dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 279 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 279 ogłoszeń

14 000 zł1 141 m² 12,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna - Łysiny, gmina Koniecpol Na sprzedaż działka rolna położona w miejscowości Łysiny w gminie Koniecpol , w spokojnej i naturalnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł12 000 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka rolna w Żukowie , gmina Grodzisk Mazowiecki. Powierzchnia 12 000 m2 Wymiary 45 x 285 Media : woda, prąd przy działce Teren uprawiany rolniczo. Obecnie trwają prace do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

519 000 zł96,51 m² 5 377,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:310 m²

Przestronne, bezczynszowe dwupoziomowe mieszkanie w zabudowie bliźniaczej na działce 310m2 w doskonałej lokalizacji w Wilkowicach na ul. Dębowej. Spokojne miejsce z wieloma.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem Bilcza

Bilcza,świętokrzyskie

789 000 zł118 m² 6 686,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:235 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie szeregowej, zlokalizowany w Bilczy, zaledwie 2 km od granicy Kielc. Nieruchomość o powierzchni 118 m usytuowana na działce 235 m (7,5 31,5.

Szczegóły ogłoszenia

970 000 zł125 m² 7 760 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowego mieszkania dwupoziomowego z 2 balkonami! Powierzchnia mieszkania 75,01 m2 plus powierzchnia antresoli ok 50 m2. rozkład pomieszczeń: poziom 1:.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł44,40 m² 14 391,89 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Budynek z 2003 roku znajduje się na kameralnym osiedlu przy ulicy Aluzyjnej. Mieszkanie o powierzchni 44,40 m2, dwupokojowe z aneksem kuchennym, po remoncie, gotowe do wprowadzenia. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł160 m² 5 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Professional Nieruchomości Lisowski siedziba- zgierz ul. 1 maja 3 Przedstawia ofertę sprzedaży domu w Zgierzu Dom dwurodzinny o powierzchni 160m2 składający się z: parter: 3 pokoje, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł1 m² 4 500 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:dworek/pałac

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży obiektu gastronomicznego z restauracją i salą balową oraz zapleczem hotelowym, usytuowanego zaledwie 30 kilometrów od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 890 000 zł314 m² 6 019,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Wyjątkowa rezydencja w pobliżu Nadarzyna komfort, prestiż i nowoczesna elegancja Na sprzedaż elegancki, wolnostojący dom o powierzchni całkowitej 314 m (220 m powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł110 m² 5 445,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 496 m²

Polecamy do sprzedaży inteligentny dom parterowy, w stanie deweloperskim z rekuparacją w okolicy Smólnika (ok. 17 km od Włocławka). Dom usytuowany jest w przepięknej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

399 000 zł200 m² 1 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 282 m²

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o pow. 1282 mkw zabudowana budynkiem w stanie surowym zamkniętym o pow. ok 200 mkw Stan nieruchomości: nieruchomość w stanie surowym otwartym,.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł140 m² 11 357,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:770 m²

Na sprzedaż: nieruchomość przy ul.Obornickiej 252a ( skrzyżowanie z ul. Suszki ). W skład oferty wchodzi domjednorodzinny wraz z działającym zakładem wulkanizacyjnym i przyległym.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł4 014 m² 99,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Duża działka budowlana w Szymbarku na Kaszubach atuty Duża.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł96,30 m² 9 865,01 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

Na sprzedaż wyjątkowe, 2-poziomowe mieszkanie 96,3 m Gdańsk, orunia Górna Cena: 950 000 zł Lokalizacja: ul. Rozrażewskiego 1, gdańsk Szukasz przestronnego, wygodnego mieszkania dla swojej rodziny?.

Szczegóły ogłoszenia

865 000 zł237,55 m² 3 641,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 918 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom położony w malowniczej miejscowości Rutka-Tartak, zaledwie 2 km od jezior Pobondzie i Samanin. Nieruchomość znajduje się na nowo powstającym osiedlu, które.

Szczegóły ogłoszenia

65 000 zł650 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

DO sprzedaży Działki bezpośrednio przy lesie o powierzchni od 650M2 - 1300m2 wśród nowo powstających domów jednorodzinnych w miejscowości januszkowo w gminie Nowa Wieś Wielka blisko.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł2 044 m² 242,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania nieruchomość gruntowa w gminie Juchnowiec Kościelny. Dojazd do działki drogą asfaltową ok .8km od Białegostoku. Media : -prąd ,woda bezpośrednio na działce , -gaz ,telekomunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł1 215 m² 370,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Do sprzedania działka położona w kompleksie domów jednorodzinnych w Dobrej. Nieruchomość kompletnie uzbrojona: woda, gaz, prąd, kanalizacja sanitarna i deszczowa, światłowód. Wjazd na.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł11 494 m² 52,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż działkę o powierzchni 1,1 ha w Brodnicy Górnej, w sercu malowniczych Kaszub. Działka jest pięknie położona nad strumykiem - działka graniczy z naturalnym.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł1 000 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana nr 50/2 w Blizocinie, w pobliżu Trzebnicy, około 10km w kierunku na Milicz. Powierzchnia 1000mkw, połozona w cichej okolicy, a jednocześnie z dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł2 600 m² 519 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Lublin, 26ar, budowlana, konstantynów Bardzo ładna i duża działka budowlana w atrakcyjnej okolicy. Działka: - 3 linia zabudowy ( dwie pierwsze już zabudowane) - budowlana - linia zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł42 m² 23 785,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 470 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atrakcyjne siedlisko z dwoma domami rekreacyjnymi blisko jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

