ale na Mazowszu. Przepiękne drewniane wykończenie, basen, staw i domek dla gości. Czytaj dalej.

Szczegóły ogłoszenia

205 000 zł1 349 m² 151,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie posiada na sprzedaż: dz. nr 22893/26 o pow. 1349 m2 Łomża Działka położona jest na terenie województwa podlaskiego na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

742 000 zł1 017 m² 729,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Marzysz o wybudowaniu domu nad morzem? Zapraszam zatem do zapoznania się z ofertą pięknie położonej działki w Pierwoszynie, około kilometra w linii prostej o morskiego brzegu!.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł20,35 m² 4 914 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1890

Oferujemy na sprzedaż przytulną kawalerkę o powierzchni 20,35 m , położoną na poddaszu budynku przy ul. Paderewskiego w Jeleniej Górze. Lokal wymaga remontu, co daje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł133 m² 10 451,13 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyjątkowy apartament o powierzchni - 133 m w sercu Rzeszowa! Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży unikatowego apartamentu położonego na 1 piętrze w samym Centrum Rzeszowa.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł54 m² 15 185,19 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta na wyłączność. 0% Prowizji od Kupującego. Słoneczne ,dwupokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, położone na 2 piętrze budynku, w kameralnym nowoczesnym kompleksie "millanova" na.

Szczegóły ogłoszenia

35 000 zł594 m² 58,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Wojciech szypuła Agent prowadzący   Powierzchnia działki: 594 m2 Numer działki: 1648/13 Współrzędne: 49.   , 19.   np. współrzędne skopiować i wkleić.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł72 m² 10 972,22 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Wysoki standard | 72 m + 72 m taras | kameralne ogrodzone osiedle | lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana jest w miejscowości Dąbrowa, zaledwie kilkaset metrów od granic Kielc. To.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł133,69 m² 11 145,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:324 m²

Przedstawiamy ofertę sprzedaży domu w zabudowie szeregowej na cichym i kameralnym osiedlu Rzeszów Dworzysko. Nieruchomość gotowa do zamieszkania , z nowoczesnym wnętrzem, sprzedawana jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 870 000 zł1 699 m² 1 100,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Nowa cena - poszukiwana lokalizacja wyjątkowa oferta dla inwestora nieruchomość W zimowej stolicy polski! Korzystny mpzp - dopuszcza pensjonaty idealny punkt na mapie szczyrku - ul. Górska! -dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 299 570 zł176,89 m² 13 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:914 m²

Nowoczesny dom energooszczędny 177 m | działka 914 m | pompa ciepła z magazynem energii i fotowoltaiką | Otwock Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny w zabudowie dwulokalowej.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł3 350 m² 98,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sebastian wiśniowski Agent prowadzący   Na sprzedaż działka usługowo-mieszkaniowa świetnie zlokalizowana z szybkim zjazdem na drogę S52 i S1 Cieszyn-Katowice. Doskonała lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł2 373 m² 67,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Zapraszam na prezentacje działki położonej w Białowieży przy ul. Granicznej. Jest możliwość zakupu większej powierzchni. Numer działki: 144/61 Identyfikator działki: 200502_2.0002.144/6 Obręb.

Szczegóły ogłoszenia

2 099 000 zł130 m² 16 146,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:663 m²

Agencja westate prezentuje na sprzedaż unikalny, wolnostojący dom w Gdańsku, inspirowany architekturą francuskiej prowincji. Jego wyjątkowe położenie, zaledwie 700 m od cichej, piaszczystej.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł1 000 m² 249 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż bardzo cicha, malownicza działka z wydanymi Warunkami Zabudowy w spokojnej Woli Pasikońskiej w gminie Kampinos o powierzchni 1000 m2. Możliwy zakup większej liczby.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł75 m² 4 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:8 900 m²

Jeśli szukasz klimatycznej nieruchomości z potencjałem, z dala od miejskiego zgiełku, z żyzną ziemią, budynkami umożliwiającymi realizację Twoich planów, to zachęcam do zapoznania.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł65,75 m² 4 410,65 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

3 pokoje 65,75 m Parter Złota 26b Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 65,75 m , zlokalizowane na parterze w zadbanym, ceglanym bloku przy ulicy Złotej 26b. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 000 zł195 m² 12 564,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 495 m²

Oferta sprzedaży domu wysoki standard | 195 m | działka 1495 m | radonie | 2 450 000 zł Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny typu nowoczesna stodoła, wybudowany w 2023 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

3 560 000 zł3 750 m² 949,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka | Wilanów Powsin | 3 750 m | kształt prostokąta | media | wydane wz Mamy przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjną działkę budowlaną położoną w zielonej części Wilanowa -.

