dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 317 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 317 ogłoszeń

Rynek pierwotny

799 097 zł37,42 m² 21 354,81 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Do sprzedania od dewelopera (bez podatku pcc) dwupokojowy apartament o powierzchni 37,42 m2 na warszawskim Mokotowie, w pobliżu Galerii Mokotów. Apartament składa się z: salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł126 m² 3 960,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:888 m²

Do sprzedaży prezentujemy pięknie położony dom usytuowany w bezpośrednim sąsiedztwie lasu o powierzchni 126m 2. Garaż jednostanowiskowy w bryle budynku. Dom usytuowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

4 999 999 zł554,73 m² 9 013,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:702 m²

Wynajęty i pracujący gotowiec inwestycyjny 20 pokoi, 60 łóżek wysokie roi doskonała okazja biznesowa we Wrocławiu! Dodatkowo przyznana dotacja na żłobek w wysokości 1 300 000 pln Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł1 319 m² 109,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działki w miejscowości Mystków, gmina Kamionka Wielka, powiat nowosądecki, województwo małopolskie. Nieruchomość jest objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego,.

Szczegóły ogłoszenia

292 007 zł47,87 m² 6 100 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy do sprzedaży lokal idealny pod gabinet lekarski, kosmetyczny, kancelarię lub biuro. Lokal o powierzchni 47,87 m2 usytuowany na 1 piętrze w budynku handlowo-usługowym. Dużym atutem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

337 575 zł32,15 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie o powierzchni 32,15 m2 położone na pierwszym piętrze w budynku z wystawą okien południowy wschód Na nieruchomość składają się: - pokój dzienny z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł118 093 m² 5,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Północ Nieruchomości Ełk prezentuje na sprzedaż 50-letni las brzozowo-sosnowy nieopodal Biebrzańskiego Parku Narodowego. Działka położona jest w województwie podlaskim , gminie Rajgród.

Szczegóły ogłoszenia

368 000 zł3 506 m² 104,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Działka budowlana w Kiersztanowie, położona w centrum malowniczych Mazur, w spokojnej okolicy, w otoczeniu przyrody, z niezakłóconym widokiem na jezioro Juno (pow. 380 ha).

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Krupin

Krupin,warmińsko-mazurskie

99 000 zł2 268 m² 43,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka z wz blisko Olecka Na sprzedaż działka o powierzchni 2268 m położona w miejscowości Kurupin zaledwie 8 km od Olecka. To idealna propozycja dla osób szukających spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

2 050 000 zł2 064 m² 993,22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż oferujemy nieruchomość przemysłową położoną w Szczytnie przy ul. Gnieźnieńskiej, w bezpośrednim sąsiedztwie Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Szczegóły.

Szczegóły ogłoszenia

1 155 000 zł69 m² 16 739,13 zł/m²

 

Piętro:12/19

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 3-pokojowe Z pięknym widokiem na brdę, znajdujące się na 12 piętrze, w nowym wieżowcu river tower. Nietuzinkowa oferta do zamieszkania, jak.

Szczegóły ogłoszenia

210 600 zł1 620 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż ładną działkę budowlaną o powierzchni 1620 m kw, położoną w Mezowie przy ulicy Bocznej, w nowej i spokojnej części miejscowości. Dla tego terenu.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł261,79 m² 5 725,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Dwa domy o łącznej powierzchni użytkowej ok 262m , 2100 m ogrodu i bliskość natury - Twój wielopokoleniowy azyl 45 min od Warszawy Marzysz o bezpiecznej przystani dla całej rodziny,.

Szczegóły ogłoszenia

392 000 zł4 000 m² 98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Wyłącznie w naszym biurze! Na sprzedaż oferujemy wyjątkową działkę budowlaną o powierzchni 40 arów, położoną w malowniczej miejscowości Pewel Wielka. To idealne miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

900 600 zł60,04 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

W ofercie biura blisko 100 inwestycji na terenie krakowa I okolic (0%) kupujący zwolniony jest Z podatku pcc (2%) / nowoczesne osiedle gotowe W III kwartale 2026 roku! / - biuro nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł100 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1902

Kupno tego mieszkania to doskonała inwestycja pod wynajem. Zapraszamy Inwestorów, a także Klientów chcących zamieszkać w tym mieszkaniu. Jeśli jesteś rodzicem i chciałbyś kupić.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł53,50 m² 12 317,76 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Przedstawiam Państwu ciekawą ofertę sprzedaży trzypokojowego mieszkania o powierzchni 53,50 m , znajdującego się na Bielanach, przy ulicy Wrzeciono 53a. Lokalizacja cicha (okna wychodzą na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

330 000 zł130 m² 2 538,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowego domu parterowego całorocznego o pow. 130 m2 - realizacja na terenie całej Polski na swoim gruncie. Dom 130 m2 Wersja parterowa z płaskim dachem.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł37 600 m² 45,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka rolna o powierzchni 3,76 ha, położona w malowniczej miejscowości Głodowo w gminie Liniewo, powiat kościerski. Nieruchomość wyróżnia się wyjątkowym.

