dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 317 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 317 ogłoszeń

82 000 zł41,40 m² 1 980,68 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach posiada w swojej ofercie nieruchomość w woj. śląskim, w powiecie lublinieckim, gminie Herby przy ul. Lublinieckiej 5.

Szczegóły ogłoszenia

132 000 zł1 018 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy Państwu działkę budowlaną o powierzchni 10,18 ara zlokalizowaną w malowniczej Brzezince , gmina Brzeźnica. Nieruchomość objęta jest miejscowym planem zagospodarowania zgodnie.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł3 139 m² 79,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz miejsca, w którym odpoczniesz od zgiełku miasta? Na sprzedaż działka o powierzchni 3139 m w miejscowości Wysoka, gmina Lubiszyn w otoczeniu natury, tuż przy lesie.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł50,45 m² 5 450,94 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność - dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Mieszkanie 2 pokojowe z balkonem z pięknym widokiem na panoramę miasta. Mieszkanie usytuowane jest przy.

Szczegóły ogłoszenia

338 000 zł49,42 m² 6 839 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie (lokal mieszkalny) o pow. 49,42m2, położony na IV piętrze w budynku mieszkalnym w Nowym Sączu zlokalizowanym na os. Barskie przy ul. Broniewskiego w okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł106 m² 4 056,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 534 m²

Oaza spokoju w sercu lasu - wyjątkowy dom w Ostrowie (gm. Aleksandrów) Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży niezwykle urokliwej nieruchomości położonej w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł12,45 m² 15 983,94 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro Rakowska nieruchomości prezentuje Państwu kawalerkę z widokiem na góry, położoną na II p. kamienicy w Karpaczu. Na powierzchnię 12,45 m2 ( skosy, po podłodze ok.30 m2 ) składa się.

Szczegóły ogłoszenia

444 300 zł1 068 m² 416,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Rezerwacja działki Działki budowlane pod zabudowę jednorodzinną w Nieborowicach. Główne atuty nieruchomości: dobra ekspozycja na strony świata na nowym osiedlu bliskość terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 150 000 zł138 m² 8 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:593 m²

Biuro Reformacka Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego domu wolnostojącego z garażem w bryle budynku, o pow. użytkowej 138 m2. Dom wybudowany został wg.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł3 600 m² 76,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaprezentować Państwu, działkę budowlaną pod zabudowę jednorodzinną (wolnostojącą lub bliźniaczą) - usługową - w miejscowości Czerna k.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł59 m² 8 983,05 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 59 m2 znajdujące się przy ul. Harcerskiej w dzielnicy Ligota w Katowicach. To idealna propozycja dla osób ceniących świetną komunikację,.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł11 130 m² 56,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Wyłączny opiekun oferty: jakub Wantrych Licencja pfrn nr   Oferta sprzedaży działek blisko lasu oraz plaży! Działki rolne z możliwością wydania warunków, zabudowy 2000 m w.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł246 m² 6 869,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:210 m²

Komfort życia, prestiżowa lokalizacja oraz niskie koszty eksploatacji. Wszystko w jednym-dom na Osowie cena 1 690 000 zł. Na sprzedaż komfortowy dom w zabudowie szeregowej położony.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł53,52 m² 11 117,34 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Prezentujemy wyjątkową nieruchomość położoną w Świnoujściu, w dzielnicy Przytór. Jeżeli marzyli Państwo o zakupie domu, a ceny nie pozwalały na zakup, to jest to idealny.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł155 m² 1 541,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

*** Spokój, przestrzeń i bliziutko miasta *** Dom jest pięknie położony. Wśród otwartej, spokojnej przestrzeni, a jednocześnie tak blisko miasta. W środku czeka świetny układ.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł7 400 m² 20,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Duża działka z warunkami zabudowy Budy Łańcuckie Jeśli szukasz przestronnej działki w spokojnej okolicy, z możliwością budowy domu i jednocześnie z dala od gęstej zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

50 000 zł979 m² 51,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż trzy atrakcyjne działki budowlane Lipka, powiat złotowski Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży trzech działek budowlanych położonych w spokojnej i malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł216 m² 3 930,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Rezerwacja! Przestronny dom bliźniak o powieżcni użytkowej 169 m2 na Polesiu - gotowy do zamieszkania! Na sprzedaż wyjątkowy dom typu bliźniak o powierzchni użytkowej 169 m , położony.

