dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 209 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 209 ogłoszeń

899 000 zł64,70 m² 13 894,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Szukasz mieszkania przy Rynku? Zależy Ci na miejskich mediach i przestrzeni wewnątrz? Jeśli tak, to mieszkanie jest dla Ciebie! Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie na Starym Mieście, bardzo blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

860 000 zł145 m² 5 931,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:503 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronny dom zlokalizowany na nowym osiedlu domów jednorodzinnych około 15 km od Krakowa. Oferta z rynku pierwotnego - Kupujący nie płaci podatku pcc 2%.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł110 m² 7 727,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Dom dodatkowe informacje: typ zabudowy: wolnostojący Typ własności: własność Stan domu: bardzo dobry Materiał budowlany: drewno Technologia wykonania: drewniana Standard: bardzo dobry Typ podłogi:.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł1 001 m² 249,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w mieście Ełk - os. Konieczki Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1001 m , położoną w Ełku na osiedlu Konieczki , zaledwie kilka.

Szczegóły ogłoszenia

403 383 zł31,27 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

0% podatku pcc oferta deweloperska Mieszkania z duszą, przystosowane do Twoich potrzeb, oferujące standard, jakiego oczekujesz. Położone w pięknej, zielonej dzielnicy na Winogradach, skąd.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł2 900 m² 96,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Urokliwa działka 2900 m pod dom jednorodzinny, w otoczeniu lasów Lelis k. Ostrołęki. Szukasz dużej, ustawnej działki pod budowę domu w spokojnej, zielonej okolicy, ale z dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

326 000 zł33,13 m² 9 840,02 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje nową inwestycję na prestiżowym osiedlu kilometr od granicy Rzeszowa. Przedstawiamy mieszkanie o powierzchni 33,13 m z balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

1 197 315 zł63,35 m² 18 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Oferta dostępna W pepperhouse! Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie z fantastycznym widokiem na Gdańsk atuty nieruchomości: - trójstronna ekspozycja oraz panoramiczne widoki na miasto.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł66,05 m² 9 068,89 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

#Oława, karola Miarki centrum miasta 66 m dwupoziomowe z ogródkiem kamienica -> Szukasz nietuzinkowego mieszkania w ścisłym centrum Oławy? -> Lubisz kamienice, ale zależy Ci na własnym.

Szczegóły ogłoszenia

5 900 000 zł177,20 m² 33 295,71 zł/m²

 

Piętro:10/45

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Opiekun oferty: emilian Janusz   Responsible agent speaks English Oferta dostępna tylko w sdp Nieruchomości Cena do negocjacji Podstawowe informacje: wyjątkowo rzadko pojawiające się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

554 024 zł42,65 m² 12 990,01 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie w nowej inwestycji w bezpośredniem sąsiedztwie Lasku Marcelińskiego! grunwald 0% prowizji brak podatku pcc zakończenie budowy grudzień 2025 Udogodnienia: -Winda -rowerownia -miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł37,90 m² 10 949,87 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Warzymice, tęczowe Ogrody, małe 2 pokojowe mieszkanie, balkon, komórka lokatorska, osiedle zamknięte, wysoki parter. Na sprzedaż, piękne, przytulne i ustawne mieszkanie 35,76 m2 z komórką.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

575 900 zł57,91 m² 9 944,74 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

* mieszkanie deweloperskie z widokiem na Wisłę - Fordon, bydgoszcz Prezentujemy wyjątkowe mieszkanie w stanie deweloperskim, zlokalizowane w malowniczej części Bydgoszczy - Fordonie, tuż.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł1 938 m² 237,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana na sprzedaż w Lublińcu - 1938 m z projektem i mediami Szukasz idealnego miejsca pod budowę domu w spokojnej okolicy? Biuro Nieruchomości bmc prezentuje wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł49,10 m² 8 655,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż | 2-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią | Kartuzy - Os. Wybickiego | Balkon z widokiem na las Na sprzedaż funkcjonalne i jasne, 2-pokojowe mieszkanie z oddzielną.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł6 770 m² 118,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiam Państwu dużą działkę w inwestycyjnej okolicy Radomia, 900 m od lotniska Warszawa-Radom. Lokalizacja: grunt zlokalizowany jest w dzielnicy Dzierzków, na skrzyżowaniu ulic.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 371 236 zł67,50 m² 20 314,61 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Avenue Estate zaprasza do ekscytującego miejsca, gdzie ultranowoczesność i rozwiązania Smart Home oferowane w standardzie, spotykają się z ekologią i dbałością o naturę.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł68,57 m² 6 562,64 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż udziały w kamienicy ze wskazaniem na lokal mieszkalny o powierzchni 68,57 m2 położony na I piętrze. Mieszkanie jednopoziomowe, środkowe + piwnica + wspólny strych. Wejście.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł106,62 m² 5 430,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:468 m²

Oferuję na sprzedaż jednopiętrowy dom wolnostojący położony na przedmieściach Nowego Dworu Gdańskiego, w spokojnej, dobrze skomunikowanej miejscowości Orłowo, zaledwie kilka minut od Nowego.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł3 149 m² 39,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka rolno-budowlana w kompleksie 12 działek tworzących kameralne osiedle, z możliwością uzyskania warunków zabudowy mieszkaniowej. W odległości 1,2 km od Olsztynka.

