cena
dowolna
powierzchnia
dowolna
Ogłoszenia nieruchomości na skróty
Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości
200 279 ogłoszeń
Od najnowszych
200 279 ogłoszeń
Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych
Wałbrzych,dolnośląskie
145 000 zł53,47 m² 2 711,80 zł/m²
Działka komercyjna Pogorzelica
Pogorzelica,zachodniopomorskie
5 586 000 zł5 586 m² 1 000 zł/m²
Budynek użytkowy Szczecin
Szczecin,zachodniopomorskie
1 055 375 €4 200 m² 251,28 €/m²
279 000 zł49 m² 5 693,88 zł/m²
90 000 zł832 m² 108,17 zł/m²
518 999 zł48,50 m² 10 701,01 zł/m²
Rynek pierwotny
Dom z garażem, ul. Akacjowa
Boguchwała,podkarpackie
699 000 zł129,50 m² 5 397,68 zł/m²
Dom Wola Batorska
Wola Batorska,małopolskie
2 880 000 zł250 m² 11 520 zł/m²
Rynek pierwotny
Apartament z garażem Bydgoszcz
Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie
460 168 zł47,44 m² 9 700 zł/m²
800 000 zł36,26 m² 22 062,88 zł/m²
Dom z garażem, ul. Świerkowa
Szpęgawa,pomorskie
1 399 000 zł162,60 m² 8 604 zł/m²
Działka inwestycyjna uzbrojona Cieksyn
Cieksyn,mazowieckie
260 000 zł3 500 m² 74,29 zł/m²
Działka komercyjna ogrodzona, ul. Łużycka
Zgorzelec,dolnośląskie
2 190 000 zł12 804 m² 171,04 zł/m²
870 000 zł52,69 m² 16 511,67 zł/m²
Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Unii Lubelskiej
Poznań,wielkopolskie
586 084 zł46,68 m² 12 555,35 zł/m²
Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dworcowa
Olsztyn,warmińsko-mazurskie
419 000 zł44,20 m² 9 479,64 zł/m²
599 000 zł65 m² 9 215,38 zł/m²
Działka leśna
Bartkowa-Posadowa,małopolskie
58 000 zł4 800 m² 12,08 zł/m²
Mieszkanie, Rynek
Wrocław,dolnośląskie
900 000 zł30 m² 30 000 zł/m²
Dom wolnostojący Koczargi Nowe
Koczargi Nowe,mazowieckie
3 000 000 zł400 m² 7 500 zł/m²
Mieszkanie 3-pokojowe Świnoujście
Świnoujście,zachodniopomorskie
799 000 zł69,20 m² 11 546,24 zł/m²
Działka komercyjna Warszawa
Warszawa,mazowieckie
5 526 500 zł15 790 m² 350 zł/m²
499 000 zł114 m² 4 377,19 zł/m²
135 000 zł1 939 m² 69,62 zł/m²
Rynek pierwotny
Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań
Poznań,wielkopolskie