dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 206 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 206 ogłoszeń

399 000 zł22,65 m² 17 615,89 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Gotowiec inwestycyjny w nowoczesnym apartamentowcu na Woli idealny pod najem krótko- i długoterminowy. Najważniejsze atuty: kompaktowy, funkcjonalny układ duże okna świetne doświetlenie.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł3 001 m² 72,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Działka budowlana położona w malowniczej okolicy w pobliżu lasów i jeziora. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego podstawowe przeznaczenie terenu to zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł176 m² 1 017,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę przy ul. Troczewskiego w Kutnie, na przeciwko Urzędu Skarbowego. Powierzchnia 176 mkw. Aktualne warunki zabudowy budynku usługowo mieszkalnego w zabudowie zwartej. Piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

885 870 zł65,62 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 090 000 zł95 m² 11 473,68 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Witam Serdecznie! Prezentuję Państwu dwupoziomowy apartament w centrum Kartuz - idealny dla rodziny lub inwestora! Centrum Kartuzy Cena 1090 000 zł 95 m | 5 pokoi | 2 miejsca postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł46 m² 10 326,09 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem Opole, os. Zwm (armii Krajowej) Na sprzedaż komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni ok. 46 m , położone na 10.

Szczegóły ogłoszenia

509 000 zł59,30 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1958

Łazienka świeżo po remoncie: nowy bojler elektryczny Nowoczesna kabina prysznicowa Oddzielne wc reszta mieszkania: drewniany parkiet na podłogach (klimat!) Okna plastikowe (cicho i ciepło).

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł2 570 m² 147,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 25,7 ara położona przy drodze asfaltowej w Wadowicach Górnych, w sąsiedztwie lasu. Na działce znajduje się fundament pod budynek typu:dom weselny- pozwolenie na.

Szczegóły ogłoszenia

2 750 000 zł200 m² 13 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 405 m²

Dom plus budynki na działalność - nowa cena Dom o pow. 200 m 2 położony na zabudowanej działce 5405 m 2 w m. Kotliska pod Kutnem. Stan domu oceniany jako bardzo dobry, wyposażenie.

Szczegóły ogłoszenia

497 000 zł954 m² 520,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Z przyjemnością prezentuję Państwu atrakcyjne działki budowlane na sprzedaż, położone w Zawadach, w cichej i spokojnej okolicy. To doskonała propozycja dla osób poszukujących miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Piechowice

Piechowice,dolnośląskie

1 100 000 zł346 m² 3 179,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:695 m²

Dwa lokale mieszkalne w doskonałej lokalizacji w Piechowicach, idealne pod inwestycję! Doskonała okazja na stworzenie dochodowego biznesu, gdyż jeden lokali można podnajmować. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł4 025 m² 86,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

*zdjęcia należą do właściciela oferty Gaj gm. Mogilany - działka inwestycyjna o pow. 40 ar. Działka inwestycyjna o pow. 40 ar. położona w miejscowości Gaj przy ul. Maryjnej.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł60,75 m² 7 390,95 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Drugi etap inwestycji Nova Bursztynova to zupełnie nova odsłona przy ul. Jarzębinowej w Kobylnicy. Tym razem z myślą o Osobach, które marzą o własnym mieszkaniu w kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

785 520 zł4 364 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Tylko U nas! nieruchomość: przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa położona w odległości 18 km od Gdańska, pomiędzy autostradą A1 i drogą krajową nr 91. Teren płaski,.

Szczegóły ogłoszenia

220 500 zł630 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana | 630 m media | droga gminna rola galicowa | szaflary atrakcyjna działka pod zabudowę W dogodnej lokalizacji Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 630 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

401 665 zł73,03 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Do sprzedaży dwa mieszkania zlokalizowane na poddaszu zabytkowej kamienicy zlokalizowanej 10 minut od centrum Żyrardowa. Mieszkanie 1 - 59,21 m2 - salon z miejscem na aneks kuchenny, 2 sypialnie,.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł6 062 m² 27,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w miejscowości Jasionna gmina Głowno o powierzchni ok. 6062 m2. Działka znajduje się w centrum wsi Jasionna przy drodze asfaltowej. Atuty nieruchomości: - spora.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł53 m² 10 924,53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni 53 m , położone na 1. piętrze w budynku mieszkalnym. Lokal jest jasny, dobrze rozplanowany i gotowy do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 000 zł5 000 m² 1 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną położoną w Ożarowie Mazowieckim o powierzchni blisko 5000 m2. Można dokupić sąsiednie działki, co daje sumarycznie 1,8 ha gruntu świetne.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł50,73 m² 8 653,66 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Optima zaprasza Państwa na prezentacje mieszkanie w poszukiwanej części miasta. Lokal znajduje się na 1 piętrze wieżowca na osiedlu Zabobrze III. Powierzchnia mieszkalna wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł2 042 m² 210,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz działki w spokojnej okolicy, a jednocześnie dobrze skomunikowanej z centrum Rzeszowa? Ta oferta to idealna propozycja dla inwestora lub osoby planującej budowę wymarzonego domu -.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł240 m² 3 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:250 m²

