dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 294 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

200 294 ogłoszenia

130 000 zł1 525 m² 85,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż trzy działki położone w miejscowości Ogrodniki, gmina Biała Podlaska. Idealne miejsce dla osób szukających ciszy, przestrzeni i możliwości zabudowy w kameralnym otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł36 m² 7 750 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 36 m , położone na trzecim piętrze w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy. Mieszkanie jest gotowe do wprowadzenia i czeka na.

Szczegóły ogłoszenia

1 195 000 zł177 m² 6 751,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:454 m²

Zamieszkaj w zielonym sercu Mysłowic przestronny dom z potencjałem dla dwóch rodzin! Szukasz oazy spokoju, która łączy bliskość natury z doskonałym skomunikowaniem? Ten.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł4 000 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Freedom nieruchomości oferuje działkę budowlaną o powierzchni 4000 m2 położoną w miejscowości Rudno, gmina Rudziniec, powiat Gliwice, ul. Gliwicka. Oferta zawiera dwie wydzielone działki po.

Szczegóły ogłoszenia

506 784 zł10 558 m² 48 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Magiczna Enklawa na Jurze - Działki z Własnym Lasem w Rokitnie Szlacheckim. Odkryj miejsce, gdzie natura spotyka się z nieograniczonymi możliwościami inwestycyjnymi. Szukasz przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

78 300 zł1 740 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działki z decyzją o warunkach zabudowy w Trzcinnie.

Szczegóły ogłoszenia

118 000 zł2 608 m² 45,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania atrakcyjna działka w otoczeniu lasów i łąk,w cichej i spokojnej wiejskiej okolicy, o powierzchni 2608 m2. Działka znajduje się w miejscowości Lipskie Budy obok.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł200 m² 1 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 297 m²

Oferta sprzedawana wyłącznie przez nasze biuro nieruchomości - prezentacje wyłącznie po umówieniu z biurem :) Prosimy nie przyjeżdżać samodzielnie pod nieruchomość i uszanować warunki.

Szczegóły ogłoszenia

865 000 zł50,67 m² 17 071,25 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

3 pokoje, duży balkon - nowoczesny apartamentowiec ul. Marcelińska 18 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem w nowoczesnym apartamentowcu cenionego dewelopera Eiffage Immobilier -.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł51,50 m² 2 815,53 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową propozycją sprzedaży mieszkania o powierzchni 51,50 m , położonego w kameralnym, jednopiętrowym budynku wielorodzinnym z 1980 roku.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł1 132 m² 78,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka o powierzchni 1132m2 przy zbiorniku wodnym w miejscowości Majdan Zahorodyński. Przeznaczenie podstawowe działki to tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej oraz zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

200 700 zł1 338 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka w Piotrkowie Trybunalskim Zachęcamy do zapoznania się z ofertą działki o powierzchni 1338 m , położonej w malowniczym zakątku Piotrkowa Trybunalskiego. Prezentowana.

Szczegóły ogłoszenia

1 285 000 zł8 600 m² 149,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o pow. 8669 m2 (aktualnie-rolna) w Chwaszczynie, gmina Żukowo, pomorskie, tuż przy nowej Trasie Kaszubskiej S6 mająca potencjał komercyjny (pod działalność.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł73,20 m² 5 177,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż trzy pokojowe mieszkanie o powierzchni 73,2m2 położone na pierwszym piętrze w dwupiętrowym budynku przy ulicy Miłej w miejscowości Janów. Na powierzchnię nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

2 347 363 zł86,24 m² 27 218,96 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Apartamenty wtulone W las Sopot Przylesie | Sąsiedztwo lasu | Ochrona | Taras dachowy dla mieszkańców | Ostatnie lokale ***** opis inwestycji: w bezpośrednim sąsiedztwie Lasów Sopockich.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł36,14 m² 9 131,16 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy Państwu nowe 2'pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,14 m2 przy ul. Owsianej w Kaliszu. Mieszkanie sprzedawane w stanie deweloperskim (rynek wtórny) mieści się na VI piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

929 000 zł92,46 m² 10 047,59 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Lokalizacja Nieruchomość położona jest w Gorzowie Wielkopolskim, na Osiedlu Staszica jednej z najlepiej rozwiniętych i najbardziej cenionych części miasta. Lokalizacja zapewnia szybki.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł50 m² 16 980 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 50 m2, piętro 1/3 bez windy, w kamienicy z 1935 r., Wola Młynów. Mieszkanie do odświeżenia, idealne dla rodziny lub pary, także inwestycyjnie pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

619 000 zł61,36 m² 10 088,01 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie na piętrze 61,36 (3 pokojowe + garderoba) z ogródkiem 31m2, 2 miejscami parkingowymi. Wykaz powierzchni mieszkania 61,32m2: - przedsionek na parterze 1,90m2 ze schowkiem pod schodami, -.

