dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 286 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 286 ogłoszeń

Rynek pierwotny

432 738 zł49,74 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Lokalizacja w okolicy Centrum Handlowego "sukcesja", alei Politechniki, politechniki Łódzkiej, 1500m ul. Piotrkowskiej oraz obok Parku Poniatowskiego Mieszkania oraz miejsca w hali garażowej.

Szczegóły ogłoszenia

107 082 zł73,77 m² 1 451,57 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach posiada w swojej ofercie nieruchomość położoną w woj. śląskim, w powiecie Ruda Śląska przy ul. Zabrzańskiej 10/6.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Olkusz,małopolskie

285 000 zł36 m² 7 916,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

DO sprzedania mieszkanie O powierzchni 36 M2 W ścisłym centrum olkusza Mieszkanie znajduje się przy ulicy Fr. Nullo w ładnym, zadbanym bloku na 2 piętrze. Mieszkanie ma duży potencjał.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł41,10 m² 8 515,82 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do sprzedaży lokal użytkowy w Radomiu w bardzo dobrej lokalizacji w Śródmieściu przy ulicy Wąskiej, w najbliższym otoczeniu między innymi : pasaż handlowo-usługowy, urząd Miasta.

Szczegóły ogłoszenia

275 458 zł32,03 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 1 pokojowe o pow. 32,03 m 2 z balkonem na Osiedlu Lotników II. Przedmiotem sprzedaży jest funkcjonalne mieszkanie w stanie deweloperskim. Gwarancja ceny Dewelopera! Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł90 m² 2 777,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:675 m²

Siedlisko z potencjałem Jałówka, gm. Sokółka Na sprzedaż urokliwe siedlisko położone w miejscowości Jałówka, w otoczeniu wiejskiej zabudowy, z dogodnym dojazdem asfaltową.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł127,21 m² 4 865,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:118 m²

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży kamienicy dwu-lokalowej po remoncie kapitalnym o pow. całkowitej 127,21 m2 usytuowanej w centrum Chojnowa. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł65 m² 20 769,23 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Apartament 200 m od plaży Krynica Morska Na sprzedaż apartament inwestycyjny 65 m w prestiżowym kompleksie Aparthotel Margo w Krynicy Morskiej. Tylko 200 metrów od plaży! Mieszkanie:.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Koło,wielkopolskie

550 000 zł250 m² 2 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:947 m²

Inwestycyjna perełka blisko centrum Koła nieruchomość z potencjałem komercyjnym i mieszkaniowym na sprzedaż. Jeśli szukasz budynku, który będzie Twoim domem, miejscem pracy.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł47,94 m² 7 697,12 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 2 pokojowe W stanie deweloperskim - ul. Taśmowa lokalizacja Mieszkanie położone jest przy ul. Taśmowej w Gorzowie Wielkopolskim, w nowej inwestycji cenionego dewelopera rebud.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

495 772 zł60,46 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zamieszkaj w Nowym Dworze Gdańskim, popularnej miejscowości łączącej centrum Polski z plażami Mierzei Wiślanej. Nowy Dwór Gdański to niewielkie miasteczko z niespełna 10 tys.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł49,80 m² 13 634,54 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego apartamentu położonego w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji Kołobrzegu. Idealne miejsce zarówno do zamieszkania na.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł41,50 m² 15 156,63 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Bielany I 2 pokoje I Loggia I Zieleń I Metro opis nieruchomości: mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 10 piętrowym budynku z lat 70. Ciche i jasne, z ekspozycją.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

484 694 zł54,46 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

W sprzedaży mieszkania z drugiego etapu inwestycji deweloperskiej na północnym wschodzie Rzeszowa w dzielnicy Załęże! Wybudowane zostało sześć dwupiętrowych budynków mieszkalnych.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł43,97 m² 10 006,82 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-4 (3 pokoje z kuchnią) o powierzchni 43,97 m położonego na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł34 m² 7 058,82 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż kawalerka na parterze z osobnym wejściem w Lidzbarku Warmińskim. Mieszkanie znajduje się przy ulicy Wyszyńskiego. Na powierzchnię użytkową wynoszącą 33,5 m2 składają się.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł45,64 m² 6 463,63 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokalizacja Mieszkanie położone jest w Śródmieściu Gorzowa Wielkopolskiego, w spokojnej, zielonej i bardzo dobrze skomunikowanej części miasta. W najbliższej okolicy znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł51 m² 17 647,06 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Mam zaszczyt zaprezentować Państwu mieszkanie w centrum Muranowa, idealne dla singla, pary bądź jako inwestycja na wynajem. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w samym centrum Muranowa. Kilka.

