dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 278 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 278 ogłoszeń

475 000 zł28,72 m² 16 539 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Krowodrza, ul. Radzikowskiego. Mieszkanie 1-pokojowe - 26,32 m 2 z balkonem. Mieszkanie usytuowane na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku z 2003 r. Składa się z pokoju o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Kania

Kania,zachodniopomorskie

850 000 zł243 m² 3 497,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 062 m²

Oferujemy przestronny, wolnostojący dom z 2016 roku, położony w spokojnej, malowniczej okolicy, zaledwie 3 km od centrum Polanowa. Idealny dla osób ceniących kontakt z naturą -.

Szczegóły ogłoszenia

1 360 000 zł13 600 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna w miejscowości Żuków o powierzchni 13600 m2 i wymiarach 48x276 m. Dojazd z dwóch stron woda i prąd w drodze. Teren płaski i suchy niezadrzewiony ,.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł4 055 m² 591,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Świebodziń - bardzo korzystna ekspozycja pod handel I usługi Powierzchnia 4055 m2. Wydane zostały warunki zabudowy pod dyskont spożywczy dla jednej z dużych sieci: - powierzchnia zabudowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem Dobra

Dobra,zachodniopomorskie

799 000 zł83 m² 9 626,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Nowoczesny dom w sercu Dobrej funkcjonalne 83 m gotowe pod koniec roku! Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego domu jednorodzinnego w miejscowości Dobra. To idealne.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł1 545 m² 83,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana położona 2,5 km od Dobromierza o powierzchni 1545 m 2. Cena 150 000 zł W drodze media prąd i woda. Cicha, spokojna i malownicza okolica. Zapraszamy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

879 000 zł88,69 m² 9 910,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:325 m²

Biuro dewelopera big city broker zaprasza do rezerwacji nowej inwestycji! "skowronkowa pod lasem" Strona internetowa inwestycji: /whitelion/skowronkowa Strona internetowa biura sprzedaży:.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł2 670 m² 359,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną 2 670 m - róg ul. Dębowej i Wrzosowejj w Jabłonnej (pow. legionowski) Spokojna, zielona okolica, 4 km od Legionowa, 18 km od Warszawy Parametry i zalety.

Szczegóły ogłoszenia

327 000 zł44 m² 7 431,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 44 m2 , zlokalizowane na osiedlu 1000-lecia Państwa Polskiego. Nieruchomość położona jest w bardzo dogodnej lokalizacji - w pobliżu znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł6 744 m² 266,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna 6 744 m - usługi + zieleń - Bieżanów / Prokocim, kraków Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o łącznej powierzchni 6 744 m , położona w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 364 236 zł175,32 m² 7 781,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:336 m²

Na sprzedaż dom C2 w zabudowie bliźniaczej, położony na wyjątkowym osiedlu przy ulicy Pastelowej w Marysinie. Powierzchnia działki 336 m2 (w tym pow. ogródka 147 m2). Pastelove Residence to.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł120 m² 3 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:432 m²

| na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej ok. 120 m2 zlokalizowany przy ul. 3-go Maja w Jędrzejowie. Nieruchomość znajduje się na częściowo zagospodarowanej.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł70 m² 4 557,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:500 m²

Są nieruchomości, które kupuje się sercem i są takie, które kupuje się głową. Ta oferta łączy jedno i drugie i daje realną przewagę już na starcie. Na sprzedaż dom wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł125,85 m² 6 348,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:321 m²

Oferta bez prowizji dla biura nieruchomości! Na sprzedaż budynek mieszkalny jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej w Strzegomiu, w bardzo dobrej lokalizacji. Wykończony do stanu.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Kraków,małopolskie

8 500 000 zł341,73 m² 24 873,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:754 m²

Luksusowy dom z basenem wewnętrznym, strefą spa i pełnym Smart Home | Wysokiej klasy wykończenie lokalizacja Wola Justowska to synonim natury, nowoczesności, a przede wszystkim.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł29,92 m² 10 695,19 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie o powierzchni 29,92 m2 przy ul. Stanisława Mikołajczyka. Nieruchomość znajduje się na 2 piętrze w bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł80,86 m² 10 635,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Zapraszamy do odkrycia wyjątkowego mieszkania przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

60 000 zł11 200 m² 5,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż grunt rolny o powierzchni 1,12 ha zadrzewiony sosną ok. trzydziestoletnią, zlokalizowany w miejscowości Stara Ruda, obręb ewidencyjny Obory, gm. Wierzbinek, powiat koniński.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł1 000 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana z wydanymi warunkami zabudowy Cisie Zagrudzie Szukasz cichego miejsca do życia z szybkim dojazdem do miasta? Ta działka w miejscowości Cisie Zagrudzie to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

576 000 zł57 m² 10 105,26 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz miejsca, które łączy spokój natury z wygodą miasta? Zielone Pietrasze przy ul. Pużaka w Białymstoku to idealne rozwiązanie! Zamieszkaj w otoczeniu zieleni, zaledwie kilka.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł49,60 m² 9 979,84 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferujemy na sprzedaż słoneczne i ciepłe mieszkanie położone w niskim bloku w centrum Szczecina, w pobliżu Placu Kościuszki i Bramy Portowej. Doskonała lokalizacja zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy

