dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 308 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 308 ogłoszeń

749 000 zł220 m² 3 404,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:796 m²

Prezentujemy bardzo obszerny dom z dużym potencjałem w pobliżu centrum Niepołomic. Lokalizacja - nieruchomość znajduje się w Niepołomicach przy ulicy Na Tamie. Bardzo szybko dojedziemy.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł140 m² 64,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 039 m²

Biuro Estaton ma przyjemność zaprezentować Państwu dom zlokalizowany przy ul. Św. Walentego w Rzeszowie Dom wolnostojący ma powierzchnię 160 m2 i leży na ponad 20 ar pięknej widokowej.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł36,74 m² 6 804,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Opiekun oferty: monika Bistuła tel.:   Otoczenie nieruchomości: Nieruchomość położona jest w południowo-wschodniej części miasta w dzielnicy Widzew, na osiedlu Zarzew (rejon ul.

Szczegóły ogłoszenia

192 000 zł1 500 m² 128 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu działkę budowlaną w miejscowości Błonie k./ Prażmowa. Zostały już tylko trzy działki Działka dla osób ceniących sobie ciszę i spokój. Nie.

Szczegóły ogłoszenia

399 004 zł1 278 m² 312,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

W naszej ofercie działka z widokiem na Jezioro usytuowana w miejscowości Wicko (gm. Międzyzdroje) Działka na wzgórzu o powierzchni 1278 m2 z Miejscowym Planem Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł33,60 m² 5 922,62 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Numer oferty w biurze 6958 Mieszkanie do generalnego remontu Polecamy do sprzedania jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 33,6m2 znajdujące się na pierwszym piętrze w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 814 zł53,38 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Oferta dostępna W pepper house! Przedstawiam Państwu mieszkanie zlokalizowane w Gdańsku, na ulicy Rytelskiej, które zachwyci każdego miłośnika natury. Atrakcyjna nieruchomość, do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Bartki

Bartki,warmińsko-mazurskie

1 200 000 zł15 763 m² 76 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Wyjątkowa nieruchomość w Bartkach, gmina Kozłowo, woj. warmińsko-mazurskie. Działka o powierzchni 1,5763 ha zabudowana domem mieszkalnym z przybudowaną częścią.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł142 m² 2 253,52 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Polecamy Państwu do kupna lokal handlowo-usługowy znajdujący się na parterze w Trzebiatowie, o powierzchni 142 m 2. Do lokalu prowadzi wejście od głównej ulicy, gdzie znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł2 924 m² 1 022,57 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 924 m²

Przedmiotem sprzedaży jest funkcjonalny obiekt handlowo magazynowy o łącznej powierzchni użytkowej 990,52 m , położony w Stargardzie, zaledwie kilkanaście minut od Szczecina.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł125,38 m² 7 170,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej- idealne miejsce dla Twojej rodziny! Dostępne od zaraz! Lokalizacja: szczecin, płonia Opis: - dom w zabudowie bliźniaczej- dostępne dwa lokale o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł2 000 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ustawna działka 20 ar w Tomaszowicach - niepowtarzalny widok dzięki położeniu na wzniesieniu Pięknie położna nieruchomość z doskonałym dojazdem do Lublina, nałęczowa oraz trasy szybkiego.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł1 500 m² 433,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność! Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 15 arów w miejscowości Rząska przy ulica Topolowej. Lokalizacja: rząska położona jest nieopodal Krakowa. W okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł1 700 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania zalesiona działka budowlana w Tartak Brzózki , gm. Radziejowice, pow. Żyrardów. Powierzchnia 1700 m2. Świetna lokalizacja, cisza i spokój, z jednej strony drogi.

Szczegóły ogłoszenia

714 000 zł49,30 m² 14 482,76 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Okolica: doskonały punkt. Budynek stoi w samym środku osiedla. Tuż obok znajduje się duży sklep, wkoło liczne usługi, szkoły, przedszkola. Do awf około 1 km, podobna odległość dzieli nas od.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł870 m² 1 149,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania dwie działki położone na Warszawskiej Białołęce przy ulicy Echa Leśne, powierzchnia mniejszej działki 870mkw wymiary 32x27 z wjazdem z drogi wewnętrznej gminnej od północy.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł57 m² 6 578,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:398 m²

Weremień gmina Lesko, na sprzedaż budynek rekreacyjny całoroczny Przedmiotem sprzedaży jest budynek rekreacji indywidualnej o pow. użytkowej 57 m2 położony na działce o pow. 398 ar Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł5 433 m² 41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Do kupienia obszar budowlano - rolny 54,33ar położony w Żarnówce ok. 8,5km od Makowa Podhalańskiego. W skład tej oferty wchodzi obszar budowlano- rolny położony w przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

571 500 zł64,70 m² 8 833,08 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mamy do zaoferowania trzypokojowe mieszkanie, położone na parterze w centrum miasta przy ul. Mickiewicza 11 w Olsztynie. Do mieszkania przynależy garaż za dodatkową opłatą. Wjazd na posesję.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł1 000 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

*** doświadczenie wiedza profesjonalizm *** licencjonowany pośrednik to gwarancja bezpiecznej transakcji Polecam na sprzedaż działkę znajdującą się nieopodal Jeziora Wielkiego w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł178,30 m² 4 206,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:519 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty: jezioro Gowidlińskie w odległości 100m widok na jezioro.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Wielebnów,świętokrzyskie