Szczegóły ogłoszenia

123 000 zł877 m² 140,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana, jezierzany, gm. Postomino, powiat sławieński, województwo zachodniopomorskie, 123.000,- PLN Link do filmu: Na sprzedaż działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł202 m² 5 935,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Oferta dostępna tylko u nas! Oferuję na sprzedaż funkcjonalny i przytulny dom jednorodzinny o powierzchni 202,90 m, położony na prawie 7-arowej działce w centrum Krzywaczki. Dom jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 397 000 zł349,66 m² 3 995,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:430 m²

Unikalna, wielopokoleniowa nieruchomość w centrum Lęborka - idealna dla rodziny, inwestora i przedsiębiorcy. Szukasz domu, który oferuje coś więcej niż standardową przestrzeń do życia? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Pabianice,łódzkie

270 600 zł1 353 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ewa Witczak tel. 576 *530 *843 Chcesz mieć działkę kilka kilometrów od Pabianic, gdzie naturę i wypoczynek masz w zasadzie bez granic - to ta alternatywa jest dla Ciebie. Działki położone.

Szczegóły ogłoszenia

328 360 zł47,40 m² 6 927,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż komfortowe i ustawne mieszkanie o powierzchni 47,4 m , zlokalizowane w Łodzi przy ul. Broniewskiego, na 2. piętrze w kameralnym, 4-piętrowym budynku. Lokal wyróżnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

435 246 zł50,61 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do nabycia I wydania od czerwiec / lipiec 2026r Słoneczne i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami w bloku z windą na.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł71,60 m² 9 203,91 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję sprzedaży w drodze przetargu lokalu mieszkalnego we Wrocławiu przy ul. Jabłecznej 17. Lokal mieszkalny nr 15.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł1 198 m² 450,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną położoną w Gliwicach Brzezince z bezpośrednim wjazdem z ul. Kozielskiej. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach ok. 35 m x.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

848 000 zł104,38 m² 8 124,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:38 m²

Na sprzedaż ostatnie domy w zabudowie szeregowej blisko skm z ogrodem pod lasem z dwoma miejscami postojowymi - miejscowość Legionowo pod Warszawą! Sprzedawane domy to nowoczesne lokale.

Szczegóły ogłoszenia

689 040 zł3 828 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka w doskonałej lokalizacji - tylko 3 km od granicy miasta i ul. Energetyków w Stalowej Woli. - powierzchnia działki: 38,28 a - dojazd: droga asfaltowa gminna w trakcie.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł22,72 m² 21 963,03 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Kawalerka idealna pod inwestycje! lokalizacja: nieruchomość położona przy Al. Krasińskiego, dzielnica Stare Miasto. Okolica posiada doskoale rozwniętą infrastrukure handlowo-usługową: liczne sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

198 000 zł36,80 m² 5 380,43 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Polecamy na sprzedaż mieszkanie położone w centrum Rogoźna, na osiedlu Przemysława II. Lokal o powierzchni ok. 37m2, usadowiony jest na parterze w niskim bloku. Składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

184 000 zł1 148 m² 160,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Dobre Nieruchomości polecają narożną działkę budowlaną o powierzchni 1148m2 przeznaczoną pod budownictwo mieszkalne z prowadzeniem nieuciążliwych usług, w cichym i spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł103,40 m² 3 375,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 426 m²

:) Jest taka nieruchomość na sprzedaż wybudowana na działce o powierzchni 3426 mk. Znajduje się ona w miejscowości Kowale. Kowale, gm. Praszka, powiat oleski. W tej miejscowości na ziemi.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł108,09 m² 6 651,86 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Komfortowe 4-pokojowe mieszkanie os. Górczyn. Zabudowa z 2005roku. Atrakcyjna lokalizacja na popularnym osiedlu Górczyn, w pobliżu park, wiele punktów handlowych, usługowych, szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

98 000 zł1 200 m² 81,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w otoczeniu natury, 12 arów Doskonały dojazd Objęta planem zagospodarowania przestrzennego Przeznaczenie - zabudowa mieszkaniowa, zagrodowa, usługi, rzemiosło Lokalizacja -.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł1 562 m² 447,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana - ul. Ogrodowa , Reda Na sprzedaż wyjątkowo położona działka budowlana nr 224/2 przy ulicy Ogrodowej 12a w Redzie świetna propozycja dla osób szukających miejsca na.

Szczegóły ogłoszenia

84 900 zł1 300 m² 65,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Smart Property ma przyjemność zaprezentować atrakcyjną nieruchomość gruntową na sprzedaż o powierzchni 13 ar, zlokalizowaną w malowniczej Lipnicy Górnej, gminie Lipnica Murowana.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 000 595 zł59,58 m² 16 794,14 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 59.58 m2 w dzielnicy Włochy. Składa się z jasnego salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, przedpokoju, łazienki oraz oddzielnej toalety.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 027 000 zł60 m² 17 116,67 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Kompaktowe 3 pokojowe mieszkanie położone w pobliżu toru łyżwiarskiego Stegny. Trzypokojowe mieszkanie położone na warszawskich Stegnach w nowo powstającej inwestycji. Do dyspozycji mamy.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł250 m² 3 560 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:645 m²

Wyjątkowy dom na sprzedaż w naszym biurze Effect Home Nieruchomości Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży domu wolnostojącego o powierzchni użytkowej ok. 171,19 m położonego.

Szczegóły ogłoszenia

934 000 zł110,61 m² 8 444,08 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Kameralne i funkcjonalne domy w Poznaniu - tylko 5 minut od Ronda Rataje. Budowa dwóch pierwszych domów już się rozpoczęła - najlepszy moment na dopasowanie lokalu do Twoich potrzeb. Osiedle.