Dom Z garażem I pełnym podpiwniczeniem - os. Słowińskie, słupsk Na sprzedaż środkowy segment w zabudowie szeregowej o funkcjonalnym układzie, położony na Osiedlu Słowińskim.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł3 182 m² 113,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Przedstawiamy Państwu atrakcyjną działkę rolno-budowlaną o powierzchni 3182m , zlokalizowaną w miejscowości Jordanów, gmina: brzeziny. To doskonała propozycja dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Maszkowo

Maszkowo,zachodniopomorskie

199 000 zł6 300 m² 31,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka 0,63 ha Maszkowo koło Koszalina Atrakcyjna działka o powierzchni 6300 m2 położona w miejscowości Maszkowo koło Koszalina. Na nieruchomości obowiązuje Miejscowy Plan Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł1 468 m² 64,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ofertą sprzedaży są działki w miejscowości Pęzino: - 47/3 o powierzchni 2638 m2 w cenie 95 000 zł (cena za działkę nr 47/3 liczona jest tylko za część budowlaną działki tj. 1444.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

541 623 zł31,84 m² 17 010,77 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

null zakup bez prowizji, bez podatku pcc 2%. Zapraszam do kontaktu   Na sprzedaż nowe mieszkanie w inwestycji deweloperskiej przy ul. Bociana. Strategiczna lokalizacja w bliskości.

Szczegóły ogłoszenia

459 999 zł84 m² 5 476,18 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

To mieszkanie dla osób, które chcą wejść i od razu poczuć się u siebie , bez stresu związanego z remontem i dodatkowymi kosztami. Przestrzeń, funkcjonalność i lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł49 m² 6 714,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta na wyłączność-tylko U nas! 0% prowizji od kupującego! Oferuję do sprzedaży mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 48,5m2 w Bydgoszczy na osiedlu Szwederowo przy ulicy T.Czackiego.

Szczegóły ogłoszenia

Kawalerka Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

174 000 zł25 m² 6 960 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż przytulne, mieszkanie o powierzchni 25 m , położone na parterze w odrestaurowanej kamienicy. Budynek przeszedł generalny remont, w ramach którego wymieniono.

Szczegóły ogłoszenia

2 590 000 zł129,20 m² 20 046,44 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Olsztyńskie Centrum Nieruchomości prezentuje elegancki, w pełni wyposażony apartament w doskonałej lokalizacji - z widokiem na park, rzekę i Stare Miasto. Nieruchomość wykończona.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł1 500 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Hot oferta! dostępna tylko I wyłącznie W biurze pepperhouse! Na sprzedaż działka w miejscowości Kłodawa gmina Trąbki wielkie. Atuty: - 5 km do Pruszcza Gdańskiego - 20 km do Gdańska -.

Szczegóły ogłoszenia

845 000 zł51 m² 16 568,63 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Wyjątkowe, przytulne mieszkanie z klimatem położone w sercu Pragi-Południe jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Warszawy cenionej za świetną komunikację z centrum,.

Szczegóły ogłoszenia

125 100 zł26,80 m² 4 667,91 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1939

Prezentujemy Państwu na sprzedaż kawalerkę zlokalizowaną na 2 piętrze w spokojnej okolicy Jaworzyny Śląskiej! Na powierzchnie mieszkania składa się salon, kuchnia oraz łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł289 m² 6 747,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować ofertę zakupu budynku domu jednorodzinnego o powierzchni 289 m2 w Tomaszowicach pod Krakowem. Lokalizacja: lokalizacja łączy idealnie spokój domu na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

577 040 zł72,13 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:parter/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Z przyjemnością prezentuje na sprzedaż już gotowe dla nowego właściciela 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 72,13 m2 w stanie deweloperskim Z ogrodem 52,32 m2, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

1 780 000 zł238,50 m² 7 463,31 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

NA sprzedaż - lokal handlowo-usługowy | częstochowa, ul. Krakowska | projekt na rozbudowę O ferujemy do sprzedaży lokal handlowo-usługowy zlokalizowany w Częstochowie przy ul. Krakowskiej ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

566 800 zł56,68 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

7.Dzielnica-Głowackiego to kolejny sochaczewski projekt doświadczonego i rzetelnego warszawskiego dewelopera VFM Real Estate, który charakteryzują nowoczesne rozwiązania, wysoka jakość wykonania,.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł49,19 m² 5 590,57 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Prezentuję widne, ciepłe, dobrze nasłonecznione mieszkanie o powierzchni 49,19m2 w Świerklańcu na 2 piętrze 2 piętrowego bloku. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, jeden pokój pełni.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł160 m² 2 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:965 m²

Sprzedam nieruchomość o łącznej powierzchni 965 m2 zlokalizowaną w pobliżu centrum Lichenia Starego. Działka gruntu zabudowana dwukondygnacyjnym budynkiem mieszkalnym o pow. zabudowy 125.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł140 m² 3 421,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 794 m²

Jeżeli chcesz zamieszkać w magicznym miejscu, wśród natury i przyrody to miejsce jest dla Ciebie. Na sprzedaż dom o konstrukcji drewnianej, który zapewni Tobie i Twojej rodzinie.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł1 300 m² 76,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Atrakcyjna oferta! Działki budowlane w Łagodzinie przy ul.Optymistycznej,Tajemniczej o powierzchni od 1100m2 i 1300m2.możliwość łączenia. Na działkę wydane są warunki zabudowy na.