665 000 zł80 m² 8 312,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Polkowice, rynek, mieszkanie, 2 piętro, 3 pokoje, 80 m2, sprzedam, 665000 zł. Na sprzedaż mieszkanie w kamienicy w Rynku w Polkowicach. Okna na stronę wschód - zachód. Mieszkanie 80 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

508 977 zł30,56 m² 16 655 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Inwestycja na Górce Narodowej Termin realizacji: IV kwartał 2025 Przestronne studio.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł57,10 m² 6 988 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą przytulnej, gotowej do zamieszkania nieruchomości, położonej w doskonałej lokalizacji w Malborku. Nieruchomość o powierzchni 57,10.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł78 m² 2 935,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie trzypokojowe O pow. 78 M2, z balkonem, usytuowane na pierwszym piętrze kamienicy położonej W pobliżu ośrodka sportowego, szkoły oraz osiedla W strzegomiu.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł725 m² 517,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Posiadam do sprzedaży działkę budowlaną Gdańsk- sobieszewo ul. Uzdrowiskowa. Działka budowlana 15/1 i 15/2 wpisane do ksiąg wieczystych Dojazd do Gdańska 15 minut do centrum. Działka idealna pod.

Szczegóły ogłoszenia

1 260 000 zł15 266 m² 82,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

To nie jest zwykła działka to 1,53 hektara przemysłowej przyszłości w sercu rozwijającego się centrum logistycznego Olsztyna. Gdy stoisz na tej ziemi, słyszysz nie tylko pracę sąsiednich firm,.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł38 m² 6 026,32 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nowa cena! Tylko u nas, oferta na wyłączność! Z przyjemnością przedstawiamy do kupienia mieszkanie 1 pokojowe, które jest zlokalizowane w Krapkowicach, na ulicy Kilińskiego.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł1 549 m² 193,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż działka w gościcinie przy głównej drodze krajowej 468 ( ul. Lęborskiej ) to idealna propozycja dla osób szukających parceli pod działkalność gospodarcza jak I zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł35,70 m² 18 207,28 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zespół Annderson prezentuje do sprzedaży ustawne 2-pokojowe mieszkanie o pow. 35,7 m2 na nowym osiedlu przy ul.Prandoty. Oferta inwestycyjna. Ze względu na położenie w centrum Krakowa to.

Szczegóły ogłoszenia

87 000 zł1 900 m² 45,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania działka rolno-budowlana o powierzchni 19 arów, położona w cichej i zielonej okolicy w miejscowości Łukanowice, w gminie Wojnicz (powiat tarnowski). Teren znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł93 m² 4 946,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

Cena do negocjacji! Dom piętrowy w malowniczej miejscowości, wolnostojący z lat 30-tych , gotowy do zamieszkania na zagospodarowanej działce o pow. 2700 m2. Budynek z cegły, dach.

Szczegóły ogłoszenia

673 090 zł2 321 m² 290 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka na osiedlu Południe Starachowice Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Starachowicach na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł4 271 m² 199,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Opis oferty: działka budowlana w Łochowie. Powierzchnia 4271 mkw. Należy wystąpić o dogodne dla siebie warunki zabudowy. Blisko do asfaltu. Działka sąsiaduje z kanałem górnonoteckim.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł642 m² 123,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

-Jeleśnia. Ładna działka budowlana w zacisznym miejscu na sprzedaż.- Jeśli szukasz ładnej działki budowlanej i zależy ci na spokojnym miejscu, blisko terenów leśnych i rzeki Koszarawy.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł128 m² 20 312,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2012

Do sprzedania 128 metrowy, 5-pokojowy apartament z dwoma balkonami. (Plan pierwotny zakładał 6 pokoi, ale obecni właściciele cenią sobie dużą przestrzeń w salonie). Mieszkanie położone na.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł48 m² 6 229,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Przedstawiam Państwu na sprzedaż mieszkanie rozkładowe o wygodnym i funkcjonalnym układzie pomieszczeń, w atrakcyjnej części miasta Mrągowa dla rodziny z dziećmi, pary i nie.

Szczegóły ogłoszenia

86 275 zł1 015 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki z warunkami zabudowy, świetnym dojazdem i mediami na wyciągnięcie ręki. Dostępne są 4 działki o pow. 1015 m2, 1038 m2, 1101 m2 i 1131 m2. Dla nieruchomości została wydana.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł2 000 m² 132,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana Janowice, gm. Mełgiew, pow. świdnicki idealna pod Twój dom! Marzysz o budowie domu w spokojnej, zielonej okolicy z doskonałym dojazdem do Lublina.

Szczegóły ogłoszenia

2 590 000 zł97 m² 26 701,03 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Przedstawiam.