58 500 zł900 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 9 arów, położona w miejscowości Wielebnów, powiat kielecki. Najważniejsze informacje: powierzchnia: 9 arów wymiary: 17 m x 56.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 269 000 zł167,50 m² 7 576,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:660 m²

1 269 000 zł | przedsprzedaż | 167 m2 | lokal W budynku jednorodzinnym dwulokalowym | borowina | gmina konstancin - jeziorna bez podatku pcc! zakup bezpośrednio od dewelopera! wpłaty poszczególnych.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł144,19 m² 11 783,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:411 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu jednorodzinnego położonego w Łazach (gm. Lesznowola) na granicy z Magdalenką Dane techniczne: dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł5 100 m² 882,35 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Budyneki produkcyjne o powierzchni użytkowej 5100m2 działka 29266m2 tylko u nas oferta na wyłączność Radymno ul. Złota Góra opis nieruchomości : Działki pod planem.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł950 m² 115,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Krystian stańczyk Agent prowadzący   Na sprzedaż działka budowlana Hecznarowice Nr działki: 1669/77 "a" Oferujemy atrakcyjną działkę budowlaną położoną w miejscowości Hecznarowice.

Szczegóły ogłoszenia

158 550 zł1 057 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka 1057 m z widokiem na pradolinę Łeby - Wicko, 10 km od morza Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowej nieruchomości gruntowej położonej.

Szczegóły ogłoszenia

1 549 000 zł200 m² 7 745 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu przepiękny dom w otulinie Puszczy Kampinoskiej - zaledwie 15 km od centrum Warszawy. Nieruchomość Dom został wybudowany z dbałością o każdy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

465 291 zł27,21 m² 17 100 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Start sprzedaży! Funkcjonalne mieszkania 27-109 m + prywatne ogródki Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje wyjątkową, kameralną inwestycję zlokalizowaną w zielonej części Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Bobolice

Bobolice,zachodniopomorskie

299 000 zł239 m² 1 251,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:804 m²

Przedstawiamy Państwu przestronny budynek mieszkalno-usługowy o powierzchni 239,60 m2, usytuowany na działce liczącej 804 m2. Ta wyjątkowa nieruchomość stanowi doskonałą propozycję dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł50,20 m² 12 529,88 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 pokoje Z osobną kuchnią Z balkonem! do remontu! lokalizacja: nieruchomość położona w bardzo dobrze skomunikowanej dzielnicy Czyżyny na os.2 Pułku Lotniczego. Osiedle dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł52,43 m² 7 991,61 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Oferujemy wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 52,43 m, zaprojektowane z dbałością o każdy detal przez projektanta wnętrz. To idealna propozycja dla osób ceniących komfort, estetykę.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł1 000 m² 690 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana położona w Szczyglicach (gm. Zabierzów). Teren na wzniesieniu, nachylony na południe z ładnymi widokami na okolicę. Przybliżone wymiary to 37m na 27m. Działka znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł52 m² 27 884,62 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zespół Annderson oferuje na sprzedaż wyjątkowy lokal handlowo-usługowy o powierzchni całkowitej ok. 52 m2, położony w prestiżowej lokalizacji w centrum Krakowa przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł204 m² 4 411,76 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Polecamy na sprzedaż lokal usługowy położony w centralnej części miasta. Wejście z ulicy, parter, ogrzewanie i ciepła woda z pieca gazowego 2 funkcyjnego. Powierzchnia całkowita.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Roby

Roby,zachodniopomorskie

639 000 zł120 m² 5 325 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:755 m²

Na sprzedaż niepowtarzalny dom o wyjątkowej architekturze i położeniu w Robach! Główne atuty nieruchomości: dom gotowy do zamieszkania Po generalnym remoncie Niskie koszty ogrzewania.

Szczegóły ogłoszenia

200 420 zł911 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowe miejsce dla wyjątkowych osób! okazja Działka w bardzo atrakcyjnej lokalizacji Miłoszyce ( w Gm. Jelcz- laskowice) to niewielkie, spokojne miasteczko obecnie niezwykle popularne.

Szczegóły ogłoszenia

379 900 zł35,58 m² 10 677,35 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Wyremontowane 2-pokojowe mieszkanie z widokiem na zieleń | Osiedle Młodych | 35,58 m + komórka lokatorska 3,71 m Najważniejsze informacje Lokalizacja: osiedle Młodych Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

2 691 520 zł16 822 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Hot oferta tylko W pepper house! Wyjątkowa działka budowlana 16 822 m | ul. Spokojna, rąb Przestrzeń, natura i niepowtarzalny klimat - luksus w zgodzie z przyrodą Do nabycia.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 200 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Professional Nieruchomości Lisowski siedziba- zgierz ul. 1 maja 3 Przedstawia ofertę sprzedaży działki o pow. 1200m2 w miejscowości Mikołajew z gotowym projektem na dom o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł860 m² 2 906,98 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż nieruchomość składająca się z 2niezależnych budynków: usługowo- biurowy oraz rozpoczęta budowa budynku mieszkalnego usytuowanych na 2 osobno wydzielonych działkach plus 3 działka.