dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 305 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 305 ogłoszeń

518 999 zł48,50 m² 10 701,01 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż piękne mieszkanie w wysokim standardzie | 48,5m2 w Pabianicach - w świetnej lokalizacji! Lokal znajduję się na parterze , po generalnym remoncie i jest gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł129,50 m² 5 397,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż | Dom w zabudowie szeregowej Boguchwała | 129 m | Garaż w cenie | Bez pcc! Oferta dostępna wyłącznie w homfi: biuro nieruchomości homfi prezentuje na sprzedaż jedną.

Szczegóły ogłoszenia

2 880 000 zł250 m² 11 520 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Alokum Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową nieruchomość, dwa w całości wykończone domy jednorodzinne, położone w pobliżu Puszczy Niepołomickiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

460 168 zł47,44 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego mieszkania o powierzchni 47,44 m2, położonego na nowoczesnym, ogrodzonym i monitorowanym osiedlu - na bydgoskich Kapuściskach.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł36,26 m² 22 062,88 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 36,26 m, 5 piętro w 5-piętrowym bloku z windą z 2024 roku. Wykończone w wysokim standardzie. Dębowa podłoga. Markowe sprzęty firmy bosch.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł162,60 m² 8 604 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:830 m²

Polecam dom w zabudowie wolnostojącej niedaleko Tczewa - Szpęgawa, ulica Świerkowa. Nieruchomość z 2008 roku położona na osiedlu domów jednorodzinnych. Dom o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł3 500 m² 74,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Do zaoferowania mamy działkę położoną w gminie nasielsk w pobliżu rzeki wkry w miejscowości cieksyn. Działka: działka nie jest ogrodzona. Przeznaczenie w miejscowym planie.

Szczegóły ogłoszenia

2 190 000 zł12 804 m² 171,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wynagrodzenie pośrednika w cenie! Do sprzedania nieruchomość zlokalizowana w południowej części Zgorzelca przy ul. Łużyckiej. Powierzchnia działki wynosi 12 804 m2. Szerokie możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł52,69 m² 16 511,67 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1949

2 pokoje/ 53 mkw z loggią. dwustronne, rozkładowe mieszkanie w budynku z windą. Pięknie doświetlone. 2 niezależne pokoje: 16,27 mkw (strona wschodnia)z widokiem na ulicę i 15.9 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

586 084 zł46,68 m² 12 555,35 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży 2- pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,68 m2 w nowoczesnej i prestiżowej inwestycji z miejscem parkingowym. Doskonała oferta dla osób szukających miejsca do.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł44,20 m² 9 479,64 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokalizacja Mieszkanie przy ul. Dworcowej w Olsztynie. W pobliżu znajduje się: dworzec, park Kusocińskiego, biedronka, sklep spożywczy, piekarnia, szpital, przychodnia, apteka, poczta,.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł65 m² 9 215,38 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jedno z najpiękniejszych mieszkań w Tarnowie | 65 m | Gotowe do wejścia Wyjątkowe mieszkanie, które zachwyca od pierwszego kroku dopracowane w każdym detalu, eleganckie i w.

Szczegóły ogłoszenia

58 000 zł4 800 m² 12,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Ofertą sprzedaży jest działka leśna o powierzchni 48 ar (4800 m2) w miejscowości Bartkowa Posadowa gmina Gródek nad Dunajcem. Działka leśna stanowi tereny zieleni leśnej poza administracją.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł30 m² 30 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Rynek ściana południowa. Przytulne, klimatyzowane mieszkanie przy Wrocławskim Rynku. Nieruchomość znajduje się na I piętrze zadbanej kamienicy i jest po całkowitym remoncie. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł400 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:3 477 m²

Do sprzedaży Dom Opieki - Dom Spokojnej Starości - Stare Babice - Koczargi Nowe Nieruchomość składa się z dwóch części: części frontowej zabudowanej budynkiem mieszkalnym i budynkiem domu.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł69,20 m² 11 546,24 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż przytulne, przestronne mieszkanie w spokojnej dzielnicy miasta Świnoujście. Na powierzchnię 69,2 m2 składają się 3 pokoje w skład których wchodzi: - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

5 526 500 zł15 790 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania teren inwestycyjny o powierzchni około 1,6 ha, działka o wymiarach 49,5x319 m Działka posiada dojazd z dwóch stron, media prąd, woda, gaz kanalizacja w odległości.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł114 m² 4 377,19 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

!Zapraszamy również na nasze profile w social mediach: sajdak_nieruchomosc i , gdzie oferujemy Państwu filmiki z poszczególnych nieruchomości! Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł1 939 m² 69,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Z przyjemnością prezentujemy Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży działki o powierzchni 1939 m , położonej w malowniczej miejscowości Księża Wólka, w gminie Pęczniew.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

597 000 zł46,05 m² 12 964,17 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie na nowo wybudowanym osiedlu przy rondzie Żegrze. Idealne dla rodzin, par, jako inwestycja w pierwsze mieszkanie lub na wynajem. Przystanek tramwajowy bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł1 024 m² 112,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mierzynek 1024 M2 Budowlana mpzp Media.

