dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 308 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 308 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

850 000 zł11 322 m² 75,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Działka brzeźno oferta dostępna tylko U nas- wyłączność. Do sprzedania atrakcyjna działka przeznaczona w mpzp pod działalność gospodarczą, w bardzo dobrej lokalizacji bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

542 948 zł61,35 m² 8 850,01 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż mieszkanie z przepięknym widokiem na chełmżyńskie jezioro z dwoma balkonami. * 3 pokoje * 1 piętro * narożne, dwustronne * 2 balkony - 11,52m2 i 4,86 m2 Na jego powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł140 m² 4 214,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:15 200 m²

Opis Dom z potencjałem na 1,52 - hektarowej działce w malowniczej miejscowości wąpielsk - cena 590 000 zł. Marzysz o spokojnym życiu na wsi, blisko natury, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł178,34 m² 7 009,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 031 m²

Dom na sprzedaż o powierzchni użytkowej 123 m . Działka ogrodzona o powierzchni 2031 m2. Dom położony w cichej, otoczonej zielenią okolicy. Nieruchomość do remontu, jednak.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł150 m² 6 326,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:358 m²

Podmiejski komfort, cisza i zieleń tylko 15 minut od Wrocławia! Na sprzedaż przytulny i funkcjonalny dom wolnostojący o powierzchni 150 m , posadowiony na pięknie zagospodarowanej.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł44 m² 4 772,73 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie 2-pokojowe 44 m - Dąbrowa Górnicza, ząbkowice Spółdzielnia Mieszkaniowa `koksik`. Sprzedaż bez pośredników   . Mieszkanie własnościowe Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł14 781 m² 14,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka rolna z wydzieloną częścią budowlano /usługową. Powierzchnia działko to 14 718 m2 a wydzielona część ma 2500m2. Działka bezpośrednio przylega do drogi asfaltowej.

Szczegóły ogłoszenia

2 375 000 zł19 000 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna 1,9 ha mpzp mn/u media przy działce opis: na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 19 000 m2 (1,9 ha) w miejscowości Bukowina. Teren objęty mpzp (mn/u) zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 030 000 zł126 m² 8 174,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:806 m²

Parterowy, przestronny, jasny dom wzniesiony w technologii tradycyjnej i z wysokiej jakości materiałów budowlanych, położony w gminie Skawina. Sprzedawany w stanie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

8 200 000 zł8 200 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Okazja inwestycyjna! Działka 82a z pozwoleniem na budowę przy Lotnisku Balice. Lokalizacja: kraków-Balice, 1500m od terminala pasażerskiego/cargo. Powierzchnia działki: 8200m2 Powierzchnia użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł1 630 m² 101,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Cena promocyjna do końca maja 2026! 165.000 za ponad 1600m 2 terenu budowlanego! Działka budowlana na terenie gminy Skawina , w miejscowości Radziszów. Sąsiedztwo stacji pkp to niewątpliwy atut.

Szczegóły ogłoszenia

594 000 zł60 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Sprzedam mieszkanie o powierzchni 60,35m2 składające się z 3 pokojów z kuchnią, w tym: * Kuchni otwartej na salon * Salonu z jadalnią z oknem na stronę zachodnią.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł650 m² 1 229,23 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Zabytkowy dworek na sprzedaż w Chełmońcu pod Kowalewem Pomorskim Na sprzedaż unikalny, zabytkowy dworek z XVIII wieku, położony w urokliwym Chełmońcu, w pobliżu doliny rzeki.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 080 000 zł350 m² 5 942,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:322 m²

Na sprzedaż kamienica w Bydgoszczy, dzielnica Okole. Tylko U nas! Oferujemy na sprzedaż kamienicę zlokalizowaną w bydgoskiej dzielnicy Okole. Budynek z 1939 roku o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

4 700 000 zł371,60 m² 12 648,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 670 m²

Konstancin - Jeziorna ul. Jesionowa piękna willa na sprzedaż Na przestronnej, kształtnej działce o powierzchni 1670 m2 w Konstancinie-Jeziorna na ul. Jesionowej znajduje się elegancka willa na.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł1 132 m² 79,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Poszukujesz swojej enklawy, gdzie znajdziesz ciszę, spokój, świeże powietrze, piękne krajobrazy, ale jednocześnie będziesz cały czas blisko cywilizacji? Zapraszam do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

112 000 zł1 500 m² 74,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

295 000 zł127 m² 2 322,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 015 m²

Marzysz o własnym domu, zanurzonym w zieleni łąk, w pobliżu pięknej rzeki Pisa mamy coś dla Ciebie! Oferujemy na sprzedaż dwa domy w stanie surowym otwartym. Nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł40,75 m² 19 607,36 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szukasz nieruchomości, która wyróżnia się na tle innych? Zapraszam na Drukarską 56 pod jeden z najbardziej prestiżowych adresów na wrocławskich Krzykach. To mieszkanie łączy nowoczesną.