Szczegóły ogłoszenia

Biurowiec, ul. Kolejowa

Gołdap,warmińsko-mazurskie

490 000 zł1 926 m² 254,41 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 178 m²

Budynek biurowy w centrum Gołdapi, tuż przy Rynku Miejskim. Nieruchomość obejmuje działkę nr 883/1 o powierzchni 2 178 m 2. Na ogrodzonym terenie znajduje się budynek biurowy.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn ogrodzony Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

2 400 000 zł605 m² 3 966,94 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala magazynowa o powierzchni 538 m2 w Toruniu! Hala magazynowa 538 m2 w Toruniu. Teren utwardzony kostką brukową, ogrodzony. Powierzchnia działki 3537 m2. Dojazd drogą utwardzoną, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

679 410 zł62,35 m² 10 896,71 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Kompleks składa się z trzech nowoczesnych budynków, oferujących mieszkania o różnorodnych powierzchniach, od 25 m do 103 m . Każde mieszkanie w kompleksie ma dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł52,71 m² 10 813,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, 2-pokojowego lokalu mieszkalnego o powierzchni 52,71 m , z pięknym widokiem na Plac Batorego. Opis nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Lubenia,podkarpackie

1 199 000 zł120 m² 9 991,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Tylko w ofercie Stoprocent Nieruchomości! Na sprzedaż wyjątkowy, nigdy niezamieszkały dom jednorodzinny o powierzchni 120 m , położony na przestronnej działce 22 ary w Lubeni k.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł65,24 m² 9 488 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja do 6 maja 2026! Do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie położone na 2 piętrze 4-piętrowego budynku przy ul. Gajowickiej, nieopodal Kruczej. Nieruchomość składa się z 3 niezależnych pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

1 020 000 zł10 138 m² 100,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana - Rembelszczyzna - 1km od granicy Warszawy i ul. Płochocińskiej 19m szer x 533m dł. Prąd, woda, gaz - w odległości 130m. W planie zagospodarowania przestrzennego -.

Szczegóły ogłoszenia

1 330 000 zł209,84 m² 6 338,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:912 m²

Na sprzedaż przestronny, piętrowy dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 136 m , usytuowany na dużej działce o powierzchni 912 m , znajdujący się w miejscowości Czerlejno,.

Szczegóły ogłoszenia

385 252 zł3 082 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni 3 082 m2, zlokalizowana w miejscowości Ciekoty, gm. Masłów. W Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego teren jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

753 118 zł48,96 m² 15 382,31 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowe mieszkania - prądnik biały, górka narodowa. W ramach kolejnego etapu inwestycji powstanie łącznie 236 mieszkań, ulokowanych w czterech budynkach o sześciu kondygnacjach naziemnych.

Szczegóły ogłoszenia

694 000 zł57,84 m² 11 998,62 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Kraków Mistrzejowice os. Piastów 3 pokoje 57,84 m Oferta skierowana do osób poszukujących 3-pokojowego mieszkania, które można urządzić według własnego pomysłu. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł2 238 m² 120,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 2238 m w Pile-Młyn, koło Gostycyna! Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego! Cicha i spokojna okolica! Blisko natury! Chciałabym zaprezentować Państwu piękną.

Szczegóły ogłoszenia

1 195 000 zł1 648 m² 725,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Marzysz o własnym domu w spokojnej i zielonej okolicy, a jednocześnie blisko Warszawy? Ta oferta jest dla Ciebie! Prezentujemy Państwu działkę budowlaną o powierzchni 1684.

Szczegóły ogłoszenia

178 200 zł1 320 m² 135 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Opiekun oferty: jakub Kruszyński   Nowy kompleks działek w zielonych Pisarzowicach koło Kamiennej Góry! Otoczenie nieruchomości: pisarzowice to wieś w gminie Kamienna Góra,.

Szczegóły ogłoszenia

118 000 zł142 m² 830,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna W centrum rakoniewic pod zabudowę mieszkaniowo-usługową Polecam na sprzedaż działkę w miejscowości Rakoniewice, w samym centrum miasta tuż przy Placu Powstańców.

Szczegóły ogłoszenia

3 499 000 zł30 500 m² 114 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Ligota Piękna | gm. Wiśnia Mała Na sprzedaż unikalny teren inwestycyjny klasy premium, położony w samym centrum Ligoty Pięknej. Nieruchomość objęta mpzp, oznaczona symbolem U/13 zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

456 000 zł71,20 m² 6 404,49 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 71,2 m , położone w Dąbrowie Górniczej Mydlice Południe. Lokal znajduje się na 2. piętrze w budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł291,46 m² 1 166,54 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż budynek handlowo-usługowy 290 m , ul. 3 maja, pińczów Cena: 340 000 zł Powierzchnia budynku: 290 m Powierzchnia działki: 766 m Lokalizacja: pińczów, ul. 3 maja Rodzaj.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł35 m² 9 142,86 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesne 2 pokoje przy Galerii Kasztanowej | 1. Piętro Na sprezdaż mieszkanie o powierzchni 35 m po kapitalnym remoncie, położone na pierwszym piętrze. Układ pomieszczeń: salon.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł130 m² 11 461,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:335 m²

Nowoczesny bliźniak w Ślęzie - gotowy do zamieszkania, tuż obok Zamku Topacz, tylko 3 km do granicy Wrocławia Mam Państwu do zaoferowania przestronny dom w zabudowie bliźniaczej z 2017r.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

608 000 zł53,14 m² 11 441,48 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta dostępna W biurze nieruchomości pepper house! Przedstawiam Państwu wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane ścisłego centrum gdańskiej dzielnicy Wrzeszcz, w miejscu, które zachwyci.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 384 600 zł161,14 m² 8 592,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:759 m²

Przedstawiam do sprzedaży atrakcyjną nieruchomość - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 161 m2, posadowiony na ładnej działce o powierzchni ok. 759 m2, w spokojnym rejonie. W ofercie.