dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 287 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 287 ogłoszeń

673 090 zł2 321 m² 290 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka na osiedlu Południe Starachowice Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Starachowicach na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł4 271 m² 199,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Opis oferty: działka budowlana w Łochowie. Powierzchnia 4271 mkw. Należy wystąpić o dogodne dla siebie warunki zabudowy. Blisko do asfaltu. Działka sąsiaduje z kanałem górnonoteckim.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł642 m² 123,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

-Jeleśnia. Ładna działka budowlana w zacisznym miejscu na sprzedaż.- Jeśli szukasz ładnej działki budowlanej i zależy ci na spokojnym miejscu, blisko terenów leśnych i rzeki Koszarawy.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł128 m² 20 312,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2012

Do sprzedania 128 metrowy, 5-pokojowy apartament z dwoma balkonami. (Plan pierwotny zakładał 6 pokoi, ale obecni właściciele cenią sobie dużą przestrzeń w salonie). Mieszkanie położone na.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł48 m² 6 229,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Przedstawiam Państwu na sprzedaż mieszkanie rozkładowe o wygodnym i funkcjonalnym układzie pomieszczeń, w atrakcyjnej części miasta Mrągowa dla rodziny z dziećmi, pary i nie.

Szczegóły ogłoszenia

86 275 zł1 015 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki z warunkami zabudowy, świetnym dojazdem i mediami na wyciągnięcie ręki. Dostępne są 4 działki o pow. 1015 m2, 1038 m2, 1101 m2 i 1131 m2. Dla nieruchomości została wydana.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł2 000 m² 132,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana Janowice, gm. Mełgiew, pow. świdnicki idealna pod Twój dom! Marzysz o budowie domu w spokojnej, zielonej okolicy z doskonałym dojazdem do Lublina.

Szczegóły ogłoszenia

2 590 000 zł97 m² 26 701,03 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Przedstawiam.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł1 700 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ogrodzona działka W ossowie Teren ogrodzony zadbany przez właścicieli, równy z nielicznymi drzewami, suchy. Działka graniczy też bezpośrednio z drogą gruntową gminną- dojazd ok. 350.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł2 500 m² 224 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Warunki zabudowy + projekt 4 bliźniaków możliwość podziału Szukasz działki z gotowym potencjałem deweloperskim? Ta oferta daje realną możliwość szybkiego wejścia w inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Grzybowo

Grzybowo,zachodniopomorskie

2 800 000 zł300 m² 9 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 531 m²

Dom z częścią na wynajem | 10 minut od plaży | Grzybowo - tuż przy Kołobrzegu Na sprzedaż przestronny, funkcjonalny dom jednorodzinny z wydzieloną częścią pod wynajem z niezależnym.

Szczegóły ogłoszenia

985 000 zł66,25 m² 14 867,92 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Opiekun oferty Bartosz Biernacki tel.   oferta wyłącznie W biurze sdp nieruchomości Na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 66,25 m, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

405 691 zł31,28 m² 12 969,66 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Odkryj sielski urok polskiego wybrzeża z apartamentami Belmare nad otwartym Morzem tylko 300 m do zejścia na plaże z daleka od tłumów Belmare to wyjątkowe apartamenty położone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł86,10 m² 8 118,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:30 m²

Kupujący nie ponoszą kosztów obsługi biura nieruchomości revelio Szukasz czegoś dla dwóch rodzin ? To mamy bliźniaka, w którym są dwa osobne mieszkania, każde z osobnym wejściem.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł41 m² 11 878,05 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

- - - podana cena jest ceną brutto i po 60 dniach od zakupu każdy dostanie zwrot podatku 23% vat, czyli ponad 100 tysięcy zł dostaniesz z powrotem na swoje konto - nie płacimy pcc - - - lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 050 000 zł116 m² 9 051,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:390 m²

Na sprzedaż ostatni bardzo ładny nowy gotowy do wydania dom w zabudowie bliźniaczej doskonale zlokalizowany z widokiem na staw oraz inne nowe budynki mieszkalne w pięknej wsi Siadło Dolne.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł1 455 m² 68,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o pow. 1455 m2 z warunkami zabudowy, położona w miejscowości Kościernica gm. Polanów. Wydana decyzja o warunkach zabudowy pod budowę budynku mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł606 m² 1 006,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyobraź sobie poranek w swoim własnym domu. Cisza, kameralne osiedle domów jednorodzinnych, zero miejskiego zgiełku a jednocześnie wszystko w granicach miasta. Na sprzedaż działka.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł19 816 m² 13,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedaży działka budowlano-rolna w Pokrzywnicy , gmina Pawłów, w bardzo urokliwym miejscu w niewielkiej odległości od Zalewu Wióry. Działka o powierzchni 1,9816ha szerokości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