Szczegóły ogłoszenia

129 500 zł19,03 m² 6 805,04 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa i nietypowa oferta nieruchomości na mapie Koszalina - Apartamenty Wenedów. 20 lokali sprzedanych! Aktualnie w ofercie sprzedaży pozostały 4 lokale! Na sprzedaż lokale 1 i 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

603 251 zł40,35 m² 14 950,46 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż! Nowoczesne mieszkanie o powierzchni 40,35 m + loggia: 6,61 m . 2 pokoje, 2 piętro Cena: 603 251 zł Mozliwość dokupienia miejsca parkingowego w garażu podziemnym od 29.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 900 zł109,20 m² 9 614,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Przedstawiamy Na sprzedaż atrakcyjny, narożny segment o powierzchni ok. 109 m, usytuowany na działce o powierzchni ok. 250 m, zlokalizowany w cichej i zielonej części Grodziska.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł49 326 m² 11,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Bez prowizji. Oferta na wyłączność mkre. Wynagrodzenie biura pokrywa W całości strona sprzedająca. 2 działki z wz + rolna 4 ha Ulaski, gm. Kowiesy miejsce na siedlisko lub inwestycje! 60 km.

Szczegóły ogłoszenia

2 023 500 zł8 094 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania duża działka o powierzchni 8094 m2 w centrum Mrozów. Jej wymiary to : szerokość 20 m, długość 380 m. Dużym atutem nieruchomości jest dostęp do drogi asfaltowej , oraz.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł50,44 m² 11 300,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Słoneczne mieszkanie 2 pokojowe + II poziom do aranżacji - Rzeszów ul. Nowosądecka. Przestronny balkon, miejsce postojowe w garażu podziemnym i piwnica. Opis nieruchomości: - mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

344 310 zł1 497 m² 230 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1497 m , położona w miejscowości Chyliczki, gmina Jaktorów, powiat grodziski Spokojna i zielona okolica, w sąsiedztwie nowa zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

98 000 zł1 037 m² 94,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferuje do sprzedaży działkę położoną wśród luźnej zabudowy / pierwsze zdjęcie jest wizualizacja - propozycją zagospodarowania. Działka przeznaczoną pod zabudowę jednorodzinną , wydane Warunki.

Szczegóły ogłoszenia

994 400 zł312,08 m² 3 186,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:137 m²

Bogatynia - ul.Daszyńskiego 4 * kamienica z najemcą (bank) * kamienica rok budowy 2002, położona na działce o pow. 137m2 * pow. użytkowa budynku - 312 m2 * parter + piwnica (pu) - 163,33m2,.

Szczegóły ogłoszenia

33 046 000 zł50 840 m² 650 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna przemysłowo - usługowa Teren o powierzchni ponad 5 ha wymiary działki 107 m szerokości, na 480 m głębokości. Nieruchomość bezpośrednio przy trasie poznańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł1 700 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1700m2 w miejscowości Korzekwin gm. Szczytniki, pow. kaliski, na którą wydane zostały warunki zabudowy. Działka ogrodzona podmurówka betonowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Rewal

Rewal,zachodniopomorskie

840 000 zł58 m² 14 482,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż domek całoroczny w stanie deweloperskim o powierzchni 58m 2,wybudowany w 2024r,który usytuowany jest w spokojnej okolicy w miejscowości Rewal.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł72,50 m² 8 124,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Adam Ryś Nieruchomości przedstawia na sprzedaż mieszkanie znajdujące się w Olsztynie w budynku przy ul. Franciszka Barcza. Nieruchomość o powierzchni 72,5 m2 znajduje się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł53,40 m² 7 490,64 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Dwupoziomowe mieszkanie do wprowadzenia Gorzów Wlkp., Plac Jana Pawła II Na sprzedaż funkcjonalne i przytulne mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni użytkowej 53,4 m (całkowita: 60,6.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

516 135 zł54,33 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta bez prowizji dla kupującego! Na sprzedaż mieszkania w nowo powstającym budynku wielorodzinnym zlokalizowanym w spokojnej części Żarowa. Inwestycja oferuje lokale o zróżnicowanych.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł438,33 m² 6 821,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:596 m²

Oferujemy na sprzedaż przestronny, solidnie wykonany dom jednorodzinny z pełnym podpiwniczeniem oraz wyodrębnioną częścią użytkowa na parterze idealną pod działalność gospodarczą. To.

Szczegóły ogłoszenia

416 000 zł2 364 m² 175,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie proponuje do kupna niezabudowaną nieruchomość oznaczoną ewid. nr nr 3031/22 i 3031/32 obręb 0009 Zielkówka o łącznej.