Szczegóły ogłoszenia

379 999 zł62,85 m² 6 046,13 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 63 m w kamienicy przy ul. Kołobrzeskiej w Katowicach Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 63 m , położone na 2. piętrze w 4-piętrowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł37,50 m² 4 666,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie z pięknym widokiem na zieleń. Oferujemy na sprzedaż przestronne, gustownie urządzone mieszkanie o powierzchni 37,5 m , zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

1 480 000 zł505 m² 2 930,69 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:garaż wolnostojący

Dwa budynki na jednaj działce. Atuty nieruchomości: - duża działka z ładnym ogrodem - duży dom + obiekt gospodarczo- usługowy - garaż na 2 samochody + kolejny garaż w bryle domu -.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł15 300 m² 19,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przedmiotem sprzedaży są dwie działki rolne położone we wsi Strzelewo, gmina Nowogard. Łączna powierzchnia 1,53 ha. Działka 0,94ha - oznaczona jako riva oraz psiii Działka 0,59ha - oznaczona jako.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 000 zł10 300 m² 286,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty jest nieruchomość gruntowa o powierzchni 10 300 m , zlokalizowana w miejscowości Glincz, w powiecie kartuskim, gmina Żukowo. Działka położona jest bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł1 108 m² 234,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Agnieszka imielska Agent prowadzący   Jeśli marzysz o miejscu na dom, w otoczeniu pól, lasu, z widokiem gór na horyzoncie i w sąsiedztwie domów jednorodzinnych to ta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

548 000 zł59,98 m² 9 136,38 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność przedstawić kolejną odsłonę inwestycji w okolicy ul. Lwowskiej w Rzeszowie - osiedle mieszkań z zabudowie szeregowej, dwulokalowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 795 000 zł63 m² 28 492,06 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Piękny 2 pokojowy apartament blisko morza - sopot Zapraszamy do zapoznania się z ofertą pięknego apartamentu na ulicy Ceynowy w Sopocie. Dwupokojowy 63 m 2 z odrestaurowaną werandą.

Szczegóły ogłoszenia

343 000 zł11 450 m² 29,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Gmina Pokrzywnica, miejscowość Obręb. Do sprzedania duża działka 11 450 m2 w lesie z piękną polaną. Rolne R- 0,56 ha, pastwiska Ps - 0,55 ha. Działka o wymiarach 43 X 273 m,.

Szczegóły ogłoszenia

319 550 zł930 m² 343,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Lokalizacja: mójcza, gmina Daleszyce Powierzchnia: 913 m Cena: 319 550 zł Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 913 m , położona w miejscowości Mójcza, zaledwie kilka minut.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł33,74 m² 12 714,88 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Szukasz mieszkania, które łączy spokój, zieleń i komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

857 084 zł116,61 m² 7 350 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje na sprzedaż nowoczesną Inwestycję, która została zaprojektowana z myślą o nowoczesnym stylu architektonicznym połączonym z ekologicznymi.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Gronity,warmińsko-mazurskie

237 725 zł1 285 m² 185 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam atrakcyjną działkę o numerze ewidencyjnym 51/7 Obręb 4 Gronity o pow. 1285 m2, w Gronitach koło Olsztyna. Nieruchomość w obowiązującym miejscowym planie zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 390 000 zł355 m² 3 915,49 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:989 m²

Prezentuję ofertę sprzedaży atrakcyjnego kompleksu dwóch obiektów komercyjnych zlokalizowanych na działce o powierzchni ok. 10 arów w przemysłowej części Ciechanowa. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł140 m² 5 921,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Numer oferty w biurze 91-124 Polecam do sprzedania dom typu bliźniak podpiwniczony o powierzchni mieszalnej 140 m2 i budynek gospodarczy z garażem o pow. łącznej 80 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł67 m² 1 925,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:263 m²

Biuro nieruchomości Sverum prezentuje dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 65m2 znajdujący się w Żarkach blisko runku na ulicy Leśniowskiej. Usytuowany na działce o powierzchni 263.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł600 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Do sprzedaży kamienica blisko Centrum miasta o pow. około 600 m2 położona na działce 1000 m2. Budynek z cegły, 2 piętrowy. Na parterze znajdują się 3 lokale użytkowe, ogrzewane.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł79,41 m² 7 543,13 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Głogów małopolski | bezczynszowe | 3 pokoje | klimatyzacja W cenie | garaż | komórka lokatorska | rok budowy 2018 | 79,41 m2 uwaga: zółte oraz niebieskie ściany oraz niebieskie elementy sufitów.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł32 m² 9 343,75 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości Invest Home prezentuje Państwu mieszkanie o powierzchni 32m znajdujące się na drugim piętrze niskiego bloku w Centrum miasta Włocławek. Komfortowa przestrzeń w samym.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł72 m² 8 319,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Jeśli szukasz mieszkania, które daje swobodę aranżacji i dopasowania do Twoich potrzeb to właśnie ono. Przestronne 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Wilczyńskiego to idealne miejsce dla rodziny, pary.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł34 m² 23 529,41 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

W kamienicy z windą na 2. piętrze. Wygodne 2- pokojowe mieszkanie 34m2 z aneksem kuchennym i balkonem,. Okna zwrócone są na południe na cichą uliczkę Kirasjerów. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł306 m² 2 937,91 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:garaże w bryle budynku

Prezentujemy Państwu na sprzedaż duży wolnostojący dom dwukondygnacyjny z dwoma lokalami użytkowymi (usługowo/handlowo/gastronomicznymi) zlokalizowany we Wrześni na osiedlu Lipówka. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

631 625 zł40,75 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowa cena! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego mieszkania, zlokalizowanego w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Wrocławia, wojszyce. Inwestycja oferuje komfort,.