dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 281 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 281 ogłoszeń

599 000 zł57 m² 10 508,77 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Mieszkanie bezczynsowe księga wieczysta jest dla czałej nieruchomości, uregulowana sprawa gruntu, natomiast lokal nie posiada kw preferowany zakup za gotówkę! Idealne dla młodej pary lub osób.

Szczegóły ogłoszenia

441 540 zł24,53 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż apartament przy ul. Wolska w Warszawie. Na sprzedaż apartament o powierzchni 24,53 m2 składający się z pokoju z aneksem kuchennym, łazienki i holu. Apartament gotowy.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł1 250 m² 148 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta Wyjątkowa działka o powierzchni 1250 m , położona w miejscowości Sypanica, gmina Prabuty. Nieruchomość znajduje się w bliskim sąsiedztwie jeziora Orkusz, na które.

Szczegóły ogłoszenia

2 390 000 zł367,60 m² 6 501,63 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:17

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta dostępna tylko W biurze nieruchomości pepper house! Posiadasz wolne środki do zainwestowania? Marzy Ci się mieszkanie nad Morzem, a jednocześnie chcesz zarabiać na Nieruchomości? Nic.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł37 m² 16 729,73 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

2-pokojowe mieszkanie na Pradze Południe przy ul. Bracławskiej budynek Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 6 piętrowym budynku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 37m2. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Konin

Konin,wielkopolskie

1 250 000 zł1 426,44 m² 876,31 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

Obiekt produkcyjno-magazynowy W dobrym stanie I atrakcyjnej cenie. Blisko konina - chmielnik, gmina kramsk. Przedstawiam Państwu bardzo interesującą ofertę inwestycyjną. To obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

765 000 zł45,27 m² 16 898,61 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Zapraszamy do świata górskiego spokoju, komfortu i niepowtarzalnych widoków. Prezentowany apartament to idealne miejsce dla osób, które marzą o codziennym kontakcie z naturą,.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł119,56 m² 5 269,32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1936

Na sprzedaż czteropokojowe, przestronne mieszkanie dla koneserów o powierzchni 115,96 m2 na poddaszu zabytkowej kamienicy na Starym Mieście przy ulicy Hugona Kołłątaja. Mieszkanie składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł121 m² 2 305,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:700 m²

Pół bliżniaka w Gliniku 10km od Gorzowa Wlkp. Oferujemy Państwu atrakcyjny dom poniemiecki w zabudowie bliżniaczej pod Gorzowem Wielkopolskim w Gliniku. Dom jest 3 pokojowy,.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł41,60 m² 12 740,38 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Prezentujemy apartament nadmorski zlokalizowany popularnym nadmorskim kurorcie Stegna. Mieszkanie jest widne, dwustronne, z malowniczym widokiem na rozległe tereny zielone. Ma powierzchnie 41,6 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie dwupoziomowe

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

615 000 zł64,35 m² 9 557,11 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Biuro dom Nieruchomości oferuje na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o funkcjonalnym układzie pomieszczeń, położone w Olsztynie przy ul. Piłsudskiego 60C , na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

284 750 zł42,50 m² 6 700 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta w biurze prospace Oferujemy na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na nowoczesnym, rozwiniętym osiedlu w Bytomiu Odrzańskim przy ulicy Witosa. Niedaleko lasy, sklepy, przystanek autobusowy,.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł43 724 m² 29,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Może sielska wieś, konie, pianie koguta. To znajdziesz tutaj. Zapraszam do zakupu nieruchomości rolnej, usytuowanej w miejscowości Lgota Wolbromska, na którą składają się działki nr 12, 36.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł2 000 m² 129,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferuję na sprzedaż bardzo atrakcyjną działkę o powierzchni 2000 mkw w Stroniu Śląskim przy ul. Stromej. Działka położona przy drodze do Centrum Sportów Zimowych Czarna Góra. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł1 600 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Krótki opis nieruchomości Na sprzedaż ustawna działka o powierzchni 16 arów, zlokalizowana w miejscowości Kopytowa, w gminie Chorkówka. Nieruchomość posiada regularny kształt.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 260 000 zł296,41 m² 7 624,57 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:2010

Luksusowy apartament! doskonała lokalizacja! Bez prowizji! Bez podatku pcc! Na sprzedaż dwupoziomowy apartament o powierzchni całkowitej 296,49m2. Mieszkanie zajmuje 2 ostatnie piętra (X i XI).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

886 530 zł50,95 m² 17 400 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję. Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł61 m² 8 032,79 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

3 pokoje | 61 m | balkon | widok na Katedrę | blisko Rynku | niski czynsz renomahome nieruchomości oferuje na sprzedaż mieszkanie z ogromnym potencjałem aranżacyjnym, położone w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

959 000 zł63 m² 15 222,22 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3-pokojowe mieszkanie z balkonem i ekspozycją wschodnią, położone na 2 piętrze 7-piętrowego budynku na Zabłociu - jednej z najdynamiczniej rozwijających się dzielnic Krakowa. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

198 000 zł1 647 m² 120,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Lubczyna, województwo zachodniopomorskie, nieruchomość gruntowa nad Jeziorem Dąbie, sprzedaż. Wyjątkowa możliwość inwestycji pod dom nad jeziorem. Lubczyna to urocza miejscowość nad jeziorem, port.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł2 999 m² 98,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Poszukujesz działki z potencjałem? Pragniesz ciszy i odpoczynku od zgiełku miasta? Potrzebujesz doskonałego dojazdu do Poznania? Ta oferta jest dla Ciebie! Polecam na sprzedaż działkę.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł70,94 m² 4 087,96 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 016 m²