Szczegóły ogłoszenia

4 842 880 zł15 134 m² 320 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dostępna wyłącznie w mk Prestige Nieruchomości Przedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni 15 134 mkw Możliwość zabudowy pod hale/magazyny/biura ok 7000 tyś m2. Przeznaczenie.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł164 m² 1 371,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 088 m²

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 11 arów z rozpoczętą budową domu jednorodzinnego. Idealna propozycja dla osób, które chcą zaoszczędzić czas i pieniądze oraz wejść.

Szczegóły ogłoszenia

52 927 zł7 561 m² 7 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy na sprzedaż dwie działki rolne oraz działkę leśną położone w miejscowości Luszewo i Pieńki Faustynowskie, w gminie Glinojeck. W skład sprzedawanej nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł52,65 m² 6 628,68 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 2-pokojowe z balkonem, znajdujące się w bloku na osiedlu Nad Wisłą, w Fordonie. Pomieszczenia: 52,65 m 2 - salon, - sypialnia, -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Tyczyn,podkarpackie

799 000 zł120,50 m² 6 630,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje wyjątkową ofertę domu wolnostojącego o powierzchni 120,5m2 usytuowanego na 6-arowej widokowej działce zaledwie 10 minut do ch Millenium Hall. Cena domu.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł48 m² 3 437,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:642 m²

Polecamy nieruchomość w miejscowości Mońki. Na sprzedaż 1/2 murowanego domu o powierzchni 48m2. Rozkład nieruchomości to dwa pokoje, kuchnia oraz łazienka. Istnieje możliwość adaptacji.

Szczegóły ogłoszenia

5 200 000 zł168 m² 30 952,38 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2019

Atuty: stabilna inwestycja, doświadczony operator, księga wieczysta- własność każdego lokalu potwierdzona jest odrębną kw na nazwisko inwestora wyjątkowa lokalizacja, pożądaną przez najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

127 500 zł1 700 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana W dąbrowie tarnowskiej W doskonałej lokalizacji - przy ul. Warszawskiej! Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną usytuowaną w miejscowości Dąbrowa Tarnowska,.

Szczegóły ogłoszenia

1 479 600 zł54 800 m² 27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy państwu do sprzedaży działkę pod budowę usytuowaną W obrębie dychów w gminie Bobrowice, powiat krośnieński. Opis: działka o pow. 5,48 ha. Działka usytuowana jest przy.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 000 zł31 601 m² 120,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o pow. 3 ha 1601 m2, położona bezpośrednio przy drodze ekspresowej S-7 Teren objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego na wszelkiego rodzaju usługi związane z obsługą.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł5 251 m² 159,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana położona w malowniczej dzielnicy Ustronia, słoneczna, oddalona o 4 km od centrum. Przepiękny panoramiczny widok rozpościerający się ze wzgórza na całą okolicę jest.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Wysoka

Wysoka,warmińsko-mazurskie

480 000 zł575 m² 834,78 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 160 m²

Oferta Na sprzedaż działka o powierzchni 5 160 m , zabudowana obiektem o powierzchni 575 m , położona bezpośrednio przy stawie. Nieruchomość stanowi ciekawą propozycję.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł120 m² 6 333,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1934

Na sprzedaż mieszkanie składające się z dwóch odrębnych lokali. Wejście z klatki schodowej do przedpokoju, a w nim pomieszczenie gospodarcze / schowek oraz dwa wejścia do mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

1 740 000 zł116 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2022

Katarzyna dziuk Agent prowadzący   *** Luksusowy apartament w Szczyrku ul. Olimpijska 1C | 116 m *** Gotowa inwestycja zarabia od pierwszego dnia! Oferuję wyjątkowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

898 000 zł200 m² 4 490 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 418 m²

Duża obniżka ceny: teraz tylko 898 tys. zł! Wynagrodzenie pośrednika w cenie! Do sprzedania nieruchomość położona w Łagowie przy ul. Górnej - zaledwie 3 km od centrum Zgorzelca.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł1 347 m² 85,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty Nieruchomości: malownicze położenie wydane warunki zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł58,70 m² 4 582,62 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż berdychwo mieszkanie na parterze W wągrowcu na sprzedaż Przedstawiam ofertę sprzedaży 3-pokojowego mieszkania na parterze w bloku przy ul. Plac Zwycięstwa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

839 000 zł132,49 m² 6 333 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dwa nowe domy W stanie deweloperskim tarnów bez prowizji od kupującego! oba domy dostępne Na sprzedaż 2 identyczne, nowoczesne domy jednorodzinne w doskonałej lokalizacji w Tarnów. To.

Szczegóły ogłoszenia

72 000 zł3 732 m² 19,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość obejmuje niezabudowaną działkę gruntu o numerze 635/61 o powierzchni 3732 m2 zapisanej w księdze wieczystej nr gl1s/00007185/7. Działka o kształcie regularnym,.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł78,62 m² 5 711,02 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie na I piętrze w kameralnej kamienicy po remoncie. Sprzedawane mieszkanie składa się z jasnego, przestronnego salonu z wyjściem na taras, dwóch.