Szczegóły ogłoszenia

3 066 882 zł178,10 m² 17 220 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Opiekun oferty Dominika Tądel (kasprzyk) Tel.:   Numer licencji PFRN: 30058 Podana kwota jest ceną z VAT. Lokal usługowy o powierzchni 178,10 mkw. w luksusowej lokalizacji. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

678 730 zł52,21 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w nowej w kameralnej inwestycji idealne dla rodziny lub pary, dobrze skomunikowane: autobus, a4, zakopianka, dojazd do Centrum tylko 20 min - kolej ska bez.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł452 m² 3 429,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Oferujemy Państwu duży dom z 2002 roku położony w miejscowości Przełazy, nad pięknym i czystym jeziorem Niesłysz, tylko 70 m do linii brzegowej. Dom znajduje się w okolicach.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł1 245 m² 923,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Szukasz idealnego miejsca pod budowę wymarzonego domu lub inwestycji deweloperskiej? Prezentujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną w cichej i spokojnej okolicy przy ul. Ludowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

519 000 zł130,25 m² 3 992,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 052 m²

Dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym - wolnostojący na działce około 9 ar. 5 pokoi, 1 kuchnia, 2 łazienki, spiżarka, 1 kotłownia, pralnia, garderoba, kominek, garaż. 6 km od centrum Łańcuta.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł67,20 m² 12 633,93 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Hot oferta! dostępna tylko W biurze nieruchomości pepper house! atuty nieruchomości: - mieszkanie dwupiętrowe, łącznie 100m2 (3 i 4 piętro), które zostało przekształcone w dwa.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł53,26 m² 10 495,68 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe zlokalizowane w Szczecinie, w cenionej dzielnicy Gumieńce-Reda. To idealna propozycja zarówno dla osób poszukujących komfortowego miejsca do.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł83,30 m² 4 501,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Przedstawiamy Państwu ofertę stylowego, wygodnego 3 pokojowego mieszkania, usytuowanego na III piętrze pięknej, monitorowanej kamienicy, korzystnie położonej przy centrum miasta Legnicy, (ul. Pocztowa).

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł800 m² 312,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Kupujący nie ponosi kosztów pośrednictwa re/max! Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 800 m , położona w Rybniku dzielnica Niewiadom, przy ul. Zygmunta Starego. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

202 120 zł1 304 m² 155 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

| nieruchomość w miejscowości Cybulice Małe w gminie Czosnów. Dojazd drogą asfaltową. W ulicy przy działce dostępne media. Nieruchomość położona blisko lasu.W miejscowym planie.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy Nidzica

Nidzica,warmińsko-mazurskie

3 350 000 zł600 m² 5 583,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokalizacja orientacyjna. Dokładna lokalizacja i szczegółowe informacje dostępne po zawarciu umowy pośrednictwa. Lokal wynajęty do 2025 roku + 5 lat. Stopa zwrotu 8% (po uwzględnieniu kosztów po.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

640 640 zł58,24 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Opiekun Oferty: patryk Ciepielewski Tel:   Pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr Licencji pfrn 29563 Apartamenty z widokiem na Izery i Karkonosze idealne na własny wypoczynek oraz.

Szczegóły ogłoszenia

268 000 zł1 782 m² 150,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka, która stanowi część miasta, a jednocześnie jest oazą ciszy i spokoju. Wośniki - ulica Hodowlana. Ten grunt ma łączną powierzchnię 1897 m2. Działka jest pięknie usytuowana na.

Szczegóły ogłoszenia

6 332 800 zł19 790 m² 320 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: atrakcyjna nieruchomość gruntowa w Droszkowie Cena: 6 720 780 pln netto Cena za m : 340 pln netto Powierzchnia: 19 790 m Opis nieruchomości: przedmiotem sprzedaży jest.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł78,98 m² 3 532,54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Tylko u nas! Na sprzedaż M-6 z balkonem o powierzchni 73,76m2 przy ulicy Pomorskiej znajdujące się na czwartym piętrze w niskim bloku. Mieszkanie w niespotykanym układzie,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

943 733 zł70,76 m² 13 337,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Bez prowizji biura Polecam gotowy lokal usługowy zlokalizowany we Wrocławiu w dzielnicy Psie Pole przy ul. Zielnej. Lokal usytupwany jest na dynamicznie rozbudowującym się nowym osiedlu. Wokół.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 000 zł11 120 m² 350,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Mint Property ma przyjemność przedstawić Państwu grunt budowlany na sprzedaż, który położony jest w miejscowości Gaj w gminie Mogilany, zaraz przy granicy Krakowa.Działka ma powierzchnie.

Szczegóły ogłoszenia

509 316 zł84 886 m² 6 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atrakcyjna działka rolna o powierzchni 8,4886 ha w Gatce,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

429 000 zł34,88 m² 12 299,31 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem - Glinki, bydgoszcz Prezentuję funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na bydgoskich Glinkach. Lokal jest gotowy do wprowadzenia -.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Wólka

Wólka,kujawsko-pomorskie

112 560 zł4 020 m² 28 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o pow. 0,4020 ha (4020 m2) w miejscowości Wólka otoczona lasem w cichej i przepięknej okolicy w sąsiedztwie jeziora Łąkie. Działka nie jest uzbrojona. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

300 900 zł3 009 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o pow. 3009 m2, położona w uroczej miejscowości Kuty, gm.Pozezdrze, pow. węgorzewski. Działka położona na pograniczu Pojezierza Wschodnio-Mazurskiego i Krainy Wielkich Jezior.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij