dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 317 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 317 ogłoszeń

485 000 zł52 m² 9 326,92 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

** ul. Pałacowa ** centrum ** rondo lussy ** Serdecznie zapraszam na prezentację 2-pokojowego mieszkanie zlokalizowanego przy ul. Pałacowej w Białymstoku. Nieruchomość znajduje się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Kielce,świętokrzyskie

409 000 zł39,80 m² 10 276,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Oferta bez prowizji od kupującego! Tylko w home perfect. Posiadamy na sprzedaż słoneczne, rozkładowe mieszkanie z pięknym widokiem na panoramę miasta, usytuowane na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł1 002 m² 79,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka numer 232/3 z wydanymi warunkami zabudowy w Jezioranach to propozycja dla osób, które szukają miejsca pod budowę domu w spokojnej okolicy, a jednocześnie z dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Chotum,mazowieckie

769 000 zł156,05 m² 4 927,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:720 m²

Oferuję na sprzedaż nowoczesne domy jednorodzinne w miejscowości Chotum, gm. Ciechanów komfort, przestrzeń i natura! Oferuję na sprzedaż nowe domy jednorodzinne w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

81 540 zł906 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż działka budowlana W strzelęcinie (gm. Chodzież) Marzysz o budowie własnego domu - ta oferta jest dla Ciebie! Przedmiotem oferty jest działka budowlana o powierzchni 906.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

560 418 zł42,78 m² 13 100 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Złocień - nowoczesne osiedle mieszkaniowe Przedstawiamy wyjątkowe osiedle położone w południowo-wschodniej części miasta, które łączy nowoczesną architekturę, komfort mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom

Chełmce,wielkopolskie

610 000 zł174 m² 3 505,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Dom w atrakcyjnej lokalizacji, ok. 5 km od Kalisza w cichej i spokojnej okolicy na nowopowstającym osiedlu domków jednorodzinnych. Dom o pow. użytkowej 174 m2, pow. całkowitej ok 270.

Szczegóły ogłoszenia

954 000 zł86,34 m² 11 049,34 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Apartament klasy premium | Królewska - Piła, koszyce / Zielona Dolina W ofercie sprzedaży wyjątkowy apartament o powierzchni ponad 86 m , zlokalizowany w prestiżowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł25,13 m² 11 539,99 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Loftowy mikroapartament inwestycyjny | Bierutowska | roi Na sprzedaż nowoczesny mikroapartament o powierzchni 25,13 m , zlokalizowany przy ul. Bierutowskiej we Wrocławiu, w dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł93,20 m² 11 802,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 477 m²

Na sprzedaż urokliwy, murowany dom z 2007 roku wybudowany na podstawie projektu , Dom w Jagodach" archon. Położony jest na przestronnej działce o powierzchni 1477 m w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł414 m² 4 828,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przedstawiam Państwu obiekt, który może nadawać się pod przeróżne typy działalności. Świetnie sprawdzi się tutaj - Restauracja, przedszkole, żłobek, sala fitness, siłownia, sklep.

Szczegóły ogłoszenia

2 399 000 zł220 m² 10 904,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:870 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w Raszynie - Rybie. Duża, zagospodarowana działka o pow. 870 m2. Ogródek ładnie i starannie urządzony, z oczkiem wodnym. Powierzchnia domu 220 m2, rok.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł17 300 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Numer oferty w biurze 91-47 Polecam do sprzedaży działkę rolna pod zabudowę siedliskową o powierzchni 17300 m2 o wymiarach 49/350 m w kształcie prostokąta w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł2 063 m² 727,10 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 573 m²

Typ nieruchomosci: biurowo-techniczne. Powierzchnia budynków: 2063 m Powierzchnia gruntów: 1537 m Cena promocyjna netto: 1500 000 pln Działka o łącznej powierzchni 1537 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł36 m² 23 583,33 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

36 m | 2 pokoje | Śródmieście | Wyposażenie i piwnica w cenie Na sprzedaż funkcjonalne, w pełni wyposażone mieszkanie w samym sercu warszawskiego Śródmieścia, idealne do.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł46,42 m² 11 202,07 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

! oferta na wyłączność tylko W naszym biurze! Na sprzedaż mieszkanie położone przy ul. Strzałowej, na toruńskim lewobrzeżu. Usytuowane na 1piętrze w bloku z cegły z 2010 roku.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł52,82 m² 6 531,62 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulne i jasne mieszkanie o powierzchni 52,82 m , położone na parterze z indywidualnym wejściem bezpośrednio z ulicy. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

477 750 zł1 911 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki inwestycyjne ostrów wielkopolski | dojazd Z drogi publicznej | bez mpzp Na sprzedaż dwie sąsiadujące działki inwestycyjne położone na terenie miasta Ostrów Wielkopolski, w rejonie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Koszalin,zachodniopomorskie

650 000 zł113,60 m² 5 721,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:751 m²

Na sprzedaż 1/2 domu wraz z ogrodem 751 m2 oraz garażem w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji Koszalina, przy ul. Ferdynanda Ruszczyca. Jest to ciche i spokojne osiedle domów.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Glinno

Glinno,łódzkie

1 100 000 zł1 233 m² 892,13 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedania obiekt o pow. 1233 m2 na działce 3,7 ha w Glinnie gm. Warta Do sprzedania obiekt, duży budynek budowany z godnie z normami europejskimi, który do tej pory był.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł51 m² 8 235,29 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Dwupokojowe mieszkanie W centrum miasta! Bliskie odległości pozwolą na oszczędność bezcennego dziś czasu. Przedmiotem sprzedaży jest dwupokojowe mieszkanie, o powierzchni 51.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł1 113 m² 853,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż narożna działka na Bezrzeczu o powierzchni 1113 m2. W drodze pełne uzbrojenie. Wystawa ogrodu południowo-zachodnia. Plan zagospodarowania Zabudowa mieszkaniowa wielorodzinna.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł285,89 m² 6 121,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:222 m²

na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej - Kielce ul. Świerczyńska Ponad 30 zdjęć na stronie firmowej wojciechnalepa kropka pl Zobacz film na youtube, wyszukaj: na sprzedaż dom.