Szczegóły ogłoszenia

209 000 zł37,92 m² 5 512 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,92 m2. Lokal znajduje się na 1 piętrze 4 piętrowego bloku w Wodzisławiu Śląskim przy ul. Wojska Polskiego. Układ pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł90,97 m² 9 882,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Nowoczesny I komfortowy apartament Z 2 tarasami W tarnowskich górach ul. Siwca Na sprzedaż apartament o powierzchni 90 ,97 m2, usytuowany na III piętrze IV piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł43,34 m² 31 149,05 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1776

Apartament loftowy w Bulwarze Staromiejskim, to gotowa inwestycja w centrum Wrocławia. Na sprzedaż wyjątkowy apartament typu loft z antresolą, położony w prestiżowym kompleksie przy.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł3 200 m² 102,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trójkąt

Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę w Mórce (pow. śremski, gmina Śrem) o powierzchni 3200 m2. Działka częściowo zabudowana budynkiem gospodarczym z częścią mieszkalną. Dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

922 000 zł136 m² 6 779,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Na sprzedaż 1/2 bliźniaka ok. 136m2 Chylice, gm. Jaktorów | działka ok. 700 m Oferujemy na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w spokojnej i zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł91,94 m² 9 778,12 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2009

Poszukujesz nowoczesnego mieszkania bez konieczności remontu? Ta oferta jest dla Ciebie! Polecam na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie. Możliwość zakupu pod wynajem na pokoje w cenie od.

Szczegóły ogłoszenia

101 900 zł1 019 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 000 zł111 m² 6 747,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:223 m²

Przedsprzedaż wyjątkowa oferta cenowa! Tylko teraz, w ramach przedsprzedaży, moduł numer 4 dostępny jest w promocyjnej cenie! Szukasz miejsca, w którym poczujesz się naprawdę.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł88 m² 15 795,45 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Przestronne i jasne mieszkanie, które wygląda jeszcze lepiej w rzeczywistości niż na zdjęciach. blaty w kuchni i łazience z odpornego Corianu wysokiej klasy drzwi wewnętrzne.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł2 385 m² 691,82 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:2 134 m²

Bełchatów, nieruchomość usługowo-biurowa na sprzedaż. Agencja Nieruchomości wgn oferuje do sprzedaży nieruchomość usługowo-biurową o łącznej powierzchni 2.385 m2, położoną w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł71,01 m² 7 027,18 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1988

Zapraszam do zapoznania się z przestronnym, rozkładowym mieszkaniem czteropokojowym, zlokalizowanym w sercu Lublina, przy ul. Szkolnej. Układ mieszkania: salon 3 pokoje kuchnia (oddzielna, widna).

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł180 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Biuro nieruchomości Invest Home prezentuje dom położony w miejscowości Skórzno, gmina Fabianki. Ta lokalizacja to świetny wybór dla rodzin ceniących sobie spokój z daleka od zgiełku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

639 000 zł57,14 m² 11 183,06 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie na nowoczesnym, kameralnym osiedlu przy ul. Waniliowej we Wrocławiu. To idealna propozycja dla osób szukających komfortu, spokoju oraz dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

509 000 zł59,32 m² 8 580,58 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie 3 pokojowe z ogródkiem, miejscem postojowym i komórką lokatorską. Prezentujemy Mieszkanie 3 pokojowe o pow. 54,12 m2, położone na parterze w IV kondygnacyjnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł18 273 m² 35,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży urokliwie położona działka rolna o powierzchni ponad 1,8 ha położone w miejscowości Kamionka w gminie Radziejowice. Na działce znajduje się skrzynka elektryczna oraz.