Wałbrzych,dolnośląskie

150 000 zł40 m² 3 750 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż oferujemy atrakcyjny lokal użytkowy o powierzchni około 40 m , położony w samym sercu Wałbrzycha. Wejście bezpośrednio z ulicy zapewnia doskonałą widoczność.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł31,80 m² 27 987,42 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferujemy Państwu na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji Shelter Hotel & Apartments w Rogowie. Kompleks Shelter Hotel & Apartments w Rogowie to jedna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 660 000 zł420 m² 3 952,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Ekologiczna rezydencja Eko-Kamionka Na sprzedaż wyjątkowy, ekologiczny dom jednorodzinny w standardzie pasywnym, położony na skraju Puszczy Knyszyńskiej, obok wsi Kamionka zaledwie 8 10 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 145 000 zł65,31 m² 17 531,77 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkowy apartament o pow. 65,31 m , (wysokość 330 cm) usytuowany na parterze nowoczesnego budynku przy ul. Samuela Lindego w Krakowie. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł39,43 m² 8 090,29 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu lokal mieszkalny położony w dzielnicy Bałuty, na Dołach, na 2 piętrze zadbanego, cichego, czteropiętrowego bloku. Mieszkanie jest całkowicie rozkładowe, dwustronne,.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł61 m² 4 918,03 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Będzin Centrum Ignacego Daszyńskiego - 61m2 / 3 pokoje + Balkon 15min do Katowic Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego mieszkania w Będzinie. Mieszkanie o powierzchni 61 m2.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł42,98 m² 8 585,39 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Opiekun oferty:Katarzyna Czyżewskatel.   Otoczenie nieruchomości: nieruchomość położona w spokojnej i zielonej okolicy dzielnicy Polesie. W pobliżu dostępne są przedszkola,.

Szczegóły ogłoszenia

1 649 000 zł240 m² 6 870,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Piękny ekskluzywny dom W cichej spokojnej okolicy! wyjątkowa nieruchomość W hiszpańskim klimacie! Oferujemy do sprzedania wyjątkową niezwykłą rezydencję o powierzchni 197 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

2 490 000 zł260,28 m² 9 566,62 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

NA sprzedaż pawilon handlowy Z 8 lokalami dwu pokojowymi, wszytkie wynajęte, roi: 8% atuty inwestycji: - lokalizacja w centrum Pruszcza Gdańskiego - Doskonała inwestycja - Przejecie.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł181,50 m² 2 479,34 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1930

Rezerwacja! Oferuję Państwu do sprzedaży parter domu w bardzo spokojnej i zielonej okolicy. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 110 m.kw. składa się z 6 pokoi ,kuchni ,łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł4 696 m² 42,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana o powierzchni 46,96 ara , położona w miejscowości Krzątka w gminie Majdan Królewski, powiat kolbuszowski, podkarpacie. Działka oznaczona numerem 1316/5. Na działkę.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Podzamcze,śląskie

800 120 zł40 006 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Z przyjemnością prezentujemy Państwu do sprzedaży zespół działek własnościowych o łącznej powierzchni 4 hektary. Poszczególne działki mają następujące powierzchnie i klasy użytku:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 838 518 zł114,10 m² 33 641,70 zł/m²

 

Piętro:15/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2028

Komfortowy apartament W gdyni Wyjątkowa Inwestycja | | Widok na morze, las, panoramę Gdyni | Nowoczesna architektura ***** opis inwestycji: nowa, ponadczasowa Inwestycja w Gdyni Inwestycja znanej.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł67 m² 10 149,25 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1927

Unikatowe poddasze z duszą przy ul. Wspólnej zapraszam na dzień otwarty tego mieszkania. Będziemy na Państwa czekać 25 kwietnia w godzinach 11.00-13.00. Szukasz miejsca, które wymyka się.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł273 m² 2 197,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:210 m²

Na sprzedaż skrajny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 273 m , położony w Pułtusku przy ul. Wojska Polskiego. Nieruchomość usytuowana jest na działce o powierzchni 210.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 229 408 zł72,60 m² 16 933,99 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bronowice - nowa inwestycja deweloperska Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł3 022 m² 130,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Warunki zabudowy oraz przyłączy mediów w realizacji. Słoneczna działka w Reptowie o pow. 3022 m2. Prąd, gaz, kanalizacja i woda w głównej drodze dojazdowej /odległość ok.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł546 m² 512,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Mam zaszczyt zaprosić Państwa do zakupu przepięknej działki w pobliżu jeziora lokalizacja Sapowice wieś w gminie Stęszew w okolicy jest dużo lasów, domów letniskowych oraz.

Szczegóły ogłoszenia

10 585 000 zł73 000 m² 145 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Idealna oferta dla inwestora! Teren przemysłowo-usługowy o łącznej powierzchni 7.3 ha zlokalizowany przy drodze krajowej nr 42 i 43 w gminie Rudniki, miejscowość Jaworzno Bankowe. Wydana.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł26,40 m² 21 931,82 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1963

Opiekun oferty Emilia Sokół tel.   Na sprzedaż wyjątkowa kawalerka o powierzchni 26,4 m, znajdującą się przy ul. Anielewicza na Woli. Mieszkanie usytuowane jest na 9 piętrze. Kawalerka.