Szczegóły ogłoszenia

Kawalerka Sienna

Sienna,dolnośląskie

329 000 zł27,16 m² 12 113,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2004

Sprzedam apartament znajdujący się w Czarna Góra Resort. Umiejscowiony w sercu masywu Śnieżnika, w kompleksie obiektów noclegowych i apartamentowych. Ta lokalizacja zapewnia dostęp.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł46,41 m² 10 536,52 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

O sie dle w Dolinie Sanu | Parter | 46,41 m | Wykończone i w pełni wyposażone Na sprzedaż oferujemy komfortowe, w pełni wykończone i wyposażone mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z piwnicą Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

2 200 000 zł800,79 m² 2 747,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:18

 

Powierzchnia działki:251 m²

Startfragment Wyjątkowa kamienica w sercu Torunia - idealna inwestycja! Biuro Nieruchomości Blue Home z dumą prezentuje na sprzedaż gotycką kamienicę zlokalizowaną w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

521 850 zł34,79 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje inwestycję mieszkaniową położoną w spokojnej okolicy Wzgórz Krzesławickich, zapewniająca mieszkańcom wysoki standard życia oraz doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

685 700 zł2 005 m² 342 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka w Józefowie 2005 m2 Działka prostokątna, o wymiarach 20x100 m. Teren płaski, nie ogrodzony. Dostępne media prąd, gaz w odległości ok. 100 m, woda własna, szambo. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

1 670 000 zł91 m² 18 351,65 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Jeśli szukasz wyjątkowej nieruchomości nad morzem, z ogromnym potencjałem i niepowtarzalnym klimatem to mieszkanie w Brzeźnie, zaledwie 300 metrów od plaży, będzie idealnym wyborem.

Szczegóły ogłoszenia

65 000 zł1 000 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Gmina Miejsce Piastowe atrakcyjne działki Proponujemy do sprzedaży atrakcyjne działki z pięknymi widokami w rogach gm. Miejsce Piastowe o pow. 10 /11 ar. (37/31). Położone na wzniesieniu.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł80 m² 4 237,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:9 800 m²

Dom 3-pokojowy 80 m z dużym zapleczem gospodarczym blisko jeziora Na sprzedaż dom o powierzchni ok. 80 m , składający się z trzech pokoi, kuchni oraz łazienki. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł44,60 m² 8 049,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 44,6 m , usytuowane na 2. piętrze w 4-piętrowym bloku, zlokalizowane w samym centrum Lubina. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 079 000 zł147,90 m² 7 295,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Wyłącznie W naszym biurze - sprzedaż inwestycji "nova góraszka" Dom gotowy do zamieszkania! Brak prowizji od kupującego. Zakup bezpośrednio od dewelopera, kupujący nie płaci podatku pcc. Dom nr.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł750 m² 146,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Biuro Nieruchomości przedstawia działkę budowlaną na sprzedaż w miejscowości Roztoka gmina Dobromierz. Jest to wieś położona wzdłuż rzeki Nysy Szalonej na wysokości 225 325 m n.p.m.,.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł23 055 m² 32,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta wyłącznie w naszym biurze! Szczegóły pod nr   Do sprzedania kompleks siedmiu działek rolnych wielkości od 3005 do 3077m, wraz z drogą wewnętrzną o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł79,29 m² 9 458,95 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Nieruchomości Dudek prezentują Państwu ofertę apartamentu na sprzedaż w prestiżowej okolicy w Cieplicach Śląskich/ Jelenia Góra. Apartament znajduje się na drugim piętrze 6 lokalowego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

540 000 zł63,77 m² 8 467,93 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować nową inwestycję zlokalizowaną w zielonej okolicy - w Głogowskie Małopolskim. W ofercie ustawne mieszkania na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł275,10 m² 7 088,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 653 m²

| na sprzedaż nowoczesny, 7-pokojowy, wolnostojący dom o pow. użytkowej 178,7 m2 (pow. całkowitej 275,1m2), zlokalizowany przy malowniczej Alei Lipowej w Oblęgorku, w odległości 15 km od.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł5 290 m² 52,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę 5000 m | józefkowo | warunki zabudowy! Szukasz przestronnej działki w spokojnej, zielonej okolicy, z dala od miejskiego zgiełku? Ta oferta jest dla Ciebie! Oferuję na.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł250 m² 2 396 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:6 065 m²

Szukasz przestrzeni, prywatności i spokoju? Ta nieruchomość spełni Twoje oczekiwania! Dom położony jest na dużej, ponad 60-arowej działce i nie graniczy bezpośrednio z innymi posesjami.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł65,40 m² 11 911,31 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

U nas Na sprzedaż przestronne, bardzo dobrze doświetlone mieszkanie o powierzchni 65,4 m2, położone w doskonałej lokalizacji - Rumia, ul. Morska. Lokal znajduje się na 2. piętrze zadbanego.