Szczegóły ogłoszenia

10 500 000 zł5 038 m² 2 084,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

- nowa cena - Wyjątkowa oferta sprzedaży budynku biurowo-magazynowego wraz z halą magazynową w centrum Wrocławia (1163 mkw) oraz działką 5038 m2. Możliwość budowy nowego budynku biurowego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

620 000 zł110 m² 5 636,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:430 m²

Otyń, dom bliźniak, 110 m2, w stanie deweloperskim, sprzedam, 620 000 pln. Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej z poddaszem użytkowym i garażem w bryle budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł67,50 m² 5 481,48 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Głogów, mieszkanie, II piętro, pow 67,50 m2, piwnica 19,30 m2, sprzedam, 370 000 zł. Na sprzedaż ciepłe, słoneczne mieszkanie wraz z dużą piwnicą o łącznej powierzchni 86,80 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł126 m² 4 753,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Sława, dom, 126 m2, działka 15 arów, sprzedam, 599 000 zł. Na sprzedaż dom nie wymagający żadnego nakładu finansowego w zabudowie bliźniaczej z poddaszem użytkowym, o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

480 000 zł56,96 m² 8 426,97 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży bezczynszowego mieszkania z ogródkiem w inwestycji Apartamenty Gruntowa nowoczesnym i kameralnym osiedlu zlokalizowanym przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

425 000 zł63,63 m² 6 679,24 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania z ogródkiem w nowej, kameralnej inwestycji Słoneczny Zakątek, położonej w zielonej i spokojnej części Koszyc.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

384 300 zł42,70 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferujemy do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie w nowoczesnej, prestiżowej inwestycji deweloperskiej w Tarnowie - Tarnowskie Tarasy. Mieszkanie ma powierzchnię użytkową 42,7 m , znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł45,68 m² 8 734,68 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferujemy do sprzedaży 2-pokojowe, ustawne mieszkanie w niedawno zakończonej inwestycji deweloperskiej w Tarnowie - Wzgórze Ablewicza. Mieszkanie ma powierzchnię użytkową 45,68 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom, ul. Sosnowa

Morzyczyn,zachodniopomorskie

1 840 000 zł204,65 m² 8 991 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:956 m²

Biuro nieruchomości Szczecin - Krawiec Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą domu jednorodzinnego - pełna własność z kw, bez obciążeń hipotecznych. Dom o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

940 000 zł89,69 m² 10 480 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Biuro nieruchomości Szczecin - Krawiec Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z lokalem użytkowym [pełna własność] 3-pokojowy lokal niemieszkalny o powierzchni 89,69 m2, w układzie.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł37 m² 7 838 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Biuro nieruchomości Szczecin - Krawiec Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z lokalem niemieszkalnym [odrębna własność] Lokal usługowo-handlowy o powierzchni 37 m2, w układzie.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł1 421 m² 351,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy atrakcyjną ofertę sprzedaży działki budowlanej położonej w dynamicznie rozwijającej się części Poznania - Szczepankowo - Michałowo, przy ul. Bobrownickiej jako dojazdowej.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł1 000 m² 165 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działki objęte mpzp powierzchnia zabudowy 20% działki wysokość zabudowy mieszkaniowej 9m Wysokość zabudowy garażowej 7m szerokość elewacji frontowej budynku mieszkalnego do 16m Odległość.

Szczegóły ogłoszenia

1 445 000 zł153 m² 9 444,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 386 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Mam do zaoferowania piękny dom - 2 kondygnacje, 5 pokoi, w tym cztery sypialnie na poddaszu, jedna z prywatną łazienką i garderobą + jeden pokój.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł64,70 m² 6 955,18 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Szukasz mieszkania, które łączy komfort życia z doskonałą lokalizacją? Ta oferta to propozycja, która wyróżnia się zarówno funkcjonalnym układem, jak i świetnym otoczeniem do.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł98 m² 21 428,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Eleganckie mieszkanie w sercu Salwatora - 98 m Na sprzedaż wyjątkowe, klimatyczne mieszkanie o powierzchni 98 m , położone na 3 piętrze.