Biuro nieruchomości homespace prezentuje na sprzedaż budynek usługowy w Święcanach, gmina Skołyszyn, woj. podkarpackie. Szczegóły oferty: budynek o powierzchni użytkowej 70,94 m2, składa.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł61 m² 13 934,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania czteropokojowego przy ul. Dębskiego ( Opatkowice) Mieszkanie: - salon z aneksem kuchennym, trzy sypialnie, łazienka z toaletą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

950 000 zł150 m² 6 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Nasza oferta proponuje Nowoczesną zabudowę bliźniaczą o eleganckim designie. Przemyślane rozkłady pomieszczeń dostosowane do współczesnych potrzeb. Bezpieczne i przyjazne otoczenie,.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł39,09 m² 10 207,21 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Mieszkanie o powierzchni 39.09m2 usytuowane na trzecim piętrze w bloku III-piętrowym z cegły przy ulicy Żeromskiego w dzielnicy Nowe Miasto. Na przestrzeń mieszkalną składa się:.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł61 m² 14 737,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Przedstawiam Państwu na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ołtaszynie jednej z najbardziej spokojnych i zielonych części Wrocławia! Nasza rekomendacja: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

352 400 zł69 m² 5 107,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom 69 m2, sprzedam, stan deweloperski, 392 100,00 zł, polkowice, budujemy na działce klienta. Zapraszam do zapoznania się z ofertą budowy domu w technologii clt. W naszej ofercie znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem

Kraków,małopolskie

1 590 000 zł139,19 m² 11 423,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:389 m²

Nowoczesne Domy na Klinach w Krakowie! Kameralne osiedle, gdzie nowoczesny design harmonijnie łączy się z funkcjonalnością i komfortem życia. To idealna propozycja dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł46,50 m² 8 064,52 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie z 2 balkonami - Lubin, ul. Sokola Mam przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjne mieszkanie w Lubinie przy ul, sokolej. Mieszkanie składa się z: - salonu z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł1 200 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedaż działek budowlanych w Bechcicach - działka 1 - 1200 mkw - działka 2 - 1200 mkw - działka 3 - 1200 mkw - media: prąd (w drodze), woda (w drodze) - wymiary: 48x25m - droga - tereny.

Szczegóły ogłoszenia

589 900 zł65,50 m² 9 006,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe, położone na III piętrze w budynku IV piętrowym wybudowanym w 2000 roku w dzielnicy Sławinek (rogatka Warszawska). Mieszkanie o pow. 65,5 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł77 m² 3 233,77 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży 3 - pokojowego mieszkania zlokalizowanego w Czeladzi przy ulicy Dehnelów. Układ funkcjonalny: - salon w wyjściem na balkon, - nr 1 pokój/sypialnia, - nr.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł200 m² 3 445 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:681 m²

Biuro nieruchomości Sverum prezentuje dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 150m2 znajdujący się w Kamienicy Polskiej. Usytuowany na działce o powierzchni 681 m2. Idealny dla 2 rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł380 m² 2 102,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 700 m²

Bezpieczna transakcja tylko Z licencjonowanym pośrednikiem! opis nieruchomości Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość z okresu międzywojennego, położona w samym sercu Gębic przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł550 m² 6 363,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:734 m²

Wolnostojący dom w Konstancinie / 550 mkw / 8 pokoi / garaż na 2 samochody Wyjątkowy dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 408 mkw - idealny dla dużej rodziny, dwóch pokoleń lub osób.

Szczegóły ogłoszenia

888 000 zł57 m² 15 578,95 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Klimatyczny apartament Z widokiem na karkonosze Trzypokojowy apartament z przestronnym tarasem Szklarska Poręba, 300 m od centrum! Odkryj niepowtarzalną nieruchomość w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł28,55 m² 13 625,22 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Apartament w Kołobrzegu z basenem i spa - gotowy do wynajmu! Idealny jako inwestycja pod wynajem krótkoterminowy - mieszkanie już funkcjonuje w systemie Klimatyzowany apartament.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł168 m² 3 630,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 515 m²

Oferujemy na sprzedaż parterowy dom wolnostojący w miejscowości Rdutów (gm. Nowe Ostrowy, pow. kutnowski). To świetna okazja dla osób szukających przestronnego domu na dużej działce 1515.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł190 m² 2 889,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:367 m²

Biuro Freedom Nieruchomości zaprasza do zakupu przestronnego domu w zabudowie szeregowej mieszczącego się na jednym z zielonych osiedli miasta Syców. Budynek mieszkalny o pow. około 190 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł260 m² 6 150 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 029 m²

TA oferta tylko U nas. Mam przyjemność zaprezentować 6-pokojowy, dwukondygnacyjny dom o powierzchni użytkowej ok. 260 m 2 w stanie niepełnym deweloperskim wybudowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

519 000 zł33,87 m² 15 323,29 zł/m²

 

Piętro:4/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Jedyne takie. Cesja praw. Brak podatku pcc 2 pok. 34 m2 za 519 000 zł Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na.