819 090 zł85 m² 9 636,35 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nie płacisz prowizji I pcc W ofercie wiele nowych inwestycji deweloperskich na terenie całego Krakowa. 4 kameralne budynki mieszkalne, każdy zaledwie z 10 mieszkaniami. Budynki wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł31 100 m² 19,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas! działka 3,11 ha Z warunkami zabudowy | jeleńcz - kaszuby Biuro Nieruchomości Apartament przedstawia Państwu nieruchomość gruntową położoną w miejscowości Jeleńcz,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

750 000 zł130,50 m² 5 747,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:689 m²

Oferta bez prowizji! bez pcc! oferta deweloperska! Gorąco polecam domy w zabudowie blizniaczej, położony w gminie Czernica. Budowane według projektu Dom W klematisach 10 firmy Archon. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Biurowiec Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

5 000 000 zł1 500 m² 3 333,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:3 053 m²

Na sprzedaż: trzykondygnacyjny obiekt hotelowy z widokiem na rzekę - inwestycja z ogromnym potencjałem. Prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży budynku o funkcji hotelowej, idealnego dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł191,40 m² 9 143,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:912 m²

Z uśmiechem prezentuję na sprzedaż wyjątkowy, komfortowy, wolnostojący dom o powierzchni użytkowej 149,80 m , położony w prestiżowej i malowniczej miejscowości Mrozy Wielkie przy.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł200 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:410 m²

Zamieszkaj w jednej z najbardziej poszukiwanych dzielnic Gdyni i skorzystaj z wyjątkowej okazji, by połączyć życie prywatne, działalność zawodową i inwestycję w jednym.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł7 262 m² 24,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż teren o łącznej powierzchni 72,26 ara położony przy ulicy żytniej/wylotowej w obrębie Siedlice w Gorzowie Wlkp. Działki w planie zagospodarowania przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł1 460 m² 133,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Ciekawa działka w Podamirowie nad jeziorem Jamno. Dzięki szerokiemu zakresowi możliwości określonych w planie zagospodarowania przestrzennego, działka w Podamirowie może być.

Szczegóły ogłoszenia

1 749 000 zł303,55 m² 5 761,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 223 m²

Nowoczesny, wolnostojący dom z pięknym ogrodem położony tuż przy granicy Lublina, w okolicy ul. Abramowickiej. Na sprzedaż komfortowy dom parterowy, z możliwością aranżacji poddasza.

Szczegóły ogłoszenia

715 000 zł39 m² 18 333,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Grand Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 39 m , niezwykle słoneczne, ustawne i funkcjonalne - Gdańsk Morena ul.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł13 968 m² 214,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa z infrastrukturą biurową,socjalną, magazynową, zlokalizowana w Miasteczku Śląskim, ul.Przyjaźni. Działka > powierzchnia 13.968m2 > w Miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł404 m² 2 178,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa, z rozpoczętą już budową, działka pod zabudowę wielorodzinną z funkcją usługową o powierzchni 404 m , zlokalizowana przy ulicy Dworcowej 8a, ktora stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł47,22 m² 8 365,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oleśnica/2pok./balkon/lux./piwnica/hit/okazja Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 47,20 m na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku w Oleśnicy. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

970 000 zł49,38 m² 19 643,58 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż stylowe, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 49,38 m , położone na warszawskich Bielanach - w spokojnej, zielonej części miasta, która łączy komfort życia.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł53,91 m² 9 812,65 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie o powierzchni 53,91 m w Komornikach przy ul. Cyprysowej. Poznaj szczegóły tej wyjątkowej oferty - to może być Twoje nowe miejsce do życia. Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

164 000 zł30,31 m² 5 410,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Świetna Lokalizacja! Duży pokój, korytarz, łazienka oraz kuchnia o łącznej powierzchni 30,31m2!mieszkanie przy ul. Aleja Pokoju 12 w Częstochowie w 4piętrowym bloku na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

399 900 zł28 m² 14 282,14 zł/m²

 

Piętro:9/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Bez podatku pcc I bez prowizji dla biura! oferta sprzedaży apartamentów nowoczesny superbudynek W mieście Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowych mieszkań w nowoczesnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł46,69 m² 19 254,66 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zakupu niepowtarzalnego mieszkania o powierzchni 46,69 m , zlokalizowanego w pięknie odrestaurowanej kamienicy przy ulicy Skałecznej jednej z najbardziej urokliwych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 650 000 zł120 m² 13 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:420 m²

Wykończona pod klucz villa czeka na ciebie! -ekskluzywna nieruchomość W jaworzu- najwyższa jakość - gotowa do wprowadzenia dom 120 m 2 Z garażem I ogrodem ok 420 m 2 Świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

725 761 zł62,28 m² 11 653,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż dwustronne mieszkanie 3-pokojowe w świetnej lokalizacji umożliwiającej łatwy dojazd do całego Trójmiasta. Lokal usytuowany jest na 1 piętrze w 6 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

438 460 zł48,99 m² 8 949,99 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Bez podatku pcc, bez prowizji, zakup bezpośrednio od dewelopera witam, proponuję Państwu fajne dwu pokojowe mieszkanie w super miejscu. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego z aneksem.